Zegarek Monol

79 zł

Produkt niedostępny w sklepie


monol 1g invisible zegarek czerwony promocje w zalando.pl . promocje teraz darmowa wysyłka

Zobacz więcej

Zegarek Top-Time

DZ1513

p . Duży, męski zegarek marki Diesel z klasyczną okrągłą kopertą, nadającą mu militarnego stylu. Tarcza bardzo czytelna a dzięki luminescencyjnym wskaźnikom oraz wskazówkom, bez trudu można odczytać godzinę w nocy.

Zegarek PewienPan.pl

Zegarek z dewizką Sieć Czasu

> Zegarek dla kochających styl retro - Sieć Czasu Czytelna tarcza i ażurowa klapka Każdy kto kocha styl retro oraz wszystko co związane z klasyczną elegancją doceni urok zegarka z dewizką. Tutaj model o nazwie "Sieć czasu", która nie pozostawia wątpliwości swojego pochodzenia. Klapka zwalniana naciśnięciem przycisku. Kwarcowy mechanizm zapewnia dokładny pomiar czasu. Zwracamy uwagę, że ten model jest nieco mniejszy niż większość zegarków z naszej oferty - jego średnica wynosi 3,5cm. Co posiada zestaw, który wyślemy do Państwa: zegarek w eleganckim pudełku na prezent solidny łańcuszek wykonany z brązu Dane techniczne: Mechanizm wykonany w Japoni Średnica: 4,5cm Grubość: 1,4cm Obudowa wykonana z brązu Kolor: brązowy Mechanizm: kwarcowy - na baterię. Gwarancja: 12 miesięcy POLSKI PRODUKT

Zegarek Top-Time

PH5017

Zegarki Fossil by Philippe Starck to oferta wyjątkowa. Niecodzienne kształty i kolory, nowoczesne rozwiązania, zaawansowane technologie. To wszystko Fossil i Philippe Starck połączyli w nowej kolekcji.

Zegarek Top-Time

DZ1114

p . Świetnie zaprojektowany męski zegarek w stylu retro. Fantastycznie prezentuje się na ręce a jego kształt to już klasyka zegarków Diesel.

Zegarek Top-Time

ZUB Zayu YL

Model ZUB Zayu posiada największą kopertę ze wszystkich zegarków marki NOOKA. Inspiracją dla tego modelu jest japońskie słowo Zayu, które oznacza lewo i prawo. Zegarek można z powodzeniem nosić na lewej jak i na prawej ręce. Zegarek posiada opcję "sleepmode", która oszczędza baterie, dodatkowo wyposażony jest w chronograf, alarm oraz podświetlanie.

Domodi
Ponad 300 000 butów, ubrań, torebek, biżuterii...