Obrazy kolekcja wiosna 2014

Produktów : 149 | sortuj według : Popularności | Ceny

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Duży obraz w ramie – Morze (Sea)

Niesamowity, wielki obraz przedstawiający dziewczynkę z warkoczykami w kształcie ośmiornicy i żaglowcem we włosach to projekt designerów z Young & Battaglia, którzy do stworzenia fantazyjnej fotografii zatrudnili znaną artystkę Himitsuhana. Połączenie niby rzeźbionej, jasnej ramy z fotografią umieszczoną na wysokiej jakości płótnie, na którym fantazja miesza się z renesansowym stylem dało ciekawy, przykuwający wzrok efekt. Rama obrazu jest złudzeniem optycznym - w rzeczywistości została zadrukowana na płótnie, jak cały obraz. Olbrzymie dzieło sztuki ma ponad 173 cm wysokości (dostępne w 3 rozmiarach) i najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, pełnych przestrzeni miejscach, gdzie będzie można je odpowiednio wyeksponować, pokazując całe jego piękno. Trudno przejść obojętnie obok czegoś tak monumentalnego, a jednocześnie delikatnego i pełnego niewinnego uroku. Twój dom zyska na dekoracji w renesansowym stylu.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Duży obraz – Powietrze (Air)

Fotografia inspirowana holenderskim, renesansowym malarstwem to dzieło artystki Himitsuhana, która wykreowała dla marki Young & Battaglia, postać kobiety spijającej z olbrzymiego kieliszka resztki powietrza. Olbrzymie, 173 centymetrowe płótno (dostępne w 3 rozmiarach) zostało oprawione w piękną, czarną, niby rzeźbioną ramę, która dodaje całości dramatyzmu. Rama obrazu jest złudzeniem optycznym - w rzeczywistości została zadrukowana na płótnie, jak cały obraz. Mieszanka fantazji i renesansowego stylu z pewnością będzie doskonale wyglądać na każdej ścianie w domach i mieszkaniach w których nie brak przestrzeni. Ogromne dzieło sztuki, może stać się punktem wyjścia do dekoracji całego domu lub tylko jednym, rzucającym się w oczy elementem, umieszczonym w nowoczesnej przestrzeni. Z pewnością nie przejdziesz obok tego obrazu obojętnie...

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Chloë Croft – Coco - Pies - Grafika

Zamień swój salon we współczesną galerię sztuki, dzięki niezwykłym, bardzo oryginalnym grafikom projektu Chloë Croft. Grafika z motywem uroczego psa Coco została wykonana w odcieniu czekoladowego brązu. To zestawienie doskonale komponuje się z wizerunkiem Jack Russella Terriera, psa o bardzo bogatej osobowości. Stylowa grafika ozdobi każde wnętrze w którym się znajdzie. Idealna jako prezent dla wielbicieli psów. Podpisana i ponumerowana przez artystkę grafika pochodzi z limitowanej grafik w ilości 95 sztuk. Tylko połowa z tych prac jest dostępna do kupienia, natomiast reszta jest własnością galerii oraz dilerów sztuki. Nieoprawiona.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Lady in Pink - Płótno Mineheart

Ten niesamowity obraz to projekt designerów z Young & Battaglia. Połączenie niby rzeźbionej, białej ramy z fotografią umieszczoną na wysokiej jakości płótnie, na którym fantazja miesza się z renesansowym stylem dało ciekawy, przykuwający wzrok efekt. Rama obrazu jest złudzeniem optycznym - w rzeczywistości została zadrukowana na płótnie, jak cały obraz dzięki czemu nie musisz już szukać idealnej ramy. Olbrzymie dzieło sztuki ma ponad 173 cm wysokości (dostępne w 3 rozmiarach) i najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, pełnych przestrzeni miejscach, gdzie będzie można je odpowiednio wyeksponować, pokazując całe jego piękno. Trudno przejść obojętnie obok czegoś tak monumentalnego, a jednocześnie delikatnego i pełnego niewinnego uroku. Twój dom zyska na dekoracji w renesansowym stylu.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Obraz na płótnie - Himitsuhana - Rapunzel

Niesamowity, wielki obraz na płótnie to projekt designerów z Young & Battaglia, którzy do stworzenia fantazyjnej fotografii zatrudnili znaną artystkę Himitsuhana. Połączenie niby rzeźbionej, jasnej ramy z fotografią umieszczoną na wysokiej jakości płótnie, na którym fantazja miesza się z renesansowym stylem dało ciekawy, przykuwający wzrok efekt. Rapunzel utrzymany jest w odcieniach złota, w bogatej, renesansowej stylistyce. Rama obrazu jest złudzeniem optycznym - w rzeczywistości została zadrukowana na płótnie, jak cały obraz. Olbrzymie dzieło sztuki ma ponad 173 cm wysokości (dostępne w 3 rozmiarach) i najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, pełnych przestrzeni miejscach, gdzie będzie można je odpowiednio wyeksponować, pokazując całe jego piękno. Trudno przejść obojętnie obok czegoś tak monumentalnego, a jednocześnie delikatnego i pełnego niewinnego uroku. Twój dom zyska na dekoracji w renesansowym stylu.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Chloë Croft – Flaming i Kwiaty – Grafika, edycja limitowana

Piękno tkwi w szczegółach... oryginalna grafika projektu Chloë Croft jest tego doskonałym przykładem. Połączenie żywych, wibrujących barw z motywem dobrze znanym z natury, dało fantastyczny efekt. Trudno oderwać wzrok od projektu stworzonego ze starannie wyciętych pasków pergaminu, który stał się inspiracją do powstania oryginalnych grafik. Limitowana edycja 95, podpisanych przez artystkę druków z motywem pięknego, dostojnego Karmazynowego Flaminga, otoczonego równie atrakcyjnymi kwiatami z pewnością spodoba się wielbicielom niezwykłych dekoracji. Idealny sposób na to, by wprowadzić mocny akcent do wnętrza...

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Lawenda I 36x42cm

Obraz utrzymany w stonowanej, eleganckiej kolorystyce przywołuje na myśl kojący zapach lawendy prosto z małej francuskiej perfumerii. Fotografia umieszczona za szkłem, opatrzona jest passe partout oraz ramą drewnianą w kolorze starego srebra. Do kompletu polecamy inne obrazy z tej serii. Wymiary: bez ramy 33x39cm, z ramą 36x42cm.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Chloë Croft – Niebieskie papużki faliste – Grafika, edycja limitowana

Chloë Croft, artystka z Wielkiej Brytanii, szlifująca swój talent na prestiżowym Royal College of Art, stworzyła poruszające grafiki z motywami zwierząt i ptaków. Jedną z nich jest rzucająca się w oczy grafika z pięknymi niebieskimi papużkami falistymi na czekoladowym tle. Papużki zanim stały się obrazem, powstawały z kilkuset starannie wyciętych pasków pergaminu, dzięki którym wyglądają niezwykle oryginalnie i realistycznie. Grafika dostępna jest w limitowanej edycji 95 sztuk, każda podpisana własnoręcznie przez artystkę. Ozdoba ściany obok której nie można przejść obojętnie.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Chloë Croft – Karmazynowe Flamingi - Grafika

Grafikę ozdabiają dwa, zakochane w sobie Karmazynowe Flamingi. Te nadzwyczajne ptaki zainspirowały Chloë Croft do stworzenia niezwykłej kolekcji grafik i poduszek z ich motywem. Ciepły, radosny róż ich piór, długie szyje, zaokrąglone dzioby i niesamowite oczy. Artystka najpierw stworzyła z kawałków pociętego pergaminu obrazy, by następnie wydobyć ich piękno w postaci grafiki. Oryginalna grafika ozdobi przestrzeń w niezwykły sposób, a flamingi od dziś będą strzegły radości i miłości w Twoim domu. Podpisana i ponumerowana przez artystkę grafika pochodzi z limitowanej grafik w ilości 95 sztuk. Tylko połowa z tych prac jest dostępna do kupienia, natomiast reszta jest własnością galerii oraz dilerów sztuki. Nieoprawiona.

DARMOWA WYSYŁKA!

Obraz Ploneres 100% Design

Angela Rossi - Ostrich - Obraz na płótnie

Fotografia inspirowana holenderskim, renesansowym malarstwem to dzieło artystki Angeli Rossi, która wykreowała dla marki Young & Battaglia, postać "Strusia". Olbrzymie, 173 centymetrowe płótno (dostępne w 3 rozmiarach) zostało niby oprawione w piękną, czarną, rzeźbioną ramę, która dodaje całości dramatyzmu. Rama obrazu jest złudzeniem optycznym - w rzeczywistości została zadrukowana na płótnie, jak cały obraz. Mieszanka fantazji i renesansowego stylu z pewnością będzie doskonale wyglądać na każdej ścianie w domach i mieszkaniach w których nie brak przestrzeni. Ogromne dzieło sztuki, może stać się punktem wyjścia do dekoracji całego domu lub tylko jednym, rzucającym się w oczy elementem, umieszczonym w nowoczesnej przestrzeni. Z pewnością nie przejdziesz obok tego obrazu obojętnie...

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz White Car II 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Ford Thunderbird Convertible 1957..

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Red Car 100x39cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarno-srebrnym. Wymiary: wraz z ramą 100x39cm, bez ramy 95x33cm.Fotografia przedstawia auto Vintage Corvette.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Black Car III 100x39cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarno-srebrnym. Wymiary: wraz z ramą 100x39cm, bez ramy 95x33cm.Fotografia przedstawia auto Buick Super 4-Door Convertible 1941.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz White Car 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto La Salle Convertible 1939.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Green Car 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Ford Woody Wagon 1947.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Red Car 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.  Fotografia przedstawia auto Vintage Corvette.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Black Car I 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm. Fotografia przedstawia auto Jaguar C-Type 1951.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Lawenda II 36x42cm

Obraz utrzymany w stonowanej, eleganckiej kolorystyce przywołuje na myśl kojący zapach lawendy prosto z małej francuskiej perfumerii. Fotografia umieszczona za szkłem, opatrzona jest passe partout oraz ramą drewnianą w kolorze starego srebra. Do kompletu polecamy inne obrazy z tej serii. Wymiary: bez ramy 33x39cm, z ramą 36x42cm.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz drewniany Cottage wino

Rozmiar: 44x25cm. Obrazek wykonany techniką decoupage na autentycznej, starej desce z "odzysku". Dlatego też każdy produkt z serii Cottage różni się od siebie nieznacznie kształtem i rozmiarem, gdyż jest to uzależnione od materiału, który uda się zdobyć twórcy z rozbieranych, polskich chałup, okien, drzwi... Dekoracje te idealnie pokreślą wiejski, rustykalny czy prowansalski charakter wnętrz (kuchni, łazienek lub przedpokoju). Produkt o charakterze rękodzieła ludowego wykonany przez polskiego twórcę. Wymiary orientacyjne: 44x25cm.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Red Car II 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Ford Thunderbird Convertible 1955.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Lawenda IV 36x42cm

Obraz utrzymany w stonowanej, eleganckiej kolorystyce przywołuje na myśl kojący zapach lawendy prosto z małej francuskiej perfumerii. Fotografia umieszczona za szkłem, opatrzona jest passe partout oraz ramą drewnianą w kolorze starego srebra. Do kompletu polecamy inne obrazy z tej serii. Wymiary: bez ramy 33x39cm, z ramą 36x42cm.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Yellow Car 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Hupmobile Skylark 1940.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Black Car III 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Buick Super 4-Door Convertible 1941.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz White Car 100x39cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarno-srebrnym. Wymiary: wraz z ramą 100x39cm, bez ramy 95x33cm.Fotografia przedstawia auto La Salle Convertible 1939.

Obraz Dekoria

Dekoria Obraz Black Car II 74x29cm

Idealna dekoracja do stylowego gabinetu, pracowni, biblioteki czy salonu urządzonego w męskim stylu. Elegancko prezentuje się powieszony samodzielnie jak również w towarzystwie innych obrazów z tej serii. Jest świetnym pomysłem na prezent, nie koniecznie tylko dla fana motoryzacji w stylu retro. Obraz-fotografia za szkłem, oprawiony w drewnianą ramę w kolorze czarnym. Wymiary: wraz z ramą 74x29cm, bez ramy 70x25cm.Fotografia przedstawia auto Buick 1941.

Domodi
Ponad 300 000 butów, ubrań, torebek, biżuterii...