Zabawki dla dzieci kolekcja jesien 2014

Produktów : 1714 | sortuj według : Popularności | Ceny
305 zł

K-Magic Interaktywna Konsola Edukacyjna z kreskówkami - zestaw Combo

Zestaw COMBO : konsola K- Magic 16 magicznych kart 20 kreskówek torba do noszenia K- Magic pasek do zawieszania K- Magic Czym jest konsola  K-Magic? Kreskówki, gry edukacyjne, pierwsze słówka, muzyka dla dzieci - Wszystko w jednym! Zabawa Interaktywność Edukacja Cechy konsoli: przenośna i łatwa w obsłudze przeznaczona dla dzieci w wieku 0-6 lat najwyższej  jakości kolorowy wyświetlacz 3,5 " Przeznaczenie wiekowe konsoli 0-3 lat - muzyka dla dzieci 1-4 lata - nauka pierwszych słów 2-5 lat - gry edukacyjne 2-6 lat - kreskówki Kreskówki 20 edukacyjnych kreskówek "Patrick i przyjaciele" pomaga w zrozumieniu, czym są dobre maniery, rozwijaniu kreatywności, zdobywaniu wiedzy oraz wyrażaniu emocji wielojęzyczne: wszystkie kreskówki dostępne są w 4 wersjach językowych Muzyka najlepszy wybór muzyki klasycznej i nowoczesnej odgłosy natury, bicie serca, muzyczny motyw- Fantastyczne Przygody, a także słodkie kołysanki wbudowany włącznik czasowy pozwala na odtwarzanie do 30 minut muzyki Gry edykacyjne Pierwsze na rynku gry dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat aż 288 gier edukacyjnych rozwijają zmysły, zdolność logicznego myślenia i umiejętność obserwacji każda magiczna karta zawiera gry o 3 stopniach trudności gry to niekończąca się zabawa, niekończąca się nauka Nauka liczenia i pierwszych angielskich słów nauka wymowy i pisowni angielskiego alfabetu poznawanie cyfr i oraz nauka liczenia nauka pierwszysch 240 słów wspólne czytanie z K- magic

105 zł

Gra planszowa - WYSPA PIRATÓW

Poznawanie tak niesamowitej wyspy to prawdziwa przygoda! Nawet w sytuacji, gdy robisz to nie całkiem z własnej woli. Kapitan Piratów zdecydował się dać chwilę wytchnienia swojej załodze i jej codziennym obowiązkom. Sam zaś wypłynął w morze, by odetchnąć przed kolejnymi wyzwaniami. Cały dzień delektował się wiatrem i falami, aż okazało się, że skończyła się żywność i woda. To zmusiło go do zarzucenia kotwicy w pobliżu tajemniczej wyspy i zejścia na ląd, aby uzupełnić zapasy. Była to naprawdę przedziwna wyspa - pełna przeciwieństw! Kapitan poznając ją wiele się nauczył i stał się mądrzejszy niż kiedykolwiek. Przygotowania do gry: Przed rozpoczęciem rozgrywki po raz pierwszy należy odpowiednio przygotować wyspę! Wybierz odpowiednie naklejki a pozostałe odłóż. Na wybranej karcie z naklejkami znajdują się słowa ponumerowane od 1 do 18. Rozpoczynając od pola startowego, nalep je na puste ciemno-brązowe pola zgodnie z numeracją. Po rozmieszczeniu wszystkich naklejek na planszy, można rozpocząć rozgrywkę! Cel gry: Zbadać wyspę w możliwie najkrótszym czasie i dotrzeć z powrotem na statek. Zasady gry: Wybierz jedną z figurek Kapitana Piratów i umieść ją na brzegu wyspy obok strzałki. Jak tylko wszyscy gracze będą gotowi, najmłodszy może rozpocząć rozgrywkę. Najstarszy uczestnik powinien rozpocząć grę jako ostatni. Kiedy nadejdzie twoja kolej, zakręć bądź rzuć monetą! Jeśli wypadnie reszka, wykonaj jeden krok do przodu, a jeśli orzeł, dwa kroki do przodu. Jeśli gracz stanie na polu opatrzonym słowem ma następujące możliwości zależnie od tego, czy zna jego przeciwieństwo, czy też nie: • jeśli gracz zna przeciwieństwo słowa, a znajduje się ono na polu położonym przed nim to powinien przemieścić się do przodu! • jeśli musi przemieścić się do przodu w kierunku przeciwieństwa, ale nie zna odpowiedzi musi pozostać na polu, na którym obecnie się znajduje i poczekać na następną rundę, by ruszyć z miejsca. • jeśli, aby przesunąć się w kierunku przeciwieństwa słowa gracz musi przemieścić się do tyłu i jednocześnie zna odpowiedź, to opuszcza tę rundę rzutów kostką (nie martw się – to jest lepsza opcja!) • jeśli, aby przesunąć się w kierunku przeciwieństwa słowa gracz musi przemieścić się do tyłu, ale nie zna odpowiedzi, musi cofnąć się na pole, które zawiera przeciwieństwo. Pozostali gracze pomogą mu je odnaleźć. Jeśli uczestnik rozgrywki wejdzie na pole, na którym znajduje się już inny gracz może zdecydować, czy chce przemieścić się na miejsce przed lub za nim. Gracz, który dotrze pierwszy do swojego statku zwycięża. Możesz grać w tę grę nawet wówczas, jeśli nie potrafisz jeszcze czytać: poproś twoje rodzeństwo lub rodziców, aby odczytywali słowa na poszczególnych polach. Musisz jednak postarać się prawidłowo odgadnąć przeciwieństwo danego słowa. Twoje odpowiedzi wskażą miejsce, gdzie przemieścisz swoją figurkę Kapitana Piratów.

66 zł

Zawieszka z pozytywką biedronka - różowa - do łóżeczka lub wózka

Zawieszka z pozytywką różowa biedronka to kompaktowa wersja pluszaków Cloud B z sensorem dźwięku. Te pluszowe zabawki to urocze towarzysze podróży, które odtwarzają dźwięk znanej melodi "Twinkle Twinkle Little Star" , pomagają Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć, również gdy maluszki znajdują się z dala od domu. Cała kolekcja zawieszek to: Różowa Biedronka Niebieski Żółw Klasyczny Żółw Klasyczna biedronka Cloud B  zapewnia najwyższą jakość wykonania. Mały rozmiar zawieszek pozwala zmieścić je w torbie na pieluchy lub w bagażu podręcznym. Rzep pozwala na łatwe mocowanie zawieszek do fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych. Funkcje: Timer z 45- minutowym zegarem z automatycznym wyłącznikiem 6 poziomów głośności, które są sterowane przez przycisk w lewej łapce zawieszki Wymaga 3 baterii AAA , baterie są dołączone do produktu Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu.

66 zł

Zawieszka z pozytywką biedronka do łózeczka lub wózka

Zawieszka z pozytywką biedronka to kompaktowa wersja pluszaków Cloud B z sensorem dźwięku. Te pluszowe zabawki to urocze towarzysze podróży, które odtwarzają dźwięk znanej melodi "Twinkle Twinkle Little Star" , pomagają Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć, również gdy maluszki znajdują się z dala od domu. Cała kolekcja zawieszek to: Różowa Biedronka Niebieski Żółw Klasyczny Żółw Klasyczna biedronka Cloud B  zapewnia najwyższą jakość wykonania. Mały rozmiar zawieszek pozwala zmieścić je w torbie na pieluchy lub w bagażu podręcznym. Rzep pozwala na łatwe mocowanie zawieszek do fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych. Funkcje: Timer z 45- minutowym zegarem z automatycznym wyłącznikiem 6 poziomów głośności, które są sterowane przez przycisk w lewej łapce zawieszki Wymaga 3 baterii AAA , baterie są dołączone do produktu Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu.

66 zł

Zawieszka z pozytywką żółw do łóżeczka lub wózka

Zawieszka z pozytywką żółw to kompaktowa wersja pluszaków Cloud B z sensorem dźwięku. Te pluszowe zabawki to urocze towarzysze podróży, które odtwarzają dźwięk znanej melodi "Twinkle Twinkle Little Star" , pomagają Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć, również gdy maluszki znajdują się z dala od domu. Cała kolekcja zawieszek to: Różowa Biedronka Niebieski Żółw Klasyczny Żółw Klasyczna biedronka Cloud B  zapewnia najwyższą jakość wykonania. Mały rozmiar zawieszek pozwala zmieścić je w torbie na pieluchy lub w bagażu podręcznym. Rzep pozwala na łatwe mocowanie zawieszek do fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych. Funkcje: Timer z 45- minutowym zegarem z automatycznym wyłącznikiem 6 poziomów głośności, które są sterowane przez przycisk w lewej łapce zawieszki Wymaga 3 baterii AAA , baterie są dołączone do produktu Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu.

205 zł

Walizeczka jeżdżąca - Hello Kitty

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej, siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców. Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk, wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby, uchwyt do noszenia, specjalny paszport dla Twojego dziecka, identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela. Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >>> torbę podróżną >>> siodełko z funkcją torby  >>> naklejki >>>

115 zł

Przytulanka Sowa z pozytywką i czujnikiem ruchu

ŚPIĄCA SOWA cudowna przytulanka - niezwykła pozytywka Nowość od Cloud B! Piękna, miła w dotyku Sowa przywodzi na myśl - niezapomniane stare zabawki. Nowoczesne funkcje czynią ją jeszcze wspanialszą przytulanką. Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka. Sprawi, że dziecko nie czuje się samotne podczas przebudzenia w pokoju - jego przyjaciel jest zawsze obok. Łatwo zamontujesz ją w łóżeczku, kojcu. Śpiąca Sowa szybko ukoi zmysły Twojego dziecka. Zapewni mu zdrowy i spokojny sen. Odtwarza 4 spokojne melodyjki: - SEN - bicie serca matki - USPOKOJENIE - wiosenny deszczyk - SEN - fale oceanu - RELAKS - pieśni wielorybów Te wszystkie odgłosy natury pomogą Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć. Śpiąca sowa z czujnikiem ruchu szybko ukoi zmysły Twojego dziecka. Zapewni mu zdrowy i spokojny sen! Cloud B  zapewnia najwyższą jakość wykonania. Sowa posiada rzepy, dzięki którym szybko zamontujesz ją na łóżeczku, jak również regulację głośności oraz wyłącznik czasowy (dwie opcje: 23 lub 45 minut). Pozytywka jest wyjmowana i posiada wymienne baterie. W opakowaniu znajduje się również książeczka o Śpiącej Sowie. Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu. Sowa mierzy około 23 cm. Wymiary opakowania:szer. 19 cm, wys. 24 cm, gł. 18 cm. Zabawka wymaga 2 baterii AA 1,5V - załączono testowe.

139 zł

Przytulanka Króliczek z funkcją bijącego serca i światełkiem

KRÓLICZEK GLOW CUDDLES - kojący dotyk Nowość od Cloud B ! Posiada delikatne światło lampeczki oraz funkcję bicia serca lub wibracji. Piękny, miły w dotyku Królik z bardzo długimi uszami, który przywodzi na myśl - niezapomniane stare zabawki. Nowoczesne funkcje czynią go jeszcze wspanialszą przytulanką. Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka. Posiada funkcję wibracji. Łagodne światełko lampki rozświetli mrok nocy. Cechy produktu: - aktywowana dotykiem funkcja bicia serca lub wibracji, - emituje łagodne światło, - idealna pluszowa zabawka do przytulania, - wyłącza się automatycznie, - dołączono 3 baterie AA - 2 opcje wyboru timera: 10 minut - bicie serca lub wibracja 23 minuty - delikatne światełko Śpiący Królik szybko ukoi zmysły Twojego dziecka. Zapewni mu zdrowy i spokojny sen. Najwyższą jakość wykonania zapewnia renomowany producent Cloud B. Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu. Wymiary opakowania: szer. 19 cm, wys. 24 cm, gł. 18 cm. W pozycji siedzącej Króliczek mierzy około 23 cm.

139 zł

Przytulanka Miś z funkcją bijącego serca i światełkiem

MIŚ GLOW CUDDLES - kojący dotyk Nowość od Cloud B ! Posiada delikatne światło lampki oraz funkcję bicia serca lub wibracji. Piękny, miły w dotyku miś, który przywodzi na myśl niezapomniane stare zabawki. Nowoczesne funkcje czynią go jeszcze wspanialszą przytulanką. Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka. Funkcja wibracji. Miś Glow Cudles sprawi, że dziecko nie będzie czuło się samotne, podczas przebudzenia - jego przyjaciel zawsze będzie obok. Łagodne światełko lampki rozświetli mrok nocy. Cechy produktu: - aktywowana dotykiem funkcja bicia serca lub wibracji - emituje łagodne światło - idealna pluszowa zabawka do przytulania - wyłącza się automatycznie - dołączono 3 baterie AA - 2 opcje wyboru timera: 10 minut - bicie serca lub wibracja 23 minuty - delikatne światełko Śpiący miś szybko ukoi zmysły Twojego dziecka. Zapewni mu zdrowy i spokojny sen. Cloud B zapewnia najwyższą jakość wykonania. Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu. W pozycji siedzącej Miś mierzy około 23 cm. Wymiary opakowania: szer. 19 cm, wys. 24 cm, gł. 18 cm.

109 zł

Małpka Marvin

MAŁPKA MARVIN -  wspaniała przytulanka - niezwykła pozytywka Nowość od Cloud B ! Małpka Marvin -gra uspokajające melodyjki w trosce o zdrowszy sen. Piękna, miła w dotyku Małpka Marvin przywodzi na myśl niezapomniane stare zabawki. Nowoczesne funkcje czynią ją jeszcze wspanialszą przytulanką. Relaksujące dźwięki natury - uspokoją Twoją pociechę. Małpka sprawi, że dziecko nie będzie czuło się samotne, podczas przebudzenia - jego przyjaciel zawsze będzie obok. Małpka szybko ukoi zmysły Twojego dziecka. Zapewni mu zdrowy i spokojny sen! Przytulanka posiada pozytywkę z 4 niepowtarzalnymi melodyjkami: - ZABAWA - małpie gaworzenie - USPOKOJENIE - szemrzący wodospad - RELAKS - fale oceanu - SEN - relaksująca kołysanka Te odgłosy pomogą Twojemu dziecku zrelaksować się i spokojnie odpocząć. Cloud B zapewnia najwyższą jakość wykonania. Idealny przyjaciel w domu, w przedszkolu, w podróży... Dzięki rzepom można go łatwo zapiąć na łóżeczku. Posiada regulację głośności oraz wyłącznik czasowy (dwie opcje: 23 lub 45 minut). Panel muzyczny jest wyjmowany i posiada wymienne baterie. Ręce i nogi małpki są ze sobą połączone, można je dobrowolnie wydłużać. Opowiadanie na dobranoc: “Czas do łóżka” – powiedziała mamusia. “Proszę... Czy mogę zostać? Chcę się pobawić”. “Nie, czas do łóżka” – powiedziała. Więc idę i myję zęby, bardzo powoli. Zakładam piżamę, tę ze stópkami. Lubię je. Są fajne! Leżę już w przytulnym łóżeczku i uśmiecham się. Mamusia pochyla się i całuje w policzek. “Słodkich snów!” – mówi, poprawiając mi poduszkę pod głową. “Czy moja przytulanka-usypianka jest koło łóżka?” “Tak” – mówi mama. A gwiazdy tańczą na suficie, świecąc w dali, podczas gdy fale oceanu szumią... szumią... i kołyszą mnie do snu.

299 zł

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Las przygód

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Las przygód Zalety maty Las Przygód: Piękne kolory i mnóstwo interesujących elementów sprawi, że Twój maluszek z przyjemnością będzie spędzał czas na macie. Jej wielofunkcyjność pozwala na zmianę kształtów tworząc magiczny tunel do raczkowania, a kiedy podrośnie możesz zaproponować mu fascynującą zabawę przy ściance aktywności, gdzie może rozwijać swoje umiejętności manualne. Gimnastyka dla bobasa Las przygód to wieloetapowa i rozwojowa mata, na której Twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile beztroskiej zabawy! Mata jest idealna do zabawy na brzuszku, posiada tunel do raczkowania i łuk z zabawkami dla małych dzieci. Piękny i kolorowy motyw natury z postaciami uśmiechniętych zwierząt, tworzy zabawny i interesujący projekt Mata zawiera 11 elementów, które zachęcą dziecko do nauki przez zabawę: - grzechotka - miękka piłeczka - mięciutki i szeleszczący pluszaczek - szeleszczące, edukacyjne karty - żabka-grzechotka, łatwa do uchwycenia - lusterko - liść szeleszczący "a-kuku" - pętla do zaczepiania zabawek na czas leżenia na brzuszku - kieszonka - karty do zabawy - łącz i ucz się - okno niespodzianek "a-kuku" - tunel - raczkuj i odkrywaj Propozycje zabaw: Do 2 miesięcy Gdy dziecko leży na plecach, umieść zabawki w odpowiedniej odległości, tak aby mogło je z łatwością  dosięgnąć. Możesz od czasu do czasu przekładać zabawki, aby zabawa stała się bardziej interesująca. Powyżej 2 miesięcy Ćwicz z dzieckiem ruchy ramion i mięśni pleców poprzez zabawę. Użyj zabawek do zaangażowania dziecka i przedłuż tym samym czas zabawy. Pobaw się z dzieckiem w "a-kuku" Powyżej 7 miesięcy Przełóż zabawkę przez tunel i zachęć dziecko do raczkowania w Twoją stronę. Powyżej 10 miesięcy Kiedy dziecko siedzi spokojnie, zachęć je do zabawy na ściance aktywności. Pokaż mu, jak umieścić piłkę w kieszonce oraz jak umieścić karty do gry w odpowiednich miejscach.

199 zł

Pałąk - Flexi Play

Marko prezentuje nowatorski pałąk Flexi Play znanej i cenionej firmy Tiny Love. To zupełna nowość na rynku, która odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających rodziców i dzieci. Dzięki Flexi Play aktywizowanie Twojego maluszka jest naprawdę proste! W zależności od wieku i etapu rozwoju możesz dostosować jego kształt i wybrać zabawki, które Twoje dziecko lubi najbardziej. Ten innowacyjny pałąk umożliwia zabawę w różnych pozycjach, dzięki czemu łatwo zachęcić maluszka do zabawy na brzuszku. Flexi Play to nasz domowy plac zabaw, który sami tworzymy. Marka Tiny Love prezentuje najnowszą koncepcję aktywizowania i zabawy z dzieckiem. To oryginalny i bardzo praktyczny produkt. Może z niego korzystać zarówno noworodek, dla którego Flexi Play stanowi kolorowy krąg zabezpieczający a także raczkujące dziecko, które odkrywać będzie nowe postacie i szeleszczące niespodzianki ukryte w pałąku. Flexi Play od Tiny Love to kolorowe i kreatywne dzieciństwo dla Twojego maluszka. Jeden pałąk a daje mnóstwo możliwości! Oprócz pałąka otrzymujesz: wesołe lusterko z satynowymi wypustkami, satynową wstążkę, grzechotkę - kulę z materiału, kieszeń "a kuku" o zróżnicowanych teksturach, łatwy do uchwycenia uroczy gryzak, grę w chowanego, dodatkowe pętle pozwalające na łatwe przemieszczanie zabawek. Flexi Play rośnie z dzieckiem - a Ty rodzicu wykorzystaj swoją wyobraźnię i zapewnij swojemu dziecku niekończącą się zabawę.

180 zł

Jeżdżąca walizeczka - Lotus

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. wyposażenie: blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby uchwyt do noszenia specjalny paszport dla Twojego dziecka identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >> torbę podróżną >> siodełko z funkcją torby >> naklejki >>

174 zł

Jeżdżąca walizeczka - krowa Frieda

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej, siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców. Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk, • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby, • uchwyt do noszenia, • specjalny paszport dla Twojego dziecka, • identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela. Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >> torbę podróżną >> siodełko z funkcją torby >> naklejki >>

48 zł

Mówiąca Piłka 2w1

Mówiąca piłka to zabawka, która pomoże każdemu maluszkowi w nauce alfabetu oraz liczenia od 1 do 10. Różnokolorowa, wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału wspaniale nadaje się do zabaw sportowych oraz doskonale sprawdzi się jako przytulanka. Jak działa Mówiąca Piłka? Rzuć piłkę do swojego dziecka, a usłyszycie wydobywający się z niej dźwięk cyferki . Gdy dziecko odrzuci piłkę do Ciebie, również usłyszycie cyferkę. I tak od 1 do 10! Podczas wspaniałej zabawy Twój maluszek szybko opanuje podstawy liczenia, rozwinie swoją koordynację ruchową oraz motorykę dużą. Teraz wystarczy przełożyć materiał na piłce, przełączyć moduł dźwiękowy i Twoje dziecko będzie miało możliwość nauki polskiego alfabetu! Rzucając razem ze swoja pociechą, usłyszycie kolejne literki A,B,C,D...., a także wiele innych zaskakujących dźwięków! Mówiąca Piłka to: - doskonała rozwojowa zabawka dla dzieci już od 6 miesiąca życia - dźwięki polskich cyfr od 1 do 10 - dźwięki polskich liter alfabetu - zabawne dźwięki i piosenki Jak się bawić Mówiącą Piłką? ETAP 1 Dzieci w wieku 6-18 miesięcy PRZYTULANIE: Piłka wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, dlatego doskonale nadaje się do przytulania. NAUKA SŁUCHANIA Przełącz moduł dźwiękowy piłki na tryb liczenia. Uderz w nią lub rzuć ją do kogoś, by wydała dźwięk. Przyciągniesz w ten sposób uwagę dziecka. Obserwuj, jak Twój maluszek śledzi wzrokiem wydającą dźwięki piłkę. Taka zabawa rozwija u dziecka umiejętności słuchania oraz skupiania uwagi. RACZKOWANIE I ROZWÓJ MOTORYKI DUŻEJ Połóż piłkę przed dzieckiem i pchnij ją delikatnie, by zaczęła się turlać. Pozwól Twojemu maluszkowi raczkować za piłką. PRZEKŁADANIE. Piłka jest dwustronna. Pozwól swojemu dziecku przekładać jej materiał ze strony z literkami na tę z cyferkami. Zabawa ta doskonali zarówno motorykę małą, jak i dużą Twojej pociechy (rączki i ramiona) TURLANIE Pozwól dziecku turlać piłkę po podłodze. Zabawa ta doskonali motorykę małą i dużą Twojego dziecka (rączki i ramiona). PODRZUCANIE Pozwól dziecku podrzucać piłkę. Zabawa ta doskonali motorykę małą i dużą Twojego dziecka (rączki i ramiona). ETAP2 Dzieci w wieku 12-24 miesiące NAUKA KOLORÓW Różnokolorowa piłka doskonale nadaje się do nauki kolorów. Pokazuj dziecku różne barwy na piłce i razem je nazywajcie. NAUKA CYFEREK Naucz swoje dziecko cyferek od 1 do 10, pokazując mu je na piłce. NAUKA LICZENIA Zachęcaj swoje dziecko do nauki liczenia, wykorzystując w tym celu obrazki znajdujące się na stronie piłki z cyferkami. NAZYWANIE PRZEDMIOTÓW Zachęć swoje dziecko do nauki nowych wyrazów, wykorzystując w tym celu obrazki znajdujące się na stronie piłki z cyferkami. NAUKA LICZENIA PRZEZ SŁUCHANIE Przełącz moduł dźwiękowy na tryb liczenia, a następnie rzuć lub uderz piłkę. Dziecko, słuchając, uczy się poprawniej wymowy cyfr od 1 do 10. Możesz także zachęcić swoją swoją pociechę do liczenia razem z piłką. ETAP 4 Dzieci w wieku 18-30 miesięcy NAUKA ALFABETU Dzięki literkom znajdującym się na piłce, możesz nauczyć swoje dziecko, jak wyglądają poszczególne samogłoski i spółgłoski. NAZYWANIE PRZEDMIOTÓW Wykorzystaj obrazki znajdujące się na stronie piłki z literkami, aby nauczyć dziecko nowych wyrazów w kolejności alfabetycznej od A do Z. NAUKA ALFABETU PRZEZ SŁUCHANIE Przełącz moduł dźwiękowy na tryb alfabetu, a następnie rzuć lub uderz piłkę. Dziecko, słuchając, uczy się poprawniej wymowy literek. Możesz także zachęcić swoją swoją pociechę do mówienia literek razem z piłką. WZBUDZANIE ZAINTERESOWANIA MUZYKĄ Po zakończeniu alfabetu z piłki wydobędzie się melodia piosenki „Alfabet”. IDENTYFIKOWANIE LITEREK Powiedz głośno jakąś cyferkę lub literkę i zachęć dziecko do wskazania jej na piłce. IDENTYFIKOWANIE PRZEDMIOTÓW I ZWIERZĄT Powiedz głośno nazwę przedmiotu lub zwierzątka i zachęć dziecko do wskazania ich na piłce. KOPANIE Pozwól swojemu dziecku kopać piłkę. Zabawa tak doskonali motorykę dużą oraz równowagę Twojej pociechy. ETAP 5 Dzieci w wieku 18-30 miesięcy RZUCANIE I ŁAPANIE Użyj piłki do rzucania i łapania. Zabawa doskonali umiejętności łapania i rzucania. CYFRY PARZYSTE I NIEPARZYSTE Wykorzystaj stronę piłki z cyferkami do nauki Twojego dziecka cyfr parzystych i nieparzystych. Cyfry w górnej części piłki są nieparzyste, w dolnej – parzyste. SAMOGŁOSKI Naucz swoje dziecko samogłosek, wskazując je na piłce. ZABAWA W GRUPIE W zabawie może wziąć udział jedna lub więcej osób. Ustawcie się w kółko i rzucajcie do siebie piłkę, słuchając dźwięków alfabetu lub cyferek. W każdej rundzie licząca lub mówiąca alfabet piłka nagle wyda dźwięk wiwatujących dzieci. Osoba, która w tym momencie trzyma piłkę, powinna dostać jakieś edukacyjne zadanie związane z liczeniem lub alfabetem np. liczenie od tyło od 10 do 1, powiedzenie trzech nieparzystych cyfr, samogłosek lub nazwy zwierzątka zaczynającego się na litrę m. W czasie tej gry dzieci jednocześnie bawią się i uczą. Centrum wsparcia rodziców K's Kids - propozycje zabaw z wykorzystaniem mówiącej piłki Opinia nauczyciela: "Mówiąca Piłka to zabawka wszechstronnie stymulująca rozwój. Może towarzyszyć dziecku na wielu kolejnych etapach jego dorastania. Na początku, piłka intryguje kolorami i dźwiękiem. Kształt miękkiej, pozbawionej wystających elementów kuli, zapewnia bezpieczną zabawę nawet kilkumiesięcznemu maluchowi. Starsze dziecko zauważy, że piłkę można wywrócić na drugą stronę i tym samym zmienić jej kolorystykę, zobaczyć nowe obrazki. Te działania, wymagające koordynacji wzrokowo- ruchowej przyczynią się do usprawnienia komunikacji" ręka-oko" oraz wpłyną pozytywnie na wzmocnienie sprawności manualnej. Kolorowe rysunki, proste i czytelne nawet dla małego dziecka, pomogą  nauczyć kojarzenia słowa  z przedmiotem. Uświadomią dziecku, że  słowo "kot" i rysunek przedstawiający kota mają ze sobą ścisły związek. W początkowej fazie, to dorosły wskazuje rysunek i nazywa go, dziecko jest tylko słuchaczem i obserwatorem.  Starsze dziecko samo potrafi wskazać nazwany przedmiot, zaczyna aktywnie uczestniczyć w zabawie. W miarę rozwoju mowy,  nazywa wskazany rysunek już bez pomocy dorosłego. Wreszcie, 4-5 letnie dziecko może już  zwrócić uwagę na pierwszą głoskę każdego słowa przedstawionego na rysunkach. Głos wyraźnie artykułujący  głoski ułatwi odsłuchanie pierwszego dźwięku w wyrazie. Umiejętność ta, jest niezbędna jako przygotowanie do analizy i syntezy wyrazów, w procesie przygotowania do nauki czytania i pisania. Warunkiem opanowania  tych umiejętności jest sprawny podział usłyszanego słowa na poszczególne głoski. Zdolność ta, wydaje się nam dorosłym, banalnie łatwa, jednak dzieci słyszą tylko słowo w całości. Aby wychwycić pojedyncze dźwięki  wymagają treningu, a w tym pomocna będzie zabawa z piłką. Szczególną zaletą Mówiącej Piłki jest to ,że prezentuje ona prawdziwe brzmienie głosek, co znacznie ułatwia dzieciom ich usłyszenie. Druga strona zabawki - z cyframi wspomaga rozwój umiejętności matematycznych. Podobnie jak strona z literkami, również i ta, wspomaga rozwój dziecka na wielu poziomach. Zapoznaje dziecko z pojęciami matematycznymi: cyframi, uczy liczenia na konkretach, to znaczy ułatwia zrozumienie zależności między znakiem graficznym a liczbą przedstawionych przedmiotów. Zachęca do samodzielnego przeliczania przedmiotów i jednocześnie nazywania ich. W późniejszym okresie, gdy dziecko będzie większe, Mówiąca Piłka może pomóc w określaniu położenia przedmiotów względem innych i nauce poprawnego stosowania określeń: " nad", "pod", "obok", " wyżej", "niżej", oraz określaniu stron prawej i lewej. Wreszcie, dzięki zastosowaniu wyraźnych, żywych barw, zabawka ta może bez wątpienia służyć jako pomoc w nauce nazw kolorów. Tutaj, tak samo jak w przypadku nazywania przedmiotów, dziecko najpierw obserwuje i słucha, a potem już samo wskazuje i nazywa dany kolor. Ponadto, wyraźne  rysunki mogą stać się inspiracją dla małych rysowników, jeśli dziecko nie wie jak narysować motyla lub rybę z łatwością może skopiować rysunek z piłki. Zabawne, jednorodne artystycznie rysunki zapewniają dziecku już od najwcześniejszych miesięcy kontakt ze stylistyką na wysokim poziomie, nie zabarwioną kiczem czy  przesłodzoną, jak to często dzieje się z produktami przeznaczonymi dla dzieci. Bardzo istotną,  z punktu widzenia nauczyciela cechą zabawki edukacyjnej jest to, że Mówiąca Piłka daje możliwość stopniowego aktywizowania dziecka. W miarę upływu czasu, z biernego obserwatora staje się ono aktywnym uczestnikiem zabawy, lub wręcz jej inicjatorem. Dzięki temu dziecko zachowuje ciągłą aktywność intelektualną, jest zachęcane do podejmowania coraz to nowych zadań, trudniejszych i wymagających większego wysiłku. Jednocześnie czerpiąc radość  z przytulania, turlania, kopania, podrzucania i łapania tej kolorowej, wesołej zabawki. Uważam, że Mówiąca Piłka spełnia wszelkie wymagania stawiane przed zabawką aktywizującą rozwój dziecka, a ponadto może służyć dziecku przez kilka lat. Zasługuje na uwagę zarówno pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych, gdyż jest atrakcyjna dla  każdej grupy wiekowej,  jak i dla rodziców dbających o wszechstronny rozwój swojego dziecka. Mówiąca Piłka, to jedna z tych zabawek, które pozostają atrakcyjne przez długi czas, bo "rosną" wraz z dzieckiem." nauczyciel dyplomowany z 25-letnim stażem mgr Renata Krawczyk

267 zł

Gimnastyka dla bobasa - Leśni przyjaciele

Gimnastyka dla bobasa "Leśni przyjaciele" Pełna atrakcji mata rozwojowa, która zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców. Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek. Opis maty: pałąki z łącznikiem umożliwiającym regulację nachylenia świecąca i grająca gąsieniczka ( na baterie 3x AAA ) słoneczko- lusterko grzechoczące kółeczka szeleszczące elementy zawieszki : żabka i wiewiórka gryzaczki łatwy sposób składania i przenoszenia mata może być używana do przewijania dziecka Cechy: świecąca i grająca 20 minut gąsieniczka grzechotka wydra przesuwane pierścienie do elastycznego pozycjonowania zabawek łatwa do uchwycenia grzechotka-koralik kolorowe, elastyczne gryzaczki grzechotka żabka słoneczko - bezpieczne lusterko pałąki z łącznikiem umożliwiającym regulację  nachylenia łatwy sposób składania i przenoszenia szeleszczące elementy i ważka ''a-kuku'' dodatkowe pętelki do przyczepiania zabawek mata może być używana do przewijania dziecka Czy wiesz? Gimnastyka dla bobasa Leśni przyjaciele dopasowuje się do zmieniających się potrzeb dziecka w miarę jak rośnie i rozwija się. Różnorodne zabawki zachęcają malucha do pierwszych prób podnoszenia się, pomagając w ten sposób kształtować umiejętności motoryczne. Można prać w pralce. Łatwa do złożenia i zapakowania.

238 zł

Karuzela - Rośnij z muzyką - Mała Księżniczka

Karuzela " Rośnij z Muzyką" Produkt otrzymał nagrodę HIT MAMO TO JA 2012 w kategorii najlepsza zabawka. Witaj w świecie Małej Księżniczki - seria stworzona specjalnie z myślą o dziewczynkach. Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku . Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa,a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. Karuzela Rośnij z Muzyką to wyjątkowa zabawka rozwojowa , która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki. Unikalny system poruszania się karuzeli 4D (zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka. Opis zabawki: 1. Unikalny opatentowany ruch karuzeli. 2. Pozytywka ze światełkiem nocnym 3. Do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki. 4. 6 różnych kategorii muzyki; 18 różnych melodii 5. Kojące światełko nocne. 6. 2 wysokiej jakości głośniki. 7. Unikalny przycisk "shuffle" -  losowe odtwarzanie muzyki Zabawka "rośnie" razem z dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę. Wskazówki rozwojowe: Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji. 1-3 miesiąc życia Dziecko jest w stanie śledzić oczyma poruszające się przedmioty - karuzela pomoże mu rozwijać koordynacje wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu. 6+ miesięcy Kiedy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, konieczne jest zdemontowanie górnej części karuzeli, wtedy dziecko może korzystać ze świecącej delikatnym światełkiem pozytywki.

230 zł

Karuzela Wyspa Marzeń

Karuzela " Wyspa marzeń" Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku . Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa,a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. Karuzela Wyspa Marzeń to zabawka rozwojowa , która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę każdego maluszka. Unikalny system poruszania się karuzeli 4D ( zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zabawek "tańczących" do 4 uspokajających melodii rozwijają koordynację wzrokową, oraz zmysły dziecka. Opis zabawki: 1. Ruch liści w zakresie 360 stopni 2. Pozytywka ze światełkiem nocnym 3. 20 minut muzyki  - 2 rodzaje muzyki klasycznej, 2 rodzaje odgłosów natury, 2 poziomy głośności, możliwość wyciszenia. 4. Pilot 5. Urocze zawieszki ze świata Wyspy Marzeń Wskazówki rozwojowe: Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji. 1-3 miesiąc życia Dziecko jest w stanie śledzić oczyma poruszające się przedmioty - karuzela pomoże mu rozwijać koordynacje wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu. 6+ miesięcy Kiedy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, konieczne jest zdemontowanie górnej części karuzeli, wtedy dziecko może korzystać ze świecącej delikatnym światełkiem pozytywki. Karuzela zdobyła nagrodę czytelników miesięcznika "Dziecko".

174 zł

Jeżdżąca walizeczka - Tygrysek Tipu

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej, siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców. Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk, • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby, • uchwyt do noszenia, • specjalny paszport dla Twojego dziecka, • identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela. Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >> torbę podróżną >> siodełko z funkcją torby >> naklejki >>

180 zł

Jeżdżąca walizeczka - Księżniczka Penelope

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej, siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców. Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk, • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby, • uchwyt do noszenia, • specjalny paszport dla Twojego dziecka, • identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela. Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >> torbę podróżną >> siodełko z funkcją torby >> naklejki >>

174 zł

Jeżdżąca walizeczka - Harley Biedronka

Podróżowanie nie będzie już nudne dla Waszych pociech! Powiedz do widzenia męczącym podróżom, łzom i napadom złości, gdyż teraz jest Trunki - niezastąpiony towarzysz podróży. Idealne na prezent, wycieczki oraz wyjazdy urlopowe Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Trunki jest specjalnie zaprojektowane dla dzieci, Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej, siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców. Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała . Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego . Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów) , co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk, • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby, • uchwyt do noszenia, • specjalny paszport dla Twojego dziecka, • identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela. Do walizeczek TRUNKI można dokupić różnokolorowe akcesoria : etui na butelkę z pacynką >> torbę podróżną >> siodełko z funkcją torby >> naklejki >>

Wygraj buty, bony i inne nagrody!

Stwórz zestaw wygraj Ray-Bany Stwórz zestaw wygraj Ray-Bany 11 dni do końca! stworzono 463 zestawów
Dodaj stylizacje wygraj Ray-Bany Dodaj stylizacje wygraj Ray-Bany 11 dni do końca! stworzono 88 stylizacji
Domodi
Ponad 300 000 butów, ubrań, torebek, biżuterii...