Dekoria kolekcja wiosna 2014, strona 14

Produktów : 5445 | sortuj według : Popularności | Ceny
Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Olek na krzesło w kolekcji Oslo

Rozmiar: 42x41x3,5cm. Kod tkaniny: 137-00. Wygodne, solidne siedzisko, z wyprofilowanymi wcięciami na oparcie krzesła, wypełnione formatką miękkiej gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.42 x głęb.41 x wys.3,5 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong prawostronny Kramfors w kolekcji Oslo

Rozmiar: Szezlong prawostronny Kramfors. Kod tkaniny: 137-00. Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong prawostronny IKEA Kramfors. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Marcin na krzesło w kolekcji Comics

Rozmiar: 40x37x8cm. Kod tkaniny: 111-04. Klasyczne siedzisko na krzesło, lekko zaokrąglone, grube, wypełnione grysem z gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!) Dwie dekoracyjne kokardy pozwalają zamocować siedzisko do oparcia krzesła oraz stanowią jego dodatkowy walor dekoracyjny.Siedzisko można prać.Rozmiar: szer.40 x głęb.37 x wys.8 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Kilppan 4-osobową w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Sofa Klippan 4-osobowa. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Klippan. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Przechowywanie pościeli Dekoria

Dekoria Skrzynia tapicerowana w kolekcji Garden

Rozmiar: 90x40x40 cm. Kod tkaniny: 111-01. Dekoracyjna skrzynia tapicerowana, służąca zarówno jako schowek i siedzisko. Praktyczny element meblowy w sypialniach, a także pokojach młodzieżowych. Tradycyjną formę można ożywić nowoczesną tkaniną - do wyboru atrakcyjny zestaw mieniący się różnymi odcieniami barw i pięknymi wzorami.Skrzynia obita została puszystą włókniną, a wieko grubą gąbką. Otwieranie skrzyni ułatwiają wygodne, samoblokujące się zawiasy, służące także zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez zapobiganie nagłemu opadnięciu wieka. Ta skrzynia tapicerowana dostępna jest w dwóch rozmiarach: 90 x 40 x 40 cm lub 120 x 40 x 40 cm.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Karlanda, długi w kolekcji Etna

Rozmiar: Fotel Karlanda. Kod tkaniny: 705-01. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Karlanda. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlanda 2-osobową nierozkładaną, długi w kolekcji Mirella

Rozmiar: Sofa Karlanda 2-os. Kod tkaniny: 141-06. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlanda 2-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło Kautsby bez wiązań w kolekcji Flowers

Rozmiar: krzesło Kautsby. Kod tkaniny: 302-01. Prosty lecz szykowny pokrowiec z dwiema kontrafałdami u dołu. Miękkie, antypoślizgowe siedzisko zapewni lepszą stabilizację sukienki. Pokrowiec idealnie dopasowany do krzesła typu Kautsby.Jeżeli nie masz krzesła Kautsby z IKEA zamów sukienkę na wymiar - ZOBACZ>>

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kanale z grzywką w kolekcji Serenity

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 137-12. Zasłona na kanale o szerokości 5cm z dekoracyjną grzywką / falbaną. Podana długość zasłony nie obejmuje wysokości grzywki 5cm. Do wieszania bezpośrednio na karniszu. .Dołączona taśma do zaprasowania pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości. Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem. Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni. Zasłony szersze niż 130cm zszywane są z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+65cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Kolekcje, w których szerokie  zasłony nie wymagają łączenia tkanin: Comics i Romantica.

Wazon Dekoria

Dekoria Wazon ART jasny beż 30x8x36cm ceramika

Rozmiar: 30x8x36cm. Stylowa seria ART. zachwyca prostotą i elegancką kolorystyką w barwach ziemi, gliny i kamieni. Ceramiczny wazon z serii ART to modna dekoracja do wnętrz nowoczesnych oraz urządzonych w stylu eko. Wykonana z solidnej, szkliwionej ceramiki w jasnym odcieniu szarego beżu. Nadaje się do kontaktu z wodą. Do kompletu polecamy inne produkty z serii ART. Wymiary: 30x8x36cm.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Lillberg 3-osobową nierozkładaną w kolekcji Londres

Rozmiar: Sofa Lillberg 3-osobowa. Kod tkaniny: 122-05. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Lillberg 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Florencja w kolekcji Garden

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 111-01. Roleta do montażu ścianę, do sufitu oraz na okno przy zakupieniu specjalnych uchwytów na ramę okienną. Mechanizm blokujący pozwala łatwo regulować dowolne rozwinięcie rolety. Rolety standardowe występują tylko z mechanizmem sznurkowym. Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety.W tkaninę rolety wszytych jest kilka kanalików w raz z plastikowymi rureczkami w celu jej obciążenia. Klasyczna falowana, dekoracyjna falbana. Szyna aluminiowa biała wraz z kompletem akcesoriów do montażu. Tolerancja rozmiarów +/- 2cm. Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Uwaga przy zamawianiu rolet na szwalni internetowej oraz STANDARDOWYCH.   Zamawiając rolety które będą wisiały obok siebie należy wziąć pod uwagę fakt, iż przy różnych długościach tych rolet, poziome kanaliki nie będą umieszczone na tych samych wysokościach.  Jeśli roleta jest szersza niż 130cm, ma wtedy doszywane boki z dwóch stron z tej samej tkaniny, tak aby uzyskać żądaną szerokość rolety.  Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin, mimo tego uszyte tak rolety wyglądają bardzo estetycznie.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec sukienka na sofę Ektorp 2-osobową, nierozkładaną w kolekcji Mosaik

Rozmiar: sofa Ektorp 2-os. nierozkładana. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec sukienka pasujący na sofę IKEA Ektorp 2-osobową, nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę narożną 3+2 Stromstad w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa narożna 3+2 Stromstad. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA narożną 3+2 Stromstad. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec sukienka na fotel Ektorp w kolekcji Edynburg

Rozmiar: fotel Ektorp. Kod tkaniny: 115-75. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec sukienka pasujący na fotel IKEA Ektorp. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę narożną 3+2 Stromstad w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Sofa narożna 3+2 Stromstad. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA narożną 3+2 Stromstad. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong lewostronny Kramfors w kolekcji Etna

Rozmiar: Szezlong lewostronny Kramfors. Kod tkaniny: 705-01. Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong lewostronny IKEA Kramfors. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong Ektorp lewy w kolekcji Londres

Rozmiar: Szezlong Ektorp lewy. Kod tkaniny: 122-05. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong IKEA Ektorp lewy. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Jacek na krzesło w kolekcji Garden

Rozmiar: 40x40x8cm. Kod tkaniny: 111-01. Grube siedzisko na krzesło, wypełnione grysem z gąbki, pikowane w czterech miejscach. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.40 x głęb.40 x wys.8 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 2-osobową, nierozkładaną w kolekcji Londres

Rozmiar: Sofa Ektorp 2-osobowa. Kod tkaniny: 122-05. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 2-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlanda rozkładaną, krótki w kolekcji Mosaik

Rozmiar: Sofa Karlanda rozkładana. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlanda rozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Padva w kolekcji Bellagio

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 112-23. Pragniesz w niekonwencjonalny sposób ozdobić okna, ale nie masz miejsca na obszerne zasłony? Idealnym rozwiązaniem będzie roleta rzymska, która układa się w eleganckie fałdy dzięki wszytym w poziome kanaliki plastikowym rurkom. Prezentowana seria Padva oferuje niespotykane bogactwo wzorów (motywy kwiatowe i roślinne, geometryczne, gładkie) i kolorów (od bieli i ecru, przez pastelowe i soczyste kolory po czernie i szarości), dzięki czemu znajdziesz odpowiednie rolety rzymskie i do salonu, i do pokoju dziecięcego. Wykończenie proste.Roleta rzymska Padva przystosowana jest do montażu do sufitu, na ścianę, a także na okno, przy zakupie specjalnych uchwytów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego wnętrza. W zestawie dołączono niezbędne do montażu akcesoria. Płynną regulację umożliwia łatwy w obsłudze mechanizm blokujący. Rolety standardowe posiadają jedynie mechanizm sznurkowy. Sznurek umieszczany jest z prawej strony. Roleta rzymska Padva dostępna jest w czterech rozmiarach różniących się długością jednego boku (170 cm x 80 cm, 100 cm, 130 cm lub 160 cm). Możliwe szycie na miarę. Tolerancja rozmiarów +/- 2 cm.Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, co oznacza, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. W przypadku rolet o różnych długościach kanaliki nie będą na tej samej wysokości. Dostępne tkaniny mają szerokość 140 cm, a więc zamawiając rolety szersze niż 130 cm, należy liczyć się z tym, że będą miały doszyte boki, co nie wpływa jednak na estetyczny wygląd rolety.

Koc/pled/narzuta Dekoria

Dekoria Koc Paris french dots 150x200cm groszki brązowo niebieskie

Rozmiar: 150x200cm. Koc Paris jest nowoczesną interpretacją pastelowej kolorystyki architektury i klimatu francuskiej stolicy.Koce firmy marki to doskonała jakość, najmodniejsze wzornictwo, bogactwo kolorów. Dla tych atutów klienci na całym świecie zawsze chętnie wybierają koce tej marki.Najnowsza kolekcja pod nazwą „Inspirations 2012” to rewia wzorów, kolorów i struktur.BiederlackBorbo to niemiecka firma rodzinna, która od 125 lat produkuje doskonałe jakościowo koce i pledy, które zaspokajają najbardziej wyrafinowane gusta. Koce firmy BiederlackBorbo oferowane są pod marką handlową Bocasa. Co roku styliści przygotowują nowe kolekcje zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w dekoracji i wyposażeniu wnętrz. Skład: 60% bawełna 40% akryl

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Poduszka na fotel Poäng w kolekcji Chenille

Rozmiar: Fotel Poäng. Kod tkaniny: 702-12. Zmień wygląd swojego fotela! Kup poduszkę idealnie pasującą na fotel IKEA Poäng. Poduszka jest łatwa do założenia i ściągnięcia. Pokrowiec na poduszkę można prać. Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kółkach w kolekcji Isabelle

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 111-43. Zasłona na 8 mosiężnych kółkach. Zastosowanie kółek zapewnia zasłonie elegancki wygląd,  ładne układanie się tkaniny w głębokie fałdy, szybki montaż polegający na nałożeniu na karnisz rurowy oraz wygodę w użytkowaniu poprzez łatwe przesuwanie na rurce karnisza. Zastosowane przez nas metalowe kółka są wyposażone dodatkowo w wewnętrzne wkładki silikonowe, które podnoszą standard użytkowania: chronią karnisz przed zarysowaniem, zasłony przesuwają się lekko i cicho, gdyż wkładki eliminują nieprzyjemny, metaliczny dźwięk.Dół zasłony standardowej zakończony jest overlockiem. Do każdej zasłony dołączona jest taśma termozgrzewalna do zaprasowania, która pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości.Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem (na prosto).Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni: Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Dół zasłony szytej na wymiar jest wykończony szerokim podwinięciem oraz obciążnikami na końcach zapewniającymi ładne układanie się tkaniny.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Kramfors 3-osobowa w kolekcji Oslo

Rozmiar: Sofa Kramfors 3-osobowa. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Kramfors 3-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Lillberg w kolekcji Oslo

Rozmiar: Fotel Lillberg. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Lillberg. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 3-osobową, nierozkładaną w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Ektorp 3-osobowa. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na wałek Ektorp w kolekcji Mirella

Rozmiar: wałek Ektorp. Kod tkaniny: 141-06. Pokrowiec idealnie pasujący na wałek IKEA Ektorp. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę 2-osobową jeden podłokietnik Mysinge w kolekcji Etna

Rozmiar: sofa Mysinge 2-os. jeden podłokietnik. Kod tkaniny: 705-01. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA 2-osobową jeden podłokietnik Mysinge. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Poduszka na podnóżek Poäng w kolekcji Etna

Rozmiar: Podnóżek Poäng. Kod tkaniny: 705-01. Nadaj nowy wygląd twojemu podnóżkowi! Kup poduszkę idealnie pasującą na podnóżek IKEA Poäng. Poduszka jest łatwa do założenia i ściągnięcia. Pokrowiec na poduszkę można prać. Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec Loose uniwersalny na sofę 2 osobową, szary

Rozmiar: uniwersalny. Pokrowiec pasuje na klasyczną, lekko przysadzistą, z masywnymi oparciami, sofę 2 osobową, której wymiary są zbliżone do: długość oparcia 160-180cm, wysokość oparcia 80-95cm, szerokość boczna 75-95cm (zalecane dokładne zmierzenie posiadanej sofy w celu dopasowania właściwego rozmiaru pokrowca).Pokrowiec jest w jednym kawałku i zakładanie go jest bardzo proste, wiązania natomiast umożliwiają łatwe dopasowanie pokrowca do Twojej sofy oraz nadają jej oryginalny wygląd.  Sofa odmieniona w ten pokrowiec nabiera wyglądu charakterystycznego dla wnętrz skandynawskich, tym bardziej, iż pokrowiec wykonany jest z naturalnej, wysokiej jakości tkaniny Cotton Panama 100% bawełny, bardzo popularnej w wystroju wnętrz w północnej i zachodniej Europie.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło w kolekcji Avinon

Rozmiar: 45x94 cm. Kod tkaniny: 129-15. Praktyczne i eleganckie okrycie krzesła nadające jadalni uroku. Szybko odmieni zwykłe krzesło w oryginalną ozdobę domu. Ze względu na różnorodność krzeseł oferujemy Państwu jeden standard pokrowca (a=44 cm, b=45 cm, c=45 cm, d=94 cm, e=40 cm), który mogą Państwo zamawiać w wymiarach: +/- 5cm dla długości: a, d, e +/- 1cm dla długości: b, c BEZ ZMIANY CENY!W przypadku zmiany wymiarów sukienki produkt uznany jest za niestandardowy (szyty na miarę) i nie przysługuje prawo zwrotu. Jeżeli wymiary Państwa krzesła odbiegają od naszego standardu wraz z akceptowanymi odcyleniami, wówczas cena sukienki ulegnie zmianie! Przy zamawianiu pokrowców, prosimy KONIECZNIE o podanie wszystkich długości: a, b, c, d, e oraz dodatkowy wymiar f - szerokość oparcia przy siedzisku. (należy je wpisać w pole "uwagi" które pojawi się po zaakceptowaniu zamówienia)

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad 3-osobową nierozkładaną, krótki w kolekcji Mosaik

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

wieszak kuchenny Dekoria

Dekoria Wieszak drewniany Cottage róże

Rozmiar: 45x26cm. Wieszak z trzema haczykami, wykonany techniką decoupage na autentycznej, starej desce z "odzysku". Dlatego też każdy produkt z serii Cottage różni się od siebie nieznacznie kształtem i rozmiarem, gdyż jest to uzależnione od materiału, który uda się zdobyć twórcy z rozbieranych, polskich chałup, okien, drzwi... Dekoracje te idealnie pokreślą wiejski, rustykalny czy prowansalski charakter wnętrz (kuchni, łazienek lub przedpokoju). Cottage jest idealnym wieszakiem na ściereczki kuchenne, chochelki oraz ręczniki. Produkt o charakterze rękodzieła ludowego wykonany przez polskiego twórcę. Wymiary orientacyjne: 45x26cm.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na taśmie marszczącej w kolekcji Primavera

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 119-06. Zasłona okienna na szerokiej taśmie marszczącej gwarantująca efekt pięknych, naturalnych fałd, nie wymaga pracochłonnego układania. Szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór wzorów sprawią, że z łatwością znajdziesz zasłony okienne dla siebie. Wypróbuj opcję wyszukiwania tkanin dopasowanych do Twojego stylu - rustykalny Country romance, wystawny Chic & elegance, a może ujmujący prostotą Scandinavian design?Prezentowana zasłona okienna na taśmie marszczącej dostępna jest w dwóch rozmiarach: 130 cm x 260 cm lub 310 cm, przy czym są to wymiary przed marszczeniem. Do zasłony dołączono taśmę do zaprasowania, pozwalającą łatwo podwinąć dół zasłony, by uzyskać upragnioną długość.Mimo, że dostępne tkaniny mają szerokość 140 cm, szyjemy zasłony okienne szersze niż 130 cm. Doszywa się wówczas odpowiedni kawałek, by uzyskać żądaną szerokość i estetyczny wygląd.

Świecznik/świeca Dekoria

Dekoria Latarnia PORTOFINO 28 x 17 x 52 cm

Rozmiar: 28x17x52cm. Latarnia Portofino wprowadza do wnętrza przytulny nastrój w długie wieczory, bezpieczna dla palących się świec w domu lub na tarasie. Materiał: drewno malowane na biało, szkło. Latarnia to również świetny pomysł na prezent. Rozmiar średni, wymiary: podstawa 28 x 17 cm, wysokość 52 cm. Do kompletu polecamy latarnie Portofino w innych rozmiarach.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kółkach w kolekcji Oslo

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 137-00. Zasłona na 8 mosiężnych kółkach. Zastosowanie kółek zapewnia zasłonie elegancki wygląd,  ładne układanie się tkaniny w głębokie fałdy, szybki montaż polegający na nałożeniu na karnisz rurowy oraz wygodę w użytkowaniu poprzez łatwe przesuwanie na rurce karnisza. Zastosowane przez nas metalowe kółka są wyposażone dodatkowo w wewnętrzne wkładki silikonowe, które podnoszą standard użytkowania: chronią karnisz przed zarysowaniem, zasłony przesuwają się lekko i cicho, gdyż wkładki eliminują nieprzyjemny, metaliczny dźwięk.Dół zasłony standardowej zakończony jest overlockiem. Do każdej zasłony dołączona jest taśma termozgrzewalna do zaprasowania, która pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości.Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem (na prosto).Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni: Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Dół zasłony szytej na wymiar jest wykończony szerokim podwinięciem oraz obciążnikami na końcach zapewniającymi ładne układanie się tkaniny.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Marcin na krzesło w kolekcji Loneta

Rozmiar: 40x37x8cm. Kod tkaniny: 133-01. Klasyczne siedzisko na krzesło, lekko zaokrąglone, grube, wypełnione grysem z gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!) Dwie dekoracyjne kokardy pozwalają zamocować siedzisko do oparcia krzesła oraz stanowią jego dodatkowy walor dekoracyjny.Siedzisko można prać.Rozmiar: szer.40 x głęb.37 x wys.8 cm

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Padva w kolekcji Bristol

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 125-09. Pragniesz w niekonwencjonalny sposób ozdobić okna, ale nie masz miejsca na obszerne zasłony? Idealnym rozwiązaniem będzie roleta rzymska, która układa się w eleganckie fałdy dzięki wszytym w poziome kanaliki plastikowym rurkom. Prezentowana seria Padva oferuje niespotykane bogactwo wzorów (motywy kwiatowe i roślinne, geometryczne, gładkie) i kolorów (od bieli i ecru, przez pastelowe i soczyste kolory po czernie i szarości), dzięki czemu znajdziesz odpowiednie rolety rzymskie i do salonu, i do pokoju dziecięcego. Wykończenie proste.Roleta rzymska Padva przystosowana jest do montażu do sufitu, na ścianę, a także na okno, przy zakupie specjalnych uchwytów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego wnętrza. W zestawie dołączono niezbędne do montażu akcesoria. Płynną regulację umożliwia łatwy w obsłudze mechanizm blokujący. Rolety standardowe posiadają jedynie mechanizm sznurkowy. Sznurek umieszczany jest z prawej strony. Roleta rzymska Padva dostępna jest w czterech rozmiarach różniących się długością jednego boku (170 cm x 80 cm, 100 cm, 130 cm lub 160 cm). Możliwe szycie na miarę. Tolerancja rozmiarów +/- 2 cm.Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, co oznacza, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. W przypadku rolet o różnych długościach kanaliki nie będą na tej samej wysokości. Dostępne tkaniny mają szerokość 140 cm, a więc zamawiając rolety szersze niż 130 cm, należy liczyć się z tym, że będą miały doszyte boki, co nie wpływa jednak na estetyczny wygląd rolety.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Nikkala krótki w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: sofa nikkala. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Nikkala. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Nikkala długi w kolekcji Living

Rozmiar: sofa nikkala. Kod tkaniny: 112-60. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Nikkala. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Tomelilla z zakładkami w kolekcji Oslo

Rozmiar: fotel Tomelilla. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Tomelilla wysoki z zakładkami. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia. Wysokość fotela to 90 cm.Jeżeli chciałbyś zamówić pokrowiec na fotel Tomelilla niski skontaktuj się z nami: sklep@dekoria.plInformujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Worek do siedzenia w kolekcji Edynburg

Rozmiar: Ø50x85 cm. Kod tkaniny: 115-75. Worek do siedzenia w kształcie stożka służy jako wygodny fotel wypoczynkowy, rehabilitacyjny oraz zabawka dla dzieci. Dzięki unikalnemu styropianowemu wypełnieniu doskonale dopasowuje się do pozycji siedzącego, odciążając kręgosłup. Zalecany zwłaszcza osobom uczącym się i spędzającym wiele czasu w pozycji siedzącej. Idealny do pracy z laptopem, czytania książki czy oglądania TV. Poza walorami wypoczynkowymi i zdrowotnymi, worek do siedzenia to także efektowny mebel. Proponowany szeroki wachlarz tkanin, wzorzystych lub gładkich, pozowli dopasować go do charakteru wnętrza.Worek do siedzenia dostępny jest w trzech rozmiarach. Mały o wymiarach: średnica 50 cm, wysokość 85 cm, polecany jest dla dzieci. Średni o wymiarach: średnica 60 cm, wysokość 105 cm, nadaje się dla nastolatków, natomiast duży (śr. 80cm, wys.115cm) dla młodzieży i dorosłych. Jeśli wymagasz maksymalnego komfortu, wybierz właśnie to największe proponowane siedzisko o średnicy 80 cm i wysokości 115 cm.Pokrowiec na zamek błyskawiczny może być zdjęty i wyprany, co umożliwia zachowanie higieny.Prezentowany worek do siedzenia nie nadaje się do użytku przez dzieci od 0 do 3 lat. Siedzisko nie jest przystosowane do zbyt intensywnego użytkowania, np. w ośrodkach rehabilitacyjnych, gdyż granulat styropianowy mógłby ulec zbyt szybkiemu ubiciu się.

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Florencja w kolekcji Edynburg

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 115-75. Roleta do montażu ścianę, do sufitu oraz na okno przy zakupieniu specjalnych uchwytów na ramę okienną. Mechanizm blokujący pozwala łatwo regulować dowolne rozwinięcie rolety. Rolety standardowe występują tylko z mechanizmem sznurkowym. Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety.W tkaninę rolety wszytych jest kilka kanalików w raz z plastikowymi rureczkami w celu jej obciążenia. Klasyczna falowana, dekoracyjna falbana. Szyna aluminiowa biała wraz z kompletem akcesoriów do montażu. Tolerancja rozmiarów +/- 2cm. Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Uwaga przy zamawianiu rolet na szwalni internetowej oraz STANDARDOWYCH.   Zamawiając rolety które będą wisiały obok siebie należy wziąć pod uwagę fakt, iż przy różnych długościach tych rolet, poziome kanaliki nie będą umieszczone na tych samych wysokościach.  Jeśli roleta jest szersza niż 130cm, ma wtedy doszywane boki z dwóch stron z tej samej tkaniny, tak aby uzyskać żądaną szerokość rolety.  Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin, mimo tego uszyte tak rolety wyglądają bardzo estetycznie.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na wałek Ektorp w kolekcji Miranda

Rozmiar: wałek Ektorp. Kod tkaniny: 141-04. Pokrowiec idealnie pasujący na wałek IKEA Ektorp. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na taśmie marszczącej w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 702-00. Zasłona okienna na szerokiej taśmie marszczącej gwarantująca efekt pięknych, naturalnych fałd, nie wymaga pracochłonnego układania. Szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór wzorów sprawią, że z łatwością znajdziesz zasłony okienne dla siebie. Wypróbuj opcję wyszukiwania tkanin dopasowanych do Twojego stylu - rustykalny Country romance, wystawny Chic & elegance, a może ujmujący prostotą Scandinavian design?Prezentowana zasłona okienna na taśmie marszczącej dostępna jest w dwóch rozmiarach: 130 cm x 260 cm lub 310 cm, przy czym są to wymiary przed marszczeniem. Do zasłony dołączono taśmę do zaprasowania, pozwalającą łatwo podwinąć dół zasłony, by uzyskać upragnioną długość.Mimo, że dostępne tkaniny mają szerokość 140 cm, szyjemy zasłony okienne szersze niż 130 cm. Doszywa się wówczas odpowiedni kawałek, by uzyskać żądaną szerokość i estetyczny wygląd.

Karnisz Dekoria

Dekoria Mini-karnisz do zazdrostki biały 2szt.

Rozmiar: 40cm. Metalowe pręty w kolorze białym do szybkiego i prostego zawieszenia zazdrostek/W komplecie znajdują się 2 pręty w zależności od wybranej długości: 40cm (z możliwością rozciągnięcia do długości 60cm) 60cm (z możliwością rozciągnięcia do długości 90cm) 80cm (z możliwością rozciągnięcia do długości 120cm) 100cm (z możliwością rozciągnięcia do długości 170cm) 4 haczyki z przylepcem do przyklejenia na ramę okna, 4 haczyki do wkręcania.

Zazdrostka lambrekin i inne Dekoria

Dekoria Komplet zasłon 130x170cm z lambrekinem i podwiązkami

Rozmiar: 130x170cm. Niezwykle uroczy komplet do dekoracji okna wykonana z tkaniny w kolorze naturalnym wykończony pomponikami. W komplecie: 2 zasłony, lambrekin 250x40cm i 2 podwiązki 67x6cm. Zasłony i lambrekin mają doszytą taśmę marszczącą. Szerokość jednej zasłony 130 cm przed zmarszczeniem, po zmarszczeniu około 80-100cm w zależności od intensywności marszczenia, wysokość 170 cm. Komplet pasuje na karnisz 150-200cm. Można prać.UWAGA!! Jeśli chcesz zamówić próbkę tkaniny - wybierz z kolekcji Jupiter tkaninę o kodzie 127-00.

ręcznik Dekoria

Dekoria Komplet ręczników Evora pomarańczowy

Rozmiar: komplet pomarańczowy. Praktyczny zestaw prezentowy składający się z 3 miękkich i przyjemnych w dotyku ręczników w modnych kolorach.W zestawie znajduje się: 1 ręcznik kąpielowy 70x140 cm i 2 ręczniki 50x90 cm. Ręcznik są wysokiej jakości, skład 100% bawełny o gramaturze 600g/m2. Na jednym końcu delikatna wytłaczana bordiura w paseczki.Zestaw zapakowany jest w ekologiczne pudełko z tektury falistej, idealnie nadaje się na prezent. Wyślij do nas treść życzeń - dołączymy je do prezentu! Wyślemy również na wskazany adres w Polsce.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowie na fotel Barkaby Etna 705-17

Rozmiar: fotel Barkaby. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel Barkaby. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia. Tkanina z kolekcji  Etna o kodzie 705-17 , kolor limonki. Produkt poaranżacyjny.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Poszewka dekoracyjna Dekoria

Dekoria Poszewka Kinga na poduszkę w kolekcji Mosaik

Rozmiar: 43 x 43 cm. Kod tkaniny: 141-08. Prosta i praktyczna poszewka na poduszkę z wygodnym zapinaniem na zamek błyskawiczny. Klasyczny, kwadratowy lub prostokątny kształt można ożywić wybranym kolorem i wzorem. Dostępne różne rodzaje materiałów pomogą zaspokoić indywidualne potrzeby Twoje i Twojego wnętrza.Wybierz rozmiar odpowiedni dla Ciebie! Prezentowana poszewka na poduszkę dostępna jest w kilku wersjach: 40 x 40 cm, 43 x 43 cm, 60 x 60 cm lub 40 x 60 cm. Kombinacja poduszek różniących się wymiarami, barwą i ozdobnym motywem może również prezentować się wyjątkowo korzystnie. Tolerancja wymiarów +/- 2 cm

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kółkach w kolekcji Damasco

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 613-00. Zasłona na 8 mosiężnych kółkach. Zastosowanie kółek zapewnia zasłonie elegancki wygląd,  ładne układanie się tkaniny w głębokie fałdy, szybki montaż polegający na nałożeniu na karnisz rurowy oraz wygodę w użytkowaniu poprzez łatwe przesuwanie na rurce karnisza. Zastosowane przez nas metalowe kółka są wyposażone dodatkowo w wewnętrzne wkładki silikonowe, które podnoszą standard użytkowania: chronią karnisz przed zarysowaniem, zasłony przesuwają się lekko i cicho, gdyż wkładki eliminują nieprzyjemny, metaliczny dźwięk.Dół zasłony standardowej zakończony jest overlockiem. Do każdej zasłony dołączona jest taśma termozgrzewalna do zaprasowania, która pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości.Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem (na prosto).Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni: Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Dół zasłony szytej na wymiar jest wykończony szerokim podwinięciem oraz obciążnikami na końcach zapewniającymi ładne układanie się tkaniny.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 2-osobową i leżankę w kolekcji Etna

Rozmiar: sofa ektorp 2-os. i leżanka. Kod tkaniny: 705-01.  Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 2-osobową z leżanką. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 3-osobową, nierozkładaną w kolekcji Mirella

Rozmiar: Sofa Ektorp 3-osobowa. Kod tkaniny: 141-06. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Karlstad, krótki w kolekcji Avinon

Rozmiar: Fotel Karlstad. Kod tkaniny: 129-15. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Karlstad. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Koc/pled/narzuta Dekoria

Dekoria Koc Io Soft Royal Schnur/Taupe 150x200cm

Rozmiar: 150x200cm. Koce firmy marki to doskonała jakość, najmodniejsze wzornictwo, bogactwo kolorów. Dla tych atutów klienci na całym świecie zawsze chętnie wybierają koce tej marki.Najnowsza kolekcja pod nazwą „Inspirations 2012” to rewia wzorów, kolorów i struktur.BiederlackBorbo to niemiecka firma rodzinna, która od 125 lat produkuje doskonałe jakościowo koce i pledy, które zaspokajają najbardziej wyrafinowane gusta. Koce firmy BiederlackBorbo oferowane są pod marką handlową Bocasa. Co roku styliści przygotowują nowe kolekcje zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w dekoracji i wyposażeniu wnętrz.Skład: 60% bawełna 40% akryl

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad rozkładaną, krótki w kolekcji Mosaik

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-os rozkładana. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Ubierz ją w pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad rozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Verona w kolekcji Avinon

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 129-15. Roleta do zawieszania na karniszu rurowym. Regulacja wysokości rolety za pomocą przetkanych sznurków (mechanizm sznurkowy) Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety. Proste dolne wykończenie. Tolerancja rozmiarów +/- 2cm. Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Uwaga przy zamawianiu rolet na szwalni internetowej oraz STANDARDOWYCH Jeśli roleta jest szersza niż 130cm, ma wtedy doszywane boki z dwóch stron z tej samej tkaniny, tak aby uzyskać żądaną szerokość rolety.  Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin, mimo tego uszyte tak rolety wyglądają bardzo estetycznie.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong prawostronny Kramfors 113-69

Rozmiar: szezlong prawostronny Kramfors. Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong prawostronny IKEA Kramfors uszyty z kolekcji Living  o kodzie 113-69 Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia. Produkt poaranżacyjnyInformujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Firana Dekoria

Dekoria Firana woalowa ecru z gipiurą Meryl na metry wys. 275cm

Rozmiar: Wysokość 275 cm. Firana z woalu ecru z gipiurą. U góry doszyta transparentna taśma marszcząca (intensywność marszczenia dowolna). Boki obszyte na gotowo.Uwaga! Podana cena dotyczy 1 metra obszytej firany przed zmarszczeniem. Zalecane marszczenie 2:1 (to znaczy, iż zaleca się zamówić 2x więcej metrów niż ma mieć firana na gotowo).W nazwie firany podana jest jej maksymalna wysokość. Na życzenie klienta możemy GRATIS ją skrócić. Należy jedynie wpisać żądaną wysokość w uwagi  w formularzu zamówienia.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad 3-osobową nierozkładaną, krótki w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na taśmie marszczącej w kolekcji Loneta

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 133-01. Zasłona okienna na szerokiej taśmie marszczącej gwarantująca efekt pięknych, naturalnych fałd, nie wymaga pracochłonnego układania. Szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór wzorów sprawią, że z łatwością znajdziesz zasłony okienne dla siebie. Wypróbuj opcję wyszukiwania tkanin dopasowanych do Twojego stylu - rustykalny Country romance, wystawny Chic & elegance, a może ujmujący prostotą Scandinavian design?Prezentowana zasłona okienna na taśmie marszczącej dostępna jest w dwóch rozmiarach: 130 cm x 260 cm lub 310 cm, przy czym są to wymiary przed marszczeniem. Do zasłony dołączono taśmę do zaprasowania, pozwalającą łatwo podwinąć dół zasłony, by uzyskać upragnioną długość.Mimo, że dostępne tkaniny mają szerokość 140 cm, szyjemy zasłony okienne szersze niż 130 cm. Doszywa się wówczas odpowiedni kawałek, by uzyskać żądaną szerokość i estetyczny wygląd.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło Jokkmokk lub Stefan bez wiązań w kolekcji Sinfonia

Rozmiar: krzesło Jokkmokk lub Stefan. Kod tkaniny: 120-00. Prosty lecz szykowny pokrowiec z dwiema kontrafałdami u dołu. Miękkie, antypoślizgowe siedzisko zapewni lepszą stabilizację sukienki. Pokrowiec idealnie dopasowany do krzesła typu Jokkmokk lub Stefan.Jeżeli nie masz krzesła Stefan z IKEA zamów sukienkę na wymiar - ZOBACZ>>

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 2-osobową, rozkładaną STARY MODEL w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Sofa Ektorp 2-osobowa rozkładana. Kod tkaniny: 702-00.  Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 2-osobową rozkładaną STARY MODEL. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło Kautsby bez wiązań w kolekcji Fleur

Rozmiar: krzesło Kautsby. Kod tkaniny: 137-18. Prosty lecz szykowny pokrowiec z dwiema kontrafałdami u dołu. Miękkie, antypoślizgowe siedzisko zapewni lepszą stabilizację sukienki. Pokrowiec idealnie dopasowany do krzesła typu Kautsby.Jeżeli nie masz krzesła Kautsby z IKEA zamów sukienkę na wymiar - ZOBACZ>>

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp narożną w kolekcji Living

Rozmiar: Sofa Ektorp narożna. Kod tkaniny: 703-03. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp narożną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Worek do siedzenia w kolekcji Ingrid

Rozmiar: Ø50x85 cm. Kod tkaniny: 111-83. Worek do siedzenia w kształcie stożka służy jako wygodny fotel wypoczynkowy, rehabilitacyjny oraz zabawka dla dzieci. Dzięki unikalnemu styropianowemu wypełnieniu doskonale dopasowuje się do pozycji siedzącego, odciążając kręgosłup. Zalecany zwłaszcza osobom uczącym się i spędzającym wiele czasu w pozycji siedzącej. Idealny do pracy z laptopem, czytania książki czy oglądania TV. Poza walorami wypoczynkowymi i zdrowotnymi, worek do siedzenia to także efektowny mebel. Proponowany szeroki wachlarz tkanin, wzorzystych lub gładkich, pozowli dopasować go do charakteru wnętrza.Worek do siedzenia dostępny jest w trzech rozmiarach. Mały o wymiarach: średnica 50 cm, wysokość 85 cm, polecany jest dla dzieci. Średni o wymiarach: średnica 60 cm, wysokość 105 cm, nadaje się dla nastolatków, natomiast duży (śr. 80cm, wys.115cm) dla młodzieży i dorosłych. Jeśli wymagasz maksymalnego komfortu, wybierz właśnie to największe proponowane siedzisko o średnicy 80 cm i wysokości 115 cm.Pokrowiec na zamek błyskawiczny może być zdjęty i wyprany, co umożliwia zachowanie higieny.Prezentowany worek do siedzenia nie nadaje się do użytku przez dzieci od 0 do 3 lat. Siedzisko nie jest przystosowane do zbyt intensywnego użytkowania, np. w ośrodkach rehabilitacyjnych, gdyż granulat styropianowy mógłby ulec zbyt szybkiemu ubiciu się.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec sukienka na szezlong Ektorp lewy w kolekcji Mosaik

Rozmiar: szezlong Ektorp lewy. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec sukienka na szezlong IKEA Ektorp lewy. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 3-osobową, rozkładaną STARY MODEL w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Ektorp 3-osobowa rozkładana. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 3-osobową rozkładaną, STARY MODEL ze schowkiem na pościel. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Olek na krzesło w kolekcji Living

Rozmiar: 42x41x3,5cm. Kod tkaniny: 112-60. Wygodne, solidne siedzisko, z wyprofilowanymi wcięciami na oparcie krzesła, wypełnione formatką miękkiej gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.42 x głęb.41 x wys.3,5 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Tylösand 3-osobową nierozkładaną w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: sofa tylösand 3-osobowa nierozkładana. Kod tkaniny: 702-00.  Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Tylösand 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Klippan 2-osobową w kolekcji Etna

Rozmiar: Sofa Klippan 2-osobowa. Kod tkaniny: 705-01. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Klippan. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Karlstad, krótki w kolekcji Londres

Rozmiar: Fotel Karlstad. Kod tkaniny: 122-05. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Karlstad. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Karol na krzesło w kolekcji Garden

Rozmiar: 40x40x3,5cm. Kod tkaniny: 111-01. Praktyczne i wygodne siedzisko na każde krzesło. Wypełnione formatką miękkiej gąbki oraz puszystej włókniny, pikowane w 9-u miejscach. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.40 x głęb.40 x wys.3,5 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Kramfors 3-osobowa w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Kramfors 3-osobowa. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Kramfors 3-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Poszwa/poszewka Dekoria

Dekoria Poszewka na półwałek Beddinge w kolekcji Chenille

Rozmiar: półwałek Beddinge. Kod tkaniny: 702-12. Poszewka idealnie pasująca na półwałek IKEA Beddinge. Zapinana na zamek.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec sukienka na sofę Ektorp 3-osobową, nierozkładaną w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: sofa Ektorp 3-os. nierozkładana. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec sukienka pasujący na sofę IKEA Ektorp 3-osobową, nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Kramfors prawostronną Cotton Panama 702-08

Rozmiar: sofa kramfors prawostronna. Pokrowiec idealnie pasujący na sofę Kramfors prawostronną, wykonany z  tkaniny bawełnianej  z kolekcji Cotton Panama 702-08 w kolorze grafitowym. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia, można go także prać. Produkt poaranżacyjny.Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Tylösand 2-osobową nierozkładaną w kolekcji Etna

Rozmiar: sofa tylösand 2-osobowa nierozkładana. Kod tkaniny: 705-01.  Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Tylösand 2-osobową nierozkładaną z jednym podłokietnikiem. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Filip na krzesło w kolekcji Luna

Rozmiar: 41x38x3,5 cm. Kod tkaniny: 301-08. Zgrabne siedzisko z wcięciem, na klasyczne krzesło, wypełnione formatką miękkiej gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.41 x głęb.38 x wys.3,5 cm c

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło w kolekcji Isabelle

Rozmiar: 45x94 cm. Kod tkaniny: 111-43. Praktyczne i eleganckie okrycie krzesła nadające jadalni uroku. Szybko odmieni zwykłe krzesło w oryginalną ozdobę domu. Ze względu na różnorodność krzeseł oferujemy Państwu jeden standard pokrowca (a=44 cm, b=45 cm, c=45 cm, d=94 cm, e=40 cm), który mogą Państwo zamawiać w wymiarach: +/- 5cm dla długości: a, d, e +/- 1cm dla długości: b, c BEZ ZMIANY CENY!W przypadku zmiany wymiarów sukienki produkt uznany jest za niestandardowy (szyty na miarę) i nie przysługuje prawo zwrotu. Jeżeli wymiary Państwa krzesła odbiegają od naszego standardu wraz z akceptowanymi odcyleniami, wówczas cena sukienki ulegnie zmianie! Przy zamawianiu pokrowców, prosimy KONIECZNIE o podanie wszystkich długości: a, b, c, d, e oraz dodatkowy wymiar f - szerokość oparcia przy siedzisku. (należy je wpisać w pole "uwagi" które pojawi się po zaakceptowaniu zamówienia)

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Verona w kolekcji Trend

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 111-14. Roleta do zawieszania na karniszu rurowym. Regulacja wysokości rolety za pomocą przetkanych sznurków (mechanizm sznurkowy) Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety. Proste dolne wykończenie. Tolerancja rozmiarów +/- 2cm. Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Uwaga przy zamawianiu rolet na szwalni internetowej oraz STANDARDOWYCH Jeśli roleta jest szersza niż 130cm, ma wtedy doszywane boki z dwóch stron z tej samej tkaniny, tak aby uzyskać żądaną szerokość rolety.  Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin, mimo tego uszyte tak rolety wyglądają bardzo estetycznie.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Stromstad 3-osobową w kolekcji Oslo

Rozmiar: Sofa Stromstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Stromstad 3-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na szelkach w kolekcji Loneta

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 133-01. Standardowa zasłona z wszytymi 7 szt. szelek. Długość szelek to 10cm natomiast szerokość 5cm.Dołączona taśma do zaprasowania pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości. Podany rozmiar zasłony jest przed marszczeniem. Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni. Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Kolekcje, w których szerokie  zasłony nie wymagają łączenia tkanin: Comics.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Tylösand 2-osobową nierozkładaną w kolekcji Chenille

Rozmiar: sofa tylösand 2-osobowa nierozkładana. Kod tkaniny: 702-12.  Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Tylösand 2-osobową nierozkładaną z jednym podłokietnikiem. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad 3-osobową nierozkładaną, krótki w kolekcji Etna

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 705-01. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Pufa kostka twarda w kolekcji Miranda

Rozmiar: 40x40x40 cm. Kod tkaniny: 141-04. Praktyczny puf-siedzisko znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, jak i dziecięcej czy młodzieżowej sypialni. Przydatny zwłaszcza, gdy wpadną niespodziewani goście. Proponowany puf jest bardzo lekki, wypełniony wewnętrznym twardym wkładem obłożonym miękką gąbką dla większego komfortu siedzenia. Oprócz walorów praktycznych, puf ma także dekoracyjne - wybierając materiały obiciowe z prezentowanych kolekcji można z pomocą pufa nadać wnętrzu niepowtarzalny wyraz lub stworzyć dopasowany komplet.Puf jest równoboczną kostką o wymiarach 40 x 40 x 40 cm. Co ważne, pokrowiec można bez problemu zdjąć i wyprać, nie ma więc potrzeby martwić się o zabrudzenia - ten puf pozwala cieszyć się pięknym kolorem i wzorem na długo!

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad 3-osobową nierozkładaną, długi w kolekcji Avinon

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 129-15. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło Kautsby bez wiązań w kolekcji Martha

Rozmiar: krzesło Kautsby. Kod tkaniny: 119-04. Prosty lecz szykowny pokrowiec z dwiema kontrafałdami u dołu. Miękkie, antypoślizgowe siedzisko zapewni lepszą stabilizację sukienki. Pokrowiec idealnie dopasowany do krzesła typu Kautsby.Jeżeli nie masz krzesła Kautsby z IKEA zamów sukienkę na wymiar - ZOBACZ>>

Roleta Dekoria

Dekoria Roleta rzymska Verona w kolekcji Modern

Rozmiar: szer.80 x dł.170 cm. Kod tkaniny: 111-08. Roleta do zawieszania na karniszu rurowym. Regulacja wysokości rolety za pomocą przetkanych sznurków (mechanizm sznurkowy) Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety. Proste dolne wykończenie. Tolerancja rozmiarów +/- 2cm. Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Uwaga przy zamawianiu rolet na szwalni internetowej oraz STANDARDOWYCH Jeśli roleta jest szersza niż 130cm, ma wtedy doszywane boki z dwóch stron z tej samej tkaniny, tak aby uzyskać żądaną szerokość rolety.  Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin, mimo tego uszyte tak rolety wyglądają bardzo estetycznie.

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Pufa-leżanka w kolekcji Londres

Rozmiar: ø85x140x100 cm. Kod tkaniny: 122-05. Niezwykle wygodna pufa-leżanka dostosowująca się do pozycji siedzącego. Wysokie oparcie umożliwia wygodną pozycję dla pleców i głowy. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób czytających lub oglądających telewizję. Możliwość formowania według własnych potrzeb gwarantuje idealny wypoczynek i relaks. Rozmiar uniwersalny dla każdego wieku.Wymiary podczas siedzenia: Wysokość ok. 85cm Długość podstawy: 140cm Szerokość podstawy: 100cmWypełnienie – granulat styropianowy Pokrycie - tkanina naturalna (100% bawełna) w kolorze czarnym lub czerwonym. Pranie – pokrowiec zamykany na zamek. Pranie - 30 stopni.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę narożną 3+2 Stromstad w kolekcji Mosaik

Rozmiar: Sofa narożna 3+2 Stromstad. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA narożną 3+2 Stromstad. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pufa i siedzisko Dekoria

Dekoria Pufa kostka twarda w kolekcji Isabelle

Rozmiar: 40x40x40 cm. Kod tkaniny: 111-43. Praktyczny puf-siedzisko znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, jak i dziecięcej czy młodzieżowej sypialni. Przydatny zwłaszcza, gdy wpadną niespodziewani goście. Proponowany puf jest bardzo lekki, wypełniony wewnętrznym twardym wkładem obłożonym miękką gąbką dla większego komfortu siedzenia. Oprócz walorów praktycznych, puf ma także dekoracyjne - wybierając materiały obiciowe z prezentowanych kolekcji można z pomocą pufa nadać wnętrzu niepowtarzalny wyraz lub stworzyć dopasowany komplet.Puf jest równoboczną kostką o wymiarach 40 x 40 x 40 cm. Co ważne, pokrowiec można bez problemu zdjąć i wyprać, nie ma więc potrzeby martwić się o zabrudzenia - ten puf pozwala cieszyć się pięknym kolorem i wzorem na długo!

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kółkach w kolekcji Linen

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 430-00. Zasłona na 8 mosiężnych kółkach. Zastosowanie kółek zapewnia zasłonie elegancki wygląd,  ładne układanie się tkaniny w głębokie fałdy, szybki montaż polegający na nałożeniu na karnisz rurowy oraz wygodę w użytkowaniu poprzez łatwe przesuwanie na rurce karnisza. Zastosowane przez nas metalowe kółka są wyposażone dodatkowo w wewnętrzne wkładki silikonowe, które podnoszą standard użytkowania: chronią karnisz przed zarysowaniem, zasłony przesuwają się lekko i cicho, gdyż wkładki eliminują nieprzyjemny, metaliczny dźwięk.Dół zasłony standardowej zakończony jest overlockiem. Do każdej zasłony dołączona jest taśma termozgrzewalna do zaprasowania, która pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości.Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem (na prosto).Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni: Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Dół zasłony szytej na wymiar jest wykończony szerokim podwinięciem oraz obciążnikami na końcach zapewniającymi ładne układanie się tkaniny.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Kramfors 2-osobową w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Kramfors 2-osobowa. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Kramfors 2-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Nikkala długi w kolekcji Chenille

Rozmiar: sofa nikkala. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Nikkala. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong Karlstad wolnostojący, krótki w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: szezlong Karlstad wolnostojący. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojemu szezlongowi! Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong IKEA Karlstad wolnostojący. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlstad 3-osobową nierozkładaną, krótki w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Sofa Karlstad 3-osobowa. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlstad 3-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Ektorp 2-osobową, nierozkładaną w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Sofa Ektorp 2-osobowa. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Ektorp 2-osobową nierozkładaną. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Lillberg 2-osobową nierozkładaną w kolekcji Londres

Rozmiar: Sofa Lillberg 2-osobowa. Kod tkaniny: 122-05. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Lillberg 2-osobową nierozkładana. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kanale z grzywką w kolekcji Bristol

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 125-09. Zasłona na kanale o szerokości 5cm z dekoracyjną grzywką / falbaną. Podana długość zasłony nie obejmuje wysokości grzywki 5cm. Do wieszania bezpośrednio na karniszu. .Dołączona taśma do zaprasowania pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości. Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem. Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni. Zasłony szersze niż 130cm zszywane są z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+65cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Kolekcje, w których szerokie  zasłony nie wymagają łączenia tkanin: Comics i Romantica.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowce na siedziska na fotel Ektorp w kolekcji Mosaik

Rozmiar: fotel Ektorp. Kod tkaniny: 141-08. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowce na siedziska pasujący na fotel IKEA Ektorp. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na kółkach w kolekcji Malmo

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 114-67. Zasłona na 8 mosiężnych kółkach. Zastosowanie kółek zapewnia zasłonie elegancki wygląd,  ładne układanie się tkaniny w głębokie fałdy, szybki montaż polegający na nałożeniu na karnisz rurowy oraz wygodę w użytkowaniu poprzez łatwe przesuwanie na rurce karnisza. Zastosowane przez nas metalowe kółka są wyposażone dodatkowo w wewnętrzne wkładki silikonowe, które podnoszą standard użytkowania: chronią karnisz przed zarysowaniem, zasłony przesuwają się lekko i cicho, gdyż wkładki eliminują nieprzyjemny, metaliczny dźwięk.Dół zasłony standardowej zakończony jest overlockiem. Do każdej zasłony dołączona jest taśma termozgrzewalna do zaprasowania, która pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości.Podany rozmiar zasłony jest przed zmarszczeniem (na prosto).Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni: Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Dół zasłony szytej na wymiar jest wykończony szerokim podwinięciem oraz obciążnikami na końcach zapewniającymi ładne układanie się tkaniny.

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Pufa kostka twarda w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: 40x40x40 cm. Kod tkaniny: 702-00. Praktyczny puf-siedzisko znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, jak i dziecięcej czy młodzieżowej sypialni. Przydatny zwłaszcza, gdy wpadną niespodziewani goście. Proponowany puf jest bardzo lekki, wypełniony wewnętrznym twardym wkładem obłożonym miękką gąbką dla większego komfortu siedzenia. Oprócz walorów praktycznych, puf ma także dekoracyjne - wybierając materiały obiciowe z prezentowanych kolekcji można z pomocą pufa nadać wnętrzu niepowtarzalny wyraz lub stworzyć dopasowany komplet.Puf jest równoboczną kostką o wymiarach 40 x 40 x 40 cm. Co ważne, pokrowiec można bez problemu zdjąć i wyprać, nie ma więc potrzeby martwić się o zabrudzenia - ten puf pozwala cieszyć się pięknym kolorem i wzorem na długo!

Pufa/fotel Dekoria

Dekoria Worek do siedzenia w kolekcji Jupiter

Rozmiar: Ø50x85 cm. Kod tkaniny: 127-00. Worek do siedzenia w kształcie stożka służy jako wygodny fotel wypoczynkowy, rehabilitacyjny oraz zabawka dla dzieci. Dzięki unikalnemu styropianowemu wypełnieniu doskonale dopasowuje się do pozycji siedzącego, odciążając kręgosłup. Zalecany zwłaszcza osobom uczącym się i spędzającym wiele czasu w pozycji siedzącej. Idealny do pracy z laptopem, czytania książki czy oglądania TV. Poza walorami wypoczynkowymi i zdrowotnymi, worek do siedzenia to także efektowny mebel. Proponowany szeroki wachlarz tkanin, wzorzystych lub gładkich, pozowli dopasować go do charakteru wnętrza.Worek do siedzenia dostępny jest w trzech rozmiarach. Mały o wymiarach: średnica 50 cm, wysokość 85 cm, polecany jest dla dzieci. Średni o wymiarach: średnica 60 cm, wysokość 105 cm, nadaje się dla nastolatków, natomiast duży (śr. 80cm, wys.115cm) dla młodzieży i dorosłych. Jeśli wymagasz maksymalnego komfortu, wybierz właśnie to największe proponowane siedzisko o średnicy 80 cm i wysokości 115 cm.Pokrowiec na zamek błyskawiczny może być zdjęty i wyprany, co umożliwia zachowanie higieny.Prezentowany worek do siedzenia nie nadaje się do użytku przez dzieci od 0 do 3 lat. Siedzisko nie jest przystosowane do zbyt intensywnego użytkowania, np. w ośrodkach rehabilitacyjnych, gdyż granulat styropianowy mógłby ulec zbyt szybkiemu ubiciu się.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Filip na krzesło w kolekcji Arcana

Rozmiar: 41x38x3,5 cm. Kod tkaniny: 102-01. Zgrabne siedzisko z wcięciem, na klasyczne krzesło, wypełnione formatką miękkiej gąbki, pikowane. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.41 x głęb.38 x wys.3,5 cm c

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na szelkach w kolekcji Comics

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 260-99. Standardowa zasłona z wszytymi 7 szt. szelek. Długość szelek to 10cm natomiast szerokość 5cm.Dołączona taśma do zaprasowania pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości. Podany rozmiar zasłony jest przed marszczeniem. Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni. Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Kolekcje, w których szerokie  zasłony nie wymagają łączenia tkanin: Comics.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę Karlanda 3-osobową nierozkładaną, długi w kolekcji Chenille

Rozmiar: Sofa Karlanda 3-os. Kod tkaniny: 702-12. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę IKEA Karlanda 3-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pufa kostka twarda w kolekcji Edynburg

Rozmiar: 40x40x40 cm. Kod tkaniny: 115-75. Praktyczny puf-siedzisko znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, jak i dziecięcej czy młodzieżowej sypialni. Przydatny zwłaszcza, gdy wpadną niespodziewani goście. Proponowany puf jest bardzo lekki, wypełniony wewnętrznym twardym wkładem obłożonym miękką gąbką dla większego komfortu siedzenia. Oprócz walorów praktycznych, puf ma także dekoracyjne - wybierając materiały obiciowe z prezentowanych kolekcji można z pomocą pufa nadać wnętrzu niepowtarzalny wyraz lub stworzyć dopasowany komplet.Puf jest równoboczną kostką o wymiarach 40 x 40 x 40 cm. Co ważne, pokrowiec można bez problemu zdjąć i wyprać, nie ma więc potrzeby martwić się o zabrudzenia - ten puf pozwala cieszyć się pięknym kolorem i wzorem na długo!

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Kivik w kolekcji Edynburg

Rozmiar: Fotel Kivik. Kod tkaniny: 115-75. Pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Kivik. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Firana Dekoria

Dekoria Firana woalowa Ann ecru z haftem na metry wys. 285cm

Rozmiar: Wysokość 285 cm. Firana z woalu ecru z delikatnym haftem o wysokośći 285 cm. U góry doszyta transparentna taśma marszcząca (intensywność marszczenia dowolna). U dołu obciążająca ołowianka zapewniająca ładne układanie się firany Boki obszyte na gotowo.Uwaga! Podana cena dotyczy 1 metra obszytej firany przed zmarszczeniem. Zalecane marszczenie 2:1 (to znaczy, iż zaleca się zamówić 2x więcej metrów niż ma mieć firana na gotowo).Jeśli chciałbyś firanę o innej wysokości - uszyj na miarę na naszej internetowej szwalni.

Lampion Dekoria

Dekoria Latarnia Marseille brąz rozmiar S, wys. 44cm

Rozmiar: wys. 44cm. Latarnia Marseille wprowadza do wnętrza przytulny nastrój w długie wieczory oraz zapewnia bezpieczeństwo palących się świec w domu lub na tarasie. Idealnie pasuje do wnętrz w stylu francuskim, romantycznych i klasycznych. Latarnia to również świetny pomysł na oryginalny prezent. Do kompletu polecamy też latarnie Marseille w innych rozmiarach. Materiał: drewno naturalne, metal, szkło. Rozmiar najmniejszy, wymiary: podstawa 13 x 13cm, wysokość 44cm.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na fotel Karlanda, krótki w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: fotel Karlanda. Kod tkaniny: 702-00. Nadaj nowy wygląd twojemu fotelowi! Ubierz go w pokrowiec idealnie pasujący na fotel IKEA Karlanda. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Siedzisko na krzesło Dekoria

Dekoria Siedzisko Bartek na krzesło w kolekcji Edynburg

Rozmiar: 40x37x2,5cm. Kod tkaniny: 115-75. Proste i ekonomiczne siedzisko na krzesło, wypełnione formatką miękkiej gąbki. Powoduje, iż siedzenie na twardym krześle jest znacznie wygodniejsze. Chroni również krzesło przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Poza tym stanowi dekorację kuchni czy jadalni, podkreśla jej charakter w zależności od wybranej tkaniny (ok. 360 wzorów do wyboru!).Dwa wiązania pozwalają stabilnie zamocować siedzisko do oparcia krzesła. Do wyboru:- wiązania w formie 4 sznurówek w kolorze naturalnej bawełny - po dwie sznurówki (każda ok. 23cm) w dwóch rogach. Opcja standardowa, w cenie.- 4 troczki wykonane z tej samej tkaniny co siedzisko – po dwa troczki (każdy o długości 50cm i szerokości 2,5cm) w dwóch rogach. Opcja do wyboru.Siedzisko można prać w pralce.Rozmiar: szer.40 x głęb.37 x wys.2,5 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec sukienka na szezlong Ektorp lewy w kolekcji Miranda

Rozmiar: szezlong Ektorp lewy. Kod tkaniny: 141-04. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec sukienka na szezlong IKEA Ektorp lewy. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Koc/pled/narzuta Dekoria

Dekoria Koc Cotton exquisite brokat 150x200cm czarno grafitowy

Rozmiar: 150x200cm. Koce firmy marki to doskonała jakość, najmodniejsze wzornictwo, bogactwo kolorów. Dla tych atutów klienci na całym świecie zawsze chętnie wybierają koce tej marki.Najnowsza kolekcja pod nazwą „Inspirations 2012” to rewia wzorów, kolorów i struktur.BiederlackBorbo to niemiecka firma rodzinna, która od 125 lat produkuje doskonałe jakościowo koce i pledy, które zaspokajają najbardziej wyrafinowane gusta. Koce firmy BiederlackBorbo oferowane są pod marką handlową Bocasa. Co roku styliści przygotowują nowe kolekcje zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w dekoracji i wyposażeniu wnętrz. Skład: 60% bawełna 40% akryl

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Sukienka na krzesło Jokkmokk lub Stefan bez wiązań w kolekcji Arcana

Rozmiar: krzesło Jokkmokk lub Stefan. Kod tkaniny: 102-01. Prosty lecz szykowny pokrowiec z dwiema kontrafałdami u dołu. Miękkie, antypoślizgowe siedzisko zapewni lepszą stabilizację sukienki. Pokrowiec idealnie dopasowany do krzesła typu Jokkmokk lub Stefan.Jeżeli nie masz krzesła Stefan z IKEA zamów sukienkę na wymiar - ZOBACZ>>

Zasłona Dekoria

Dekoria Zasłona na szelkach w kolekcji Edynburg

Rozmiar: 1szt 130x260 cm. Kod tkaniny: 115-75. Standardowa zasłona z wszytymi 7 szt. szelek. Długość szelek to 10cm natomiast szerokość 5cm.Dołączona taśma do zaprasowania pozwala na łatwe podwinięcie dołu zasłony do żądanej wysokości. Podany rozmiar zasłony jest przed marszczeniem. Uwaga przy zamawianiu zasłon na internetowej szwalni. Jeśli zasłona jest szersza niż 130cm, wtedy jest ona najczęściej zszywana z dwóch kawałków (szerokość zasłony 195cm: 130+60cm, 260cm: 130+130cm) Jest to spowodowane szerokością 140cm dostępnych tkanin. Mimo tego, uszyte tak zasłony wyglądają bardzo estetycznie. Kolekcje, w których szerokie  zasłony nie wymagają łączenia tkanin: Comics.

Poszewka dekoracyjna Dekoria

Dekoria Poszewka Kinga na poduszkę w kolekcji Edynburg

Rozmiar: 43 x 43 cm. Kod tkaniny: 115-75. Prosta i praktyczna poszewka na poduszkę z wygodnym zapinaniem na zamek błyskawiczny. Klasyczny, kwadratowy lub prostokątny kształt można ożywić wybranym kolorem i wzorem. Dostępne różne rodzaje materiałów pomogą zaspokoić indywidualne potrzeby Twoje i Twojego wnętrza.Wybierz rozmiar odpowiedni dla Ciebie! Prezentowana poszewka na poduszkę dostępna jest w kilku wersjach: 40 x 40 cm, 43 x 43 cm, 60 x 60 cm lub 40 x 60 cm. Kombinacja poduszek różniących się wymiarami, barwą i ozdobnym motywem może również prezentować się wyjątkowo korzystnie. Tolerancja wymiarów +/- 2 cm

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na sofę lewostronną Kramfors 2-osobową w kolekcji Oslo

Rozmiar: Sofa Kramfors. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na sofę lewostronną IKEA Kramfors 2-osobową. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na szezlong Ektorp lewy w kolekcji Oslo

Rozmiar: Szezlong Ektorp lewy. Kod tkaniny: 137-00. Nadaj nowy wygląd twojej sofie! Pokrowiec idealnie pasujący na szezlong IKEA Ektorp lewy. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.

Pokrowiec na meble do salonu Dekoria

Dekoria Pokrowiec na podnóżek Kivik w kolekcji Cotton Panama

Rozmiar: Podnóżek Kivik. Kod tkaniny: 702-00. Pokrowiec idealnie pasujący na podnóżek IKEA Kivik. Pokrowiec jest łatwy do założenia i ściągnięcia.Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.