Listonoszka Bree

1559 zł

Produkt niedostępny w sklepie


Bree OSLO Torebka beżowy Akcesoria w Zalando.pl . Akcesoria teraz Darmowa wysyłka

Zobacz więcej

299 zł

Torba na ramię Słoń Torbalski West - Torba na ramię Słoń Torbalski West

Torba na ramię Słoń Torbalski West Hand Made Wyrazista torba zaprojektowana zarówno dla Pań jak i dla Panów. Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, z charakterystycznymi klamrami, nadającymi całości surowego charakteru. Pomieści format A4 i A5 - jest więc idealna jako torba na codzień, do pracy, na uczelnię i do szkoły. Informacje: wykonana ze skóry naturalnej. wewnątrz torby znajduje się smycz na klucze; kieszeń na suwak; kieszonka na telefon; kieszonka na długopisy wygodna i funkcjonalna kieszeń  pod klapą regulowany regulowany pomieści format A4 klamra ozdobna na klapie torebki Informacje dodatkowe: Wymiary: 34x24x9cm Waga 0,95 kg Max długość paska: 125 cm Słoń Torbalski -  o marce Słoń Torbalski znana i lubiana marka nieszablonowych toreb i torebek damskich.  To zwariowane połączenie pasji do projektowania i szacunku do rękodzieła. Autorskie, niepowtarzalne wzory plus ręczne wykonanie składają się na niezwykły efekt. Tak powstają torebki o unikalnym, kojarzonym wyłącznie z marką Słoń Torbalski torebki - lekko undergroundowe, z charakterem. Wszystkie torby i torebki Słoń Torbalski są uszyte w Krakowie. Jest to polska marka z tradycją tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Tradycji, która opiera się chwilowym trendom i modom, dzięki czemu wzory Słonia Torbalskiego są absolutnie ponadczasowe, pozostając również zawsze na czasie! Totalnie kultowy: Słoń Torbalski.

299 zł

Torba na ramię Słoń Torbalski West - Torba na ramię Słoń Torbalski West

Torba na ramię Słoń Torbalski West Hand Made Wyrazista torba zaprojektowana zarówno dla Pań jak i dla Panów. Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, z charakterystycznymi klamrami, nadającymi całości surowego charakteru. Pomieści format A4 i A5 - jest więc idealna jako torba na codzień, do pracy, na uczelnię i do szkoły. Informacje: wykonana ze skóry naturalnej. wewnątrz torby znajduje się smycz na klucze; kieszeń na suwak; kieszonka na telefon; kieszonka na długopisy wygodna i funkcjonalna kieszeń  pod klapą regulowany regulowany pomieści format A4 klamra ozdobna na klapie torebki Informacje dodatkowe: Wymiary: 35,5x24x9cm Waga 0,97 kg Max długość paska: 125 cm Słoń Torbalski -  o marce Słoń Torbalski znana i lubiana marka nieszablonowych toreb i torebek damskich.  To zwariowane połączenie pasji do projektowania i szacunku do rękodzieła. Autorskie, niepowtarzalne wzory plus ręczne wykonanie składają się na niezwykły efekt. Tak powstają torebki o unikalnym, kojarzonym wyłącznie z marką Słoń Torbalski torebki - lekko undergroundowe, z charakterem. Wszystkie torby i torebki Słoń Torbalski są uszyte w Krakowie. Jest to polska marka z tradycją tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Tradycji, która opiera się chwilowym trendom i modom, dzięki czemu wzory Słonia Torbalskiego są absolutnie ponadczasowe, pozostając również zawsze na czasie! Totalnie kultowy: Słoń Torbalski.

289 zł

Torba na ramię listonoszka Słoń Torbalski West - Torba na ramię listonoszka Słoń Torbalski West

Torba na ramię Słoń Torbalski West Hand Made Wyrazista torba zaprojektowana zarówno dla Pań jak i dla Panów. Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, z charakterystycznymi klamrami, nadającymi całości surowego charakteru. Pomieści format A4 i A5 - jest więc idealna jako torba na codzień, do pracy, na uczelnię i do szkoły. Informacje: wykonana ze skóry naturalnej. wewnątrz torby znajduje się smycz na klucze; kieszeń na suwak; kieszonka na telefon; kieszonka na długopisy wygodna i funkcjonalna kieszeń  pod klapą regulowany regulowany pomieści format A4 klamra ozdobna na klapie torebki Informacje dodatkowe: Wymiary: 31x27x8cm Waga 0,75 kg Max długość paska: 125 cm Słoń Torbalski -  o marce Słoń Torbalski znana i lubiana marka nieszablonowych toreb i torebek damskich.  To zwariowane połączenie pasji do projektowania i szacunku do rękodzieła. Autorskie, niepowtarzalne wzory plus ręczne wykonanie składają się na niezwykły efekt. Tak powstają torebki o unikalnym, kojarzonym wyłącznie z marką Słoń Torbalski torebki - lekko undergroundowe, z charakterem. Wszystkie torby i torebki Słoń Torbalski są uszyte w Krakowie. Jest to polska marka z tradycją tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Tradycji, która opiera się chwilowym trendom i modom, dzięki czemu wzory Słonia Torbalskiego są absolutnie ponadczasowe, pozostając również zawsze na czasie! Totalnie kultowy: Słoń Torbalski.

Domodi
Ponad 300 000 butów, ubrań, torebek, biżuterii...