Daj się ponieść świątecznej magii - zobacz wyjątkowe prezenty
 1. Strona główna
 2. Akcesoria i dodatki
 3. Dodatki damskie
 4. Okulary damskie
 5. Okulary korekcyjne damskie
Produkt niedostępny
OKULARY KOREKCYJNE OAKLEY ® OX 1135 113501 52 bialy Oakley® Aurum-Optics

Szczegóły produktu:

Kategoria:
okulary korekcyjne damskie

OKULARY KOREKCYJNE OAKLEY ® OX 1135 113501 52 bialy Oakley® Aurum-Optics

Opis:

Zobacz wszystkie produkty oakley-korekcyjne

Zainspiruj się

 • Styl Victorii Beckham ewoluował na przestrzeni lat. Kiedyś uważana za królową kiczu, dziś awansowała do pierwszej ligi cenioną projektantów i współczesnych ikon mody. Zobacz, czym wyróżniają stylizacje Victorii Beckham i ubierz się podobnie!

  Czytaj więcej
 • Dostałaś już pierwsze zaproszenie na ślub w tym sezonie? Jeśli etap poszukiwania kreacji na wesele masz już za sobą, pora zastanowić się nad fryzurą. Upięcie powinno być eleganckie, kobiece i dopasowane do kreacji. Zainspiruj się naszymi pomysłami na proste, ale spektakularne fryzury, które nie będą od Ciebie wymagały wielkiego wysiłku - poświęcisz na nie tylko 10 minut!

  Czytaj więcej
 • 30 marca 1858 roku opatentowano jeden z najpopularniejszych obecnie środków piśmienniczych - ołówek z gumką! Dokonał tego Hyman Lipman, a nazwa "ołówek" pochodzi od ołowiu, który wstępnie wypełniał drewniane wnętrze. W 1564 roku wymieniono go na grafit, jednak nazwa pozostała. A więc sto lat dla ołówka :) a Was zapraszamy na kolejne pozytywne newsy [mimo poniedziałku!].

  Czytaj więcej
 • Sprawdzi się na weselu, balu, w biurze i na biznesowym spotkaniu - granatowy garnitur. Jaki krawat będzie do niego pasował? Sprawdź nasze porady i najlepsze połączenia granatowego garnituru z krawatami w różnych kolorach i wzorach!

  Czytaj więcej
Zobacz wszystkie artykuły