1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Dodatki damskie
  4. Okulary damskie
  5. Okulary przeciwsłoneczne damskie

okulary Prius PRW 89 B Polarized brazowy eOkulary

  • Darmowa dostawa od 119 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
okulary przeciwsłoneczne damskie aviatory
Kolor:
brązowy

Okulary polaryzacyjne do codziennej ochrony przed słońcem i odblaskami. Dobre okulary przeciwsłoneczne pilotki Prius 89 B, w połyskującej złotej oprawce z brązowymi elementami ozdobnymi. Pięknie zdobione zauszniki we wzorek splecionego sznurka dodają okularom uroku i podkreślają ich wyjątkową naturę.
Okulary z cieniowaną soczewką w kolorze brązowym nadają się do użytku nie tylko w pełnym słońcu. Można je stosować w cieniu podczas wypraw do lasu lub spacerując po mieście między blokami. Cieniowane soczewki najmniej przyciemniają obraz pod nogami, a najbardziej w górnej części soczewki.
Soczewki polaryzacyjne skutecznie eliminują rażące odblaski świetlne od powierzchni płaskich, przez to poprawiają kontrast i jakość widzenia.
  Okulary z filtrem UV400 to kompletna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym(UV) światła słonecznego. Filtr UV 400 usuwa 100% szkodliwych fal UV, które są częstą przyczyną popularnych schorzeń oczu, jak np. zaćma. Okulary z filtrem UV skutecznie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC.
Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4): Kat. 3 - do stosowania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)