1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Dodatki damskie
  4. Portfele damskie

Szczegóły produktu

Kategoria:
portfele damskie
Wzór:
bez wzorów
Kolor:
czarny
Styl:
elegancki

Zmienia się rzadko, używa często. Dlatego dobre, gdy portfel jest przyjazny użytkownikowi, trwały i pięknie się starzeje. 100 procent tych warunków jest spełnione w przypadku tego wymyślonego przez John&Mary. Jest wykonany z jednego kawałka skóry licowej, garbowanej roślinnie i podzielony na dwie komory, gdzie mieszczą się monety i banknoty. Ma też sprytne przegródki na karty kredytowe, dokumenty czy wizytówki. Zapina się na jeden zatrzask, mieści się w dłoni i nawet bardzo małej torebce lub kieszeni spodni, bo to portfel, co nie ma płci a charakter męsko-damski.
Każdy portfel jest wyjątkowy ze względu na unikalny charakter skóry licowej. Wszelkie nierówności koloru, przebarwienia lub jarzma na skórze są charakterystyką produktu.
Wymiary: szerokość 17 cm / wysokość 10 cm.
Marysia Olszewska, połowa duetu John & Mary, była kiedyś menedżerką w naszej kawiarni (stare czasy;)), potem my powiększyłyśmy butik, a Marysia poszła studiować na Katedrze Mody na ASP, poznała Jana Dybowskiego i założyli razem markę, która robi świetnej jakości funkcjonalne, minimalistyczne a jednak spektakularne torebki i portfele. Dużą wagę przykładają do detalu, dbają o jakość skóry i wykończeń. Torebki i portfele szyją w Polsce, z włoskich zamszów lub polskich skór garbowanych roślinnie.