
Szczegóły produktu:
- Kategoria:
- szaliki i chusty damskie
- Materiał:
- jedwab
- wełna
Ręcznie malowana gawroszka 134/336 jedwab-polski zielony damskie
Opis:
Ręcznie cieniowana i rysowana gawroszka wykonana ze 100% jedwabiu naturalnego z tkaniny typu krepa. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent.
Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C.
Kolor rzeczywisty może lekko odbiegać od zdjęcia ze względu na różnice postrzegania barw przez człowieka, możliwości aparatu, użyte światło i monitor, na którym wyświetlone jest zdjęcie.
Inne szaliki i chusty damskie od Jedwab Polski
Zobacz więcejPrzeglądaj szaliki i chusty damskie
Zobacz szaliki i chusty damskieZobacz inne dodatki damskie
Zainspiruj się
-
Długi kardigan, sięgający kolan czy nawet kostek, to jedna z najbardziej pożądanych elementów garderoby na jesień. Z czym zestawiać taki sweter i na jakie okazje nosić? Koniecznie zajrzyj do naszych porad!
Czytaj więcej -
Julia Kuczyńska, znana internautom jako Maffashion, w niedzielny wieczór wreszcie postanowiła skończyć z ukrywaniem rosnącego brzuszka za oversize’owymi marynarkami i oficjalnie potwierdzić, że jest w ciąży. Co wiemy na ten temat? Poznaj szczegóły!
-
Audrey Hepburn - ikona stylu, utalentowana aktorka, tancerka, działaczka humanitarna, filantropka, oddana mama. Kim tak naprawdę była jedna z najbardziej fascynujących osobowości XX wieku? Sprawdź szczegóły jej biografii i zainspiruj się jej ponadczasowym stylem.
Czytaj więcej -
Kochają go gwiazdy, polecają styliści, a kobiety na całym świecie uwielbiają jego ponadczasowy krój, który zawsze będzie w modzie - chodzi oczywiście o kultowy trencz. Stylizacje z jego wykorzystaniem pasują do każdego typu figury, więc jeśli jeszcze nie masz go w swojej szafie, to pora nadrobić zaległości. Jak nosić kultowy trencz i co pasuje do niego najbardziej? Sprawdź nasze inspiracje.
Czytaj więcej