1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Dodatki męskie
  4. Okulary męskie
  5. Okulary przeciwsłoneczne męskie

Okulary PRIUS PRW A004 O pomaranczowy Polarized eOkulary

  • Darmowa dostawa od 119 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
okulary przeciwsłoneczne męskie lustrzane
Kolor:
brązowy

Modne okulary polaryzacyjne lustrzanki dla kobiet i mężczyzn. Eleganckie okulary PRIUS A004 O w unikalnej płonącej oprawce z nowoczesną lustrzaną soczewką.
Lustrzane soczewki Orange Juice odbijają obraz po zewnętrznej stronie w odcieniach koloru pomarańczowego i żółtego. Lustra powodują, że nie widać oczu osoby noszącej okulary. Od środka, patrząc przez okulary widzimy tylko przyciemnienie soczewki w kolorze zielonym jak w zwyczajnych okularach bez lustra.
Filtr polaryzacyjny podnosi kontrast i jakość widzenia, ponieważ eliminuje wszystkie rażące odblaski świetlne. Światło odbite od jezdni, wody, śniegu, metali i elementów szklanych nie będzie więcej przeszkodą by cieszyć się słonecznym dniem.
Ochrona oczu: Filtr UV 400, Polaryzacja Produkt posiada Atest CE Zgodność z normą PN-EN 1836+A1:2009P: "Ochrona indywidualna oczu - Okulary i filtry chroniące przed olśnieniem słonecznym...".
Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4): Kat. 3 - do stosowania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)