1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Dodatki męskie
  4. Portfele męskie

Portfel męski Koruma bez wzorów

  • Darmowa dostawa od 50 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
portfele męskie
Wzór:
bez wzorów

Mały nowoczesny portfel zamykany na zamek z kontrastową szarą nicią oraz wbudowanymi technologią RFID STOP™ oraz funkcją Tap&Go™
 
✅ BEZPIECZEŃSTWO - W portfelu zastosowano ochronę kart zbliżeniowych RFID STOP™, która skutecznie blokuje sygnały docierające do kart umieszczonych w portfelu. Trzy przegrody na karty umieszczone z przodu portfelika są oddzielnie zabezpieczone.
✅ WYGODA - Z tyłu portfelika znajduje się kieszeń tzw. okienko z zastosowaną technologią Tap&Go™. Przegroda ta przeznaczona jest do kart, które mają być czytane przez przyłożenie portfelika do czytnika (bez wyjmowania karty).
✅ WYSOKA JAKOŚĆ - Portfel męski wykonany jest z wysokiej jakości 100% naturalnej skóry koloru czarnego. Starannie uszyty z dbałością o szczegóły (podwójne przeszycia kieszeni na karty). Zapięcia japońskiej grupy YKK.
✅ WSPANIAŁY PREZENT - Ten elegancki skórzany portfel męski zapakowany jest w eleganckie czarne pudełko, wykonane z twardego kartonu. Portfel owinięty jest w serwetkę koloru czarnego. Całość opakowania sprawia, że jest to wspaniały i pożądany prezent.