1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Dodatki męskie
  4. Szaliki męskie
Produkt niedostępny
Szalik wielokolorowy V. Fraas
Szalik V. Fraas

Szczegóły produktu:

Kategoria:
szaliki męskie
Wzór:
abstrakcja
paisley
Rodzaj szalika:
szalik

Szalik wielokolorowy V. Fraas

Opis:

Zobacz wszystkie produkty v-fraas

Zainspiruj się

  • Czy wy też uważacie, że efektywna pielęgnacja albo spektakularny makijaż muszą być kosztowne? Ile razy stałyście przed wyborem kosmetyku, zastanawiając się, co będzie dla was najlepsze i nie uszczupli zanadto waszego portfela? Mamy dla was rozwiązanie!

    Czytaj więcej
  • Która z nas nie kocha sukienek? Zobaczcie jakie świetne kreacje wybraliśmy do kwoty 150 zł! Kobieta o każdej figurze znajdzie tu coś dla siebie. 

    Czytaj więcej
  • Tym razem przygotowałyśmy dla Was przegląd wizytowego obuwia dla mężczyzn. Jakie są rodzaje eleganckich butów męskich? Które z nich wypada nosić do jeansów, a które sprawdzą się jako dopełnienie do stylizacji bazującej na garniturze? Czym różnią się oxfordy od lotników? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule!

    Czytaj więcej
  • To nieprawda, że mężczyźni nie zwracają uwagi na ubrania i jest im totalnie obojętne, co na siebie zakładamy. Oni po prostu zupełnie inaczej podchodzą do mody i tego, co obecnie jest na czasie. Ich nie interesuje to, jaki kolor czy wzór modny jest w tym sezonie. Najważniejsze jak wyglądamy w tym MY!  Zobaczcie, co sądzą o damskich sukienkach!  

    Czytaj więcej
Zobacz wszystkie artykuły