

Szczegóły produktu:
- Kategoria:
- bransoletki
- Rodzaj biżuterii:
- srebrna
BRANSOLETA ania-kruk bialy biżuteria
Opis:
Długie kolczyki ze srebra próby 925. Wiszące na blaszce ze sztyftem, z fasetowanym kamieniem - labradoryt o średnicy 12 mm oraz szare frędzle o długości 4,5 cm.
Całkowita długość kolczyków 7 mm. Naturalne pochodzenie kamieni sprawia iż każdy produkt jest niepowtarzalny i może nieznacznie różnić się kolorem oraz strukturą kamieni od egzemplarza przedstawionego na zdjęciu. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
Podobne produkty
Zobacz więcejInne bransoletki od ANIA KRUK
Zobacz więcejPrzeglądaj bransoletki
Zobacz bransoletkiZobacz inne biżuteria damska
Marka ANIA KRUK
Zachwycająco piękna w swej prostocie – te słowa najlepiej opisują zjawiskową biżuterię marki Ania Kruk, która powstaje z pasji do mody i jubilerstwa. Zbieżność nazwy z inną, kultową, polską firmą jubilerską nie jest przypadkowa. Dyrektor kreatywna – Ania Kruk jest córką Wojciecha Kruka – założyciel...
Zainspiruj się
-
Szukasz swojej idealnej stylizacji na wesele? Zastanawiasz się, czy wypada iść na wesele w spodniach? Dziś rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i podpowiemy, jak stworzyć idealny, weselny strój ze spodniami w roli głównej!
Czytaj więcej -
Już nie projektanci, a świetnie ubrane gwiazdy street style’u mają największy wpływ na modę. Kim są dziewczyny, które decydują o tym, co w danym sezonie będą nosiły miliony? Poznaj razem z nami tajemnice najpopularniejszych it girls na świecie!
Czytaj więcej -
Małgorzata Rozenek-Majdan to niekwestionowana polska it-girl, która zawsze z wdziękiem sięga po najgłośniejsze trendy sezonu. Tym razem wybrała srebrną puchówkę i śniegowce. Chcesz się ubrać podobnie? Wiemy, gdzie znaleźć taką kurtkę!
Czytaj więcej -
Zaczniemy dzisiaj od małej zagadki. Zastanówcie się, ile razy dziennie używacie określenia "OK"? Szybkie odpisanie na sms'a, potwierdzenie ustaleń czy po prostu nawyk. Mało kto wie, że to właśnie dzisiaj, 23 marca 1839 roku pierwszy raz użyto tego zwrotu na łamach gazety "Boston Morning Post”. Wtedy w stanach panowała maniera związana z chęcią skracania wszystkich określeń (co widzimy również dzisiaj).
Czytaj więcej