1. Strona główna
  2. Buty
  3. Buty męskie
  4. Buty trekkingowe męskie

Buty trekkingowe męskie Merrell sznurowane jesienne

Cena: 328 zł
Produkt niedostępny w sklepie

Dostępne rozmiary

41.5 42 43 43.5 44 44.5

Szczegóły produktu

Kategoria:
buty trekkingowe męskie
Materiał:
skóra
tworzywo sztuczne
Zapięcie:
sznurówki
Pora roku:
wiosna
lato
jesień
Styl:
sportowy

MERRELL CHAMELEON 7 to buty o prostym lecz efektownym designie. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej ze wstawkami tekstylnymi dla polepszenia wentylacji. Buty są niezwykle wygodne i lekkie. Są idealne do trekkingu jak również na co dzień.
Nowej generacji podeszwa
Vibram FLEXPLATE
zaprojektowana została w taki sposób, by przy jak najmniejszej wadze obuwia uzyskać maksymalną przyczepność w zróżnicowanym terenie.
W bucie zastosowano genialne podeszwy Vibram pokryte wysokiej jakości warstwą antypoślizgowej gumy odpornej na ścieranie. Doskonale wyprofilowana podeszwa zapewnia komfort i wygodę podczas przemieszczania się. Zapewniają nadzwyczajną przyczepność oraz doskonale amortyzują i tłumią wstrząsy, a także oddają energię przy wybiciu. Dzięki specjalnej rzeźbie bieżnika uzyskano doskonały efekt samooczyszczania się podeszwy z piasku, błota czy gliny.
 
Noski oraz piętki butów wzmocniono w celu zmniejszenia ryzyka uszkodzeń spowodowanych uderzeniami o kamień bądź krawężnik. Język zszyty z cholewką uniemożliwia przedostawanie się zanieczyszczeń i wody do wnętrza buta w trakcie brodzenia. Przeloty oczek nie kleszczące sznurowadeł. Wyściółka z oddychającej siateczki.
 
 
Śródpodeszwa z tworzywa E.V.A. w strefie śródstopia poliuretanowa, amortyzująca i tłumiąca wstrząsy w trakcie poruszania się po różnorodnym terenie pozwala na naturalne ruchy stopy, czucie podłoża. Jest lekka, elastyczna i ma dobre właściwości amortyzacyjne, ugniata się i  kształtuje się na wzór stopy użytkownika.
 
Korzyści użytkownika:
Cholewka ze skóry naturalnej ze wstawkami tekstylnymi
Podeszwa środkowa EVA
Podeszwa VIBRAM