1. Strona główna
 2. Odzież
 3. Odzież męska
 4. Koszule męskie

OLYMP Level Five body fit / Biały New York Kent 0560/69/68 Wigo

Darmowa dostawa od 100 zł

Opis:

Szczegóły produktu:

Kategoria:
koszule eleganckie męskie
koszule non-iron męskie
Materiał:
bawełna
tkanina
Wzór:
bez wzorów
Kolor:
biały
Styl:
elegancki
Rodzaj kołnierzyka:
klasyczny
Długość rękawa:
krótki rękaw
Pora roku:
wiosna

Przeglądaj koszule non-iron męskie

Lubisz wyglądać elegancko, ale nie zawsze masz czas, by wszystko porządnie wyprasować? A może zawsze na ostatnią chwilę wybierasz strój na imprezę? W obydwu przypadkach doskonale sprawdzi się koszula non iron, czyli ta, która nie wymaga prasowania. ...

Zobacz koszule non-iron męskie

Zainspiruj się

 • W ostatnich dniach docierają do nas wiadomości, które nie budzą optymizmu. W domodi.pl chcielibyśmy, aby ten ostatni towarzyszył Wam codziennie! Dlatego od dzisiaj zapraszamy Was na #prasówkapozytywów, w której znajdziecie najważniejsze newsy z całego świata. Codziennie dostaniecie od nas zestawienie 5 dobrych wiadomości z każdej, możliwej dziedziny! Jeśli Ty również trafisz na coś optymistycznego - podsyłaj to koniecznie do nas!

  Czytaj więcej
 • Maseczka ochronna na twarz może chronić również maluchy. Jak przekonać dziecko do noszenia takiego zabezpieczenia w okresie pandemii i jaki model dziecięcej maski wybrać? Sprawdź w naszym poradniku.

  Czytaj więcej
 • Dziś pierwszy poniedziałek kwietnia, a tym samym 97 dzień roku. Wiecie, czemu zawdzięcza nazwę poniedziałek? W naszym kraju ten dzień jest określany jako następujący po niedzieli, dlatego powstał ze zbitki słów PO oraz NIEDZIELI. Taki zabieg stosują wszystkie języki słowiańskie m.in. czeski. A my niezmiennie, pełni pozytywnej energii, witamy Was na dzisiejszej 14-stej już prasówce!

  Czytaj więcej
 • Kiedyś gwiazda szklanego ekranu, dziś jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie i bohaterka głośnego skandalu na brytyjskim dworze. Chociaż decyzje Meghan Markle, takie jak ta o odejściu z rodziny królewskiej, mogą się wydawać kontrowersyjne jednego jej nie sposób odmówić - nienagannego stylu. Zobacz metamorfozę Meghan Markle i przekonaj się, jak jej styl ewoluował przez lata.

  Czytaj więcej
Zobacz wszystkie artykuły