1. Praca

PRACA

Interesujesz się modą, marketingiem, internetem lub technologią?

Zostań częścią zespołu największego modowego e-commerce w Polsce już dziś!

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Domodi.

Prezenter/Prezenterka Domodi TV

Spędzasz na youtube wolne wieczory, na bieżąco śledzisz nowinki ze świata mody i urody, a może nawet masz swój własny kanał? Jeśli dodatkowo obserwujesz trendy w branży mediów społecznościowych i video marketingu to super!

Kogo poszukujemy?

  • pozytywnej, młodej i energicznej osoby z Wrocławia lub okolic
  • dla której Youtube jest niemal drugim domem ;)
  • osoby, która czuje się jak ryba w wodzie przed kamerą, jest komunikatywna, z łatwością opowiada o modzie lub urodzie i zakupach
  • zaangażowanej w to co robi
  • z doświadczeniem albo dopiero stawiającej pierwsze kroki w videoblogowaniu
  • mile widziane podstawowe umiejętności w zakresie filmowania, realizowania i montowania

Oferujemy:

  • zbudowanie swojej marki osobistej na youtube
  • zaangażowanie w projekt realizowany przez jedną z największych marek z branży mody i zakupów w Polsce w internecie
  • pracę we Wrocławiu w elastycznych godzinach (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli o modzie, urodzie i zakupach możesz opowiadać godzinami, ta praca jest dla Ciebie!
Wyślij nam swoje cv i próbkę materiału (max. 5 min nagrania video na dowolny temat związany z modą).

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
NAPISZ DO NAS : fashion.marketing@domodi.pl (w temacie wiadomości: domodi tv 8/2016)

PROGRAMISTA .NET

Opis stanowiska:

  • Szukamy kolejnej osoby, która nie boi się podjąć wyzwania i będzie współtworzyć serwisy odwiedzane już teraz przez miliony osób.
  • Pracujemy w najnowszych technologiach - technologiach MVC 5, SQL Server 2014, .Net Framework 4.6, Visual Studio 2015, C# 6, Solr 5
  • Oferujemy ambitną pracę w bardzo mocnym zespole.
  • Będziesz mieć duży wpływ na produkt i polski internet.
  • Nie będziesz się zmagać ze żmudnymi procedurami.

Wymagania:

  • Musisz naprawdę dobrze programować
  • Znajomość .Net framework
  • ASP .NET MVC
  • ASP .NET WebAPI
  • T-SQL
  • ORM (Entity Framework / Dapper)

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki współpracy
  • Umowę w wybranej przez Ciebie formie
  • Pakiet medyczny po 3 miesiącach pracy [enel-med]
  • Elastyczne godziny pracy, każdy przychodzi, o której mu pasuje
  • Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do ping ponga i piłkarzyków, automat z napojami]
  • Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem już kolejną firmę z branży e-commerce

Nie ma interesującego Cię stanowiska?

Napisz kilka słów o sobie i wyślij do nas CV: praca@domodi.pl