1. Praca

Praca

Interesujesz się modą, marketingiem, internetem lub technologią?
Zostań częścią zespołu największego modowego e-commerce w Polsce już dziś!
Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w Domodi.

Młodszy specjalista ds. contentu - Homebook.pl

Poszukujemy nowej osoby do współpracy przy tworzeniu serwisu homebook.pl. Nowa osoba będzie pracowała w trzyosobowym zespole, odpowiedzialnym za jakość (mapowanie, tagowanie produktów)

Zadania:
Stanowisko jest związane z mapowaniem produktów naszych partnerów (sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz) z kategoriami w naszym serwisie oraz z tagowaniem tych produktów. W praktyce oznacza to pracę z online’owym katalogiem produktów wyposażenia wnętrz, więc mile widziane są zainteresowania tematyką lub brak przeciwwskazań do zajmowania się tą materią :) Praca jest łatwa do nauki i przyjemna, nie wymagamy doświadczenie, a jedynie zaangażowania, sumienności i skrupulatności.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność od pn do pt 8h dziennie,
- skrupulatność, koncentracja na szczegółach,
- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,

Oferujemy:
- stałą współpracę w przyjaznej atmosferze,
- darmowe napoje, słodycze, owoce i przekąski :)
- udział w eventach integracyjnych, w sezonie letnim organizujemy także grille na naszym ogrodzie :)
- po okresie próbnym: pakiet benefitów - opieka medyczna oraz system MyBenefit

Key Account Manager - Homebook.pl

Homebook.pl to cześć firmy Domodi Sp. z o.o. (operatora serwisów homebook.pl, domodi.pl oraz allani.pl), wchodzącej w skład Grupy Wirtualna Polska.

Tworzymy nowoczesną platformę internetową, skupiającą entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. Posiadamy ponad 2,5 miliona unikalnych użytkowników. Inspirujemy zdjęciami wnętrz domów, mieszkań oraz ogrodów. Doradzamy w zakupach i udzielamy porad, dzięki współpracy z architektami i projektantami. Realizacje i projekty architektów, tworzące dział Inspiracje na Homebook.pl są największą bazą polskich aranżacji wnętrz.

Współpracujemy z największymi markami z kategorii wyposażenia wnętrz.

Powierzymy Ci następujące zadania:

  • Współpracujemy z takimi markami jak Ikea, Leroy Merlin, Meble Agata, Black Red White, Meble VOX, Siemens, RTVeuroAGD, Saturn, Media Expert i wiele innych. Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kolejnymi partnerami serwisu homebook.pl - sklepami internetowymi oferującymi produkty wyposażenia wnętrz
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami oraz budowanie pozycji i pozytywnego wizerunku serwisu wśród klientów
  • Optymalizowanie wraz z partnerami opłacalności współpracy z serwisem homebook.pl
  • Monitorowanie rynku wyposażenia wnętrz

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ugruntowane doświadczenie w sprzedaży usług B2B (mile widziane doświadczenie w branży e-commerce)
  • Nastawienie na sukces i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność aktywnego słuchania i badania potrzeb klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i budowania długofalowych relacji z klientami
  • Proaktywna postawa i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad funkcjonowania sklepów internetowych i wykorzystywanych przez nich sposobów promocji w internecie

Oferujemy:

  • Współpracę w formie, którą preferujesz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy oraz systemu prowizyjnego
  • Pakiet medyczny (enel-med) oraz kafeteryjny system benefitów, w tym kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazne warunki pracy (organizujemy turniej piłkarzyków, wczoraj nasza firmowa drużyna bowlingowa stanęła na podium w Biznesowej Lidze!!, w sezonie robimy grilla w ogrodzie, a cały rok mamy dostęp do świeżych owoców i przekąsek)
  • Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce

IT Manager

Pracujemy w scrumie. Mamy bezpośredni wpływ na rozwój serwisów odwiedzanych przez miliony użytkowników oraz aplikacji mobilnych, z których aktywnie korzystają setki tysięcy osób (rozwijamy zarówno produkty desktopowe, jak i mobilne. ) Pracujemy w najnowszych technologiach.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy developerów, product ownerów, testerów, administratorów
  • Zapewnianie realizacji projektów zgodnie z roadmapą
  • Zarządzanie projektami, optymalizowanie procesów w dziale IT
  • Wspieranie innowacji w zakresie procesów i technologii
  • Budowanie zespołu, wdrażanie narzędzi wspierających rozwój pracowników
  • Rozwój kultury feedbacku, dbanie o wysoką motywację w dziale
  • Utrzymywanie efektywnej komunikacji wewnątrz działu, z innymi jednostkami firmy oraz z zarządem

Wymagania:

  • Wysoki poziom umiejętności liderskich poparty ugruntowanym doświadczeniem w przewodzeniu zespołom IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT oraz praktyczna wiedza nt. zwinnych metodyk zarządzania
  • Świadomość biznesowa, strategiczne myślenie o produkcie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiazywania problemów
  • Mile widziany background technologiczny

Oferujemy:

  • Pracę w 20-osobowym dziale IT dynamicznie rozwijającej się firmy. W całej firmie zatrudniamy ponad 100 osób.
  • Bardzo dobre warunki współpracy
  • Współpracę w formie, którą preferujesz, w pełnym wymiarze etatu
  • Pakiet medyczny [EnelMed] oraz kafeteryjny system benefitów, w tym kartę Multisport
  • Bardzo przyjazne warunki pracy [organizujemy turnieje piłkarzyków, mamy firmową drużyne bowlingową oraz ekipę górską, w sezonie robimy grilla w ogrodzie, a cały rok mamy szafę pełną przekązsek i automat z napojami]

Prezenter/Prezenterka Domodi TV

Spędzasz na youtube wolne wieczory, na bieżąco śledzisz nowinki ze świata mody i urody, a może nawet masz swój własny kanał? Jeśli dodatkowo obserwujesz trendy w branży mediów społecznościowych i video marketingu to super!

Kogo poszukujemy?

  • pozytywnej, młodej i energicznej osoby z Wrocławia lub okolic
  • dla której Youtube jest niemal drugim domem ;)
  • osoby, która czuje się jak ryba w wodzie przed kamerą, jest komunikatywna, z łatwością opowiada o modzie lub urodzie i zakupach
  • zaangażowanej w to co robi
  • z doświadczeniem albo dopiero stawiającej pierwsze kroki w videoblogowaniu
  • mile widziane podstawowe umiejętności w zakresie filmowania, realizowania i montowania

Oferujemy:

  • zbudowanie swojej marki osobistej na youtube
  • zaangażowanie w projekt realizowany przez jedną z największych marek z branży mody i zakupów w Polsce w internecie
  • pracę we Wrocławiu w elastycznych godzinach (od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli o modzie, urodzie i zakupach możesz opowiadać godzinami, ta praca jest dla Ciebie!
Wyślij nam swoje cv i próbkę materiału (max. 5 min nagrania video na dowolny temat związany z modą).

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
NAPISZ DO NAS : fashion.marketing@domodi.pl (w temacie wiadomości: domodi tv 4/2017)

Nie ma interesującego Cię stanowiska?
Napisz kilka słów o sobie i wyślij do nas CV: praca@domodi.pl