Bartek buty profilaktyczne

Bartek buty profilaktyczne - sprawdź dostępne produkty

 • Klapki męskie BEFADO skórzane - zdjęcie produktu

  Befado obuwie męskie 157M102 ButyModne.pl

  97.00 zł
  Specjalistyczne klapki profilaktyczne szczególnie polecane dla osób pracujących w służbie zdrowia. Linia Dr Orto Med posiada właściwości prozdrowotne, nie tylko chronią stopy, ale również zapobiegają dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania oraz intensywnego chodzenia. Wykonane ze skóry naturalnej! Befado obuwie męskie 157M102 białe. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Klapki i japonki męskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie męskie BEFADO z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Profilaktyczno-zdrowotne kapcie męskie z suwakiem - Befado Dr Orto 987M002, ulubioneobuwie

  159.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne polskiej marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Model ma dodatkowe zapięcie na suwak, które oprócz regulacji szerokości może posłużyć do zapewnienia dopływu świeżego powietrza do środka obuwia. Linia dr Orto polskiej marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie BEFADO z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie męskie Befado dr Orto 986M011 ulubioneobuwie

  149.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółka jest ocieplona wełną. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Sandały męskie Dr Orto casual na lato - zdjęcie produktu

  Sandały męskie profilaktyczno-zdrowotne Befado dr Orto 676M006, popielate Dr Orto ulubioneobuwie

  87.00 zł 109.00 zł*
  Sandały profilaktyczno-zdrowotne polskiej marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Podwyższona tęgość. Zapięcie na trzy rzepy - pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto polskiej marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie Dr Orto z tworzywa sztucznego jesienne - zdjęcie produktu

  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne męskie - Befado Dr Orto 078M001, popielate Dr Orto ulubioneobuwie

  125.00 zł
  Kapcie męskie Befado Dr Orto 078M001 Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Sandały męskie Dr Orto - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Sandały męskie profilaktyczno-zdrowotne- Befado dr Orto 983M004, czarne Dr Orto ulubioneobuwie

  115.00 zł
  Sandały męskie profilaktyczno-zdrowotne- Befado dr Orto 983M004, czarne Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Zapięcie na rzepy pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Befado kapcie męskie z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie męskie Befado dr Orto 733M007 Befado ulubioneobuwie

  83.00 zł 119.00 zł*
  Kapcie, sandały profilaktyczno-zdrowotne dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Podwyższona tęgość. Zapięcie na trzy rzepy - pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)".
 • Kapcie męskie Befado - zdjęcie produktu

  Kapcie męskie Befado dr Orto 036M006 Befado ulubioneobuwie

  110.00 zł 129.00 zł*
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt oferowanego obuwia z linii Dr Orto dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie BEFADO z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie męskie Befado dr Orto 132M006 ulubioneobuwie

  72.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Czarne kapcie męskie BEFADO z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne męskie Befado dr Orto 132M016, wielobarwne ulubioneobuwie

  69.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"

Wyszukaj podobne do "bartek buty profilaktyczne"

 • Kapcie męskie BEFADO na lato - zdjęcie produktu

  Kapcie, sandały męskie profilaktyczno-zdrowotne BEFADO dr Orto 989M004, ulubioneobuwie

  109.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Tęgość jest podwyższona. Zapięcie na dwa rzepy pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)".
 • Kapcie męskie Dr Orto - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Specjalne kapcie dla seniorów - Befado Dr Orto 986M003, czarne ulubioneobuwie

  139.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcia na rzep pozwalają na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)".
 • Kapcie męskie Dr Orto - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Kapcie, sandały męskie profilaktyczne - Befado dr Orto 070M001, czarne ulubioneobuwie

  100.00 zł 125.00 zł*
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne polskiej marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Podwyższona tęgość. Zapięcie na rzepy - pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto polskiej marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie Dr Orto - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne męskie Befado Dr Orto 132M015, granatowe ulubioneobuwie

  69.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Kolor granatowy jest uniwersalny i nadaje się do codziennego noszenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Dr Orto kapcie męskie z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie profilaktyczne, ortopedyczne męskie Befado dr Orto 036M008, brązowe ulubioneobuwie

  110.00 zł 129.00 zł*
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne polskiej marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt oferowanego obuwia z linii Dr Orto dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto polskiej marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Dr Orto kapcie męskie - zdjęcie produktu

  Ocieplane kapcie męskie z wełną - dr Orto 000M325, granatowe Dr Orto ulubioneobuwie

  60.00 zł 75.00 zł*
  Kapcie męskie Befado dr Orto 000M325, granatowe Linia dr Orto - kapcie zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć z elastycznego, oddychającego materiału a la sweterek wpływa na wysoką wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi naturalna wełna owcza - zapewnia ona długotrwałe ciepło, dobrze reguluje temperaturę i nie podrażnia stóp. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Tęgość jest podwyższona, więc buty sprawdzą się na szersze stopy. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Ciepłe kapcie dr Orto to doskonała propozycja dla osób zmagających się z problemem zimnych stóp. Linia dr Orto marki Befado posiada: złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie Dr Orto z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Wysokie, ciepłe kapcie męskie na suwak - Dr Orto 996M008, popielate Dr Orto ulubioneobuwie

  140.00 zł 155.00 zł*
  Wysokie, ciepłe kapcie męskie na suwak - Dr Orto 996M008, popielate Linia dr Orto - kapcie zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Wysokie kapcie męskie marki Dr Orto to propozycja dla osób ceniących sobie modele niewsuwane i dające ciepło w chłodne, zimowe dni. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi naturalna wełna owcza - zapewnia ona długotrwałe ciepło, dobrze reguluje temperaturę i nie podrażnia stóp. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Tęgość jest podwyższona, więc buty sprawdzą się na szersze stopy. Zapięcie na suwak z przodu pozwala na wygodne zakładanie kapci dr Orto. Wysoki, szerszy czubek umożliwia swobodne poruszanie palcami. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Ciepłe kapcie dr Orto to doskonała propozycja dla osób zmagających się z problemem zimnych stóp. Linia dr Orto marki Befado posiada: złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie Dr Orto z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Ocieplane kapcie męskie z wełną - dr Orto 000M324, szare Dr Orto ulubioneobuwie

  60.00 zł 75.00 zł*
  Kapcie męskie Befado dr Orto 000M324, szare Linia dr Orto - kapcie zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć z elastycznego, oddychającego materiału wpływa na wysoką wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi naturalna wełna owcza - zapewnia ona długotrwałe ciepło, dobrze reguluje temperaturę i nie podrażnia stóp. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Tęgość jest podwyższona, więc buty sprawdzą się na szersze stopy. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Ciepłe kapcie dr Orto to doskonała propozycja dla osób zmagających się z problemem zimnych stóp. Linia dr Orto marki Befado posiada: złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie Dr Orto z tworzywa sztucznego jesienne - zdjęcie produktu

  Filcowe kapcie męskie z wełną - dr Orto 000M326, szare Dr Orto ulubioneobuwie

  60.00 zł 75.00 zł*
  Kapcie męskie Befado dr Orto 000M326, szare Linia dr Orto - kapcie zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć z naturalnego filcu przekłada się na wysoki komfort. Filc jest oddychający, przyjazny stopom. Wyściółkę stanowi naturalna wełna owcza - zapewnia ona długotrwałe ciepło, dobrze reguluje temperaturę i nie podrażnia stóp. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Tęgość jest podwyższona, więc buty sprawdzą się na szersze stopy. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Ciepłe kapcie dr Orto to doskonała propozycja dla osób zmagających się z problemem zimnych stóp. Linia dr Orto marki Befado posiada: złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie męskie BEFADO z tworzywa sztucznego na lato - zdjęcie produktu

  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne męskie Befado dr Orto 132M017, wielobarwne ulubioneobuwie

  69.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony przód pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"