Bransoletki dla zakochanych

Bransoletki dla zakochanych - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "bransoletki dla zakochanych"

 • Bransoletka Coriss srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka z granatu i kwarcu truskawkowego z przebitym sercem srebrnym : Coriss Coriss

  99.00 zł 129.00 zł
  DLA KOGO? Bransoletka z granatu i kwarcu truskawkowego w różowo - bordowym kolorze, wykończona srebrnym przebitym serduszkiem to idealna propozycja na co dzień. Delikatna bransoletka będzie subtelnym dodatkiem dla kobiet szukających ponadczasowej biżuterii niosącej ze sobą przesłanie. NA JAKĄ OKAZJĘ? Bransoletka będzie trafionym prezentem na bierzmowanie, rocznicę, urodziny czy imieniny. Z CZYM POŁĄCZYĆ? Będzie idealnie komponować się z naszymi delikatnymi łańcuszkami z zawieszkami. CO SYMBOLIZUJE? Serce to symbol miłości, oddania, wdzięczności. Jezus oddał swoje życie za nas, co jest największym dowodem Jego bezgranicznej Miłości. Szrama na sercu Coriss oznacza ranę, która powstała podczas przebicia włócznią boku Jezusa, z którego wypłynęła krew i woda. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić.
 • Bransoletka Coriss - zdjęcie produktu

  Bransoletka na cienkim łańcuszku z przebitym sercem pozłacana : Kruszec - Srebro Coriss Coriss

  129.00 zł
  Rozmiar XS - 13 cm jest odpowiedni dla dzieci  CO SYMBOLIZUJE? Serce to symbol miłości, czułości, wdzięczności czy poświęcenia. To znak, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Nasze serduszko mówi o kilku wymiarach miłości. Można nim na przykład powiedzieć o naszym uczuciu czy wdzięczności wobec obdarowanej osoby. Natomiast szrama na sercu przypomina o Miłości Jezusa do nas, który pozwolił sobie na krzyżu przebić serce.
 • Bransoletka Coriss srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka różaniec z awenturynu brązowego z krzyżykiem srebrnym : Kruszec - Coriss Coriss

  109.00 zł 149.00 zł
  Wyjątkowa bransoletka różaniec stworzona z awenturynu brązowego połączonego ze srebrem. Sprawdzi się idealnie na jesień, do swetrów, koszul czy płaszczy.  CO SYMBOLIZUJE? Różaniec w formie bransoletki przypomina o codziennym odmawianiu modlitwy różańcowej. Dodatkowo zwieńczony jest krzyżykiem sercańskim, który pomaga nam zrozumieć znaczenie śmierci Jezusa. Widoczne na nim puste serce o nieregularnym kształcie podpowiada nam, że chociaż nie jesteśmy idealni, a często słabi i grzeszni to nie jesteśmy sami na drodze życia. Jest z nami Jezus, który zabiera na swój krzyż wszystkie nasze słabości. I On obdarza Miłością, która pozwala kochać siebie i drugiego człowieka. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić. Bransoletka zrobiona jest na gumce.
 • Bransoletka Coriss - zdjęcie produktu

  Bransoletka różaniec z awenturynu brązowego z krzyżykiem pozłacanym : Kruszec - Coriss Coriss

  109.00 zł 159.00 zł
  Różaniec w formie bransoletki wykonany z brązowego awenturynu z pozłacanym krzyżykiem sercańskim. Idealny dodatek do jesiennych stylizacji.  CO SYMBOLIZUJE? Różaniec w formie bransoletki przypomina o codziennym odmawianiu modlitwy różańcowej. Dodatkowo zwieńczony jest krzyżykiem sercańskim, który pomaga nam zrozumieć znaczenie śmierci Jezusa. Widoczne na nim puste serce o nieregularnym kształcie podpowiada nam, że chociaż nie jesteśmy idealni, a często słabi i grzeszni to nie jesteśmy sami na drodze życia. Jest z nami Jezus, który zabiera na swój krzyż wszystkie nasze słabości. I On obdarza Miłością, która pozwala kochać siebie i drugiego człowieka. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić.
 • Bransoletka Coriss - zdjęcie produktu

  Bransoletka z amazonitu w miętowym kolorze z przebitym sercem srebrnym : Kruszec Coriss Coriss

  149.00 zł
  Bransoletka stworzona z amazonitu w pastelowym, miętowym kolorze, wykończona srebrnym przebitym serduszkiem. Stworzy piękny zestaw z naszyjnikiem i różańcem z amazonitu.  CO SYMBOLIZUJE? Serce to symbol miłości, oddania, wdzięczności. Jezus oddał swoje życie za nas, co jest największym dowodem Jego bezgranicznej Miłości. Szrama na sercu Coriss oznacza ranę, która powstała podczas przebicia włócznią boku Jezusa, z którego wypłynęła krew i woda. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić.
 • Bransoletka Coriss - zdjęcie produktu

  Bransoletka różaniec z jadeitu bordowego z krzyżykiem srebrnym : Kruszec - Coriss Coriss

  109.00 zł 149.00 zł
  Wyjątkowa bransoletka różaniec stworzona z jadeitu fasetowanego w bordowym kolorze połączonego ze srebrem. Sprawdzi się idealnie na jesień, do swetrów, koszul czy płaszczy.  CO SYMBOLIZUJE? Różaniec w formie bransoletki przypomina o codziennym odmawianiu modlitwy różańcowej. Dodatkowo zwieńczony jest krzyżykiem sercańskim, który pomaga nam zrozumieć znaczenie śmierci Jezusa. Widoczne na nim puste serce o nieregularnym kształcie podpowiada nam, że chociaż nie jesteśmy idealni, a często słabi i grzeszni to nie jesteśmy sami na drodze życia. Jest z nami Jezus, który zabiera na swój krzyż wszystkie nasze słabości. I On obdarza Miłością, która pozwala kochać siebie i drugiego człowieka. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić. Bransoletka zrobiona jest na gumce.
 • Bransoletka Coriss z agatami - zdjęcie produktu

  Bransoletka różaniec z agatu indyjskiego ze srebrnym krzyżykiem : Kruszec - Coriss Coriss

  149.00 zł
  CO SYMBOLIZUJE? Różaniec w formie bransoletki przypomina o codziennym odmawianiu modlitwy różańcowej. Dodatkowo zwieńczony jest krzyżykiem sercańskim, który pomaga nam zrozumieć znaczenie śmierci Jezusa. Widoczne na nim puste serce o nieregularnym kształcie podpowiada nam, że chociaż nie jesteśmy idealni, a często słabi i grzeszni to nie jesteśmy sami na drodze życia. Jest z nami Jezus, który zabiera na swój krzyż wszystkie nasze słabości. I On obdarza Miłością, która pozwala kochać siebie i drugiego człowieka. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić. Bransoletka zrobiona jest na gumce.
 • Bransoletka Coriss srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka krzyżyk sercański na cienkim czarnym sznurku pozłacany : Kruszec - Coriss okazyjna cena Coriss

  75.00 zł 89.00 zł
  CO SYMBOLIZUJE?Krzyżyk sercański pomaga nam zrozumieć znaczenie śmierci Jezusa. Widoczne na nim puste serce o nieregularnym kształcie podpowiada nam, że chociaż nie jesteśmy idealni, a często słabi i grzeszni to nie jesteśmy sami na drodze życia. Jest z nami Jezus, który zabiera na swój krzyż wszystkie nasze słabości. I On obdarza Miłością, która pozwala kochać siebie i drugiego człowieka.
 • Bransoletka Coriss ze srebra - zdjęcie produktu

  Bransoletka z pereł w ciemnogranatowym kolorze z sercem Coriss pozłacanym : Coriss Coriss

  149.00 zł
  Bransoletka stworzona z niepowtarzalnych pereł w ciemnogranatowym kolorze. Wykończona wyjątkowym serduszkiem Coriss. „Dalej, podobne jest królestwo niebieskie do kupca, poszukującego pięknych pereł. Gdy znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją.” Mt 13, 45-46 Perła w Piśmie Świętym przywoływana jest często jako symbol drogocennego skarbu, trwałości i piękna. Jezus porównuje do perły Królestwo Boże, którego osiągnięcie warte jest poświęcenia wszystkiego, co posiadamy na ziemi.  CO SYMBOLIZUJE? Serce na całym świecie jest rozpoznawane jako symbol miłości. Na zawieszce Coriss w kształcie serca znajduje się jednak szczegół, który odróżnia go od innych serduszek. Jest na nim szrama symbolizująca ranę, która powstała podczas przebicia włócznią boku Jezusa wiszącego na krzyżu. To serce mówi nam więc o największej Miłości, która sięga aż po śmierć na krzyżu. Nasze bransoletki są wykonywane ręcznie z naturalnych kamieni, dlatego każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić.

Bransoletki dla zakochanych - zobacz nasze artykuły