Bransoletki na sznurku apart

Bransoletki na sznurku apart - sprawdź dostępne produkty

 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  PIERŚCIONEK ania-kruk abstrakcyjne wzory

  79.00 zł
  Delikatna bransoletka na podwójnym czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku serce o wymiarach 10 mm x 10 mm. Na końcach bransolety dwie srebrne kuleczki. Serduszko, zapięcie oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925 . Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  BRANSOLETKA ania-kruk abstrakcyjne wzory

  89.00 zł
  Delikatna bransoletka na podwójnym czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku ażurowy globus o średnicy 10 mm. Na końcach bransolety dwie złote kuleczki. Globus, zapięcie oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka Ania Kruk - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa ROSALIE z ptakiem Ania Kruk

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na beżowym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku srebrny ptak, próby 925 pokryty 24 karatowym złotem, o wymiarach 10 mm x 15 mm, ozdobiony cyrkoniami. Na końcach bransoletki dwie kuleczki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego 24 karatowym złotem. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK ze srebra - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa SKY srebrna z księżycem ANIA KRUK

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku księżyc o wymiarach 11 mm x 10 mm. Księżyc oraz sygnowane zapięcie wykonane ze srebra próby 925. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka SADVA - zdjęcie produktu

  SADVA Bransoletka złota na czerwonym sznurku LOVE SADVA

  269.00 zł
  Bransoletka na sznurku ze złotym napisem LOVE. Naszą kolekcję ZŁOTO pakujemy w autorskie, szare pudełko, do którego w prezencie otrzymujesz torebkę prezentową sygnowaną logo SADVA. Możliwość regulacji bransoletki do 18 cm.
 • Bransoletka SADVA - zdjęcie produktu

  SADVA Bransoletka złota na czerwonym sznurku serce ażur SADVA

  269.00 zł
  Bransoletka na sznurku ze złotym ażurowym sercem. Naszą kolekcję ZŁOTO pakujemy w autorskie, szare pudełko, do którego w prezencie otrzymujesz torebkę prezentową sygnowaną logo SADVA. Możliwość regulacji bransoletki do 18 cm.
 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa MINI z jaskółką ANIA KRUK

  89.00 zł
  Dziecięca bransoletka na podwójnym szarym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku jaskółka o wymiarach 16 mm x 14 mm. Jaskółka oraz zawieszka sygnowana logo Ania Kruk wykonane ze srebra próby 925. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa AZYMUT srebrna z samolotem ANIA KRUK

  99.00 zł
  Bransoletka na podwójnym szarym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku srebrny samolot o wymiarach 15 mm x 13 mm. Na końcach bransolety dwie srebrne kuleczki. Samolot, zapięcie oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SMN/AS081Z W.Kruk bialy

  89.00 zł
  Odwrócona ósemka – znak nieskończoności, to częsty motyw biżuteryjny dla nastolatek i młodych kobiet. Został opracowany przez brytyjskiego naukowca, który zauważył, że znak ten nie ma swojego początku ni końca. Projektanci W.KRUK zdecydowali się użyć go do stworzenia tej pięknej, przekornej bransoletki. Element ozdobny w kształcie znaku nieskończoności został zawieszony na czarnym sznurku. Zawieszkę wykonano z najwyższej jakości pozłacanego srebra. Złoto to kolor symbolizujący ponadczasowość i doskonałość, co jest tożsame ze znaczeniem odwróconej ósemki. Czarny kolor sznurka podkreśla złocony element ozdobny. Element ściągający zakończony jest pojedynczymi, okrągłymi koralikami. Biżuterię można zestawić z innymi bransoletkami tego typu dostępnymi w ofercie W.KRUK. Bransoletka złocona sprawdzi się na co dzień.
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SMN/AS090Z W.Kruk

  79.00 zł
  Ta piękna bransoletka od W.KRUK spodoba się małym, żywiołowym elegantkom. Na sznurku o ciekawej kolorystyce – gdzie żółć przechodzi przez blady pomarańcz w róż, zawieszono uroczy element ozdobny wykonany z najwyższej jakości pozłacanego srebra. Zawieszka ma kształt obręczy, w której środek wstawiono misia. To urocze zwierzę często występuje w roli pluszaka i przez to jednoznacznie kojarzy się z beztroskimi latami dzieciństwa. Srebro to kruszec symbolizujący element żeński i odwagę. Ciekawa kolorystyka sznurka dodaje kompozycji energii i dynamiki, róż jest też kolorem cenionym przez dziewczynki szczególnie w młodym wieku. Bransoletka dziewczęca od W.KRUK będzie idealnym prezentem na ważną okazję, urodziny córki, pierwszą komunię czy pierwszy dzień w szkole. Biżuterię można połączyć z innymi sznurkowymi bransoletkami z kolekcji.

Wyszukaj podobne do "bransoletki na sznurku apart"

 • Bransoletka W.Kruk - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SMN/AS145 W.Kruk

  89.00 zł
  Modna bransoletka od W.KRUK. Ciekawy wzór, w którym element ozdobny w postaci dekoracyjnego kółeczka został umieszczony na ozdobnym, kolorowym sznurku. Taka ozdoba nadgarstka zwraca uwagę swoją oryginalnością, dodaje pozytywnej energii i kojarzy się z miłym dla oka dodatkiem na co dzień. Bransoletki na sznurkach i rzemykach, tak zwane bransoletki rzemykowe i bransoletki sznurkowe to bardzo modne uzupełnienie stylizacji, które pokochały młode dziewczyny i cały świat blogowy. Można je dowolnie łączyć i tworzyć piękne zestawy, uzupełniając tę bransoletkę o kolejną, np. z elementem ozdobnym w postaci napisu lub znaku nieskończoności. Można także bawić się kolorami sznurków, zestawiając ze sobą raz te same odcienie, a innym razem kontrastujące ze sobą barwy. Taka bransoletka na sznurku to także dobry pomysł na pierwszą biżuterię dla najmłodszych.
 • Bransoletka W.KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SMN/AS167Z W.KRUK

  89.00 zł
  Piękny dodatek dla każdej globtroterki lub osoby kochającej podróże. Element ozdobny w kształcie kuli ziemskiej dodaje niezwykłego uroku i subtelnego blasku dzięki filigranowej zawieszce. Celebrytka na sznurku to nie tylko oryginalna ozdoba, ale również wyjątkowa bransoletka, która będzie przypominać nam o odbytych wyprawach. Prezentowany model posiada regulowane zapięcie.
 • Bransoletka ANIA KRUK ze srebra - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa celebrytka BELIEVE srebrna pozłacana ze znakiem nieskończoności ANIA KRUK

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na podwójnym czerwonym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku symbol nieskończoności o wymiarach 16 mm x 6 mm. Na końcach bransolety dwie złote kuleczki. Symbol nieskończoności, zapięcie oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem . Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa celebrytka BELIEVE srebrna pozłacana ze znakiem nieskończoności ANIA KRUK

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na podwójnym szarym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku symbol nieskończoności o wymiarach 16 mm x 6 mm. Na końcach bransolety dwie złote kuleczki. Symbol nieskończoności, zapięcie oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem . Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa AZYMUT srebrna z różą wiatrów ANIA KRUK

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku srebrna Róża Wiatrów o średnicy 10 mm. Róża Wiatrów oraz zapięcie wykonane ze srebra próby 925. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa BELIEVE srebrna ze znakiem nieskończoności ANIA KRUK

  99.00 zł
  Delikatna bransoletka na podwójnym czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku symbol nieskończoności o wymiarach 16 mm x 6 mm. Na końcach bransolety dwie srebrne kuleczki. Symbol nieskończoności, zapięcie z logo firmy Ania Kruk oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa COSMO srebrna pozłacana z kółkami ANIA KRUK

  99.00 zł
  Minimalistyczna bransoletka na podwójnym czarnym sznurku o regulowanej długości. Na sznurku dwa połączone ze sobą złote kółka o średnicy 15 mm i 9 mm. Na końcach bransolety dwie złote kuleczki. Kółko, zapięcie z logo firmy Ania Kruk oraz kuleczki wykonane ze srebra próby 925 pokryte 24 karatowym złotem. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka ANIA KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka sznurkowa LUCKY srebrna pozłacana z kuleczkami ANIA KRUK

  59.00 zł
  Delikatna bransoletka na cienkim turkusowym sznurku. Długość maksymalna 25 cm. Na sznurku kuleczki o średnicy 3 mm i 1,5 mm oraz sygnowana zawieszka Ania Kruk. Kuleczki oraz zawieszka wykonane ze srebra próby 925 pokrytego 24-karatowym złotem. Turkusowa nitka ma działanie ochronne. Chroni nas przed negatywnymi doświadczeniami życiowymi. Powinna być zawiązana na lewym nadgarstku przez osobę, którą kochasz i szanujesz. Nić wiążemy na siedem węzłów i nie zdejmujemy jej aż do momentu gdy sama spadnie. Materiał podczas użytkowania może ulec przetarciom. Uszkodzenia mechaniczne sznurka nie podlegają reklamacji.
 • Bransoletka W.KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK WWK/AS1077 W.KRUK

  129.00 zł 329.00 zł
  Srebrna bransoleta z czarnym rzemieniem W.KRUK, zdobiona podróżniczym motywem. Akcent lotniczy w postaci zapięcia w kształcie samolotu, nada swobodnego szyku każdej stylizacji, zachwycając niebanalnym designem oraz precyzją wykonania. Najwyższa jakość srebra w połączeniu z wyjątkowym zdobieniem to idealny prezent dla miłośników dalekich podróży, ceniących ponadczasowe dodatki w nietuzinkowym wydaniu.
 • Bransoletka SADVA - zdjęcie produktu

  SADVA Bransoletka FLYwithSADVA z masą perłową SADVA

  169.00 zł
  Bransoletka pozłacana na sznurku.

Bransoletki na sznurku apart - zobacz nasze artykuły