Bransoletki szczęścia apart

Bransoletki szczęścia apart - sprawdź dostępne produkty

 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  WHITE TALISMAN, BIAŁA BRANSOLETKA Z KWIATUSZKIEM Manoki manoki.pl

  99.00 zł
  WHITE TALISMAN WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: różowe złoto PVD -kamień: naturalny jadeit -kolor kamieni: szary -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (kwiatka): 25 x 17 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki z jadeitem - zdjęcie produktu

  WHITE TALISMAN, JADEIT, BIAŁA BRANSOLETKA, ZŁOTY CHWOST Manoki manoki.pl

  99.00 zł
  Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach. -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalny jadeit biały matowy -średnica kamienia: 6 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa WHITE TALISMAN WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę.Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność. Jadeit to kamień spokoju i mądrości, umacniający przyjaźń.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  White Talisman, jadeit, subtelna bransoletka Manoki manoki.pl

  89.00 zł
  WHITE TALISMAN WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Bransoletka wzbogacona została podłużnym elementem oraz medalikiem z logo Manoki w kolorze różowego złota. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: różowe złoto PVD -kamień: naturalny jadeit -kolor kamieni: szary -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (patyczka): 18 x 4 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  WHITE TALISMAN, JADEIT, BIAŁA BRANSOLETKA Z MEDALIKIEM Manoki manoki.pl

  89.00 zł
  WHITE TALISMAN WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Design bransoletki wzbogacono medalikiem z logo Manoki w kolorze różowego złota. Elastyczna gumka idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: biały, naturalny jadeit -średnica kamienia: 12 mm -powłoka: różowe złoto PVD -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  WIECZNA MŁODOŚĆ, JADEIT, BRANSOLETKA Z KWIATUSZKIEM Manoki manoki.pl

  89.00 zł
  WIECZNA MŁODOŚĆ WIECZNA MŁODOŚĆ, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Design bransoletki wzbogacono uroczym elementem w kształcie kwiatuszka. Elastyczna gumka idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny jadeit -kolor kamieni: różowy -średnica kamienia: 10 mm -wymiary elementu (róży): 16 x 14 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  White Talisman, jadeit, pod grawer Manoki manoki.pl

  89.00 zł
  WHITE TALISMAN WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Design bransoletki wzbogacono okrągłą zawieszką ze stali szlachetnej doskonale nadającą się pod grawer. Elastyczna gumka idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny jadeit trawiony -kolor kamieni: biały -średnica kamienia: 12 mm -wymiary elementu: 26 x 20 mm, satynowany, idealny pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki z jadeitem - zdjęcie produktu

  WHITE TALISMANT, BIAŁA BRANSOLETKA, Z SERDUSZKIEM W KOLORZE SREBRA Manoki manoki.pl

  79.00 zł
  WHITE TALISMANT WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę. Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź. Design bransoletki wzbogacono ozdobą ze stali szlachetnej w kształcie serduszka. Elastyczna gumka idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny jadeit biały, trawiony -średnica kamienia: 8 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  WHITE TALISMANT, JADEIT, BIAŁA BRANSOLETKA ZE ZŁOTYM SERDUSZKIEM Manoki manoki.pl

  89.00 zł
  WHITE TALISMANT WHITE TALISMAN, to bransoletka szczęścia i harmonii. Niebywale elegancka, monochromatyczna pasująca do wielu zestawień zarówno casualowych, jak i tych na specjalne okazje. Ze względu na klasyczny, ponadczasowy projekt stanowić może doskonałą bazę.Świetnie współgra ze złotymi dodatkami. WHITE TALISMAN, to bransoletka dla kobiet walczących o pewność siebie, oraz tych, wierzących we własne możliwości, chcących tworzyć z dobrym samopoczuciem nierozerwalną więź.Kamienie umieszczone są na elastycznej gumce, która idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Design bransoletki wzbogacono ozdobą ze stali szlachetnej w kształcie serduszka. Bransoletki z Jadeitem dedykowane są osobom na stanowiskach kierowniczych, zarządzających zespołem, osobom dążącym do założenia dużej i szczęśliwej rodziny, chcących zachować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Amulet ten doskonale wpływa na nerki, wątrobę, płodność, pomaga również odwodnić organizm, co ma ogromne znaczenie dla osób chcących zachować zdrową sylwetkę. -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: różowe złoto PVD -kamień: naturalny jadeit biały, trawiony -średnica kamienia: 8 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa
 • Bransoletka W.KRUK z cyrkonią srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka srebrna Preludium SDL/AC282 W.KRUK

  199.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Srebrna bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z
 • Bransoletka W.KRUK srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoletka srebrna Preludium SDL/AC287R W.KRUK

  229.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Pozłacana bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego pozłacana b

Bransoletki

Wyszukaj podobne do "bransoletki szczęścia apart"

 • Bransoletka W.KRUK z cyrkonią - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna Preludium SDL/AC290 W.KRUK

  399.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Srebrna bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna Preludium SDL/AC291 W.KRUK

  399.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Srebrna bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna Preludium SDL/AC296 W.KRUK

  599.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Srebrna bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna Preludium SDL/AC297 W.KRUK

  1490.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Srebrna bransoleta Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego szeroka branso
 • Bransoletka W.KRUK ze srebra - zdjęcie produktu

  Bransoletka srebrna Preludium SDL/AS038R W.KRUK

  179.00 zł
  Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz! Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnego kolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem. Pozłacana bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Subtelna i zarazem olśniewająca, stanie się doskonałym uzupełnieniem wielu stylizacji. Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z motywem kolibra najlepiej prezentuje się w wielobarwnych se
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SCS/AC261 W.Kruk

  109.00 zł
  Bransoleta srebrna podkowa jest nie tylko rodzajem ozdoby, ale również bardzo prostym symbolem szczęścia. Może stanowić doskonały prezent dla osoby, której życzy się szczęścia i powodzenia w nowych przedsięwzięciach. Jest to bransoletka, którą z powodzeniem można nosić na co dzień, nie tylko jako element stylizacji, ale również swego rodzaju talizman lub amulet przynoszący szczęście. Długość całkowita, wraz z przedłużką 3 cm, to 20 cm. Delikatny łańcuszek o kulkowym splocie pięknie opada na dłoń, wyszczuplając ją i podkreślając jej piękno. Jedynym elementem ozdobnych bransoletki jest właśnie podkowa – detal o szerokości 1 cm i długości 1 cm, czyli dość niewielkich rozmiarów. Podkowa została wysadzona cyrkoniami w kolorze białym. Jest to zatem biżuteria, którą z powodzeniem można nosić na co dzień – zarówno do bardzo prostych i luźnych stylizacji, jak i tych bardziej oficjalnych, a także romantycznych czy wieczorowych. Ze względu na swoją prostotę może być swobodnie łączona z innymi ele
 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta złota W.KRUK ZES/AZ79 W.Kruk

  349.00 zł
  Bransoletka złota koniczynka to wspaniały przykład tego, jak zakładając złoto, można wyglądać subtelnie i romantycznie. Taka bransoletka może być wspaniałym prezentem dla osób, którym życzymy szczęścia – ze względu na motyw czterolistnej koniczynki, która na pewno to szczęście przyniesie. Całkowity rozmiar bransoletki to 19 cm, z czego 2 cm stanowi przedłużka. Element ozdobny ma średnicę 0,9 cm, można go więc uznać za naprawdę drobny i subtelny. Całość wykonana została ze złota próby 375, w ciekawym kolorze. Model przypadnie do gustu paniom, które kochają złoto, a jednocześnie chcą wyglądać skromnie i prosto. Taka bransoletka, wykonana z delikatnego łańcuszka o drobnych ogniwach, z niewielkim elementem ozdobnym, może wspaniale uzupełniać zarówno codzienne stylizacje, jak i biurowy uniform, a nawet elegancką sukienkę wieczorową. Ten drobiazg bardzo efektownie prezentuje się na nadgarstku, podkreślając jego kształt i urodę. Złoto, z którego została wykonana bransoletka, nadaje wspaniałeg
 • Bransoletka W.Kruk srebrna - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SHX/AC255 W.Kruk

  179.00 zł
  Celebrytka bransoletka z motywem podkowy, koniczyny oraz skrzydła. Symboliczna biżuteria wykonana z rodowanego srebra, pięknie ozdobi codzienne stylizacje, urzekając drobnymi zawieszkami na ażurowym łańcuszku ankier. Podkowa uchodzi za symbol, który ma przynosić szczęście, wywodzi się z mitologii Północy. Geneza tego znaczenia nie jest łatwa do uchwycenia – talizman ten istnieje w wielu kulturach i wierzeniach. Podobnie jak prawdziwa końska podkowa oraz ta dowolna interpretacja znanego motywu – w formie rozmaitych sztuk artystycznych, chętnie wykorzystywana jest w codziennym środowisku człowieka. Czterolistna koniczyna również uznawana jest za symbol szczęścia, a jej wdzięczna i niezwykle urocza forma często jest spotykana w wyrobach jubilerskich. Bransoletka z talizmanami szczęścia, może być zatem świetnym prezentem dla osób, które chcą pomyślnie zdać egzaminy czy rozpocząć nowy etap w życiu. Prezentowany model posiada regulację za pomocą oczek oraz wygodne w użyciu zapięcie na karabi
 • Bransoletka W.Kruk - zdjęcie produktu

  Bransoleta złota W.KRUK ZSU/APB27B W.Kruk

  949.00 zł
  Bransoleta z prawdziwych pereł to marzenie każdej kobiety. Prosta i klasyczna będzie idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji. Perły, jako symbole szczęścia i dobroci będą towarzyszyły właścicielce przez całe życie. Bransoleta została uzupełniona o delikatne, złote elementy, które dodają jej szyku.
 • Bransoletka W.Kruk - zdjęcie produktu

  Bransoleta złota W.KRUK ZIO/AZ46 W.Kruk

  249.00 zł
  Ta złota bransoleta złota to dobry przykład biżuterii bardzo wdzięcznej, prostej i delikatnej, która ze względu na sposób wykonania pozwala zwracać na siebie uwagę i robi to ponadprzeciętnie dobrze. W całości bransoletkę tę wykonano ze złota próby 375. Charakteryzuje się ono żółtą barwą oraz pięknym połyskiem, który z daleka zwraca uwagę na ten szlachetny kruszec. Delikatny łańcuszek ze splotem typu pancerka ma długość 16 cm, a razem z przedłużką zyskuje rozmiar 17 cm. Posiada zapięcie typu federling, uniemożliwiające przypadkowe odpięcie się bransoletki i zsunięcie z nadgarstka. Jest to wyrób niezwykle lekki, wygodny do noszenia na co dzień. Delikatnie opada na nadgarstek i zmienia położenie przy każdym ruchu ręki, co daje niezwykle uwodzicielski, urokliwy efekt. Elementem ozdobnym jest niewielkich rozmiarów koniczynka czterolistna o bardzo prostym obrysie. Ma ona zaledwie 0,7 cm średnicy. Ten model idealnie nadaje się na podarunek z życzeniami szczęścia dla bliskiej osoby – na szczeg

Bransoletki szczęścia apart - zobacz nasze artykuły