Buty nike mercurial cr7

Buty nike mercurial cr7 - sprawdź dostępne produkty

 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Nike Nike poland

  599.99 zł
  Podobnie Jak Cristiano Ronaldo, Płytki Azulejo Są Portugalskim Skarbem Narodowym. Wykorzystaliśmy Elementy Wizualne Inspirowane Kultowymi Portugalskimi Ozdobami I Dodaliśmy Je Do Jednych Z Najszybszych Korków Nike Jr., Które Mają Wsuwaną Konstrukcję Bez Sznurowadeł I Zostały Zatwierdzone Przez Samego Cr7. Fakturowana Konstrukcja Ułatwia Kontrolę Nad Piłką Podczas Strzałów Do Bramki Lub Podań. Co Jest Najlepsze? Amortyzacja Zoom Air Pod Piętą Zapewnia Sprężystość I Wygodę Przez Cały Mecz. Inspirowane Płytkami Azulejo Jedyna W Swoim Rodzaju Grafika Nawiązuje Do Niektórych Z Wcześniejszych Korków Cr7 Ze Wzorem Azulejo. Zapnij Pasek I Ruszaj W Drogę Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybciej Wyjść Na Boisko. Wygoda I Amortyzacja Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Niezwykle Cienka Powłoka Nikeskin Pozwala Na Lepszy Kontakt Z Piłką Podczas Szybkich Manewrów. Zakotwicz Się I Ruszaj Wyjątkowy Wzór Bieżnika Zapewnia Niezrównaną Przyczepność I Umożliwia Szybkie Oderwanie Butów Od Podłoża.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite CR7 FG - Nike Nike poland

  1349.99 zł
  Podobnie Jak Cristiano Ronaldo, Płytki Azulejo Są Portugalskim Skarbem Narodowym. Przy Projektowaniu Butów Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite Cr7 Czerpaliśmy Inspirację Z Portugalskich Ikon, Aby Pokazać, Co Może Osiągnąć Jednostka, Gdy Poświęca Się Rzemiosłu. Teraz Dzięki Poduszce Gazowej Zoom Air, Zaprojektowanej Specjalnie Dla Piłkarzy, Możesz Dać Z Siebie Wszystko Również W Końcówce Meczu, Gdy Ważą Się Losy Spotkania. Inspirowane Płytkami Azulejo Jedyna W Swoim Rodzaju Grafika Nawiązuje Do Niektórych Z Wcześniejszych Korków Cr7 Ze Wzorem Azulejo. Witamy Na Boisku, Zoom Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową, Stworzoną Specjalnie Do Gry W Piłkę Nożną Poduszkę Gazową Zoom Air, Która Rozciąga Się Na 3/4 Długości Buta. Została Umieszczona W Płytce, Daje Jeszcze Lepsze Czucie Sprężystości Oraz Pozwala Szybciej Poruszać Się Po Boisku I Znaleźć Wolną Przestrzeń W Najważniejszych Momentach Meczu, By Zdobyć Bramkę Czy Uciec Obrońcom. Zwiększ Swoją Szybkość Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość, Umieszczone Wewnątrz Całej Konstrukcji, Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Podeszwie Zewnętrznej I Zapewnia Optymalne Dopasowanie Bez Zbędnego Obciążenia. Zakotwicz Się I Ruszaj Korki Tri-Star Zapewniają Wielokierunkową Przyczepność Przy Każdym Kroku, Dzięki Czemu Możesz Błyskawicznie Zmieniać Kierunek Ruchu. Korki Na Pięcie Zapewniają Przyczepność I Stabilność Podczas Hamowania. Środkowe Korki Odpowiadają Za Przyczepność Podczas Dynamicznego Odbijania Się Z Palców. Jeszcze Lepsze Dopasowanie Miękki I Rozciągliwy Materiał Flyknit Otula Kostkę Oraz Zapewnia Dokładne Dopasowanie. Udoskonalony Fason Charakteryzuje Się Lepszym Dopasowaniem Wokół Stopy. Osiągnęliśmy Ten Rezultat Dzięki Zaangażowaniu Setek Sportowców Testujących Nasz Produkt. Pozwoliło Nam To Uzyskać Lepiej Wyprofilowany Nosek I Bardziej Dopasowany Zapiętek. Poczuj Piłkę Cholewka Jest Wykonana Z Materiału Vaporposite, Który Łączy W Sobie Czepliwą Siateczkę Z Materiałem Najwyższej Jakości, Dzięki Czemu Zapewnia Optymalną Kontrolę Nad Piłką Przy Dużych Prędkościach. Materiał Sprawia, Że Cała Powierzchnia Cholewki Jest Przyjemna W Dotyku. Dokładnie I Miękko Otula Stopę, A Jednocześnie Ją Stabilizuje, Co Przekłada Się Na Bardziej Naturalne Czucie Piłki Podczas Dryblingów, Podań Czy Strzałów Na Bramkę.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na miękką murawę Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite CR7 Nike Nike poland

  1399.99 zł
  Podobnie Jak Cristiano Ronaldo, Płytki Azulejo Są Portugalskim Skarbem Narodowym. Przy Projektowaniu Butów Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite Cr7 Czerpaliśmy Inspirację Z Portugalskich Ikon, Aby Pokazać, Co Może Osiągnąć Jednostka, Gdy Poświęca Się Rzemiosłu. Teraz Dzięki Poduszce Gazowej Zoom Air, Zaprojektowanej Specjalnie Dla Piłkarzy, Możesz Dać Z Siebie Wszystko Również W Końcówce Meczu, Gdy Ważą Się Losy Spotkania. Zastosowane W Tej Wersji Rozwiązanie Anti-Clog Traction W Płytce Podeszwowej Chroni Przed Przywieraniem Błota. Inspirowane Płytkami Azulejo Jedyna W Swoim Rodzaju Grafika Nawiązuje Do Niektórych Z Wcześniejszych Korków Cr7 Ze Wzorem Azulejo. Witamy Na Boisku, Zoom Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową, Stworzoną Specjalnie Do Gry W Piłkę Nożną Poduszkę Gazową Zoom Air, Która Rozciąga Się Na 3/4 Długości Buta. Została Umieszczona W Płytce, Daje Jeszcze Lepsze Czucie Sprężystości Oraz Pozwala Szybciej Poruszać Się Po Boisku I Znaleźć Wolną Przestrzeń W Najważniejszych Momentach Meczu, By Zdobyć Bramkę Czy Uciec Obrońcom. Zwiększ Swoją Szybkość Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość, Umieszczone Wewnątrz Całej Konstrukcji, Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Podeszwie Zewnętrznej I Zapewnia Optymalne Dopasowanie Bez Zbędnego Obciążenia. Zakotwicz Się I Ruszaj Metalowe Korki Na Podeszwie Zewnętrznej Zapewniają Niezrównaną Przyczepność I Umożliwiają Szybkie Oderwanie Butów Od Podłoża. Jeszcze Lepsze Dopasowanie Miękki I Rozciągliwy Materiał Flyknit Otula Kostkę Oraz Zapewnia Dokładne Dopasowanie. Udoskonalony Fason Charakteryzuje Się Lepszym Dopasowaniem Wokół Stopy. Osiągnęliśmy Ten Rezultat Dzięki Zaangażowaniu Setek Sportowców Testujących Nasz Produkt. Pozwoliło Nam To Uzyskać Lepiej Wyprofilowany Nosek I Bardziej Dopasowany Zapiętek. Poczuj Piłkę Cholewka Jest Wykonana Z Materiału Vaporposite, Który Łączy W Sobie Czepliwą Siateczkę Z Materiałem Najwyższej Jakości, Dzięki Czemu Zapewnia Optymalną Kontrolę Nad Piłką Przy Dużych Prędkościach. Materiał Sprawia, Że Cała Powierzchnia Cholewki Jest Przyjemna W Dotyku. Dokładnie I Miękko Otula Stopę, A Jednocześnie Ją Stabilizuje, Co Przekłada Się Na Bardziej Naturalne Czucie Piłki Podczas Dryblingów, Podań Czy Strzałów Na Bramkę.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na sztuczną murawę Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Elite CR7 Nike Nike poland

  1249.99 zł
  Podobnie Jak Cristiano Ronaldo, Płytki Azulejo Są Portugalskim Skarbem Narodowym. Przy Projektowaniu Butów Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Elite Cr7 Czerpaliśmy Inspirację Z Portugalskich Ikon, Aby Pokazać, Co Może Osiągnąć Jednostka, Gdy Poświęca Się Rzemiosłu. Teraz Dzięki Poduszce Gazowej Zoom Air, Zaprojektowanej Specjalnie Dla Piłkarzy, Możesz Dać Z Siebie Wszystko Również W Końcówce Meczu, Gdy Ważą Się Losy Spotkania. Inspirowane Płytkami Azulejo Jedyna W Swoim Rodzaju Grafika Nawiązuje Do Niektórych Z Wcześniejszych Korków Cr7 Ze Wzorem Azulejo. Witamy Na Boisku, Zoom Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową, Stworzoną Specjalnie Do Gry W Piłkę Nożną Poduszkę Gazową Zoom Air, Która Rozciąga Się Na 3/4 Długości Buta. Została Umieszczona W Płytce, Daje Jeszcze Lepsze Czucie Sprężystości Oraz Pozwala Szybciej Poruszać Się Po Boisku I Znaleźć Wolną Przestrzeń W Najważniejszych Momentach Meczu, By Zdobyć Bramkę Czy Uciec Obrońcom. Zwiększ Swoją Szybkość Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość, Umieszczone Wewnątrz Całej Konstrukcji, Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Podeszwie Zewnętrznej I Zapewnia Optymalne Dopasowanie Bez Zbędnego Obciążenia. Zakotwicz Się I Ruszaj Korki Tri-Star Zapewniają Wielokierunkową Przyczepność Przy Każdym Kroku, Dzięki Czemu Możesz Błyskawicznie Zmieniać Kierunek Ruchu. Korki Na Pięcie Zapewniają Przyczepność I Stabilność Podczas Hamowania. Środkowe Korki Odpowiadają Za Przyczepność Podczas Dynamicznego Odbijania Się Z Palców. Jeszcze Lepsze Dopasowanie Udoskonalony Fason Charakteryzuje Się Lepszym Dopasowaniem Wokół Stopy. Osiągnęliśmy Ten Rezultat Dzięki Zaangażowaniu Setek Sportowców Testujących Nasz Produkt. Pozwoliło Nam To Uzyskać Lepiej Wyprofilowany Nosek I Bardziej Dopasowany Zapiętek. Poczuj Piłkę Cholewka Jest Wykonana Z Materiału Vaporposite, Który Łączy W Sobie Czepliwą Siateczkę Z Podszewką Najwyższej Jakości, Dzięki Czemu Zapewnia Doskonałą Kontrolę Nad Piłką Przy Dużych Prędkościach. Podszewka Sprawia, Że Cała Powierzchnia Cholewki Jest Przyjemna W Dotyku. Dokładnie I Miękko Otula Stopę, A Jednocześnie Ją Stabilizuje. Ponadto Jest Elastyczna, Co Przekłada Się Na Bardziej Naturalne Czucie Piłki Podczas Dryblingu, Podań Czy Oddawania Strzałów.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Elite CR7 FG - Nike Nike poland

  1249.99 zł
  Podobnie Jak Cristiano Ronaldo, Płytki Azulejo Są Portugalskim Skarbem Narodowym. Przy Projektowaniu Butów Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Elite Cr7 Czerpaliśmy Inspirację Z Portugalskich Ikon, Aby Pokazać, Co Może Osiągnąć Jednostka, Gdy Poświęca Się Rzemiosłu. Teraz Dzięki Poduszce Gazowej Zoom Air, Zaprojektowanej Specjalnie Dla Piłkarzy, Możesz Dać Z Siebie Wszystko Również W Końcówce Meczu, Gdy Ważą Się Losy Spotkania. Inspirowane Płytkami Azulejo Jedyna W Swoim Rodzaju Grafika Nawiązuje Do Niektórych Z Wcześniejszych Korków Cr7 Ze Wzorem Azulejo. Witamy Na Boisku, Zoom Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową, Stworzoną Specjalnie Do Gry W Piłkę Nożną Poduszkę Gazową Zoom Air, Która Rozciąga Się Na 3/4 Długości Buta. Została Umieszczona W Płytce, Daje Jeszcze Lepsze Czucie Sprężystości Oraz Pozwala Szybciej Poruszać Się Po Boisku I Znaleźć Wolną Przestrzeń W Najważniejszych Momentach Meczu, By Zdobyć Bramkę Czy Uciec Obrońcom. Zwiększ Swoją Szybkość Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość, Umieszczone Wewnątrz Całej Konstrukcji, Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Podeszwie Zewnętrznej I Zapewnia Optymalne Dopasowanie Bez Zbędnego Obciążenia. Zakotwicz Się I Ruszaj Korki Tri-Star Zapewniają Wielokierunkową Przyczepność Przy Każdym Kroku, Dzięki Czemu Możesz Błyskawicznie Zmieniać Kierunek Ruchu. Korki Na Pięcie Zapewniają Przyczepność I Stabilność Podczas Hamowania. Środkowe Korki Odpowiadają Za Przyczepność Podczas Dynamicznego Odbijania Się Z Palców. Jeszcze Lepsze Dopasowanie Udoskonalony Fason Charakteryzuje Się Lepszym Dopasowaniem Wokół Stopy. Osiągnęliśmy Ten Rezultat Dzięki Zaangażowaniu Setek Sportowców Testujących Nasz Produkt. Pozwoliło Nam To Uzyskać Lepiej Wyprofilowany Nosek I Bardziej Dopasowany Zapiętek. Poczuj Piłkę Cholewka Jest Wykonana Z Materiału Vaporposite, Który Łączy W Sobie Czepliwą Siateczkę Z Podszewką Najwyższej Jakości, Dzięki Czemu Zapewnia Doskonałą Kontrolę Nad Piłką Przy Dużych Prędkościach. Podszewka Sprawia, Że Cała Powierzchnia Cholewki Jest Przyjemna W Dotyku. Dokładnie I Miękko Otula Stopę, A Jednocześnie Ją Stabilizuje. Ponadto Jest Elastyczna, Co Przekłada Się Na Bardziej Naturalne Czucie Piłki Podczas Dryblingu, Podań Czy Oddawania Strzałów.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Mercurial Superfly 9 Nike Nike poland

  249.99 zł
  Uczysz Się Zwodów, Gry I Różnych Ćwiczeń? Pokaż, Co Już Umiesz, Prezentując Się W Butach Piłkarskich Nike Jr. Jako Że Buty Powstały Z Myślą O Nawierzchniach Halowych I Asfaltowych, Mają Odpowiednią Przyczepność, Dzięki Czemu Możesz Biegać I Ćwiczyć Na Hali I Na Ulicy. Trwała Konstrukcja Wytrzyma Trudy Treningów I Rekreacyjnych Meczów. Szybkość I Dopasowanie Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Cholewka Ze Skóry Syntetycznej Została Ozdobiona Niewielkimi Fakturowanymi Detalami, Które Zapewniają Przyczepność I Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zaprojektowana Z Myślą O Przyczepności Na Boiskach. Bezszwowa Konstrukcja Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Mercurial Superfly Nike Nike poland

  349.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Butach Nike Jr. Poduszki Gazowe Zoom Air, Stworzone Z Myślą O Szybkości I Zwinności, Pochłaniają Energię Wstrząsów I Zapewniają Sprężystą Amortyzację. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Zoom Zoom Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Mikrofaktura Od Pięty Do Palców Umożliwia Precyzyjne Czucie Piłki Przy Dużych Prędkościach. Zakotwicz Się I Ruszaj Na Podstawie Analizy Ruchów Zawodników Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Została Zaprojektowana Tak, By Zapewniać Wielokierunkową Przyczepność Na Asfalcie I Nawierzchniach Halowych.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Nike Nike poland

  249.99 zł
  Uczysz Się Zwodów, Gry I Różnych Ćwiczeń? Pokaż, Co Już Umiesz, Prezentując Się W Butach Piłkarskich Nike Jr. Powstały Z Myślą O Nawierzchniach Typu Turf Oraz Zapewniają Przyczepność Pozwalającą Na Dynamiczne Poruszanie Się Po Boisku. Trwała Konstrukcja Sprawdzi Się Podczas Treningu I Meczu. Szybkość I Dopasowanie Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Profilowana Cholewka Z Syntetycznego Materiału Ma Fakturę Umożliwiającą Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu, Podań I Strzałów. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zapewnia Fantastyczną Przyczepność Podczas Gry Na Nawierzchniach Typu Turf. Bezszwowa Konstrukcja Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club Nike Nike poland

  249.99 zł
  Opanuj Wszystkie Umiejętności I Ćwiczenia, A Potem Wykorzystaj Je W Następnym Meczu Dzięki Butom Piłkarskim Nike Jr. Powstały Z Myślą O Nawierzchniach Halowych I Asfaltowych Oraz Mają Odpowiednią Przyczepność, Dzięki Której Możesz Biegać I Szybko Zatrzymywać Się Na Boisku. Trwała Konstrukcja Sprawdzi Się Podczas Każdego Treningu I Meczu. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Cholewka Ze Skóry Syntetycznej Została Ozdobiona Niewielkimi Fakturowanymi Detalami, Które Zapewniają Przyczepność I Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu. Kontakt Z Ziemią Podeszwa Zewnętrzna Z Niebrudzącej Gumy Zapewnia Świetną Przyczepność Na Drewnianej I Winylowej Podłodze, A Także Na Nawierzchniach Na Zewnątrz. Wyjątkowa Wygoda I Dopasowanie Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Nike Nike poland

  349.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Korkach Piłkarskich Nike Jr. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Ponadto Poduszka Gazowa Zoom Air Zwiększa Wygodę I Sprężystość Na Różnych Nawierzchniach, Zarówno Na Prawdziwej, Jak I Na Sztucznej Murawie. Dasz Się Skusić? Zoom Zoom Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Niezwykle Cienka Powłoka Nikeskin Pozwala Na Lepszy Kontakt Z Piłką Podczas Szybkich Manewrów. Zakotwicz Się I Ruszaj Stworzone Z Myślą O Naturalnych I Syntetycznych Nawierzchniach Korki W Kształcie Litery V Odpowiadają Za Doskonałą Przyczepność, Co Pozwala Szybko Ruszać I Zmieniać Kierunki.

Wyszukaj podobne do "buty nike mercurial cr7"

 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Mercurial Zoom Superfly Nike Nike poland

  369.99 zł
  W Tych Butach Piłkarskich Nike Jr. Możesz Grać Szybko I Niezłomnie Jak Megagwiazda, Kylian Mbappé. Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Wsuń Więc Te Korki (Bez Sznurowadeł) I Pochwal Się Tym, Co Potrafisz. Nasza Pierwsza W Historii Poduszka Gazowa Zoom Air Stworzona Z Myślą O Grze W Piłkę Nożną Zapewnia Wyjątkową Wygodę I Sprężystość Na Hali I Na Ulicy. W Dodatku Są Sygnowane Przez Jednego Z Najlepszych Piłkarzy Na Świecie! Kto Da Się Skusić? Witaj, Zoom! Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową Poduszkę Gazową Air Zoom Stworzoną Do Gry W Piłkę Nożną. Została Umieszczona W Płytce I Zapewnia Jeszcze Bardziej Dynamiczną Amortyzację. Szybkość Wkładania Uchwyty Zapiętka I Elastyczny Materiał Umożliwiają Szerokie Otwarcie Buta, Co Ułatwia Jego Wkładanie I Zdejmowanie. Skrzyżowane Paski Zwiększają Wsparcie I Dają Uczucie Bezpieczeństwa Podczas Gry. Stworzone Z Myślą O Trwałości Skóra Syntetyczna Zapewnia Trwałość, Dzięki Czemu Buty Wytrzymają Trudy Meczu I Treningu. Kołnierz Z Siateczki Zwiększa Wsparcie, Przewiewność I Wygodę. Kontrola Na Boisku Podeszwa Zewnętrzna Z Niebrudzącej Gumy Zapewnia Świetną Przyczepność Na Drewnianej I Winylowej Podłodze, A Także Na Nawierzchniach Na Zewnątrz.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych dzieci Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club KM IC Nike Nike poland

  249.99 zł
  W Butach Inspirowanych Supergwiazdą – Kylianem Mbappé – Twój Maluch Przeżyje Niezapomniane Piłkarskie Chwile. Zapomnij O Sznurowadłach Przynajmniej Na Razie. Ten Wsuwany Model Ma Szeroki Pasek, Który Zapewnia Bezpieczne Dopasowanie. Buty, Które Powstały Z Myślą O Halach I Ulicy, Zapewniają Świetną Przyczepność, Dzięki Czemu Twoja Przyszła Gwiazda Uniknie Poślizgów I Będzie Mogła Skupić Się Na Szlifowaniu Swoich Umiejętności. Dasz Się Skusić? Wyjątkowe Czucie Piłki Cholewka Ze Skóry Syntetycznej Została Ozdobiona Niewielkimi Fakturowanymi Detalami, Które Zapewniają Przyczepność I Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Nauki Dryblingu. Wsparcie Dzięki Paskom Pasek Na Rzep Ułatwia Wkładanie I Zdejmowanie Przed Wyjściem Na Boisku Lub Powrotem Do Domu. Kontrola Na Boisku Podeszwa Zewnętrzna Z Niebrudzącej Gumy Zapewnia Przyczepność Na Drewnianej I Winylowej Podłodze, A Także Na Nawierzchniach Na Zewnątrz.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Nike Nike poland

  329.99 zł
  W Tych Butach Piłkarskich Na Nawierzchnię Typu Turf Nike Jr. Możesz Grać Szybko I Niezłomnie Jak Megagwiazda, Kylian Mbappé. Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Wsuń Więc Te Korki (Bez Sznurowadeł) I Pochwal Się Tym, Co Potrafisz. Nasza Pierwsza W Historii Poduszka Gazowa Zoom Air Stworzona Z Myślą O Grze W Piłkę Nożną Zapewnia Wyjątkową Wygodę I Sprężystość Boiskach Ze Sztuczną Nawierzchnią Typu Turf. W Dodatku Są Sygnowane Przez Jednego Z Najlepszych Piłkarzy Na Świecie – Mbappé. Kto W Nie Wskoczy? Witaj, Zoom! Po Raz Pierwszy W Historii Firma Nike Opracowała Zupełnie Nową Poduszkę Gazową Air Zoom Stworzoną Do Gry W Piłkę Nożną. Została Umieszczona W Płytce I Zapewnia Jeszcze Bardziej Dynamiczną Amortyzację. Szybkość Wkładania Uchwyty Zapiętka I Elastyczny Materiał Umożliwiają Szerokie Otwarcie Buta, Co Ułatwia Jego Wkładanie I Zdejmowanie. Skrzyżowane Paski Zwiększają Wsparcie I Dają Uczucie Bezpieczeństwa Podczas Gry. Kontrola Na Boisku Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Daje Znakomitą Przyczepność Na Sztucznych Nawierzchniach Charakterystycznych Dla Hal I Obiektów Futsalowych. Stworzone Z Myślą O Trwałości Skóra Syntetyczna Zapewnia Trwałość, Dzięki Czemu Buty Wytrzymają Trudy Meczu I Treningu. Dopasowujący Się Kołnierz Z Siateczki Zapewnia Dodatkowe Wsparcie I Przewiewność.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Nike Nike poland

  349.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Butach Nike Jr. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Dodatkowo Poduszka Gazowa Zoom Air Pod Piętą Zwiększa Wygodę I Sprężystość Na Nawierzchniach Typu Turf, Dzięki Czemu Możesz Bez Przeszkód Ćwiczyć, Brać Udział W Przepychankach I Grać. Zoom Zoom Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Profilowana Cholewka Z Syntetycznego Materiału Ma Fakturę Umożliwiającą Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu, Podań I Strzałów. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zapewnia Fantastyczną Przyczepność Podczas Gry Na Nawierzchniach Typu Turf.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Halowe buty piłkarskie dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Mercurial Vapor 15 Nike Nike poland

  299.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Butach Nike Jr. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Amortyzacja Zoom Air Pod Piętą Zwiększa Wygodę I Sprężystość Przez Cały Mecz. Wygoda I Amortyzacja Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Mikrotekstura Od Pięty Do Palców Umożliwia Precyzyjne Czucie Piłki Przy Dużych Prędkościach. Zakotwicz Się I Ruszaj Na Podstawie Analizy Ruchów Zawodników Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Została Zaprojektowana Tak, By Zapewniać Wielokierunkową Przyczepność Na Asfalcie I Nawierzchniach Halowych.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Nike Nike poland

  299.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Butach Nike Jr. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Amortyzacja Zoom Air Pod Piętą Zwiększa Wygodę I Sprężystość Przez Cały Mecz. Wygoda I Amortyzacja Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Profilowana Cholewka Z Syntetycznego Materiału Ma Fakturę Umożliwiającą Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu, Podań I Strzałów. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zapewnia Fantastyczną Przyczepność Podczas Gry Na Nawierzchniach Typu Turf. Wyjątkowa Wygoda I Dopasowanie Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnie typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Nike Nike poland

  249.99 zł
  Naucz Się Wszystkich Sztuczek I Ćwiczeń, A Potem Wykorzystaj Je W Następnym Meczu W Butach Nike Jr. Mają Gumową Podeszwę Zewnętrzną Zapewniającą Przyczepność, Która Umożliwia Szybkie Bieganie I Zatrzymywanie Się Na Nawierzchniach Typu Turf. Trwała Konstrukcja Sprawdzi Się Podczas Każdego Treningu I Meczu. Szybkość I Dopasowanie Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Cholewka Ze Skóry Syntetycznej Została Ozdobiona Niewielkimi Fakturowanymi Detalami, Które Zapewniają Przyczepność I Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu. Kontakt Z Ziemią Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Daje Znakomitą Przyczepność Na Sztucznych Nawierzchniach Charakterystycznych Dla Hal I Obiektów Futsalowych. Wyjątkowa Wygoda I Dopasowanie Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Zoom Nike Nike poland

  349.99 zł
  Masz Umiejętności I Wiesz, Jak Grać. Pochwal Się Tym W Butach Nike Jr. Uchwyty I Dwa Paski Umożliwiają Pozbycie Się Sznurowadeł, Co Ułatwia Wkładanie Butów I Pozwala Szybko Wyjść Na Boisko. Dodatkowo Poduszka Gazowa Zoom Air Pod Piętą Zwiększa Wygodę I Sprężystość Na Nawierzchniach Typu Turf, Dzięki Czemu Możesz Bez Przeszkód Ćwiczyć, Brać Udział W Przepychankach I Grać. Zoom Zoom Sprężysta I Dynamiczna Amortyzacja Zoom Air Pozwala Szybko Oderwać Się Od Ziemi. Szybkość I Dopasowanie Wewnętrzne Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Czucie Piłki Niezależnie Od Pogody Profilowana Cholewka Z Syntetycznego Materiału Ma Fakturę Umożliwiającą Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu, Podań I Strzałów. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zapewnia Fantastyczną Przyczepność Podczas Gry Na Nawierzchniach Typu Turf.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni dla małych dzieci Nike Jr. Mercurial Nike Nike poland

  199.99 zł
  W Korkach Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club Maluch Przeżyje Niezapomniane Piłkarskie Chwile. Zapomnij O Sznurowadłach (Przynajmniej Na Razie). Ten Model Ma Wsuwaną Konstrukcję Zapewniającą Bezpieczne Dopasowanie Dzięki Dużemu Paskowi Na Wierzchu Stopy. Buty Powstały Z Myślą O Sztucznych I Naturalnych Nawierzchniach Oraz Zapewniają Świetną Przyczepność, Dzięki Czemu Twoja Przyszła Gwiazda Może Skupić Się Na Rozwijaniu Swoich Umiejętności. Szybkość I Dopasowanie Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Cholewka Ze Skóry Syntetycznej Została Ozdobiona Niewielkimi Fakturowanymi Detalami, Które Zapewniają Przyczepność I Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Nauki Dryblingu. Wsparcie Dzięki Paskom Pasek Na Rzep Ułatwia Wkładanie I Zdejmowanie Przed Wyjściem Na Boisku Lub Powrotem Do Domu. Kontakt Z Ziemią Plastikowe Płytki Z Profilowanymi Korkami Zostały Zaprojektowane Z Myślą O Grze Na Prawdziwej Murawie I Sztucznej Nawierzchni. To Uniwersalny Model Dla Tych, Którzy Grają Na Różnych Nawierzchniach.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf dla małych/dużych dzieci Nike Jr. Nike Nike poland

  249.99 zł
  Uczysz Się Zwodów, Gry I Różnych Ćwiczeń? Pokaż, Co Już Umiesz, Prezentując Się W Butach Piłkarskich Nike Jr. Powstały Z Myślą O Nawierzchniach Typu Turf Oraz Zapewniają Przyczepność Pozwalającą Na Dynamiczne Poruszanie Się Po Boisku. Trwała Konstrukcja Sprawdzi Się Podczas Treningu I Meczu. Szybkość I Dopasowanie Wzmocnienie Odpowiadające Za Prędkość Jest Wykonane Z Cienkiego, Ale Mocnego Materiału, Który Utrzymuje Stopę Przy Płytce Bez Zbędnego Obciążenia. Wyjątkowe Czucie Piłki Profilowana Cholewka Z Syntetycznego Materiału Ma Fakturę Umożliwiającą Lepszą Kontrolę Nad Piłką Podczas Szybkiego Dryblingu, Podań I Strzałów. Zakotwicz Się I Ruszaj Gumowa Podeszwa Zewnętrzna Zapewnia Fantastyczną Przyczepność Podczas Gry Na Nawierzchniach Typu Turf. Bezszwowa Konstrukcja Wygodna Podszewka Otula Stopę, Dopasowując Się Do Niej Niczym Druga Skóra.