1. Strona główna
 2. buty robocze zimowe nieprzemakalne

Buty robocze zimowe nieprzemakalne

Buty robocze zimowe nieprzemakalne - sprawdź nasze produkty

 • Buty zimowe męskie Demar welurowe sportowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-003B O1 FO SRC Demar Demar24

  183 zł

  Trzewiki robocze 9-003B wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejo odporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria O1).

 • Buty zimowe męskie Demar wiązane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-003A O1 FO SRC Demar Demar24

  183 zł

  Trzewiki robocze 9-003 6543A wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 01).

 • Buty zimowe męskie Demar sportowe sznurowane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne SOLO UP S3 SRC Demar Demar24

  229 zł

  Trzewiki robocze SOLO UP to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty posiadają właściwości antyelektrostatyczne.

 • Demar buty zimowe męskie na zimę sportowe welurowe wielokolorowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 7-003 O1 FO SRC Demar Demar24

  158 zł

  Trzewiki robocze 7-003 wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 01).

 • Buty zimowe męskie Demar - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP L O1 SRC Demar Demar24

  134 zł

  Trzewiki BOLT UP L to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Zobacz pozostałe obuwie robocze BHP z naszej oferty!

 • Buty zimowe męskie Protektor S.A. - Militaria.pl - zdjęcie produktu

  Buty zimowe męskie Protektor S.A. - Militaria.pl

  299 zł

  Podstawowe, lekkie obuwie miejskie o przeznaczeniu wojskowo-policyjnym. Buty powielają znane wzorce obuwia taktycznego i posiadają: - wysoką cholewkę zakończoną miękkim, welurowym kołnierzem, - szkielet wykonany z bydlęcej skóry licowej z wypełnieniami z impregnowanej tkaniny, - elastyczną podeszwę o profilu protektora umożliwiającym sprawne i pewne poruszanie się po miejskich powierzchniach - bruku, asfalcie, betonie a także szutrze i żwirze, krawędzie podeszwy zapewniają stabilność przy pokonywaniu schodów, drabinek i krawędzi, - usztywniona skóra pięty i palców zabezpiecza przed bolesnymi obiciami, - wysoko wszyty język utrudniający przenikanie wody do wnętrza buta w wyniku zachlapania. Skóra, z której wykonano zasadniczą część buta to skóra bydlęca połączona z wytrzymałą impregnowaną tkaniną. Kołnierz wykonano z naturalnej skóry welurowej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom buty są nieprzemakalne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Znajdująca się wewnątrz buta pomiędzy podszewką a wierzchnią warstwą membrana półprzepuszczalna TE-POR pozwala na odprowadzanie potu na zewnątrz, zabezpiecza przed przemakaniem, zapewnia uczucie komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz poprawia parametry higieniczne. Membrana TE-POR jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, pod wpływem zabrudzeń nie traci swoich parametrów. Pięta jest chroniona dodatkową, usztywnioną warstwą skóry oraz nadlaną gumą podeszwy , co zapobiega obiciom krawędzi pięty. Podobne rozwiązanie zastosowano w celu ochrony krawędzi całej stopy, także od wewnątrz. Takie rozwiązanie znacznie utrudnia powstanie urazów stopy chroniąc jej krawędzie przed bezpośrednimi uderzeniami o krawężniki, wystające elementy zbrojeń, a nawet większe kamienie czy korzenie. Samoczyszcząca podczas chodzenia podeszwa PU/PU wykonana została z poliuretanu , co zapewnia odpowiednią sprężystość oraz odporność na ścieranie i nie wchodzi w reakcję z olejami , smarami czy rozcieńczonymi kwasami i zasadami . Podeszwa posiada właściwości antyelektrostatyczne i przeciwpoślizgowe . Obuwie Grom Plus jest zgodne z normą PN-EN ISO 20347:2007. Dane techniczne Model: Grom Plus Kolor: czarny Cholewka: wierzch: bukat bydlęcy wodoodporny, skóra welurowa Podeszwa: PU/PU System montażu: wtrysk bezpośredni Waga pary: 1,2 kg (dla rozm. 42) Producent: Protektor, Polska

 • Buty zimowe męskie Demar welurowe sznurowane casualowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne PROTON UP L S1 SRC Demar Demar24

  156 zł

  Trzewiki PROTON UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, wyjątkowo przewiewne i antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry welurowej, a podszewka z dzianiny dystansowej. Trzewiki te wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu, paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy w części piętowej. Trzewiki są wyprodukowane zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S1). Zobacz pozostałe obuwie robocze BHP z naszej oferty!

 • Buty zimowe męskie Demar sznurowane brązowe jesienne skórzane casual - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP O1 SRC Demar Demar24

  144 zł

  Trzewiki BOLT UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu, paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Trzewiki są zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S1).   Zobacz pełen asortyment w kategorii obuwie robocze!

 • Buty zimowe męskie Demar sznurowane jesienne - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP L S3 SRC Demar Demar24

  143 zł

  Trzewiki BOLT UP L to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Trzewiki te wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty te są niezastąpione w miejscach, gdzie podeszwa obuwia narażona jest na przebicie od podłoża. Zobacz pełen asortyment w kategorii obuwie robocze!

 • Buty zimowe męskie Demar casual granatowe jesienne ze skóry - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne CLIC UP OB FO E Demar Demar24

  104 zł

  Trzewiki do pracy CLIC UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie robocze. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Podeszwa jest odporna na olej napędowy. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Trzewiki są zgodne z normą PN EN ISO 20347:2012

Zobacz więcej produktów

Buty zimowe męskie

Zimą zadbaj o swój komfort termiczny, wybierając wygodne, solidnie wykonane, męskie buty zimowe! W tym przypadku warto zwrócić uwagę nie tylko na dobry i uniwersalny design, ale też jakość wykonania, dobór materiałów oraz fason! Dzięki temu zapewnisz sobie wygodę noszenia, ciepło i suchość stóp nawet w mroźne i deszczowe dni! Postawisz na eleganckie obuwie zimowe męskie, które można założyć do garnituru? A może wręcz przeciwnie – wybierzesz dla siebie komfortowe buty sportowe na zimę? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szyk i klasę czy też casual w sportowym, miejskim klimacie, ważne, by buty były solidnie wykonane! Najlepiej sprawdzi się męskie obuwie zimowe za kostkę, które zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo na każdym kroku!

Zobacz Buty zimowe męskie

Wyszukaj podobne do Buty robocze zimowe nieprzemakalne

 • Demar buty zimowe męskie wiązane granatowe sportowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne GLOSS UP 2 L WINTER S3 SRC Demar Demar24

  164 zł

  Trzewiki robocze GLOSS UP 2 L WINTER to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty ochronne posiadają właściwości antyelektrostatyczne.

 • Buty zimowe męskie czarne Demar skórzane sznurowane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-023 O2 CI FO SRC Demar Demar24 okazja

  89 zł 119 zł

  Trzewiki robocze 9-023 6547 wykonane są ze skóry wodoodpornej (wierzch) i doskonale chronią stopy przed zimnem. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo.  Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy w części piętowej. Podeszwa odporna jest na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne oraz ma właściwości antypoślizgowe co zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 02).

 • Buty zimowe męskie Brandit casual sznurowane - zdjęcie produktu

  Brandit Śniegowce Highland Weather Extreme Czarne Brandit milworld.pl

  169 zł

  Lekkie, nieprzemakalne śniegowce HIGHLAND EXTREME z bieżnikowaną podeszwą o głębokości 5 mm, która gwarantuje lepszą przyczepność przy poruszaniu się na ośnieżonym terenie. Idealne na kilkugodzinne wyprawy po łatwych terenach. Buty wyposażono w wewnętrzne, wyjmowane botki zapewniające optymalne ciepło podczas dużych mrozów, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie. Model HIGHLAND EXTREME został tak skonstruowany, aby doskonale chronić stopy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi podczas zimowych wędrówek czy codziennego użytkowania. Zastosowany system sznurowania stabilizuje stopę, a solidna gumowa podeszwa zwiększa komfort chodzenia i amortyzacji wstrząsów. Buty dedykowane wszystkim miłośnikom zimowych podróży i wędrówek. Gratis! Wielofunkcyjna karta survivalowa 16 w 1.

 • Buty zimowe męskie czarne Bonprix na zamek - zdjęcie produktu

  Nieprzemakalne kozaki na każdą pogodę Bonprix

  189 zł

  Nieprzemakalne kozaki na ciepłej pluszowej podszewce i profilowanej podeszwie.

 • Buty zimowe męskie niebieskie Demar ze skóry - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne GLOSS UP 2 S2 SRC Demar Demar24

  168 zł

  Trzewiki robocze GLOSS UP 2 S2 SRC to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Półbuty wykonane są zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S2).

 • Buty zimowe męskie Mil-Tec skórzane sznurowane - zdjęcie produktu

  Mil-Tec Buty Wojskowe Glany Skoczków TSR Bundeswehr (BW) Czarne Mil-Tec milworld.pl

  240 zł

  Buty skoczków TSR (oddział wojsk BW) z podeszwą z olejoodpornej gumy, która zapewnia lepszą przyczepność i amortyzację. Zawiązywane w systemie haczykowego sznurowania. Wyposażone w wysoką cholewkę i wzmocniony obszar pięty. W połączeniu ze sposobem wykonania (klejenie i przeszycie) charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Język wykonano z materiału sztucznego. Dla swobodnego przepływu powietrza wnętrze obuwia wyścielono skórą — naturalny materiał zapobiega nadmiernemu poceniu stopy. Buty taktyczne TSR należy regularnie impregnować, aby utrzymać nieprzemakalne właściwości wyprawionej skóry bydlęcej. Obuwie sprawdza się podczas wszelkich outdoorowych form aktywności, bez względu na teren, po którym się poruszamy.

 • Bonprix śniegowce damskie bez zapięcia casualowe - zdjęcie produktu

  Kozaki zimowe Bonprix

  179 zł

  Nieprzemakalne, na profilowanej podeszwie. Brzeg cholewki obszyty sztucznym futerkiem. Podszewka z polaru.

 • Śniegowce damskie Butymodne sznurowane - zdjęcie produktu

  Czarne ażurowe sneakersy na koturnie Mathilde Butymodne ButyModne.pl

  89 zł

  Sneakersy to buty bardzo uniwersalne, wręcz idealne na nadchodzącą jesień oraz zimę. Buty wykonane są z eko skóry wysokiej jakości, dzięki czemu są w pełni nieprzemakalne oraz trwałe. Posiadają także grubszą podeszwę, która amortyzuje kroki i sprawia, że noszenie tych butów na co dzień jest bardzo wygodne.

 • Śniegowce damskie Vices płaskie z tkaniny sznurowane - zdjęcie produktu

  Śniegowce Girl Boss Vices okazja ButyModne.pl

  129 zł 139 zł

  Vices śniegowce Girl Boss w kolorze niebieskim to buty doskonałe dla kobiet poszukujących przede wszystkim ciepła i komfortu. Dzięki sznurowaniu każdy może buty dopasować idealnie do własnych preferencji. Obuwie jest nie tylko ciepłe, ale również dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów całkowicie nieprzemakalne.

 • Śniegowce damskie Bonprix - zdjęcie produktu

  Kozaki zimowe Bonprix

  179 zł

  Nieprzemakalne, na profilowanej podeszwie. Brzeg cholewki obszyty sztucznym futerkiem. Podszewka z polaru.

Zobacz więcej produktów