1. Strona główna
 2. buty robocze zimowe urgent

Buty robocze zimowe urgent

Buty robocze zimowe urgent - sprawdź nasze produkty

 • Buty zimowe męskie niebieskie Demar ze skóry - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne GLOSS UP 2 S2 SRC Demar Demar24

  167 zł

  Trzewiki robocze GLOSS UP 2 S2 SRC to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Półbuty wykonane są zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S2).

 • Buty zimowe męskie Demar sznurowane jesienne - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP L S3 SRC Demar Demar24

  143 zł

  Trzewiki BOLT UP L to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Trzewiki te wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty te są niezastąpione w miejscach, gdzie podeszwa obuwia narażona jest na przebicie od podłoża. Zobacz pełen asortyment w kategorii obuwie robocze!

 • Buty zimowe męskie Demar sznurowane brązowe jesienne skórzane casual - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP O1 SRC Demar Demar24

  140 zł

  Trzewiki BOLT UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu, paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Trzewiki są zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S1).   Zobacz pełen asortyment w kategorii obuwie robocze!

 • Buty zimowe męskie Demar welurowe sznurowane casualowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne PROTON UP L S1 SRC Demar Demar24

  156 zł

  Trzewiki PROTON UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, wyjątkowo przewiewne i antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry welurowej, a podszewka z dzianiny dystansowej. Trzewiki te wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie oraz zastosowanie w obuwiu, paska ochronnego eliminującego ucisk krawędzi podnoska na stopę. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy w części piętowej. Trzewiki są wyprodukowane zgodne z normą PN EN ISO 20345:2012 (kategoria S1). Zobacz pozostałe obuwie robocze BHP z naszej oferty!

 • Demar buty zimowe męskie na zimę sportowe welurowe wielokolorowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 7-003 O1 FO SRC Demar Demar24

  158 zł

  Trzewiki robocze 7-003 wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 01).

 • Buty zimowe męskie Demar - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne BOLT UP L O1 SRC Demar Demar24

  134 zł

  Trzewiki BOLT UP L to bardzo wygodne i praktyczne obuwie bezpieczne, antyelektrostatyczne. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Zobacz pozostałe obuwie robocze BHP z naszej oferty!

 • Buty zimowe męskie Caterpillar - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Trapery CATERPILLAR - Holton 708025 Dark Brown Caterpillar eobuwie.pl

  309 zł 449 zł

  Buty robocze przeznaczone do codziennej pracy w trudnych warunkach.Wyróżnia je niespotykana wygoda i niebywała elastyczność. Bezpieczeństwo zapewnia stalowy podnosek odporny na uderzenia do 200 J oraz wkładka antyprzebiciowa. Podeszwa wykonana jest z gumy T742, SRC.

 • Buty zimowe męskie Demar wiązane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-003A O1 FO SRC Demar Demar24

  181 zł

  Trzewiki robocze 9-003 6543A wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 01).

 • Buty zimowe męskie czarne Demar skórzane sznurowane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-023 O2 CI FO SRC Demar Demar24 okazja

  89 zł 119 zł

  Trzewiki robocze 9-023 6547 wykonane są ze skóry wodoodpornej (wierzch) i doskonale chronią stopy przed zimnem. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo.  Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy w części piętowej. Podeszwa odporna jest na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne oraz ma właściwości antypoślizgowe co zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria 02).

 • Buty zimowe męskie Demar casual granatowe jesienne ze skóry - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne CLIC UP OB FO E Demar Demar24

  95 zł

  Trzewiki do pracy CLIC UP to bardzo wygodne i praktyczne obuwie robocze. Wierzch obuwia wykonany jest ze skóry, a podszewka z dzianiny dystansowej. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Podeszwa jest odporna na olej napędowy. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Trzewiki są zgodne z normą PN EN ISO 20347:2012

Zobacz więcej produktów

Buty zimowe męskie

Zimą zadbaj o swój komfort termiczny, wybierając wygodne, solidnie wykonane, męskie buty zimowe! W tym przypadku warto zwrócić uwagę nie tylko na dobry i uniwersalny design, ale też jakość wykonania, dobór materiałów oraz fason! Dzięki temu zapewnisz sobie wygodę noszenia, ciepło i suchość stóp nawet w mroźne i deszczowe dni! Postawisz na eleganckie obuwie zimowe męskie, które można założyć do garnituru? A może wręcz przeciwnie – wybierzesz dla siebie komfortowe buty sportowe na zimę? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szyk i klasę czy też casual w sportowym, miejskim klimacie, ważne, by buty były solidnie wykonane! Najlepiej sprawdzi się męskie obuwie zimowe za kostkę, które zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo na każdym kroku!

Zobacz Buty zimowe męskie

Wyszukaj podobne do Buty robocze zimowe urgent

 • Demar buty zimowe męskie wiązane granatowe sportowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne GLOSS UP 2 L WINTER S3 SRC Demar Demar24

  164 zł

  Trzewiki robocze GLOSS UP 2 L WINTER to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty ochronne posiadają właściwości antyelektrostatyczne.

 • Buty zimowe męskie Caterpillar - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Trapery CATERPILLAR - Holton P708215 Honey Reset Caterpillar eobuwie.pl

  309 zł 449 zł

  Buty robocze przeznaczone do codziennej pracy w trudnych warunkach.Wyróżnia je niespotykana wygoda i niebywała elastyczność. Bezpieczeństwo zapewnia stalowy podnosek odporny na uderzenia do 200 J oraz wkładka antyprzebiciowa. Podeszwa wykonana jest z gumy T742, SRC.

 • Buty zimowe męskie Demar sportowe sznurowane - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne SOLO UP S3 SRC Demar Demar24

  224 zł

  Trzewiki robocze SOLO UP to wyjątkowo wygodne obuwie bezpieczne wykonane ze skóry wodoodpornej. Buty wyposażone są w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wymienna wyściółka, formowana anatomicznie. Antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Buty posiadają właściwości antyelektrostatyczne.

 • Buty zimowe męskie Demar welurowe sportowe - zdjęcie produktu

  Trzewiki ochronne 9-003B O1 FO SRC Demar Demar24

  181 zł

  Trzewiki robocze 9-003B wykonane są z wysokiej jakości skóry welurowej (wierzch) i tkaniny poliestrowej. Dzięki dobremu profilowi i wymiennej wyściółce, formowanej anatomicznie, stopa nie męczy się co sprawia, że czujesz się w nich komfortowo. Trzewiki te posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio zaprojektowana podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowa i olejo odporna podeszwa zapewnia dobrą przyczepność nawet na ceramicznym i stalowym podłożu. Trzewiki wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 20347:2012 (kategoria O1).

 • Buty zimowe męskie Caterpillar - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Trekkingi CATERPILLAR - Holton Sb E Fo Hro P708026 Black Caterpillar eobuwie.pl

  309 zł 449 zł

  Buty robocze przeznaczone do codziennej pracy w trudnych warunkach. Chronią stopy zapewniając przy tym najwyższy komfort.

 • Buty zimowe męskie Caterpillar - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Trapery CATERPILLAR - Holton 708030 Black Caterpillar eobuwie.pl

  339 zł 489 zł

  Buty robocze przeznaczone do codziennej pracy w trudnych warunkach.Wyróżnia je niespotykana wygoda i niebywała elastyczność. Bezpieczeństwo zapewnia stalowy podnosek odporny na uderzenia do 200 J oraz wkładka antyprzebiciowa. Podeszwa wykonana jest z gumy T742, SRC.

 • Sneakersy damskie Caterpillar na platformie sportowe - zdjęcie produktu

  Caterpillar Intruder (P723987) Caterpillar Sneaker Peeker

  319 zł 499 zł

  Caterpillar Inc. jest największym na świecie producentem maszyn budowlanych z siedzibą w Peoria, Illinois (USA). Początkowo projektował głównie obuwie robocze, ale wkrótce potem odkryli rynek rekreacyjny i dziś należą do największych producentów obuwia w zakresie wysokiej jakości obuwia odpornego na warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości skóra w różnych odcieniach brązu gwarantuje, że Twój jesienny wygląd będzie idealny i będziesz musiał się martwić nawet podczas deszczowej pogody.

 • Trampki damskie na wiosnę płaskie - zdjęcie produktu

  Buty Lee Cooper Low Cut 1 W LCWL-19-530-033 okazyjna cena ButyModne.pl

  128 zł 149 zł

  Buty Lee Cooper Low Cut 1 W LCWL-19-530-033. Właściwości:. . buty Lee Cooper. marka Lee Cooper powstała w 1908 roku w Londynie i zaczynała jako firma produkująca odzież i obuwie robocze. są one bardzo wytrzymałe i wykonane w wysokiej jakości. prezentowane powyżej trampki to klasyk, który każdy z nas powinien mieć w swojej szafie. wygodne, ponadczasowe i zawsze modnie wyglądające. cholewka wykonana została z grubszej, bardzo trwałej i odpornej na przetarcia plecionej tkaniny, która wspomaga proces wentylacji i miękko się dopasowuje, zapewniając najwyższy komfort noszenia. . Materiał:. . tekstylny. . Kolor:. . granatowy

 • Sneakersy damskie Caterpillar na platformie bez wzorów wiązane - zdjęcie produktu

  Caterpillar Intruder (P723902) Caterpillar Sneaker Peeker

  319 zł 499 zł

  Caterpillar Inc. jest największym na świecie producentem maszyn budowlanych z siedzibą w Peoria, Illinois (USA). Początkowo projektował głównie obuwie robocze, ale wkrótce potem odkryli rynek rekreacyjny i dziś należą do największych producentów obuwia w zakresie wysokiej jakości obuwia odpornego na warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości skóra w różnych odcieniach brązu gwarantuje, że Twój jesienny wygląd będzie idealny i będziesz musiał się martwić nawet podczas deszczowej pogody.

 • Buty sportowe damskie Caterpillar skórzane sznurowane bez wzorów na wiosnę - zdjęcie produktu

  Caterpillar Intruder (P723905) Caterpillar wyprzedaż Sneaker Peeker

  339 zł 499 zł

  Caterpillar Inc. jest największym na świecie producentem maszyn budowlanych z siedzibą w Peoria, Illinois (USA). Początkowo projektował głównie obuwie robocze, ale wkrótce potem odkryli rynek rekreacyjny i dziś należą do największych producentów obuwia w zakresie wysokiej jakości obuwia odpornego na warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości skóra w różnych odcieniach brązu gwarantuje, że Twój jesienny wygląd będzie idealny i będziesz musiał się martwić nawet podczas deszczowej pogody.

Zobacz więcej produktów