Buty zimowe turystyczne


Buty zimowe turystyczne - sprawdź nasze produkty

 • Buty zimowe męskie Shima sznurowane na zimę - zdjęcie produktu

  Buty turystyczne SHIMA STRATO czarny szary czerwony fluo Shima RRmoto.pl

  599 zł
  Czarne buty/buty-meskie/buty-zimowe-meskie. Kategoria: buty zimowe męskie, zapięcie: sznurówki.
 • Buty zimowe męskie Seca - zdjęcie produktu

  Buty turystyczne SECA PULSAR II BLACK czarny Seca RRmoto.pl

  499 zł
  Czarne buty/buty-meskie/buty-zimowe-meskie. Kategoria: buty zimowe męskie, zapięcie: sznurówki.
 • Seca buty zimowe męskie - zdjęcie produktu

  Buty turystyczne SECA COMET BLACK czarny Seca RRmoto.pl

  449 zł
  Czarne buty/buty-meskie/buty-zimowe-meskie. Kategoria: buty zimowe męskie, zapięcie: sznurówki.
 • Buty zimowe męskie Adidas wiązane na zimę sportowe - zdjęcie produktu

  MĘSKIE BUTY ADIDAS TEEREX SWIF Adidas ctxsport

  459 zł 679 zł
  ADIDAS TERREX SWIFT R2 MID GTX Gore-Tex to wszechstronne, turystyczne męskie buty, stworzone do pieszych wędrówek na trasach i poza nimi. Cholewka: wykonana z materiałów tekstylnych i syntetycznych dzięki czemu buty są bardzo lekkie i wygodne. Doskonale dopasowują się do kształtów stopy. Na palcach osłona z tworzywa zapobiega otarciom i innym uszkodzeniom mechanicznym. Asymetryczna pętla na pięcie umożliwiająca łatwe zamocowanie butów do plecaka. Podeszwa środkowa EVA zapewnia doskonałą amortyzację i komfort. TRAXION - technologia polegająca na zastosowaniu różnych twardości i gęstości gumy bieżnika oraz takim zaprojektowaniu aby maksymalnie zwiększyć przyczepność do każdego rodzaju podłoża i chronić przed poślizgiem we wszystkich kierunkach, jednocześnie poprawiając zwrotność i szybkość. Specjalna mieszanka gumy marki CONTINENTAL daje najlepsza przyczepność na mokrych nawierzchniach. Na języki naszyto elastyczną opaskę Lace Bungee przytrzymującą sznurówki, aby podczas marszu oraz wspinania nie było problemu z rozwiązywaniem się butów. Wodoodporność i oddychalność gwarantuje zmodernizowana wersja membrany GORE-TEX , tzw. EXTENDED COMFORT FOOTWEAR. Dodatkową zaletą jest również zapewnienie optymalnego poziomu ciepła i wilgotności. GORE-TEX jest bardzo lekką i cienką membraną umieszczaną pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką. Rzeczy zawierające membranę są całkowicie wodoszczelne, wiatroszczelne i równocześnie oddychające. Membrana GORE-TEX umożliwia swobodne odprowadzanie potu i nadmiernej ilości ciepła dlatego wilgoć nie gromadzi się na powierzchni skóry, ale ulega odparowaniu poprzez membranę.Cholewka z tkaniny ripstop jest lekka i przewiewna. Nakładki z TPU gwarantują trwałość i jeszcze lepsze wsparcie. Stopery pozwalają schować sznurówki i uniknąć ich poplątania. Ochronna osłona palców z formowanego TPU. Wodoodporna i oddychająca wyściółka GORE-TEX®. Podeszwa zewnętrzna Traxion jest przyczepna we wszystkich kierunkach; podeszwa zewnętrzna z gumy Continental™ zapewnia optymalną pewność nawet na mokrych nawierzchniach.
 • Buty zimowe męskie Haix - ZBROJOWNIA - zdjęcie produktu

  buty taktyczne HAIX Black Eagle Athletic 2.0 T Mid Brown (330006) Haix / Niemcy ?Zbrojownia.pl ZBROJOWNIA

  639 zł
  Black Eagle Athletic 2.0 VT mid desert jest częścią sportowej linii HAIX . Połączenie pełnej licowej skóry i materiału tekstylnego nadaje butowi sportowy i ponadczasowy wygląd. Posiada certyfikat DIN EN 20347 do profesjonalnego użytku i oferuje najlepszą ochronę podczas służby wojskowej. Ze względu na rygorystyczne standardy może być noszone jako obuwie rekreacyjne wysokiej jakości. Obuwie na kostce gwarantuje bezpieczne wsparcie. Dzieje się tak dzięki przyczepności zapewnianej przez zewnętrzną podeszwę o głębokim bieżniku. Wykonana jest z wytrzymałej, specjalnej mieszanki gumowej. Podeszwa tłumiąca dba o ludzki układ mięśniowo-szkieletowy. Rezultat: oszczędzasz energię i odciążasz stawy i dyski kręgowe. Powierzchnia kostki jest amortyzowana i zapewnia przyjemną elastyczność w wykonywaniu ruchów. Dzięki temu łatwo i wygodnie pokonywać długie i nierówne odległości. W związku z tym buty odporne na warunki atmosferyczne są również idealne do rekreacji - trochę jak lekkie buty turystyczne. Na arenie zawodowej musisz dać z siebie wszystko, nawet przy upalnej pogodzie. But Black Eagle Athletic 2.0 VT mid desert jest oddychający i gwarantuje najlepszy komfort klimatyczny: Ciepłe powietrze jest dosłownie wyrzucane na każdym kroku. Dzięki wygodnej wkładce, pot nie stanowi problemu: pochłania każdy płyn i kieruje wilgoć w dół. Wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Oddzielny Heel Cup stabilizuje stopy i zapobiega niewspółosiowości. Co więcej, buty są niemetaliczne i antystatyczne. Górne części Buty łączą skórę zamszową i materiał tekstylny. Mieszanka materiałów sprawia, że ​​są lekkie i przepuszczają powietrze. But do kostki jest niemetalowy i antystatyczny. Oddzielna sznurówka zapobiega opadaniu sznurówek ku ziemi. Gumowa nakładka powyżej obszaru palców zapobiega szybkiemu zużyciu. Wewnętrzna podszewka, wkładki i pięta Odporna na ścieranie okładzina dba o najlepszy komfort, nawet w cieplejszych temperaturach. Zintegrowana, wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i świetnie wchłania pot. Zapobiega to nieprzyjemnym zapachom. Środkowa podeszwa miękka - dla najlepszej możliwej amortyzacji. Więc poruszasz się delikatnie nie obciążając stawów. Oddzielny Heel Cup wspiera i stabilizuje stopę w bucie. To powoduje odciążenie układu mięśniowo-szkieletowego podczas stania lub chodzenia. Podeszwa Podeszwa wykonana jest z wytrzymałego kompozytu gumowego. Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna posiada głęboki bieżnik zapewniający stabilność na wszystkich rodzajach terenu. Utrzymuje niebezpieczne płyny od twoich stóp, jak olej i benzyna.
 • Buty zimowe męskie Haix - ZBROJOWNIA - zdjęcie produktu

  buty taktyczne HAIX Black Eagle Athletic 2.0 V GTX Mid Coyote (330008) Haix / Niemcy ?Zbrojownia.pl ZBROJOWNIA

  739 zł
  Black Eagle Athletic 2.0 V GTX mid coyote jest częścią sportowej linii HAIX . Połączenie pełnej licowej skóry i materiału tekstylnego nadaje butowi sportowy i ponadczasowy wygląd. Posiada certyfikat DIN EN 20347 do profesjonalnego użytku i oferuje najlepszą ochronę podczas służby wojskowej. Ze względu na rygorystyczne standardy może być noszone jako obuwie rekreacyjne wysokiej jakości. Obuwie na kostce gwarantuje bezpieczne wsparcie. Dzieje się tak dzięki przyczepności zapewnianej przez zewnętrzną podeszwę o głębokim bieżniku. Wykonana jest z wytrzymałej, specjalnej mieszanki gumowej. Podeszwa tłumiąca dba o ludzki układ mięśniowo-szkieletowy. Rezultat: oszczędzasz energię i odciążasz stawy i dyski kręgowe. Powierzchnia kostki jest amortyzowana i zapewnia przyjemną elastyczność w wykonywaniu ruchów. Dzięki temu łatwo i wygodnie pokonywać długie i nierówne odległości. W związku z tym buty odporne na warunki atmosferyczne są również idealne do rekreacji - trochę jak lekkie buty turystyczne. Na arenie zawodowej musisz dać z siebie wszystko, nawet przy upalnej pogodzie. But Black Eagle Tactical 2.0 T mid brown jest oddychający i gwarantuje najlepszy komfort klimatyczny: Ciepłe powietrze jest dosłownie wyrzucane na każdym kroku. Dzięki wygodnej wkładce, pot nie stanowi problemu: pochłania każdy płyn i kieruje wilgoć w dół. Wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Oddzielny Heel Cup stabilizuje stopy i zapobiega niewspółosiowości. Co więcej, buty są niemetaliczne i antystatyczne. Górne części Buty łączą skórę zamszową i materiał tekstylny. Mieszanka materiałów sprawia, że ​​są lekkie i przepuszczają powietrze. But do kostki jest niemetalowy i antystatyczny. Oddzielna sznurówka zapobiega opadaniu sznurówek ku ziemi. Gumowa nakładka powyżej obszaru palców zapobiega szybkiemu zużyciu. Wewnętrzna podszewka, wkładki i pięta Odporna na ścieranie okładzina dba o najlepszy komfort, nawet w cieplejszych temperaturach. Zintegrowana, wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i świetnie wchłania pot. Zapobiega to nieprzyjemnym zapachom. Środkowa podeszwa miękka - dla najlepszej możliwej amortyzacji. Więc poruszasz się delikatnie nie obciążając stawów. Oddzielny Heel Cup wspiera i stabilizuje stopę w bucie. To powoduje odciążenie układu mięśniowo-szkieletowego podczas stania lub chodzenia. Podeszwa Podeszwa wykonana jest z wytrzymałego kompozytu gumowego. Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna posiada głęboki bieżnik zapewniający stabilność na wszystkich rodzajach terenu. Utrzymuje niebezpieczne płyny od twoich stóp, jak olej i benzyna.
 • Buty zimowe męskie Haix - ZBROJOWNIA - zdjęcie produktu

  buty taktyczne HAIX Black Eagle Athletic 2.0 V GTX Mid Sage (330010) Haix / Niemcy ?Zbrojownia.pl ZBROJOWNIA

  739 zł
  Black Eagle Athletic 2.0 V GTX mid sagejest częścią sportowej linii HAIX . Połączenie pełnej licowej skóry i materiału tekstylnego nadaje butowi sportowy i ponadczasowy wygląd. Posiada certyfikat DIN EN 20347 do profesjonalnego użytku i oferuje najlepszą ochronę podczas służby wojskowej. Ze względu na rygorystyczne standardy może być noszone jako obuwie rekreacyjne wysokiej jakości. Obuwie na kostce gwarantuje bezpieczne wsparcie. Dzieje się tak dzięki przyczepności zapewnianej przez zewnętrzną podeszwę o głębokim bieżniku. Wykonana jest z wytrzymałej, specjalnej mieszanki gumowej. Podeszwa tłumiąca dba o ludzki układ mięśniowo-szkieletowy. Rezultat: oszczędzasz energię i odciążasz stawy i dyski kręgowe. Powierzchnia kostki jest amortyzowana i zapewnia przyjemną elastyczność w wykonywaniu ruchów. Dzięki temu łatwo i wygodnie pokonywać długie i nierówne odległości. W związku z tym buty odporne na warunki atmosferyczne są również idealne do rekreacji - trochę jak lekkie buty turystyczne. Na arenie zawodowej musisz dać z siebie wszystko, nawet przy upalnej pogodzie. But Black Eagle Tactical 2.0 T mid brown jest oddychający i gwarantuje najlepszy komfort klimatyczny: Ciepłe powietrze jest dosłownie wyrzucane na każdym kroku. Dzięki wygodnej wkładce, pot nie stanowi problemu: pochłania każdy płyn i kieruje wilgoć w dół. Wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Oddzielny Heel Cup stabilizuje stopy i zapobiega niewspółosiowości. Co więcej, buty są niemetaliczne i antystatyczne. Górne części Buty łączą skórę zamszową i materiał tekstylny. Mieszanka materiałów sprawia, że ​​są lekkie i przepuszczają powietrze. But do kostki jest niemetalowy i antystatyczny. Oddzielna sznurówka zapobiega opadaniu sznurówek ku ziemi. Gumowa nakładka powyżej obszaru palców zapobiega szybkiemu zużyciu. Wewnętrzna podszewka, wkładki i pięta Odporna na ścieranie okładzina dba o najlepszy komfort, nawet w cieplejszych temperaturach. Zintegrowana, wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i świetnie wchłania pot. Zapobiega to nieprzyjemnym zapachom. Środkowa podeszwa miękka - dla najlepszej możliwej amortyzacji. Więc poruszasz się delikatnie nie obciążając stawów. Oddzielny Heel Cup wspiera i stabilizuje stopę w bucie. To powoduje odciążenie układu mięśniowo-szkieletowego podczas stania lub chodzenia. Podeszwa Podeszwa wykonana jest z wytrzymałego kompozytu gumowego. Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna posiada głęboki bieżnik zapewniający stabilność na wszystkich rodzajach terenu. Utrzymuje niebezpieczne płyny od twoich stóp, jak olej i benzyna.&nb
 • Buty zimowe męskie Haix - ZBROJOWNIA - zdjęcie produktu

  buty taktyczne HAIX Black Eagle Athletic 2.0 N GTX Mid Brown (330014) Haix / Niemcy ?Zbrojownia.pl ZBROJOWNIA

  739 zł
  Black Eagle Athletic 2.0 N GTX mid brown jest częścią sportowej linii HAIX . Połączenie pełnej zamszowej skóry i materiału tekstylnego nadaje butowi sportowy i ponadczasowy wygląd. Posiada certyfikat DIN EN 20347 do profesjonalnego użytku i oferuje najlepszą ochronę podczas służby wojskowej. Ze względu na rygorystyczne standardy może być noszone jako obuwie rekreacyjne wysokiej jakości. Obuwie na kostce gwarantuje bezpieczne wsparcie. Dzieje się tak dzięki przyczepności zapewnianej przez zewnętrzną podeszwę o głębokim bieżniku. Wykonana jest z wytrzymałej, specjalnej mieszanki gumowej. Podeszwa tłumiąca dba o ludzki układ mięśniowo-szkieletowy. Rezultat: oszczędzasz energię i odciążasz stawy i dyski kręgowe. Powierzchnia kostki jest amortyzowana i zapewnia przyjemną elastyczność w wykonywaniu ruchów. Dzięki temu łatwo i wygodnie pokonywać długie i nierówne odległości. W związku z tym buty odporne na warunki atmosferyczne są również idealne do rekreacji - trochę jak lekkie buty turystyczne. Na arenie zawodowej musisz dać z siebie wszystko, nawet przy upalnej pogodzie. But Black Eagle Tactical 2.0 T mid brown jest oddychający i gwarantuje najlepszy komfort klimatyczny: Ciepłe powietrze jest dosłownie wyrzucane na każdym kroku. Dzięki wygodnej wkładce, pot nie stanowi problemu: pochłania każdy płyn i kieruje wilgoć w dół. Wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Oddzielny Heel Cup stabilizuje stopy i zapobiega niewspółosiowości. Co więcej, buty są niemetaliczne i antystatyczne. Górne części Buty łączą skórę zamszową i materiał tekstylny. Mieszanka materiałów sprawia, że ​​są lekkie i przepuszczają powietrze. But do kostki jest niemetalowy i antystatyczny. Oddzielna sznurówka zapobiega opadaniu sznurówek ku ziemi. Gumowa nakładka powyżej obszaru palców zapobiega szybkiemu zużyciu. Wewnętrzna podszewka, wkładki i pięta Odporna na ścieranie okładzina dba o najlepszy komfort, nawet w cieplejszych temperaturach. Zintegrowana, wyjmowana wkładka jest antybakteryjna i świetnie wchłania pot. Zapobiega to nieprzyjemnym zapachom. Środkowa podeszwa miękka - dla najlepszej możliwej amortyzacji. Więc poruszasz się delikatnie nie obciążając stawów. Oddzielny Heel Cup wspiera i stabilizuje stopę w bucie. To powoduje odciążenie układu mięśniowo-szkieletowego podczas stania lub chodzenia. Podeszwa Podeszwa wykonana jest z wytrzymałego kompozytu gumowego. Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna posiada głęboki bieżnik zapewniający stabilność na wszystkich rodzajach terenu. Utrzymuje niebezpieczne płyny od twoich stóp, jak olej i benzyna
 • Buty zimowe męskie Haix - ZBROJOWNIA - zdjęcie produktu

  buty taktyczne Haix KSK 3000 (214004) Haix / Niemcy ?Zbrojownia.pl ZBROJOWNIA

  1089 zł
  HAIX KSK 3000 to lekki, stabilny i wielofunkcyjny model obuwia. Zapewnia maksymalną ochronę przed gorącem, zimnem i wilgocią dla myśliwych, żołnierzy i funkcjonariuszy policji, a także oferuje idealne dopasowanie. KSK 3000 ma antypoślizgową podeszwę, która jest w stanie poradzić sobie w różnych warunkach. Z tego powodu jest równie odpowiedni do zastosowania jako buty górskie lub turystyczne. Wysoce przewiewny materiał GORE-TEX® zapewnia, że ​​stopy pozostają świeże przez cały dzień, niezależnie od pory roku. Idealne buty na zewnątrz HAIX KSK 3000 zapewnia bezpieczne oparcie na kamienistych, stromych i trudnych nawierzchniach. Odporna na ścieranie i antypoślizgowa podeszwa jest wyjątkowo wytrzymała, a także zmniejsza dyskomfort poszczególnych punktów nacisku, które powstają, na przykład, gdy poruszasz się po ostrych skałach. Jest to również bardzo lekki but, który amortyzuje twoje kroki podczas podróży. Zmniejsza to nacisk na stopy, stawy i kręgosłup i umożliwia ciągłe wędrówki w długie dni. Jakość wykonania modelu KSK 3000 sprawia, że ​​jest on idealnym wielofunkcyjnym obuwiem, który można nosić w mieście, a także może być używany zarówno przez funkcjonariuszy policji, jak i członków wojska. Komfort przez cały rok HAIX KSK 3000 to wysokiej jakości skórzany but, który odpycha ciepło, zimno i wilgoć, zapewniając stopom maksymalną ochronę przez cały rok. Czterowarstwowy materiał GORE-TEX® zapewnia wodoszczelność i wysoką oddychalność. Twoje stopy pozostaną suche i ciepłe, nawet jeśli pracujesz na zewnątrz w śniegu, błocie lub deszczu i nie będziesz się niepotrzebnie pocił latem. Ruchy pompowania powstające podczas wędrówki transportują wilgoć do specjalnych otworów w cholewce i języku, aby mogły zostać wyrzucone. To zapewnia, że ​​stopy pozostają przyjemnie chłodne, nawet po ciężkich warunkach na służbie. Górny materiał HAIX KSK 3000 jest produkowany z wysokiej jakości czarnej skóry z byka. Jest to materiał, który jest wodoodporny, wysoce oddychający i wyjątkowo wytrzymały. Specjalne pigmenty odbijają promienie słoneczne i zapobiegają niepotrzebnemu przegrzewaniu. Oznacza to, że mniej ciepła jest transportowane do stóp. Boczny pasek gumowy zapewnia dodatkową stabilność, a wysokiej jakości haczyki zapewniają, że sznurowadła ściśle przylegają i nie mogą się swobodnie poruszać, gdy są obciążone. Podszewka Czterowarstwowa membrana GORE-TEX® zapobiega przenikaniu cieczy do obuwia i chroni stopy w wietrznych i deszczowych warunkach. Jednocześnie KSK 3000 jest wyjątkowo oddychającym butem, który zapobiega niepotrzebnemu poceniu się. Szybko schnąca anatomicznie formowana wkładka zapewnia doskona
 • Buty trekkingowe damskie The North Face - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Trekkingi THE NORTH FACE - Back-To-Berkeley Redux T0CLU7LQ6 Tnf Black/Vintage White The North Face szary eobuwie.pl

  419 zł 599 zł
  Dziedzictwo turystyczne nigdy nie wyglądało tak dobrze, jak w tej aktualizacji kultowego modelu Back-To-Berkeley, łączącego retro estetykę z z nowoczesnymi technologiami. Wodoodporna konstrukcja, izolacja PrimaLoft®, tworzywo EVA oraz podeszwa środkowa z TPU przenoszą ten model do przyszłości. Cholewka powlekana PU, balistyczny wierzch z poliestru/ zamszowa osłona przed błotem / wodoodporna membrana HydroSeal®/ Trwała konstrukcja Wkładka OrthoLite® ReBound zapewniająca najwyższy poziom komfortu Skompresowana podeszwa środkowa EVA / wzmocnienie z TPU zapewniające dodatkową stabilność pięty/ Trwała gumowa podeszwa TNF Winter Grip® z wrażliwymi na temperaturę wypustkami IcePick®

Zobacz więcej produktów


Buty damskie

Buty damskie znanych na całym świecie marek premium czy tanie, ale równie modne propozycje z sieciówek? Wszystkie warianty czekają na Ciebie w Domodi! Buty damskie dostępne w największej przeglądarce sklepów online to idealna podstawa do zabawy stylem. Odświeżaj swoją garderobę i wyszukuj modele, których potrzebujesz na co dzień, do pracy, na wielkie wyjścia czy na wakacje. Zajrzyj do oferty sklepów Kazar, Tommy Hilfiger, Caprice, Primamoda albo do Born2be, Renee, Bonprix czy CzasNaButy bez wychodzenia z domu, w jednym miejscu w sieci. To tu czekają na Ciebie buty damskie zgodne z najnowszymi trendami, ale też praktyczne, funkcjonalne i bardzo wygodne. Zainspiruj się i twórz swój look na własnych zasadach, nie rezygnując z komfortu, bez względu na to, dokąd się wybierasz i w jakim tempie lubisz żyć. Sportowe sneakersy, a może eleganckie szpilki na wesele? Wśród butów Domodi na 100% znajdziesz niejedną wymarzoną parę stylowego obuwia!

Zobacz buty damskie


Wyszukaj podobne do "buty zimowe turystyczne"


 • Buty trekkingowe damskie zamszowe sportowe - zdjęcie produktu

  Buty trekkingowe Garmont Trail Beast Mid Gtx Wms W 481208-615 okazyjna cena ButyModne.pl

  962 zł 1039 zł
  Buty trekkingowe Garmont Trail Beast MID GTX WMS W 481208-615. Właściwości:. Wysokie buty turystyczne uniwersalnego zastosowania z membraną Gore-Tex. Tak samo dobrze czują się w na leśnej ścieżce czy górskim szlaku jak i na miejskim asfalcie. Ten model został wyposażony we wzmocnioną cholewę wykonaną ze skóry nubukowej oraz materiałów syntetycznych, wraz z gumowanym czubem buta.. Właściwości:. . materiały: 1,6mm naturalna skóra. membrana: Gore-Tex® Extended Comfort. podeszwa: Vibram MegaGrip. waga: 890g. cholewka: skóra zamszowa/ skóra syntetyczna. wysciółka: tkanina. podeszwa: materiał syntetyczny. . Materiał:. . skóra. . Kolor:. . brązowy Buty trekkingowe Garmont Trail Beast Mid Gtx Wms W 481208-615 brązowe czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Garmont Buty trekkingowe damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Buty trekkingowe damskie Ariat płaskie skórzane wiązane - zdjęcie produktu

  Buty Ariat Berwick Gtx W 10016298 ButyModne.pl

  1069 zł 1149 zł
  Buty Ariat Berwick GTX W 10016298. Właściwości:. . buty trekingowe Ariat Berwick Lace GTX Insulated to prawdziwe obuwie turystyczne na wzgórzach lub w górach. nateriał Gore-Tex chroni buty przed deszczem i dzięki zastosowaniu podeszwy środkowej EVA zapewniają doskonałą amortyzację podczas chodzenia. ponadto buty posiadają gumową podeszwę. . Materiał:. . syntetyczny. . Kolor:. . brązowy Buty Ariat Berwick Gtx W 10016298 brązowe pomarańczowe. Sprawdź na butymodne.pl! Ariat Turystyka produkty sportowe w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Buty trekkingowe damskie Dachstein gore-tex na płaskiej podeszwie sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie obuwie Dachstein Cougar GTX Black 4 Dachstein Outdoorlive.pl promocja

  765 zł
  Lekkie i przewiewne buty turystyczne Dachstein Cougar GTX są idealne do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyrodę, lekkie wędrówki po ścieżkach przyrodniczych, czy po prostu relaks w rodzinnym domku letniskowym. Membrana Gore-Tex zapewnia ochronę przed wodą, zapewniając jednocześnie oddychanie Państwa stopom. Komfort zapewnia doskonała amortyzacja i podeszwa zewnętrzna, która gwarantuje stabilność i przyczepność.
 • Buty trekkingowe damskie Garmont gore-tex na płaskiej podeszwie sznurowane - zdjęcie produktu

  Obuwie wysokogórskie Garmont Dakota Lite GTX arid 9 Garmont okazyjna cena Outdoorlive.pl

  1246 zł
  Lekkie, w całości skórzane buty turystyczne Garmont Dakota Lite GTX są odpowiednie do całorocznej turystyki wysokogórskiej oraz do trekkingu z większym obciążeniem. Szeroka 2,4 mm skóra nubuk zadba o komfort termiczny i jednocześnie zwiększa odporność obuwia. Buty są wodoodporne i zarazem bardzo przewiewne dzięki membranie GORE-TEX® Sierra. Podeszwa zewnętrzna Vibram® New Winkler zapewnia stabilność i doskonale się zachowuje na gruzistym i mokrym skalnym podłożu. Doskonały wybór do turystyki wysokogórskiej, zabezpieczone via ferraty oraz długie wędrówki po górskich dolinach.
 • Buty trekkingowe damskie Mammut sznurowane płaskie - zdjęcie produktu

  Damskie obuwie turystyczne Mammut Kento Tour High GTX Dark titanium-whisper 5 Mammut promocja Outdoorlive.pl

  965 zł
  Lekkie buty trekkingowe Mammut Kento Tour High GTX przeznaczone do wędrówek technicznych, wycieczek górskich i via ferrat. Cholewka butów jest wykonana z wysokiej jakości skóry nubuk i wodoodpornej membrany GORE-TEX® Performance Comfort. System Motion Control obniża ryzyko urazów kostki. Oczywistością jest kompatybilność z rakami. Dwustrefowe sznurowanie wspiera anatomiczny kształt stopy i jej naturalny ruch. Podeszwa zewnętrzna Vibram® Hexa Tech jest specjalnie zaprojektowana do poruszania się po skałach, po lodzie i śniegu.
 • Buty trekkingowe damskie SALEWA sportowe sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie buty turystyczne Salewa Crow GTX Navy/Blue 4,5 okazja Outdoorlive.pl

  990 zł
  Salewa Crow GTX to lekkie i odporne buty zaprojektowane tak, aby zapewniać jak największą wygodę i elastyczność w mieszanym oraz technicznym terenie. Cholewka jest wykonana z 1,6 mm odpornej skóry nubuk i z wodoodpornej oraz przewiewnej membrany Gore-Tex Performance Comfort. Buty dysponują opatentowanym systemem 3F, który zapewnia elastyczność i stabilność stopy. Technologia Flex Collar wspiera kostkę podczas stromych zejść i umożliwia jej naturalny ruch nawet podczas noszenia ciężkiego plecaka, co można docenić zwłaszcza przy długich oraz wymagających wyprawach. Wyjmowana wkładka MFF+ składa się z dwóch warstw, które można wyciągnąć, aby dopasować but do kształtu stopy. Wykończenie Cleansport NXT® zapewnia odporność butów na nieprzyjemny zapach. Podeszwa zewnętrzna Vibram New Mulaz dba o stabilność oraz bezpieczeństwo i ma świetną przyczepność na różnych nawierzchniach. Idealne buty, dla tych, którzy szukają odpornego, ale wygodnego obuwia na wysokogórskie wycieczki albo długi trekking.
 • Buty trekkingowe damskie Cmp zimowe skórzane wiązane - zdjęcie produktu

  Damskie obuwie turystyczne CMP Astherian Trekking Shoes Anthracite 3 Cmp Outdoorlive.pl

  450 zł
  Buty Astherian firmy CMP są przeznaczone do trekkingu, ale także gotowe do każdego rodzaju użytkowania. Wykonane są ze skóry nubukowej i wyposażone w miękki kołnierz z PU. Podeszwa Vibram z kompozytowym elementem XS TREK zapewnia przyczepność na nierównym i kamienistym terenie. W pakiecie znajdują się również sznurówki w innym kolorze, do skombinowania z Twoim strojem, w górach czy w mieście.
 • Buty trekkingowe damskie Cmp płaskie na zimę - zdjęcie produktu

  Damskie obuwie turystyczne CMP Alcor MID WMN Trekking Shoes Brown 3 Cmp Outdoorlive.pl

  405 zł
  Alcor MID to model obuwia przeznaczony do lekkiego trekkingu w średnio wymagającym terenie, miękki i przewiewny, ale jednocześnie wytrzymały. Wysoki poziom komfortu gwarantuje precyzyjny krój oraz zastosowanie miękkich materiałów na języku i kołnierzu. Dobrą przyczepność na każdej nawierzchni zapewnia mikroporowata podeszwa EVA oraz guma CMP FullOn GRIP ważąca zaledwie 378 g.
 • Buty trekkingowe damskie ze skóry wiązane - zdjęcie produktu

  Damskie obuwie turystyczne La Sportiva TX4 Mid GTX Taupe/Emerald EU 36,5 Outdoorlive.pl okazyjna cena

  875 zł
  Damskie buty turystyczne La Sportiva TX4 są całkowicie dopracowane pod względem technicznym i projektowym. Dzięki wielu technologiom i wyszukanym detalom ten skórzany but jest idealny do uprawiania turystyki pieszej, na Via Ferraty, wspinaczki, a nawet do codziennego noszenia. Podeszwa Vibram Mega-Grip ™ w połączeniu z wtryskiwaną pianką EVA i wkładką antybakteryjną Ortholite o grubości 4 mm zapewnia doskonałą amortyzację i maksymalny komfort. But jest naprawdę wygodny, ale jednocześnie bardzo wytrzymały dzięki wielu elementom zapobiegającym otarciom, bruzdom czy innym uszkodzeniom mechanicznym. Możesz cieszyć się butem w górach przez długi czas i bez zmartwień.
 • Buty trekkingowe damskie Dolomite sportowe bez wzorów sznurowane - zdjęcie produktu

  Buty trekkingowe Saint Moritz GTX Wm's Dolomite (graphite grey/agate green) Dolomite okazyjna cena SPORT-SHOP.pl

  611 zł 730 zł
  Buty turystyczne na letnie, outdoorowe aktywności nie tylko w pełnym słońcu, ale i wtedy, gdy ciemne chmury zwiastują deszcz - Saint Moritz GTX marki Dolomite to nieprzemakalny model oferujący...

Zobacz więcej produktów


Buty zimowe turystyczne - zobacz nasze artykuły

 • Jak się ubrać na wyprawę w góry? - zdjęcie produktu

  Jak się ubrać na wyprawę w góry?

  Przełom lata i jesieni to doskonały moment na weekendowy wypad w góry. Gdy już zaplanujecie wyprawę, warto zastanowić się nad tym jakie rzeczy powinno się ze sobą zabrać. Klimat w górach bywa kapryśny (szczególnie pod koniec lata), tak więc wybór odpowiednich ubrań wcale nie jest taki łatwy i oczywisty. Co zrobić aby podczas takiej wycieczki czuć się komfortowo i modnie? Zainspirujcie się naszym zestawieniem!

 • Jakie buty w góry wybrać? - zdjęcie produktu

  Jakie buty w góry wybrać?

  Gdy planujemy wyprawę albo weekendowy wypad w góry, na pewno zdajemy sobie pytanie, co takiego powinniśmy ze sobą zabrać. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów stylizacji górskiej jest odpowiednio dobrane obuwie. Dobre buty w góry nie mogą być niedopasowane. Lepiej więc dobrze przemyśleć ich zakup niż narzekać z powodu otarć czy odcisków, które mogą nam skutecznie zepsuć cały wyjazd.

 • Zimowy wyjazd w góry - co ze sobą zabrać? - zdjęcie produktu

  Zimowy wyjazd w góry - co ze sobą zabrać?

  Zaczynamy sezon na ekscytujące, zimowe wyjazdy! Snowboardowe szaleństwa, wieczorne spacery w kurortach narciarskich czy romantyczna kolacja przy kominku? W zależności od tego w  jakim celu wybieracie się w góry, potrzebne będą inne rzeczy. Do walizki warto spakować nie tylko to co niezbędne, ale też modne! Zainspirujcie się naszymi propozycjami - nie pozwólcie by brak odpowiednich ubrań zepsuł Wam urlop!

Zobacz wszystkie artykuły