1. Strona główna
 2. carla berry torebki

Carla berry torebki

Carla berry torebki - sprawdź nasze produkty

 • Torebka Carla Berry - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Beżowa posrebrzana torebka worek duża ze sznurkiem Carla Berry Evangarda.pl

  134 zł

  Wygodna i lekka torebka damska z bogatej kolekcji znanej marki Carla Berry . Torebka uszyta jest z miękkiego, mocnego granatowego płótna, więc idealnie nadaje się do codziennego użytkowania. Z pewnością będzie ulubioną towarzyszką wszystkich kobiet, które lubią nieformalny styl bycia. Torebka posiada jedną komorę główną zamykaną zamkiem błyskawicznym. We wnętrzu znajdują się znajdują się trzy mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym, przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, gdzie można schować telefon, podręczne kosmetyki lub inne niezbędne drobiazgi. Komora główna wyłożona jest w środku czarną podszewką. W górnej części torebka ozdobiona jest metalowymi oczkami, przez które przewleczone są dwa sznurki w kolorach kremowym i kakaowym. Oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią one również funkcję użytkową, gdyż można je ściągnąć po bokach tworząc z torebki kształtny worek. Torebka wyposażona jest w jedną rączkę wykonaną ze sznurków o mocnym splocie w trzech kolorach: kakaowym, kawowym i kremowym. Sznurki są dodatkowo zszyte i wzmocnione paskiem z tego samego materiału co torebka. Rączka jest wystarczająco długa, aby można było za jej pomocą nosić torebkę na ramieniu. Do torebki dołączony jest długi, regulowany pasek, dopinany do bocznych kółek torebki za pomocą karabińczyków.

 • Shopper bag Carla Berry na ramię - zdjęcie produktu

  Srebrna lekka torebka damska listonoszka Carla Berry Evangarda.pl

  135 zł

  Zgrabna, lekka i miękka torebka damska średniej wielkości , świetnie sprawdzi się w roli codziennej towarzyszki. Ożywi każdą kreację i będzie pasować do strojów praktycznie w każdej kolorystyce. Torebka składa się z jednej komory głównej zapinanej na zamek błyskawiczny. W komorze głównej znajdują się dwie mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - jedna otwarta, umieszczona na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować telefon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w czarnym kolorze, dzięki czemu torebka w środku nie będzie bardzo się brudzić. Z tyłu torebki znajduje się jedna pozioma kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Spód torebki jest usztywniony, dzięki czemu torebka podczas noszenia zachowuje swój kształt.

 • Złota shopper bag Carla Berry bez dodatków na ramię - zdjęcie produktu

  Złota lekka torebka damska listonoszka Carla Berry Evangarda.pl

  135 zł

  Zgrabna, lekka i miękka torebka damska średniej wielkości , świetnie sprawdzi się w roli codziennej towarzyszki. Ożywi każdą kreację i będzie pasować do strojów praktycznie w każdej kolorystyce. Torebka składa się z jednej komory głównej zapinanej na zamek błyskawiczny. W komorze głównej znajdują się dwie mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - jedna otwarta, umieszczona na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować telefon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w czarnym kolorze, dzięki czemu torebka w środku nie będzie bardzo się brudzić. Z tyłu torebki znajduje się jedna pozioma kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Spód torebki jest usztywniony, dzięki czemu torebka podczas noszenia zachowuje swój kształt.

 • Torebka Carla Berry wakacyjna duża na ramię - zdjęcie produktu

  Torebka worek shopperka perłowo-różowa Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Miękka, lekka torebka damska shopperka worek przeznaczona do codziennych stylizacji, dodając im blasku i jednocześnie ożywiając letnie i wiosenne kreacje. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej, w której znajdują się trzy mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na przedniej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na tylnej ścianie torebki, gdzie można schować telefon, podręczne kosmetyki lub inne niezbędne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w czarnym kolorze, dzięki czemu torebka w środku nie będzie bardzo się brudzić. Z tyłu torebki znajduje się jedna kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Torebka wyposażona jest w jedną rączkę, która jest wystarczająco długa, aby można było za jej pomocą nosić torebkę na ramieniu. Do torebki dołączony jest długi, regulowany i odpinany pasek parciany. Spód torebki jest usztywniony, dzięki czemu podczas noszenia torebka zachowuje swój kształt.

 • Torebka Carla Berry duża z breloczkiem - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopperka z brelokiem ciemny beż Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Duża, ale bardzo lekka i miękka torebka damska w stylu shopper bag, idealna do noszenia na co dzień, do pracy, na spacery, na drobne zakupy. Wspaniały dodatek dla kobiet, które lubią nosić ze sobą wiele różnych rzeczy. Niebanalna kolorystyka i wygodne wnętrze na pewno zadowoli wszystkie miłośniczki tego dodatku do garderoby. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej , zamykanej na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszenie : - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na przedniej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na tylnej ścianie torebki, gdzie można schować np. smartfon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w kolorze czarnym. Torebka ozdobiona jest srebrnym brelokiem z nazwą marki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest lekko usztywniony, a od zewnątrz wyposażony w cztery srebrne nóżki, które stanowią nie tylko ozdobę, ale też zabezpieczają torebkę przed uszkodzeniami.

 • Torebka Carla Berry na ramię - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopperka z brelokiem skóra krokodyla złota Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Duża, ale bardzo lekka i miękka torebka damska w stylu shopper bag, idealna do noszenia na co dzień, do pracy, na spacery, na drobne zakupy. Wspaniały dodatek dla kobiet, które lubią nosić ze sobą wiele różnych rzeczy. Niebanalna kolorystyka i wygodne wnętrze na pewno zadowoli wszystkie miłośniczki tego dodatku do garderoby. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej , zamykanej na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszenie : - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować np. smartfon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w kolorze czarnym. Torebka ozdobiona jest złotym brelokiem z nazwą marki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest lekko usztywniony, a od zewnątrz wyposażony w cztery srebrne nóżki, które stanowią nie tylko ozdobę, ale też zabezpieczają torebkę przed uszkodzeniami.

 • Torebka Carla Berry z breloczkiem - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopperka z brelokiem złota Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Duża, ale bardzo lekka i miękka torebka damska w stylu shopper bag, idealna do noszenia na co dzień, do pracy, na spacery, na drobne zakupy. Wspaniały dodatek dla kobiet, które lubią nosić ze sobą wiele różnych rzeczy. Niebanalna kolorystyka i wygodne wnętrze na pewno zadowoli wszystkie miłośniczki tego dodatku do garderoby. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej , zamykanej na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszenie : - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować np. smartfon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w kolorze czarnym. Torebka ozdobiona jest złotym brelokiem z nazwą marki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest lekko usztywniony, a od zewnątrz wyposażony w cztery srebrne nóżki, które stanowią nie tylko ozdobę, ale też zabezpieczają torebkę przed uszkodzeniami. Torebka uszyta jest z dwóch rodzajów materiałów . Przód jest w kolorze przecieranego złota, natomiast tył i spód są w kolorze perłowego jasnego złota.

 • Carla Berry torebka matowa mieszcząca a7 - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopperka z brelokiem perłowo-beżowa Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Duża, ale bardzo lekka i miękka torebka damska w stylu shopper bag, idealna do noszenia na co dzień, do pracy, na spacery, na drobne zakupy. Wspaniały dodatek dla kobiet, które lubią nosić ze sobą wiele różnych rzeczy. Niebanalna kolorystyka i wygodne wnętrze na pewno zadowoli wszystkie miłośniczki tego dodatku do garderoby. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej , zamykanej na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszenie : - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować np. smartfon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w kolorze czarnym. Torebka ozdobiona jest srebrnym brelokiem z nazwą marki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest lekko usztywniony, a od zewnątrz wyposażony w cztery srebrne nóżki, które stanowią nie tylko ozdobę, ale też zabezpieczają torebkę przed uszkodzeniami. Torebka uszyta jest z dwóch rodzajów materiałów . Przód jest w kolorze perłowym, natomiast tył i spód są w kolorze beżu.

 • Torebka Carla Berry na ramię matowa z breloczkiem - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopperka z brelokiem srebrno-szara Carla Berry Evangarda.pl

  148 zł

  Duża, ale bardzo lekka i miękka torebka damska w stylu shopper bag, idealna do noszenia na co dzień, do pracy, na spacery, na drobne zakupy. Wspaniały dodatek dla kobiet, które lubią nosić ze sobą wiele różnych rzeczy. Niebanalna kolorystyka i wygodne wnętrze na pewno zadowoli wszystkie miłośniczki tego dodatku do garderoby. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej , zamykanej na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszenie : - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować np. smartfon, podręczne kosmetyki lub inne potrzebne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w kolorze czarnym. Torebka ozdobiona jest srebrnym brelokiem z nazwą marki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest lekko usztywniony, a od zewnątrz wyposażony w cztery srebrne nóżki, które stanowią nie tylko ozdobę, ale też zabezpieczają torebkę przed uszkodzeniami. Torebka uszyta jest z dwóch rodzajów materiałów . Przód jest w kolorze srebra, natomiast tył i spód są w kolorze szarym.

 • Shopper bag Carla Berry - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Torebka worek półokrągła w kolorze mięty Carla Berry Evangarda.pl

  122 zł

  Miękka, lekka torebka damska worek przeznaczona do codziennych stylizacji. Torebka składa się z jednej obszernej komory głównej, w której znajdują się trzy mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym, przeznaczona na dokumenty, klucze lub inne drobne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - dwie otwarte, umieszczone na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować telefon, podręczne kosmetyki lub inne podręczne drobiazgi. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką w czarnym kolorze, dzięki czemu torebka w środku nie będzie bardzo się brudzić. Z tyłu torebki znajduje się jedna kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Torebka wyposażona jest w jedną rączkę wykonaną ze sznurków o mocnym splocie w kolorze srebra. Sznurki są dodatkowo zszyte i wzmocnione paskiem materiału w kolorze miętowym, takim jak cała torebka. Rączka jest wystarczająco długa, aby można było za jej pomocą nosić torebkę na ramieniu. Przedłużeniem jednej z rączek jest fikuśny brelok, który stanowi uroczą ozdobę torebki. Brelok nie jest odpinany. Spód torebki jest usztywniony, dzięki czemu podczas noszenia torebka zachowuje swój kształt.

Zobacz więcej produktów

Torebki damskie

Damska stylizacja bez torebki? To jak tort bez wisienki! Nosimy w niej swoje skarby, chowamy to, co niezbędne, ale też dzięki niej urozmaicamy każdy look – czy to codzienny, sportowy czy wyjściowy! Czy istnieje damska torebka idealna? Na pewno nie jedna! W szafie każdej kobiety powinno znaleźć się ich kilka o różnych wielkościach, uchwytach i stylach. Podpowiadamy, jak dobrać model do okazji i stylu ubierania się! Wśród torebek damskich w Domodi nawet najbardziej wymagające panie znajdą coś dla siebie!

Zobacz Torebki damskie

Wyszukaj podobne do Carla berry torebki

 • Shopper bag Carla Berry mieszcząca a4 - zdjęcie produktu

  Stylowa torebka damska jasny beż ze złotem Carla Berry Evangarda.pl

  152 zł

  Bardzo elegancka i szykowna torebka damska zaprojektowana w bardzo modnym formacie odwróconego trapezu. Wykonana jest z dwóch rodzajów materiału w dwóch kolorach. Środkowa wstawka (zarówno z przodu jak i z tyłu) to bardzo jasny beż, natomiast boki są w kolorze jasnego ecru z delikatną, złotą, brokatową poświatą. Torebka posiada jedną komorę główną wyłożoną w środku czarną podszewką. Wewnątrz komory głównej znajdują się cztery mniejsze kieszonki: - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym (na tylnej ścianie torebki), w której można schować dokumenty, karty bankomatowe, klucze lub inne przedmioty wymagające dodatkowego zabezpieczenia, - jedna zamykana zamkiem błyskawicznym, wszyta w ten sposób w tył torebki, że pomiędzy nią, a tylną ścianą tworzy się dodatkowa, otwarta kieszeń, - jedna otwarta (na przedniej ścianie torebki), w której można schować telefon, drobne kosmetyki, czy też inne niedużych rozmiarów przedmioty. Z tyłu, na zewnątrz torebki, znajduję się dodatkowa, mniejsza kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym. Do torebki dołączony jest długi, regulowany i dopinany pasek, dzięki któremu torebkę można wygodnie nosić na ramieniu.

 • Shopper bag Carla Berry skórzana złota na ramię - zdjęcie produktu

  Lekka trzykomorowa torebka damska skóra krokodyla złota Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Szykowna , średnich rozmiarów torebka damska, która niejedną kobietę wprawi w zachwyt! Klasyka stylu i ponadczasowy fason sprawiają, że z tą torebką na pewno będziesz modna, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejszy detal to również atrybuty, które wyróżniają ten model torebki. Torebka składa się z trzech komór głównych . Środkowa zamykana jest na zamek błyskawiczny, a przednia i tylna na zapięcie magnetyczne. We wnętrzu środkowej komory głównej znajdują się trzy mniejsze kieszenie : - jedna zamykana na zamek błyskawiczny - na tylnej ścianie torebki, przydatna na dokumenty, klucze lub inne ważne przedmioty, - dwie otwarte - na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować, np. telefon komórkowy, podręczne kosmetyki, bilety lub inne drobiazgi. Torebka wyposażona jest w dwie rączki, za pomocą których można nosić ją na ramieniu. Torebka posiada także długi, regulowany pasek, który dopinany jest za pomocą karabińczyków. Z przodu torebka ozdobiona jest stylowym brelokiem z frędzlami. Brelok nie jest odpinany.

 • Shopper bag Carla Berry matowa z breloczkiem - zdjęcie produktu

  Lekka trzykomorowa torebka damska srebrna Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Szykowna , średnich rozmiarów torebka damska, która niejedną kobietę wprawi w zachwyt! Klasyka stylu i ponadczasowy fason sprawiają, że z tą torebką na pewno będziesz modna, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejszy detal to również atrybuty, które wyróżniają ten model torebki. Torebka składa się z trzech komór głównych . Środkowa zamykana jest na zamek błyskawiczny, a przednia i tylna na zapięcie magnetyczne. We wnętrzu środkowej komory głównej znajdują się trzy mniejsze kieszenie : - jedna zamykana na zamek błyskawiczny - na tylnej ścianie torebki, przydatna na dokumenty, klucze lub inne ważne przedmioty, - dwie otwarte - na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować, np. telefon komórkowy, podręczne kosmetyki, bilety lub inne drobiazgi. Torebka wyposażona jest w dwie rączki, za pomocą których można nosić ją na ramieniu. Torebka posiada także długi, regulowany pasek, który dopinany jest za pomocą karabińczyków. Z przodu torebka ozdobiona jest stylowym brelokiem z frędzlami. Brelok nie jest odpinany.

 • Shopper bag Carla Berry z breloczkiem skórzana duża - zdjęcie produktu

  Lekka trzykomorowa torebka damska skóra krokodyla beżowa Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Szykowna , średnich rozmiarów torebka damska, która niejedną kobietę wprawi w zachwyt! Klasyka stylu i ponadczasowy fason sprawiają, że z tą torebką na pewno będziesz modna, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejszy detal to również atrybuty, które wyróżniają ten model torebki. Torebka składa się z trzech komór głównych . Środkowa zamykana jest na zamek błyskawiczny, a przednia i tylna na zapięcie magnetyczne. We wnętrzu środkowej komory głównej znajdują się trzy mniejsze kieszenie : - jedna zamykana na zamek błyskawiczny - na tylnej ścianie torebki, przydatna na dokumenty, klucze lub inne ważne przedmioty, - dwie otwarte - na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować, np. telefon komórkowy, podręczne kosmetyki, bilety lub inne drobiazgi. Torebka wyposażona jest w dwie rączki, za pomocą których można nosić ją na ramieniu. Torebka posiada także długi, regulowany pasek, który dopinany jest za pomocą karabińczyków. Z przodu torebka ozdobiona jest stylowym brelokiem z frędzlami. Brelok nie jest odpinany.

 • Shopper bag Carla Berry na ramię z breloczkiem skórzana mieszcząca a8 - zdjęcie produktu

  Lekka trzykomorowa torebka damska skóra krokodyla jasny brąz Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Szykowna , średnich rozmiarów torebka damska, która niejedną kobietę wprawi w zachwyt! Klasyka stylu i ponadczasowy fason sprawiają, że z tą torebką na pewno będziesz modna, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejszy detal to również atrybuty, które wyróżniają ten model torebki. Torebka składa się z trzech komór głównych . Środkowa zamykana jest na zamek błyskawiczny, a przednia i tylna na zapięcie magnetyczne. We wnętrzu środkowej komory głównej znajdują się trzy mniejsze kieszenie : - jedna zamykana na zamek błyskawiczny - na tylnej ścianie torebki, przydatna na dokumenty, klucze lub inne ważne przedmioty, - dwie otwarte - na przedniej ścianie torebki, gdzie można schować, np. telefon komórkowy, podręczne kosmetyki, bilety lub inne drobiazgi. Torebka wyposażona jest w dwie rączki, za pomocą których można nosić ją na ramieniu. Torebka posiada także długi, regulowany pasek, który dopinany jest za pomocą karabińczyków. Z przodu torebka ozdobiona jest stylowym brelokiem z frędzlami. Brelok nie jest odpinany.

 • Złota shopper bag Carla Berry na ramię duża - zdjęcie produktu

  Lekka trzykomorowa torebka damska złota Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Szykowna , średnich rozmiarów torebka damska, która niejedną kobietę wprawi w zachwyt! Klasyka stylu i ponadczasowy fason sprawiają, że z tą torebką na pewno będziesz modna, niezależnie od aktualnie panujących trendów. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejszy detal to również atrybuty, które wyróżniają ten model torebki. Torebka składa się z trzech komór głównych . Środkowa zamykana jest na zamek błyskawiczny, a przednia i tylna na zapięcie magnetyczne. We wnętrzu środkowej komory głównej znajdują się trzy mniejsze kieszenie : - jedna zamykana na zamek błyskawiczny - na przedniej ścianie torebki, przydatna na dokumenty, klucze lub inne ważne przedmioty, - dwie otwarte - na tylnej ścianie torebki, gdzie można schować, np. telefon komórkowy, podręczne kosmetyki, bilety lub inne drobiazgi. Torebka wyposażona jest w dwie rączki, za pomocą których można nosić ją na ramieniu. Torebka posiada także długi, regulowany pasek, który dopinany jest za pomocą karabińczyków. Z przodu torebka ozdobiona jest stylowym brelokiem z frędzlami. Brelok nie jest odpinany.

 • Shopper bag Carla Berry bez dodatków na ramię - zdjęcie produktu

  Dwukomorowa elegancka torebka damska złota Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Elegancka, starannie wykonana torebka damska średniej wielkości . Idealny dodatek dla każdej, lubiącej niestandardowe akcesoria, kobiety. Torebka posiada dwie komory główne . Tylna zamykana jest zapięciem magnetycznym, a przednia zamkiem błyskawicznym. Torebka wykonana jest w bardzo modnej obecnie formule - bez podszewki w środku. We wnętrzu tylnej komory głównej znajduje się jedna mniejsza kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym. Torebka wyróżnia się tym, że można zmieniać jej rozmiary , gdyż po obydwu bokach torebki, na górnych, wewnętrznych brzegach znajdują się po dwa zatrzaski, które można spiąć razem. Zmniejsza się przez to obwód torebki w jej górnej części, co nadaje jej bardziej subtelny wygląd. Torebka wyposażona jest w dwa paski , jeden krótszy i jeden dłuższy. Obydwa są odpinane, więc można je nosić zamiennie, w zależności od potrzeb. Krótszy pasek jest nabijany srebrnymi ćwiekami, co nadaje torebce bardziej drapieżnego wyglądu . Pasek jest wystarczająco długi, aby można za jego pomocą nosić torebkę na ramieniu. Nie jest regulowany. Dłuższy pasek jest regulowany i odpinany .

 • Shopper bag Carla Berry skórzana duża elegancka na ramię bez dodatków - zdjęcie produktu

  Dwukomorowa torebka damska skóra krokodyla złota Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Elegancka, starannie wykonana torebka damska średniej wielkości . Idealny dodatek dla każdej, lubiącej niestandardowe akcesoria, kobiety. Torebka posiada dwie komory główne . Tylna zamykana jest zapięciem magnetycznym, a przednia zamkiem błyskawicznym. Torebka wykonana jest w bardzo modnej obecnie formule - bez podszewki w środku. We wnętrzu tylnej komory głównej znajduje się jedna mniejsza kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym. Torebka wyróżnia się tym, że można zmieniać jej rozmiary , gdyż po obydwu bokach torebki, na górnych, wewnętrznych brzegach znajdują się po dwa zatrzaski, które można spiąć razem. Zmniejsza się przez to obwód torebki w jej górnej części, co nadaje jej bardziej subtelny wygląd. Torebka wyposażona jest w dwa paski , jeden krótszy i jeden dłuższy. Obydwa są odpinane, więc można je nosić zamiennie, w zależności od potrzeb. Krótszy pasek jest nabijany srebrnymi ćwiekami, co nadaje torebce bardziej drapieżnego wyglądu . Pasek jest wystarczająco długi, aby można za jego pomocą nosić torebkę na ramieniu. Nie jest regulowany. Dłuższy pasek jest regulowany i odpinany .

 • Shopper bag Carla Berry bez dodatków duża - zdjęcie produktu

  Dwukomorowa elegancka torebka damska srebrna Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Elegancka, starannie wykonana torebka damska średniej wielkości . Idealny dodatek dla każdej, lubiącej niestandardowe akcesoria, kobiety. Torebka posiada dwie komory główne . Tylna zamykana jest zapięciem magnetycznym, a przednia zamkiem błyskawicznym. Torebka wykonana jest w bardzo modnej obecnie formule - bez podszewki w środku. We wnętrzu tylnej komory głównej znajduje się jedna mniejsza kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym. Torebka wyróżnia się tym, że można zmieniać jej rozmiary , gdyż po obydwu bokach torebki, na górnych, wewnętrznych brzegach znajdują się po dwa zatrzaski, które można spiąć razem. Zmniejsza się przez to obwód torebki w jej górnej części, co nadaje jej bardziej subtelny wygląd. Torebka wyposażona jest w dwa paski , jeden krótszy i jeden dłuższy. Obydwa są odpinane, więc można je nosić zamiennie, w zależności od potrzeb. Krótszy pasek jest nabijany srebrnymi ćwiekami, co nadaje torebce bardziej drapieżnego wyglądu . Pasek jest wystarczająco długi, aby można za jego pomocą nosić torebkę na ramieniu. Nie jest regulowany. Dłuższy pasek jest regulowany i odpinany .

 • Shopper bag Carla Berry na ramię - zdjęcie produktu

  Dwukomorowa torebka damska skóra krokodyla jasny brąz Carla Berry Evangarda.pl

  153 zł

  Elegancka, starannie wykonana torebka damska średniej wielkości . Idealny dodatek dla każdej, lubiącej niestandardowe akcesoria, kobiety. Torebka posiada dwie komory główne . Tylna zamykana jest zapięciem magnetycznym, a przednia zamkiem błyskawicznym. Torebka wykonana jest w bardzo modnej obecnie formule - bez podszewki w środku. We wnętrzu tylnej komory głównej znajduje się jedna mniejsza kieszonka zamykana zamkiem błyskawicznym. Torebka wyróżnia się tym, że można zmieniać jej rozmiary , gdyż po obydwu bokach torebki, na górnych, wewnętrznych brzegach znajdują się po dwa zatrzaski, które można spiąć razem. Zmniejsza się przez to obwód torebki w jej górnej części, co nadaje jej bardziej subtelny wygląd. Torebka wyposażona jest w dwa paski , jeden krótszy i jeden dłuższy. Obydwa są odpinane, więc można je nosić zamiennie, w zależności od potrzeb. Krótszy pasek jest nabijany srebrnymi ćwiekami, co nadaje torebce bardziej drapieżnego wyglądu . Pasek jest wystarczająco długi, aby można za jego pomocą nosić torebkę na ramieniu. Nie jest regulowany. Dłuższy pasek jest regulowany i odpinany .

Zobacz więcej produktów