Casio z pulsometrem

Casio z pulsometrem - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "casio z pulsometrem"

 • Zegarek Rubicon - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Smartwatch RUBICON RNBE64 Czarny SMARUB095 Rubicon promocyjna cena happytime.com.pl

  209.00 zł 299.00 zł
  Zegarek Smartwatch RUBICON RNBE64 Czarny. Wodoszczelny zegarek elektroniczny z pulsometrem i krokomierzem.
 • Zegarek Rubicon - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Smartwatch RUBICON RNBE74 Srebrny SMARBN091 Rubicon promocyjna cena happytime.com.pl

  189.00 zł 299.00 zł
  Zegarek Smartwatch RUBICON RNBE74 Srebrny Elegancki zegarek elektroniczny z pulsometrem i krokomierzem.
 • Zegarek Rubicon - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Smartwatch Rubicon RNCE58 ciemno zielony Rubicon wyprzedaż happytime.com.pl

  108.00 zł 199.00 zł
  Smartwatch sportowy Rubicon SMARUB042 z pulsometrem, krokomierzem, wielofunkcyjny.
 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK G-Squad UCA/120 Casio W.KRUK

  579.00 zł
  Męski zegarek Casio GBA-800-1AER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana z tworzywa sztucznego. Model wyróżnia się czarną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GBA-800-1AER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GBA-800-1AER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji.
 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK G-Squad UCA/122 Casio W.KRUK

  529.00 zł
  Męski zegarek Casio GBD-800-8ER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana z tworzywa sztucznego. Model wyróżnia się czarną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GBD-800-8ER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GBD-800-8ER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji. Oferowany model został wyposażony w przydatne funkcje, m.in.: Bluetooth® Smart, podświetlenie Super Illuminator, system wstrząsoodporny, stoper z pamięcią do 200 okrążeń, timer, 5 alarmów dziennych, format 12/24h oraz kalendarz automatyczny.
 • Zegarek Casio analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK Gravitymaster UCA/123 Casio W.KRUK

  2399.00 zł
  Męski zegarek Casio GWR-B1000-1A1ER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana z tworzywa sztucznego. Model wyróżnia się czarną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GWR-B1000-1A1ER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GWR-B1000-1A1ER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji.
 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK Original UCA/125 Casio W.KRUK

  879.00 zł 1099.00 zł
  Męski zegarek Casio GM-6900B-4ER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana ze stali szlachetnej. Model wyróżnia się wielofunkcyjną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GM-6900B-4ER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GM-6900B-4ER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji.
 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK G-STEEL UCA/126 Casio W.KRUK

  1149.00 zł
  Męski zegarek Casio GM-6900G-9ER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana ze stali szlachetnej. Model wyróżnia się czarną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GM-6900G-9ER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Sportowy model zegarka Casio GM-6900G-9ER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji.
 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK Classic UCA/129 Casio W.KRUK

  489.00 zł 699.00 zł
  Męski zegarek Casio GA-900C-1A4ER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana z tworzywa sztucznego. Model wyróżnia się czarną tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GA-900C-1A4ER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GA-900C-1A4ER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji.
 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  ZEGAREK G-SHOCK Classic UCA/130 Casio W.KRUK

  459.00 zł 679.00 zł
  Męski zegarek Casio GA-900-2AER G-SHOCK to nieodłączony dodatek dla każdego mężczyzny, który ceni sobie niebanalny styl w sportowym wydaniu. Masywna koperta w większym rozmiarze została wykonana z tworzywa sztucznego. Model wyróżnia się granatową tarczą z elektronicznym wyświetlaczem. Dodatkowo, całość przykryto mineralnym szkłem, które w wystarczający sposób chroni zegarek Casio GA-900-2AER G-SHOCK przed uszkodzeniem. Szerszy pasek gwarantuje komfort noszenia. Sportowy model zegarka Casio GA-900-2AER G-SHOCK to czasomierz już na pierwszy rzut oka wyjątkowy. Połączenie unikatowych wzorców mody męskiej i doskonale zbalansowane połączenie kolorystyczne świetnie podkreśli sportowy charakter stylizacji. Oferowany model został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, m.in.: system wstrząsoodporny G-Shock, luminescencyjną powłokę Neobrite, podświetlenie Super Illuminator, czas GMT, stoper, timer oraz 5 alarmów dziennych z opcją drzemki.

Casio z pulsometrem - zobacz nasze artykuły