Czarna koszula i niebieski krawat

Czarna koszula i niebieski krawat - sprawdź dostępne produkty

 • Krawat Lancerto - zdjęcie produktu

  Granatowo-Niebieski Krawat Wzór Lancerto Lancerto S.A.

  79.90 zł
  Granatowo-niebieski we wzór krawat to elegancki wybór, który idealnie pasuje do formalnych i biznesowych okazji. Kolor granatu i niebieski są dość neutralne, ale jednocześnie dodają głębi i zróżnicowania do stroju. Jeśli chcesz połączyć granatowo-niebieski krawat ze wzorem, sugerujemy, aby dobrać go do białej lub jasnoniebieskiej koszuli, która będzie dobrym tłem dla krawata. Dobra opcją byłby również granatowy lub szary garnitur, które pasują do większości kolorów. Granatowo-niebieski krawat ze wzorem jest elegancki, ale jednocześnie dodaje interesującego elementu do stroju. Możesz również dobrać do niego granatowe lub niebieskie dodatki, takie jak spinki do mankietów lub poszetka, aby wyróżnić kolor krawata. Popularny  wybór na formalne i biznesowe okazje. Ważne jest, aby dobierać go z umiarem i dostosowywać do reszty stroju i okoliczności. Skład: 100% poliester
 • Krawat Lancerto niebieski w paski - zdjęcie produktu

  Krawat Błękitny w Paski Dzianinowy Lancerto

  99.90 zł
  Krawat dzianinowy typu knit w błękitnym kolorze w kolorowe paski. Dzięki uniwersalnej szerokości (6 cm) krawat pasuje do kołnierzyków klasycznych kent, włoskich i półwłoskich, a także wszystkich kształtów twarzy. Krawat dzianinowy knit zakończony prostokątnie to klasyka stylu smart casual, dyskretnie podkreśla wyjątkowość naszego ubioru,jednocześnie nie jest tak formalny jak krawaty zakończone trójkątnie.Skład materiału:100% Poliester (dzianina) Idealnie sprawdzi się w zestawach zarówno z letnimi marynarkami z bawełny oraz lnu, jak i grubszymi, wełnianymi przeznaczonymi na okres jesienno-zimowy.
 • Krawat Lancerto - zdjęcie produktu

  Krawat Mixkolor Lancerto promocyjna cena

  79.90 zł
  Krawat wielokolorowy w mikrowzór. Dzięki uniwersalnej szerokości krawat pasuje do kołnierzyków klasycznych kent, włoskich i półwłoskich, a także wszystkich kształtów twarzy. Krawat z podszewką, jest lekki ale jednocześnie sprężysty. Mięsista tkanina i nieznaczne wypełnienie sprawią, że krawat doskonale utrzymuje swój kształt, a po rozwiązaniu tkanina szybko wraca do swojej pierwotnej formy. Ponadto świetnie wygląda z każdym rodzajem węzła.Skład tkaniny:100% mikrofibra
 • Krawat Lancerto - zdjęcie produktu

  Krawat Dzianinowy Niebieski Lancerto Lancerto S.A. promocja

  99.90 zł
  Krawat dzianinowy typu knit w błękitnym kolorze w ciemnogranatowe paski. Dzięki uniwersalnej szerokości (6 cm) krawat pasuje do kołnierzyków klasycznych kent, włoskich i półwłoskich, a także wszystkich kształtów twarzy. Krawat dzianinowy knit zakończony prostokątnie to klasyka stylu smart casual, dyskretnie podkreśla wyjątkowość naszego ubioru, jednocześnie nie jest tak formalny jak krawaty zakończone trójkątnie.Skład materiału:100% Poliester (dzianina) Idealnie sprawdzi się w zestawach zarówno z letnimi marynarkami z bawełny oraz lnu, jak i grubszymi, wełnianymi przeznaczonymi na okres jesienno-zimowy.
 • Krawat BOSS HUGO - zdjęcie produktu

  BOSS krawat jedwabny kolor czarny ANSWEAR.com

  164.99 zł
  - Szerokość w najszerszym miejscu: 7,5 cm. - Długość: 144 cm.
 • Krawat Hugo Boss - zdjęcie produktu

  HUGO krawat jedwabny kolor niebieski ANSWEAR.com

  154.99 zł
  - Szerokość w najszerszym miejscu: 5 cm. - Długość: 150 cm. - Wymiary podane dla rozmiaru: One.
 • Krawat Hugo Boss - zdjęcie produktu

  HUGO krawat jedwabny kolor niebieski ANSWEAR.com

  159.99 zł
  - Szerokość w najszerszym miejscu: 5,5 cm. - Długość: 149 cm.
 • Krawat Michael Kors - zdjęcie produktu

  Michael Kors krawat jedwabny kolor niebieski Michael Kors ANSWEAR.com

  219.99 zł
  - Szerokość w najszerszym miejscu: 7 cm. - Długość: 146 cm. - Wymiary podane dla rozmiaru: One.
 • Krawat BOSS HUGO - zdjęcie produktu

  BOSS krawat kolor czarny ANSWEAR.com

  179.99 zł
  - BOSS RESPONSIBLE to linia produktów wykonanych z materiałów pozyskiwanych w bardziej ekologiczny sposób. - Szerokość w najszerszym miejscu: 6 cm. - Długość: 146 cm.
 • Krawat BOSS HUGO - zdjęcie produktu

  BOSS krawat z domieszką jedwabiu kolor niebieski ANSWEAR.com

  179.99 zł
  - BOSS RESPONSIBLE to linia produktów wykonanych z materiałów pozyskiwanych w bardziej ekologiczny sposób. - Szerokość w najszerszym miejscu: 6 cm. - Długość: 146 cm.

Wyszukaj podobne do "czarna koszula i niebieski krawat"

Czarna koszula i niebieski krawat - zobacz nasze artykuły