Dezodorant adidas damski


Dezodorant adidas damski - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "dezodorant adidas damski"


 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Invisible Fresh, dezodorant, spray, damski, 150 ml Nivea smyk promocyjna cena

  15 zł 26 zł
  Nivea Antyperspirant Invisible w sprayu For Black White Fresh to nowy antyperspirant opracowany we współpracy z ekspertami z dziedziny tekstyliów, by zapewnić Ci mocną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia ubrań. Antyperspirant w kulce nie pozostawia białych plam na czarnych ubraniach ani żółtych na białych. Czarne bluzki i sukienki pozostają czarne, a białe – białe, bez przebarwień i smug. Unikalna Formuła chroni Cię przed nadmiernym poceni..
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Invisible Silky Smooth, damski dezodorant roll-on, 50 ml Nivea smyk

  14 zł
  Nivea Antyperspirant Black White Invisible Silky Smooth roll-on to produkt, który zapewni Ci skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia ubrań. Pozostawia uczucie jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry, nawet przy codziennym goleniu. Nie podrażnia skóry. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin i pomaga zachować pierwotny kolor ubrań. Antyperspirant nie pozostawia żółtych plam na czarnych ubraniach ani białych śladów na czarnych kos..
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Fresh Citrus 48h, dezodorant, spray, damski, 150 ml Nivea smyk

  11 zł 12 zł
  Dezodorant anty-perspirant damski o pięknym zapachu limonki i bergamotki. Zapewnia uczucie świeżości do 48 godzin
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Fresh Blossom 48h, dezodorant, spray damski, 150 ml Nivea smyk

  11 zł 12 zł
  Dezodorant anty-perspirant damski o pięknym zapachu bukietu kwiatów i trawy cytrynowej. Zapewnia uczucie świeżości do 48 godzin.
 • Antyperspirant damski - zdjęcie produktu

  Garnier, Mineral, dezodorant roll-on, 48h Invisible Clean Cotton, 50 ml smyk

  12 zł
  Dezodorant ant-perspirant damski z Mineralite. Zapobiega przykremu zapachowi do 48 godzin. Nie pozostawia na ubraniach białych i żółtych plam, nie odbarwia tkanin. Bez alkoholu etylowego.
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Invisible Clear, dezodorant, spray, damski, 250 ml Nivea promocyjna cena smyk

  25 zł
  Antyperspirant Nivea Deo Invisible Clear to pierwsza linia dezodorantów o 48-godzinnej ochronie antyperspirantu, która nie pozostawia żadnych białych śladów na ciemnych tkaninach, jak również minimalizuje powstawanie żółtych plam na jasnej odzieży. Nie pozostawia białych śladów na czarnym ubraniu Chroni przed powstawaniem żółtych plam na białym ubraniu 48h skuteczna ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja Nivea Bez alkoholu i barwnik&o..
 • Antyperspirant damski Fa - zdjęcie produktu

  Fa, Amazonia Spirit, dezodorant damski, roll-on, 50 ml Fa smyk

  10 zł
  Dezodorant zapewnia 24 godzinną ochronę przed poceniem. Ma delikatny kwiatowy zapach. Zawiera100% Naturalny ekstrakt z masła Murumuru. -Bez soli aluminium-wegańskieSKŁADNIKI (INCI)Butan, Alcohol Denat. al, propan, izobutan, cytrynian trietylu, perfumy / perfumy i, masło nasion Astrocaryum murumuru, fenoksyetanol ta, poliglicerylo-3 kaprylu eu, kwas butyloktanowy Ti, salicylan benzylu, linalool i, limonen i, alkohol benzylowy. , Geraniol i, Alpha-Izomethyl Ionone i, Citronellol, Eugenol i
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Stress Protect, dezodorant w sprayu, damski, 250 ml Nivea promocja smyk

  18 zł 19 zł
  NIVEA  Antyperspirant Stress Protect w sprayu skutecznie pomaga Ci zyskać pewność siebie w codziennych stresujących sytuacjach, dzięki czemu nie musisz dodatkowo niepokoić się nieprzyjemnym zapachem czy mokrymi plamami na ubraniach. Dzięki specjalnej formule Stress Protect, połączonej z kompleksem cynku, antyperspirant zapewnia delikatną pielęgnację i niezawodną ochronę, nawet w sytuacjach, kiedy jesteś pod wpływem dużego stresu. Antyperspirant skutecznie chroni Cię przed nieprzyjemnym za..
 • Antyperspirant damski Nivea - zdjęcie produktu

  Nivea, Invisible Pure, dezodorant w sprayu damski, 250 ml Nivea okazyjna cena smyk

  25 zł
  NIVEA Antyperspirant Invisible Pure spray for Black White to antyperspirant opracowany we współpracy z ekspertami z dziedziny tekstyliów, by zapewnić Ci mocną i niezawodną ochronę przed poceniem się, bez ryzyka pobrudzenia ubrań. Spray nie pozostawia białych plam na czarnych ubraniach ani żółtych na białych. Czarne bluzki i sukienki pozostają czarne, a białe - białe, bez przebarwień i smug. Unikalna formuła chroni Cię przed nadmiernym poceniem się przez 48 godzin i pomaga zachować pierwotny ko..

Zobacz więcej produktów