Dyfuzor suszarka

Dyfuzor suszarka - sprawdź dostępne produkty

 • Świeca/dyfuzor Candly - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Candly świeca zapachowa sojowa It's a boy. 250 g Candly ANSWEAR.com

  129.99 zł
  - Zapachy, stworzone specjalnie dla Candly, pochodzą z Grasse - mekki świata perfum. Posiadają aż 20% nascyenia francuskich perfum co daje niezywkle intensywny i trwały zapach - nawet gdy świeca się nie pali. - Produkty powstają w limitowanych edycjach. Stworzenie każdego produktu wymaga czasu i dbałości o każdy detal. - Wykonane ręcznie. - Wyprodukowano w Polsce. - Nuty bazy: dębowy mech, kremowa wanilia, jodła balsamiczna - Nuty głowy: pinia, paczuli - Nuty serca: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe. - Czas palenia: 60 h. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy April Breeze Cocodor ANSWEAR.com

  179.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Olejek o zapachu kwietniowej bryzy, który jest jak muśnięcie delikatnego wiatru powiewającego z lasu w słoneczny poranek. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, kwiat i 5 patyczków bambusowych. - Trwałość produktu to około 150 dni (5 miesięcy). - Pojemność: 500 ml. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy Rose Cocodor ANSWEAR.com

  89.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Zapach to połączenie słodkiej róży centifolia pochodzącej z regionu Grasse oraz piżma. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, kwiat i 5 patyczków bambusowych. - Trwałość produktu to ok 60 dni. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Pojemność: 200 ml. - Wysokość: 50,5 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy Herbarium Deep Musk Cocodor ANSWEAR.com

  129.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Olejek o zapachu piżma, bergamotki, drzewa sandałowego i wanilii. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, suszone kwiaty i 5 patyczków bambusowych. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Trwałość produktu to ok 60 dni. - Pojemność: 220 ml. - Wysokość: 20 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy Garden Lavender Cocodor ANSWEAR.com

  89.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Zapach to połączeniem słodyczy oraz unikalnego, ziołowego zapachu lawendy zerwanej z nasłonecznionego ogrodu późną wiosną. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, suszone kwiaty i 5 patyczków bambusowych. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Trwałość produktu to około 36 dni. - Pojemność: 120 ml. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy Flower Rose Cocodor ANSWEAR.com

  109.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Olejek o zapachu słodkiej róży centifolia. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, suszone kwiaty i 5 patyczków bambusowych. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Trwałość produktu to ok 60 dni. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Pojemność: 200 ml. - Wysokość: 20,5 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cocodor - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Cocodor dyfuzor zapachowy Flower Rose Cocodor ANSWEAR.com

  79.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Olejek o zapachu słodkiej róży centifolia. - Dla wzmocnienia projekcji zapachu marka Cocodor używa specjalnego, nietoksycznego dla środkowiska rozpuszczalnika Augeo, wytworzonego z odnawialnego źródła, jakim jest soja. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem, suszone kwiaty i 5 patyczków bambusowych. - Trwałość produktu to około 36 dni. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Pojemność: 120 ml. - Wymiary: 20,5 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax dyfuzor zapachowy Fresh Air & Birch 118 ml Paddywax ANSWEAR.com

  139.99 zł
  - Kolekcja eco z pojemnikami z recyklingu. - Produkt zapakowany w tubę z forniru. - Doskonały pomysł na prezent. - Nuta głowy: sól morska, musujące aldehydy, ozon cytrusowy, eukaliptus. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem oraz patyczki bambusowe. - Nuty serca: heliotrop, jaśmin, akord białej wody, szałwia muszkatołowa. - Nuty bazy: oszronione drewno, morze, brzoza, cedr, rozmaryn. - Trwałość zapachu: 4/6 miesięcy. - Wymiary: 23 x 7,6 x 7,6 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax zestaw kadzidełek zapachowych Tobacco Patchouli (100-pack) Paddywax ANSWEAR.com

  69.99 zł
  - Zestaw zapakowany w szklany słój z uchwytem w pokrywce, pozwalającym na postawienie kadzidełka i zbieranie resztek podczas palenia. - Nuty głowy: cynamon, gałka muszkatołowa. - Nuty serca: paczula, wetyweria. - Nuty bazy: tytoń, drzewo sandałowe, kremowa wanilia. - Wymiary: 12,7 x 5,1 x 5,1 cm.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - zdjęcie produktu

  Paddywax dyfuzor zapachowy Tabacco & Patchouli 88 ml Paddywax ANSWEAR.com

  129.99 zł
  - Kolekcja apteczna inspirowana stylem vintage. - Doskonały pomysł na prezent. - Nuty głowy: cynamon, gałka muszkatołowa. - Nuty serca: paczula, wetyweria. - Nuty bazy: tytoń, drzewo sandałowe, kremowa wanilia. - Trwałość zapachu: 3/4 miesiace. - Wymiary: 10 x 5 x 5 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.

Wyszukaj podobne do "dyfuzor suszarka"

 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax dyfuzor zapachowy Amber & Smoke 88 ml Paddywax ANSWEAR.com

  129.99 zł
  - Doskonały pomysł na prezent. - Kolekcja apteczna inspirowana stylem vintage. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem i 5 patyczków bambusowych. - Nuty głowy: jodła balsamiczna, bursztyn. - Nuty bazy: wanilia, drzewo sandałowe, dym. - Nuty serca: cynamon, paczula, goździki. - Trwałość zapachu: 3 /4 miesiące. - Wymiary: 10 x 5 x 5 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - zdjęcie produktu

  Paddywax świeca zapachowa sojowa Cactus Flower 85 g Paddywax ANSWEAR.com

  69.99 zł
  - Cudownie pachnąca mini świeca w ozdobnym szklanym słoju będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. - Doskonały pomysł na prezent. - Nuty bazy: herbata matcha, muguet, wanilia, bambus. - Nuty głowy: bergamotka, zroszona gruszka, kwiat jabłoni, woda kokosowa. - Nuty serca: kwiat kaktusa, gardenia, biała piwonia, aloes. - Czas palenia: 25 h. - Wymiary: 7,6 x 7,3 x 7, 3 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax świeca zapachowa sojowa Mindful 141 g Paddywax ANSWEAR.com

  109.99 zł
  - Kolekcja wellness cechuje się delikatnymi zapachami oraz kolorystyką aby uspokoić umysł i wprowadzić w stan relaksu. - Doskonały pomysł na prezent. - Po wypaleniu pojemnik może służyć jako mała doniczka, pojemnik na drobiazgi czy ołówki. - Nuty głowy: eukaliptus. - Nuty serca: lawenda i rozmaryn. - Nuty bazy: cedr. - Czas palenia: 35 h. - Wymiary: 7,2 x x 7 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor &k Amsterdam - zdjęcie produktu

  &k amsterdam świeca bezzapachowa Mushroom Dots &k Amsterdam ANSWEAR.com

  89.99 zł
  - Oryginalny design. - Czas palenia: 13 h. - Wymiary: 13 x 11 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - zdjęcie produktu

  Paddywax świeca zapachowa sojowa Bordeaux Fig & Vetiver 226 g Paddywax ANSWEAR.com

  99.99 zł
  - Kolekcja eco z pojemnikami z recyklingu. - Po wypaleniu pojemnik może służyć jako mała doniczka, pojemnik na drobiazgi czy ołówki. - Nuty głowy: eukaliptus, słodka pomarańcza, cytryna w cukrze, truskawka. - Nuty serca: bordowa figa, dzika malina, geranium, pąki róży. - Nuty bazy: wetyweria, złota ambra, białe drewno, piżmo. - Czas palenia: 48-56 h. - Wymiary: 11,4 x 7,6 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax świeca zapachowa sojowa Verbena & Lemongrass 226 g Paddywax ANSWEAR.com

  99.99 zł
  - Kolekcja eco z pojemnikami z recyklingu. - Po wypaleniu pojemnik może służyć jako mała doniczka, pojemnik na drobiazgi czy ołówki. - Nuty głowy: cytryna, słodki eukaliptus, mandarynka, bergamotka. - Nuty serca: dzika werbena, trawa cytrynowa, liść geranium, róża. - Nuty bazy: soczysta zieleń, ostre piżmo, cedr, drzewo sandałowe. - Czas palenia: 48-56 h. - Wymiary: 11,4 x 7,6 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Paddywax świeca zapachowa sojowa Tobacco & Vanilla 425 g Paddywax ANSWEAR.com

  169.99 zł
  - Hygge to duńskie słowo oznaczające przytulność. Świeca w matowym ceramicznym naczyniu z miedzianym wieczkiem przywoła ten ciepły trend minimalizmu. - Nuty głowy: pomarańcza, cynamon. - Nuty serca: kwiat tytoniu, paczula, goździk. - Nuty bazy: cedr, wanilia, drzewo sandałowe, bursztyn. - Czas palenia: 98-105 h. - Wymiary: 13 x 10,2 cm. - Nie pozostawiaj palącej się świecy na dłużej niż cztery godziny bez przerwy. - Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru i nie umieszczaj jej w miejscu dostępnym dla dzieci lub zwierząt domowych. - Nie pozostawiaj płonącej świeczki w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. - Zawsze ustawiaj świecę na powierzchniach odpornych na działanie ciepła i unikaj grzałek oraz innych gorących powierzchni. - Przed zapaleniem świecy, zaleca się przycinanie knota na odpowiednią długość. Świecę palić z dala od obiektów łatwopalnych. - Nie umieszczaj świecy w miejscach narażonych na przeciągi ani w pobliżu źródeł ciepła. - Trzymaj świecę zawsze z dala od tekstyliów, wentylacji i otworów wentylacyjnych. - Jeśli używasz więcej niż jednej świecy na raz, pozostaw między nimi odstęp 10 cm. - Świeca powinna być ustawiona pionowo, aby wosk wypalał się równomiernie. - Odczekaj po zgaszeniu, aż wosk ostygnie, zanim ponownie ją zapalisz. - Zgaś świecę zanim całkowicie się wypali. - Pamiętaj, aby zawsze pozostawić przynajmniej 1 cm wosku.
 • Świeca/dyfuzor Paddywax - zdjęcie produktu

  Paddywax dyfuzor zapachowy Fig & Olive 118 ml Paddywax ANSWEAR.com

  159.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Zestaw zawiera dyfuzor z olejkiem oraz patyczki bambusowe. - Nuty bazy: drewno topoli, czyste piżmo, fasolka tonka. - Nuty głowy: zielone liście oliwki, cytryna Meyera, oszroniony akord aldehydowy. - Nuty serca: czarne figi, Hedione, zamglone liście figi. - Trwałość zapachu: - Wymiary: 10 x 6 x 6 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cereria Molla - zdjęcie produktu

  Cerreria Molla dyfuzor zapachowy Tea & Lemongrass 100 ml Cereria Molla ANSWEAR.com

  119.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Produkt w szklanym pojemniku nadającym się do recyklingu z dołączonymi pręcikami rattanowymi. - Nuty głowy: cytrusy, limonka, trawa cytrynowa. - Nuty serca: pomarańcza, zielona herbata, lawenda, mięta, zboże. - Nuty bazy: piżmo, nuty morskie. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Wymiary: 6,6 x 6,6 x 8 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.
 • Świeca/dyfuzor Cereria Molla - zdjęcie produktu

  Cerreria Molla dyfuzor zapachowy Brazilian Mango 100 ml Cereria Molla ANSWEAR.com

  89.99 zł
  - Prosty i elegancki design. - Całość zapakowana w pudełko, może być świetnym prezentem. - Produkt o zazpachu mango, pomarańczy, malin, brzoskwini oraz kwiatów. - Produkt w szklanym pojemniku nadającym się do recyklingu z dołączonymi pręcikami rattanowymi. - Wymiary: 6 x 8 cm. - Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. - Przechowuj poza zasięgiem dzieci. - Może powodować reakcję alergiczną skóry. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. - Wysoce łatwopalna ciecz i opary. - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. - Zakaz palenia.

Dyfuzor suszarka - zobacz nasze artykuły