Ekskluzywne zegarki damskie

Ekskluzywne zegarki damskie - sprawdź dostępne produkty

 • Zegarek Balticus - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS New Sky Silver Black Pearl UBL/057 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Zegarek damski Balticus BLT-BALNSSB to delikatny i elegancki model z kolekcji Sky. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka wykonano z masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem.
 • Zegarek Balticus - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS Sky UBL/055 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek Balticus BLT-BALNSGNBL z kolekcji Balticus Sky to funkcjonalna i efektowna ozdoba Twojego nadgarstka. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka wykonano z masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem.
 • Balticus zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS Sky UBL/056 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek Balticus BLT-BALNSGW z kolekcji Sky to spełnienie marzeń o luksusowej biżuterii. Tarczę zegarka wykonano z masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację.
 • Zegarek Balticus - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS Sky UBL/058 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek BLT-BALNSSBL z kolekcji Balticus Sky to spełnienie marzeń o luksusowej biżuterii. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka, w głębokim odcieniu turkusu, wykonano z masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem.
 • Zegarek Balticus - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS Sky UBL/059 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek Balticus BLT-BALNSSNBL z kolekcji Sky to spełnienie marzeń o luksusowej biżuterii. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka wykonano z masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem. Oto nietuzinkowy dodatek o wyrazistej formie, w sam raz dla Ciebie!
 • Zegarek srebrny Balticus - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS New Sky Silver White Pearl UBL/060 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek z kolekcji Balticus Sky BLT-BALNSSW to elegancki i subtelny przykład kunsztu zegarmistrzowskiego. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka wykonano z masy perłowej, przykrywa ją wytrzymałe szkło szafirowe. Wodoszczelność do 50 m jest dodatkowym atutem tego zgrabnego modelu.
 • Balticus zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK BALTICUS New Sky Gold Blue Pearl UBL/054 Balticus W.KRUK

  1190.00 zł
  Damski luksusowy zegarek z kolekcji Balticus Sky to spełnienie marzeń o luksusowej biżuterii. Ekskluzywne zegarki damskie z tej linii wychodzą poza utarte schematy, pozwalając uzupełniać nawet najbardziej nietuzinkową stylizację. Tarczę zegarka wykonano z niebieskiej masy perłowej. Wodoszczelność do 50 m jest jego dodatkowym atutem. Model wykonano ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD w odcieniu złota. Wyposażony jest w niezawodny mechanizm kwarcowy.
 • Zegarek Picky Pica - zdjęcie produktu

  Zegarek Fossil Shae Picky Pica

  419.00 zł 599.00 zł
  Subtelnie zdobiony zegarek Fossil Shae BQ3371 posiada odcień różowego złota – dzięki temu sprawia wrażenie niezwykle wytwornego i luksusowego. Delikatne zdobienia w postaci symetrycznie rozmieszczonych, połyskujących kamyczków nadają mu niebanalnego charakteru. Umieszczono je wokół koperty oraz na bransolecie, co pozwoliło uzyskać efekt perfekcji i dbałości o detale. Damski zegarek z analogową tarczą posiada wyraźnie zaprezentowane godziny arabskim systemem liczbowym. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką w odcieniu różowego złota, dzięki czemu ten elegancki zegarek damski doskonale uzupełni Twoje ekskluzywne kreacje. To czasomierz, który musisz mieć, jeśli cenisz oryginalne dodatki i lubisz zaskakiwać eleganckimi akcesoriami. Model Fossil Shae BQ3371 będzie doskonałym towarzyszem wytwornych przyjęć i luksusowych spotkań. Idealnie sprawdzi się na wyjątkowe okazje, wymagające nieszablonowych stylizacji.
 • Zegarek Ted Baker - MODIVO - zdjęcie produktu

  Ted Baker Zegarek Bow BKPBWS211 Czarny Ted Baker MODIVO

  870.99 zł
  Ted Baker Zegarek Bow BKPBWS211 Czarny
 • Zegarek Festina - MODIVO - zdjęcie produktu

  Festina Zegarek Boyfriend Chronograph 20639/3 Złoty Festina MODIVO

  1099.00 zł
  Festina Zegarek Boyfriend Chronograph 20639/3 Złoty

Wyszukaj podobne do "ekskluzywne zegarki damskie"

Ekskluzywne zegarki damskie - zobacz nasze artykuły