Emel roczki zimowe

Emel roczki zimowe - sprawdź dostępne produkty

 • Buty zimowe dziecięce Emel trzewiki - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  149.99 zł 259.99 zł
  Dziecięce trzewiki marki Emel w kolorze szarym z  dodatkiem turkusu. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej. Wnętrze i wkładka skórzane, co zapewnia zachowanie optymalnego klimatu, zawiązywane na sznurówki. Podeszwa lekka, elastyczna, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa – termokauczuku. Szerokie noski pozwalają na swobodne poruszanie paluszkami, a sztywne zapiętki gwarantują stabilność stopy. Obuwie opracowane do nauki chodzenia Roczki EMEL to obuwie, które ze względu na staranne ręczne wykonanie stanowią idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka do rozpoczęcia tak trudnego procesu nauki chodzenia. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie i zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  249.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2369C w kolorze szarym z motywem kolorowych serduszek. Wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej nubukowej z wstawkami ze skóry laminowanej. Wnęrze w całości wykonane ze skóry naturalnej, a antypoślizgowa podeszwa z termokauczuku. Sznurowanie dobrze dopasowuje buty do kształtu stóp, usztywniony zapiętek pozwala ustabilizować stopę.Wykonane z najwyższą starannością. Roczki to idealne buty do nauki chodzenia. Dobrze sprawdzą się również na szczupłych stópkach, gdyż szeroki rozstaw oczek pozwala na mocne dociągnięcie sznurówki.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  239.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 1101B-7 w kolorze błękitnym. Buty wykonane są z miękkiej skóry zamszowej z ciekawą fakturą łuski, co tworzy niepowtarzalny efekt. Wiązanie na sznurówkę daje możliwość regulacji oraz prawidłowego dopasowania bucika do stopy dziecka. Jak wszystkie roczki posiadają usztywniony zapiętek prawidłowo stabilizujący stopę w buciku oraz elastyczną podeszwę wykonaną z termokauczuku co pozwala na wygodny i naturalny chód. Fason ten doskonale sprawdzi się w przypadku aktywnych maluchów, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  149.99 zł 259.99 zł
  Dziecięce trzewiki marki Emel w kolorze brązowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry zamszowej. Wyściółka wraz z wkładka skóra naturalna i material tekstylny. Podeszwa lekka, elastyczna, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa – termokauczuku. Szerokie noski pozwalają na swobodne poruszanie paluszkami, a sztywne zapiętki gwarantują stabilność stopy. Roczki EMEL to obuwie profilaktyczne, ze względu na staranne ręczne wykonanie stanowią idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka do rozpoczęcia tak trudnego procesu nauki chodzenia. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie i zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  239.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES1101-36 w kolorze brudnego różu. Cholewka wykonana jest z perforowanej skóry naturalnej (nubuk). Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Ten fason z pewnością będzie pasował do niejednej stylizacji.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  289.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model E2333-31 w kolorze różowym. Cholewka wykonana jest z naturalnej skóry zamszowej. Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty zapinane są na rzepy, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Jeżeli szukasz pierwszych bucików dla Twojego dziecka ten model jest idealny.
 • Buty zimowe dziecięce Emel różowe ze skóry - zdjęcie produktu

  Trzewiki EMEL Emel Darbut

  169.99 zł 239.99 zł
  Dziecięce trzewiki marki Emel w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej. Wnętrze wraz z wkładka skóra naturalna, co zapewnia zachowanie optymalnego klimatu. Podeszwa lekka, elastyczna, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa – termokauczuku. Szerokie noski pozwalają na swobodne poruszanie paluszkami, a sztywne zapiętki gwarantują stabilność stopy. Buty zapinane na zamek błyskawiczny, dodatkowo sznurówki i rzep, ktory zabezpiecza zamek przed odpinaniem. Obuwie opracowane do nauki chodzenia Roczki EMEL to obuwie, które ze względu na staranne ręczne wykonanie stanowią idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka do rozpoczęcia tak trudnego procesu nauki chodzenia. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie i zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  249.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2429-27 w kolorze szarym. Cholewka wykonana jest z perforowanej skóry naturalnej (nubuk). Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Z pewnością sprawdzą się jako buty do chodzenia na co dzień i przy każej aktywności.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  229.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2045A-12 w kolorze różowym. Cholewka wykonana jest z naturalnej skóry zamszowej. Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Fason dla małych sportowców, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  229.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2045A-08 w kolorze karmelowy. Cholewka wykonana jest z naturalnej skóry zamszowej. Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Fason dla małych sportowców, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony.

Wyszukaj podobne do "emel roczki zimowe"

 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  239.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES1101C w kolorze niebieskim. Cholewka wykonana jest z perforowanej skóry naturalnej (nubuk). Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Fason dla małych sportowców, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony.
 • Buty zimowe dziecięce Emel sznurowane szare - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  259.00 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model E2388G-5 w kolorze szarym. Buty wykonane są z perforowanej skóry nubukowej oraz zamszowej, co tworzy niepowtarzalny efekt. Wiązanie na sznurówkę daje możliwość regulacji oraz prawidłowego dopasowania bucika do stopy dziecka. Jak wszystkie roczki posiadają usztywniony zapiętek prawidłowo stabilizujący stopę w buciku oraz elastyczną podeszwę wykonaną z termokauczuku co pozwala na wygodny i naturalny chód. Fason ten doskonale sprawdzi się w przypadku aktywnych maluchów, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony. Rozmiar obuwia 18 19 20 21 22 23 24 25 Długość wkładki 11,5 12,0 12,7 13,3 13,9 14,5 15,2 15,7
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  249.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2411A-33 w kolorze oliwkowym. Cholewka wykonana jest z naturalnej skóry nubukowej oraz zamszowej. Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Fason dla małych sportowców, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony. Model dla aktywnych dzieciaków! Jak zawsze w przypadku firmy Emel, buciki wykonane ręcznie i z najwyższą starannością.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  249.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2411A-26 w kolorze karmelowym. Cholewka wykonana jest z naturalnej skóry nubukowej oraz zamszowej. Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Fason dla małych sportowców, dla których dzień bez ruchu to dzień stracony. Model dla aktywnych dzieciaków! Jak zawsze w przypadku firmy Emel, buciki wykonane ręcznie i z najwyższą starannością.
 • Buty zimowe dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  249.99 zł
  Trzewiki dziecięce marki Emel model ES 2429-23 w kolorze różowym. Cholewka wykonana jest z perforowanej skóry naturalnej (nubuk). Wnętrze i wkładka również wykonane są ze skóry naturalnej. Roczki marki Emel odznaczają się lekkością i elastycznością. W oczywisty sposób wpływa to na ich wygodę. Skóra naturalna zapewnia odpowiednią przewiewność. Pozwala to uchronić dziecko przed nadmiernym poceniem się stopy. Buty wiązane na sznurówkę, co ułatwia prawidłowe dopasowanie buta do tęgości i szerokości stopy. Ponadto, wiązane buty pomagają stabilizować stopę dziecka i utrzymywać ją w odpowiedniej pozycji. Antypoślizgowy, elastyczny spód wykonany z termokauczuku, w niczym nie ograniczy pracy dziecięcych stóp, a tym samym dobrej zabawy. Z pewnością sprawdzą się jako buty do chodzenia na co dzień i przy każej aktywności. Rozmiar obuwia 19 20 21 22 23 24 25 Długość wkładki 11,7 12,4 13,1 13,7 14,3 15,0 15,5
 • Emel buty zimowe dziecięce jesienne - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  219.99 zł
  Roczki dziecięce marki Emel model E918-8 w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry licowej. Wnętrze buta wyłożone jest skórą, idealnie dopasowującą się do kształtu stopy dziecka. Model wiązany jest na bawełniane sznurówki, które dobrze dopasują fason do każdej nóżki i wraz z delikatnie podwyższoną cholewką zadbają o jej stabilizację i prawidłowe ułożenie. Zabudowana pięta doskonale stabilizuje stopę dziecka i ułatwia poprawne ustawianie stopy podczas chodzenia. Podeszwa lekka, elastyczna, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa – termokauczuku. Szerokie noski pozwalają na swobodne poruszanie paluszkami, a sztywne zapiętki gwarantują stabilność stopy. Dziurki na przodzie powodują, że nóżka dziecka czuje się wyjątkowo narualnie dzięki bezpośredniemu dopływowi powietrza. Buciki te z całą pewnością łączą w sobie styl i wygodę. Ręcznie wykonane. Produkt polski.
 • Sandały dziecięce różowe Emel skórzane - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  159.99 zł 229.99 zł
  Sandały dziecięce marki Emel model 2637-9 w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry lakierowanej, wnętrze oraz wkładka to również skóra naturalna. Ich dodatkowym atutem zabudowana pięta. Podwójne zapięcie na rzep ułatwi regulację oraz prawidłowe dopasowanie obuwia do stóp. Malutki motylek stanowi ładną ozdobę.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Trapery Emel Emel okazja Darbut

  199.99 zł 299.99 zł
  Dziecięce traperki polskiej marki Emel w kolorze musztardowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – nubuk woskowany. Wnętrze ocieplone naturalną wełną owczą. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie, buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  149.99 zł 199.99 zł
  Dziecięce trzewiki polskiej marki Emel w kolorze białym. Cholewka, wnętrze oraz wkładka to skóra naturalna gładka, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  179.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze granatowym z efektownym akcentem w postaci kwiatków. Cholewka, wnętrze oraz wkładka to skóra naturalna , a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.