1. Strona główna
 2. fjallraven kanken plecak

Fjallraven kanken plecak

Fjallraven kanken plecak - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktów

Plecaki

Wygodne i poręczne plecaki już dawno przestały być zarezerwowane wyłącznie dla uczniów i pielgrzymów! Dziś torba noszona na plecach to znakomity wybór zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dla tych, którzy żyją w biegu, w wielkim mieście i tych, którzy uwielbiają zwiedzać i odkrywać nieznane zakątki na świecie! Nie wiesz, jaki model sprawić sobie do noszenia na co dzień? Poszukujesz idealnego plecaka do pracy? A może zastanawiasz się, jaki plecak kupić pierwszoklasiście? W ofercie Domodi znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji, wśród których nie brakuje najmodniejszych i najbardziej praktycznych plecaków dla każdego! Znajdź swój wymarzony plecak i ciesz się wygodą w każdej sytuacji!

Zobacz Plecaki

Wyszukaj podobne do Fjallraven kanken plecak

 • Plecak Fjällräven - zdjęcie produktu

  Plecak Fjällräven

  319 zł 399 zł

 • Plecak Fjällräven - zdjęcie produktu

  Plecak Fjällräven

  319 zł 399 zł

 • Plecak Fjällräven damski - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Pink Fjällräven alpinsklep.pl

  335 zł 419 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Pink Klasyczny plecak Kanken z wytrzymałego wodoodpornego materiału. Orginalny model z 1978 roku. Wysokość: 38 cmSzerokość: 27 cmGłębokość: 13 cmWaga: 300 gPojemność: 16 LRodzaj materiału: Vinylon FMateriał zewnętrzny: Vinylon F F 100% Vinylal Proste plecy to szczęśliwe plecy. Kånken wszedł na rynek w 1978r. aby oszczędzić dziecięce plecy. Problemy z plecami zaczęły się pojawiać w coraz młodszych grupach wiekowych a torby na ramię były popularne. Kånken ma wiele prostych, cennych funkcji. Plecak wkrótce stał się częstym widokiem na zielonych szkołach w całym kraju. Idea używania plecaka wkrótce się rozprzestrzeniła, tak jak Kånken. Dziś jest tak samo popularny i świetnym wyborem do szkoły, na dwór albo na rower do pracy. Kånken jest wykonany z wytrzymałego, lekkiego Vinylonu F. Duża komora główna z dużym otwarciem sprawia że wkładanie i wyjmowanie przedmiotów jest proste. Dwie kieszenie boczne i zamykana na suwak kieszeń z przodu. Rączka u góry, wąskie, giętkie ramiączka, poduszka w tylnej kieszeni i odblaskowe logo.

 • Plecak Fjällräven - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Autumn Leaf Fjällräven alpinsklep.pl

  399 zł 499 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Autumn Leaf Wysokość: 40 cm Szerokość: 28 cm Głębokość: 16 cm Waga: 460 g Pojemność: 18 L Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Kieszeń na laptopa: tak, do 15" Kånken rozwinął się od kiedy wszedł do sprzedaży w 1978r. Ten model ma miejsce na laptopa do 15'' w specjalnie wyściełanej komorze z tyłu. Wyściełane ramiączka. Duża komora główna, i kieszenie boczne i kieszeń na zamek z przodu. Całość wykonana z wytrzymałego Vinylon F. Pasuje na laptopy 15", minimalne wymiary 36 x 26 x 3 cm.

 • Plecak Fjällräven czerwony - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 17" Ox Red Fjällräven alpinsklep.pl

  415 zł 519 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 17" Ox Red Wysokość: 42 cm Szerokość: 30 cm Głębokość: 18 cm Waga: 500 g Pojemność: 20 L Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Kieszeń na laptopa: tak, do 17" Kånken rozwinął się od kiedy wszedł do sprzedaży w 1978r. Ten model ma miejsce na laptopa do 17'' w specjalnie wyściełanej komorze z tyłu. Wyściełane ramiączka. Duża komora główna, i kieszenie boczne i kieszeń na zamek z przodu. Całość wykonana z wytrzymałego Vinylon F. Pasuje na laptopy 17", minimalne wymiary 43 x 30 x 3 cm.

 • Plecak Fjällräven - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Ox Red Fjällräven alpinsklep.pl

  399 zł 499 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Ox Red Wysokość: 40 cm Szerokość: 28 cm Głębokość: 16 cm Waga: 460 g Pojemność: 18 L Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Kieszeń na laptopa: tak, do 15" Kånken rozwinął się od kiedy wszedł do sprzedaży w 1978r. Ten model ma miejsce na laptopa do 15'' w specjalnie wyściełanej komorze z tyłu. Wyściełane ramiączka. Duża komora główna, i kieszenie boczne i kieszeń na zamek z przodu. Całość wykonana z wytrzymałego Vinylon F. Pasuje na laptopy 15", minimalne wymiary 36 x 26 x 3 cm.

 • Plecak Fjällräven dla kobiet - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Black Fjällräven alpinsklep.pl

  399 zł 499 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Laptop 15" Black Wysokość: 40 cm Szerokość: 28 cm Głębokość: 16 cm Waga: 460 g Pojemność: 18 L Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Kieszeń na laptopa: tak, do 15" Kånken rozwinął się od kiedy wszedł do sprzedaży w 1978r. Ten model ma miejsce na laptopa do 15'' w specjalnie wyściełanej komorze z tyłu. Wyściełane ramiączka. Duża komora główna, i kieszenie boczne i kieszeń na zamek z przodu. Całość wykonana z wytrzymałego Vinylon F. Pasuje na laptopy 15", minimalne wymiary 36 x 26 x 3 cm.

 • Plecak Fjällräven z tkaniny damski - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Black Striped Fjällräven alpinsklep.pl

  335 zł 419 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Black Striped Klasyczny plecak Kanken z wytrzymałego wodoodpornego materiału. Orginalny model z 1978 roku. Wysokość: 38 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 13 cm Waga: 300 g Pojemność: 16 L Rodzaj materiału: Vinylon F Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Proste plecy to szczęśliwe plecy! Plecak Kånken został stworzony w 1978 r., aby pomóc zapobiegać problemom z kręgosłupem u dzieci w szwedzkich szkołach i szybko stał się popularny w szkołach podstawowych w całym kraju. Dziś, 35 lat później, Kånken wyprostował już miliony pleców na całym świecie i stał się jednym z najpopularniejszych produktów Fjällräven. Ten klasyczny plecak doskonale nadaje się na drogę do i ze szkoły czy pracy, ale także na wyprawy trekkingowe i podróże. Jest wykonany z wytrzymałej i lekkiej tkaniny Vinylon F, która jest odporna na brud i wodę. Przestronna przegroda główna ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. Plecak ma dwie płaskie kieszenie boczne i zapinaną na zamek błyskawiczny kieszeń z przodu, doskonałą na wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Dołączona poduszka do siedzenia z pianki PE jest przechowywana w wewnętrznej kieszeni z tyłu, gdzie zapobiega uciskaniu zawartości plecaka na Twoje plecy. Zawsze jest więc pod ręką, gdy chcesz zrobić przerwę i usiąść. System nośny jest prosty, ale praktyczny. Składa się z uchwytów u góry i wąskich, regulowanych pasków na ramię. Logo z przodu jest odblaskowe. W głównej przegrodzie umieszczona jest etykieta na nazwisko.

 • Plecak Fjällräven - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Acorn/OxRed Fjällräven alpinsklep.pl

  335 zł 419 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Acorn/OxRed Klasyczny plecak Kanken z wytrzymałego wodoodpornego materiału. Orginalny model z 1978 roku. Wysokość: 38 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 13 cm Waga: 300 g Pojemność: 16 L Rodzaj materiału: Vinylon F Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Proste plecy to szczęśliwe plecy! Plecak Kånken został stworzony w 1978 r., aby pomóc zapobiegać problemom z kręgosłupem u dzieci w szwedzkich szkołach i szybko stał się popularny w szkołach podstawowych w całym kraju. Dziś, 35 lat później, Kånken wyprostował już miliony pleców na całym świecie i stał się jednym z najpopularniejszych produktów Fjällräven. Ten klasyczny plecak doskonale nadaje się na drogę do i ze szkoły czy pracy, ale także na wyprawy trekkingowe i podróże. Jest wykonany z wytrzymałej i lekkiej tkaniny Vinylon F, która jest odporna na brud i wodę. Przestronna przegroda główna ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. Plecak ma dwie płaskie kieszenie boczne i zapinaną na zamek błyskawiczny kieszeń z przodu, doskonałą na wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Dołączona poduszka do siedzenia z pianki PE jest przechowywana w wewnętrznej kieszeni z tyłu, gdzie zapobiega uciskaniu zawartości plecaka na Twoje plecy. Zawsze jest więc pod ręką, gdy chcesz zrobić przerwę i usiąść. System nośny jest prosty, ale praktyczny. Składa się z uchwytów u góry i wąskich, regulowanych pasków na ramię. Logo z przodu jest odblaskowe. W głównej przegrodzie umieszczona jest etykieta na nazwisko.

 • Plecak Fjällräven czerwony - zdjęcie produktu

  Plecak Fjallraven Kanken Dahlia Fjällräven alpinsklep.pl

  335 zł 419 zł

  Plecak Fjallraven Kanken Dahlia Klasyczny plecak Kanken z wytrzymałego wodoodpornego materiału. Oryginalny model z 1978 roku. Wysokość: 38 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 13 cm Waga: 300 g Pojemność: 16 L Rodzaj materiału: Vinylon F Materiał zewnętrzny: Vinylon F 100% Vinylal Proste plecy to szczęśliwe plecy! Plecak Kånken został stworzony w 1978 r., aby pomóc zapobiegać problemom z kręgosłupem u dzieci w szwedzkich szkołach i szybko stał się popularny w szkołach podstawowych w całym kraju. Dziś, 35 lat później, Kånken wyprostował już miliony pleców na całym świecie i stał się jednym z najpopularniejszych produktów Fjällräven. Ten klasyczny plecak doskonale nadaje się na drogę do i ze szkoły czy pracy, ale także na wyprawy trekkingowe i podróże. Jest wykonany z wytrzymałej i lekkiej tkaniny Vinylon F, która jest odporna na brud i wodę. Przestronna przegroda główna ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. Plecak ma dwie płaskie kieszenie boczne i zapinaną na zamek błyskawiczny kieszeń z przodu, doskonałą na wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Dołączona poduszka do siedzenia z pianki PE jest przechowywana w wewnętrznej kieszeni z tyłu, gdzie zapobiega uciskaniu zawartości plecaka na Twoje plecy. Zawsze jest więc pod ręką, gdy chcesz zrobić przerwę i usiąść. System nośny jest prosty, ale praktyczny. Składa się z uchwytów u góry i wąskich, regulowanych pasków na ramię. Logo z przodu jest odblaskowe. W głównej przegrodzie umieszczona jest etykieta na nazwisko.

Zobacz więcej produktów