Furla boheme

Furla boheme - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "furla boheme"

 • Parasol Doppler Manufaktur elegancki - zdjęcie produktu

  Doppler Manufaktur - Parasol Elegance Boheme Flame Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Kiedy elegancja i design łączą się w jednym miejscu, bez wątpienia powstaje coś niesamowitego. Parasol Boheme Flame pochwalić się może płynnie działającą automatyczną ramą z antypoślizgowym ogranicznikiem oraz niepowtarzalną czaszą, której nie sposób podrobić. Uchwyty można wybierać spośród wielu rozwiązań - od kolorowego uchwytu austriackiego producenta poprzez ręcznie szytą skórzaną rączkę lub jeden z uchwytów z tworzywa sztucznego w srebrnym wyglądzie po oryginalny srebrny uchwyt. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny. * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Doppler Manufaktur parasol - zdjęcie produktu

  Doppler Manufaktur - Elegance Boheme Fairy Tale Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Kiedy elegancja i design łączą się w jednym miejscu, bez wątpienia powstaje coś niesamowitego. Parasol Boheme Fairy Tale pochwalić się może płynnie działającą automatyczną ramą z antypoślizgowym ogranicznikiem oraz niepowtarzalną czaszą, której nie sposób podrobić. Uchwyty można wybierać spośród wielu rozwiązań - od kolorowego uchwytu austriackiego producenta poprzez ręcznie szytą skórzaną rączkę lub jeden z uchwytów z tworzywa sztucznego w srebrnym wyglądzie po oryginalny srebrny uchwyt. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny. * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur z nadrukami - zdjęcie produktu

  Doppler Manufaktur - Parasol Elegance Boheme Farfalla Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Kiedy elegancja i design łączą się w jednym miejscu, bez wątpienia powstaje coś niesamowitego. Parasol Boheme Flame pochwalić się może płynnie działającą automatyczną ramą z antypoślizgowym ogranicznikiem oraz niepowtarzalną czaszą, której nie sposób podrobić. Uchwyty można wybierać spośród wielu rozwiązań - od kolorowego uchwytu austriackiego producenta poprzez ręcznie szytą skórzaną rączkę lub jeden z uchwytów z tworzywa sztucznego w srebrnym wyglądzie po oryginalny srebrny uchwyt. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny. * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur elegancki w nadruki - zdjęcie produktu

  Doppler Manufaktur - Parasol Elegance Boheme Paradiso Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Manufaktura Dopplera to hasło, łączące w sobie elegancję, szyk, klasę i niepodważalną wyjątkowość. Parasol o odcieniu "Paradiso" z modernistycznej serii Boheme - każdy odcień jest wykonywany ręcznie, gdzie stosunek ceny do jakości w przypadku najbardziej ekskluzywnej marki znanego europejskiego producenta parasoli - Doppler, zachowany jest w iście złotych proporcjach. Parasol wykonany został ze starannie dobranych materiałów w tym włoskiego materiału pokrywającego czaszę parasola, stelażu wykonanego z klasycznych materiałów takich jak stal, włókno szklane oraz aluminium, a także rączki wykonanej z wysokiej jakości połyskliwego tworzywa, który swoim kolorem urozmaicony jest o gradient z koloru czarnego w kolor czerwony u zakończenia rączki. Parasol ponadto posiada automatyczne otwieranie, 8 sekcyjną czaszę, 107 cm średnicę czaszy oraz niewielką wagę wynoszącą 552 gramy. gdzie z pozoru jest to waga zdawałoby się większa niż przeciętna, jednakże przy codziennym stosowaniu, waga parasola nie jest odczuwalna z uwagi na selektywnie dobrane materiały oraz fenomenalne wyważenie parasola, model ten skierowany jest przede wszystkim do kobiet ceniących sobie klasę, estetykę oraz niebagatelny wygląd. Parasol w 100% wykonany został w Austrii w malowniczym mieście Braunau am Inn. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury Doppler, potwierdzony załączonym do parasola certyfikatem 100% ręcznie wykonanego dzieła.   * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur - zdjęcie produktu

  Parasol Doppler Manufaktur Boheme Magnolia Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Manufaktura Dopplera to hasło, łączące w sobie elegancję, szyk, klasę i niepodważalną wyjątkowość. RZEMISŁO Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ - oryginalny parasol z manufaktury Dopplera to prawdziwe arcydzieło. W stworzeniu każdej sztuki dbałość o najmniejszy detal spoczywa na doświadczonych Austriackich twórcach parasoli. 70 kroków w produkcji, podzielonych na 30 części, 2000 ręcznie wykonanych szwów. JAKOŚĆ - użycie materiałów najwyższej jakości to bezkompromisowy wymóg dla tej klasy produktu. Dzięki temu manufaktura przetrwa przez pokolenia. Ponadto zyskujesz 5 lat gwarancji, która obejmuje wszelkie naprawy. UNIKATOWOŚĆ - każda manufaktura, która istnieje jest jedyna w swoim rodzaju. Nie ma nic bardziej pożądanego w produkcie wysokiej jakości jak jego niepowtarzalność. MANUFAKTURA Z SERII BOHEME charakteryzuje się wyrazistymi, żywymi nadrukami na wysokiej jakości włoskiej żakardowej tkaninie - prezentowany wzór to idealne połączenie barw, które tworzą prawdziwie użytkowe dzieło sztuki Stelaż parasola wykonany został z mieszanki aluminium i stali, co zapewnia solidne wsparcie dla ręcznie szytej czaszy o wysokiej gramaturze. Stelaż jest w kolorze srebra, co podkreśla również jego klasę. Rączka wykonana z tworzywa o wysokiej jakości posiada niezwykle smukły i ergonomiczny kształt. Posiada również pierścień do spinania kolców od czaszy, tak by nie uszkodzić jej w czasie przechowywania. Model ten skierowany jest przede wszystkim do kobiet ceniących sobie klasę, estetykę oraz niebagatelny wygląd. Parasol w 100% wykonany został w Austrii w malowniczym mieście Braunau am Inn. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury Doppler, potwierdzony załączonym do parasola certyfikatem 100% ręcznie wykonanego dzieła.   * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur w nadruki - zdjęcie produktu

  Parasol Doppler Manufaktur Boheme Starlight Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Kiedy elegancja i design łączą się w jednym miejscu, bez wątpienia powstaje coś niesamowitego. Parasol Doppler Manufaktur Boheme Starlight pochwalić się może płynnie działającą automatyczną ramą z antypoślizgowym ogranicznikiem oraz niepowtarzalną czaszą, której nie sposób podrobić. Uchwyty można wybierać spośród wielu rozwiązań - od kolorowego uchwytu austriackiego producenta poprzez ręcznie szytą skórzaną rączkę lub jeden z uchwytów z tworzywa sztucznego. Parasol posiada 8 segmentów oraz wymiar średnicy 107 cm. Ekskluzywny nadruk na satynowej tkaninie poliestrowej, wykonanie - Włochy. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny. * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur - zdjęcie produktu

  Parasol Doppler Manufaktur Boheme Primavera Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Kiedy elegancja i design łączą się w jednym miejscu, bez wątpienia powstaje coś niesamowitego. Parasol Doppler Manufaktur Boheme Primavera pochwalić się może płynnie działającą automatyczną ramą z antypoślizgowym ogranicznikiem oraz niepowtarzalną czaszą, której nie sposób podrobić. Uchwyty można wybierać spośród wielu rozwiązań - od kolorowego uchwytu austriackiego producenta poprzez ręcznie szytą skórzaną rączkę lub jeden z uchwytów z tworzywa sztucznego. Parasol posiada 8 segmentów oraz wymiar średnicy 107 cm. Ekskluzywny nadruk na satynowej tkaninie poliestrowej, wykonanie - Włochy. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, specjalnie dla Ciebie. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury. Istnieje również możliwość wymiany rączki i  dopasowanie jej do Twoich potrzeb, prosimy serdecznie o kontakt telefoniczny. * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol wielokolorowy Doppler Manufaktur - zdjęcie produktu

  Parasol Doppler Manufaktur Elegance Boheme Starlight Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Manufaktura Dopplera to hasło, łączące w sobie elegancję, szyk, klasę i niepodważalną wyjątkowość. Parasol o odcieniu Starlight z modernistycznej serii Boheme - każdy odcień jest wykonywany ręcznie, gdzie stosunek ceny do jakości w przypadku najbardziej ekskluzywnej marki znanego europejskiego producenta parasoli - Doppler, zachowany jest w iście złotych proporcjach. Parasol wykonany został ze starannie dobranych materiałów w tym włoskiego materiału pokrywającego czaszę parasola, stelażu wykonanego z klasycznych materiałów takich jak stal, włókno szklane oraz aluminium, a także rączki wykonanej z wysokiej jakości połyskliwego tworzywa, który swoim kolorem urozmaicony jest o gradient z koloru czarnego w kolor czerwony u zakończenia rączki. Parasol ponadto posiada automatyczne otwieranie, 8 sekcyjną czaszę, 107 cm średnicę czaszy oraz niewielką wagę wynoszącą 552 gramy. gdzie z pozoru jest to waga zdawałoby się większa niż przeciętna, jednakże przy codziennym stosowaniu, waga parasola nie jest odczuwalna z uwagi na selektywnie dobrane materiały oraz fenomenalne wyważenie parasola, model ten skierowany jest przede wszystkim do kobiet ceniących sobie klasę, estetykę oraz niebagatelny wygląd. Parasol w 100% wykonany został w Austrii w malowniczym mieście Braunau am Inn. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury Doppler, potwierdzony załączonym do parasola certyfikatem 100% ręcznie wykonanego dzieła.   * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur - zdjęcie produktu

  Parasol Doppler Manufaktur Elegance Boheme Splendid Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Manufaktura Dopplera to hasło, łączące w sobie elegancję, szyk, klasę i niepodważalną wyjątkowość. RZEMISŁO Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ - oryginalny parasol z manufaktury Dopplera to prawdziwe arcydzieło. W stworzeniu każdej sztuki dbałość o najmniejszy detal spoczywa na doświadczonych Austriackich twórcach parasoli. 70 kroków w produkcji, podzielonych na 30 części, 2000 ręcznie wykonanych szwów. JAKOŚĆ - użycie materiałów najwyższej jakości to bezkompromisowy wymóg dla tej klasy produktu. Dzięki temu manufaktura przetrwa przez pokolenia. Ponadto zyskujesz 5 lat gwarancji, która obejmuje wszelkie naprawy. UNIKATOWOŚĆ - każda manufaktura, która istnieje jest jedyna w swoim rodzaju. Nie ma nic bardziej pożądanego w produkcie wysokiej jakości jak jego niepowtarzalność. MANUFAKTURA Z SERII BOHEME charakteryzuje się wyrazistymi, żywymi nadrukami na wysokiej jakości włoskiej żakardowej tkaninie - prezentowany wzór to idealne połączenie barw, które tworzą prawdziwie użytkowe dzieło sztuki Stelaż parasola wykonany został z mieszanki aluminium i stali, co zapewnia solidne wsparcie dla ręcznie szytej czaszy o wysokiej gramaturze. Stelaż jest w kolorze srebra, co podkreśla również jego klasę. Rączka wykonana z tworzywa o wysokiej jakości posiada niezwykle smukły i ergonomiczny kształt. Posiada również pierścień do spinania kolców od czaszy, tak by nie uszkodzić jej w czasie przechowywania. Model ten skierowany jest przede wszystkim do kobiet ceniących sobie klasę, estetykę oraz niebagatelny wygląd. Parasol w 100% wykonany został w Austrii w malowniczym mieście Braunau am Inn. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury Doppler, potwierdzony załączonym do parasola certyfikatem 100% ręcznie wykonanego dzieła.   * Parasol produkowany jest na indywidualne życzenie klienta, zwane zamówieniem sprzedaży. Parasol ten jest rzeczą nieprefabrykowaną.
 • Parasol Doppler Manufaktur w kwiaty - zdjęcie produktu

  Doppler Manufaktur - Parasol Elegance Boheme Bloom Doppler Manufaktur ParasoleDlaCiebie.pl

  669.00 zł
  Manufaktura Dopplera to hasło, łączące w sobie elegancję, szyk, klasę i niepodważalną wyjątkowość. Parasol o magicznym odcieniu Bloom przeniesie Cię swoim niekonwencjonalnym wzorem kwiatowym w uwodzicielski, tajemniczy świat Orientu, gdzie kolory i zapachy zapierają dech w piersiach. Każdy odcień jest wykonywany ręcznie, dla Ciebie, gdzie stosunek ceny do jakości w przypadku najbardziej ekskluzywnej marki znanego producenta Doppler, zachowany jest w iście złotych proporcjach. Stelaż parasola wykonany został z mieszanki aluminium i stali, co zapewnia solidne wsparcie dla ręcznie szytej czaszy o wysokiej gramaturze. Stelaż jest w kolorze srebra, co podkreśla również jego klasę. Rączka wykonana z tworzywa o wysokiej połyskliwości imitujący przechodzące drewno czarne na brązowe, posiada niezwykle smukły i ergonomiczny kształt, ponadto widnieje na niej logo marki Doppler. Posiada również pierścień do spinania kolców od czaszy, tak by nie uszkodzić jej w czasie przechowywania. Sama czasza to materiał wysokiej klasy, o niezwykle jakościowej i masywnej gramaturze oraz połyskliwo/matowym wykończeniu. Każdy szczegół dopracowany został ręcznie. Parasol stworzony dosłownie na każdą okazję. Z pewnością podkreśli kreacje wieczorowe jak i zwykłe codzienne spacery w strugach deszczu. Model Boheme to coś więcej niż parasol, to mistrzostwo rzemiosła i produkt dla wyjątkowych osób ceniących sobie w życiu tylko to, co najlepsze.  Podarowany jako prezent zostanie przez nas starannie zapakowany w markowe pudełko i obrandowany marką naszego sklepu. Prezent najwyżej klasy, który zrobi wrażenie zarówno na najbliższych jak i w kontaktach biznesowych w ramach upominku za współpracę. Każdy egzemplarz jest arcydziełem i dowodem kunsztu Manufaktury Dopplera.