Gwiazdy w okularach korekcyjnych

Gwiazdy w okularach korekcyjnych - sprawdź nasze produkty

 • Okulary korekcyjne damskie Michael Kors - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Michael Kors MK 4058 3332 Michael Kors kodano.pl

  274 zł 549 zł
  Bardzo oryginalny projekt marki Michael Kors. Niech nikogo nie zmyli klasyczna czerń, która jest co prawda przewodnim akcentem kolorystycznym, ale w prezentowanej koncepcji kryje się coś więcej. Model okularów Michael Kors MK 4058 3332 przypadnie z pewnością do gustu kobietom, które cenią sobie modne detale. Nie ulega wątpliwości, że wielu osobom oprawy okularowe towarzyszą każdego dnia - dlatego warto dobrać idealnie pasujący wzór, zarówno w aspekcie wygody, jak i designu. Kształt "kocie oczy", który został zastosowany w okularach korekcyjnych Michael Kors MK 4058 3332 subtelnie podkreśla rysy twarzy. Profesjonalne wykończenie wszystkich elementów bezpośrednio przekłada się na komfort w użytkowaniu. Wybierając takie oprawy okularowe zyskujemy także nienaganną estetykę. Oryginalność tego modelu podkreślają zauszniki, w których widoczny jest natychmiast kontrastujący odcień bieli. Takie zestawienia kolorystyczne nigdy nie wychodzą z mody, doskonale współgrają z różnymi wariantami odzieżowymi w damskiej garderobie. Okulary Michael Kors wybierane są przez kobiety w różnym wieku. Ceniona w branży optycznej marka przekazuje do dyspozycji swoich klientów wyroby dopracowane w każdym calu - pod względem funkcjonalności i niezawodności. Mocnym atutem w oprawkach Michael Kors MK 4058 3332 jest także oryginalne wzornictwo, które umożliwia korzystne wyeksponowanie walorów urody, indywidualnego stylu oraz osobowości użytkownika.
 • Okulary korekcyjne damskie Michael Kors - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Michael Kors MK 3018 1194 Michael Kors kodano.pl

  399 zł 799 zł
  Okulary korekcyjne nie muszą być nudne. Cienkie oprawki, modne beże i ponadczasowy blask złotego koloru to główne atuty modelu Michael Kors MK 3018 1194. Poczuj się glamour w okularach korekcyjnych! Zostały wykonane z metalu, który zapewnia trwałość i komfort użytkowania. Delikatny, złoty kolor i szczegółowo dopracowane detale dodadzą uroku każdej stylizacji.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph - zdjęcie produktu

  RALPH 6045 9407 - Oprawki okularowe - ralph Ralph wyprzedaż Trendy Opticians

  559 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 8-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 6045 to modne oprawy okularowe. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph - zdjęcie produktu

  RALPH RA7044 1139 - Oprawki okularowe - ralph Ralph wyprzedaż Vision Express

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 80-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 7044 to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Zauszniki połączone z frontem mechanizmem łączeniowym typu flex, dzięki któremu okulary doskonale przystosowują się do głowy.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph-lauren - zdjęcie produktu

  RALPH LAUREN 7114 5001 - Oprawki okularowe - ralph-lauren Ralph-lauren Vision Express okazyjna cena

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 80-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 7114 to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph-lauren - zdjęcie produktu

  RALPH LAUREN 6046 9391 - Oprawki okularowe - ralph-lauren Ralph-lauren promocja Vision Express

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 80-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 6046 to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph - zdjęcie produktu

  RALPH 6047 9417 - Oprawki okularowe - ralph Ralph okazja Vision Express

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 8-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 6047 to modne oprawy okularowe.Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph - zdjęcie produktu

  RALPH 7123 5912 - Oprawki okularowe - ralph Ralph wyprzedaż Vision Express

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 8-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 7123 to modne oprawy okularowe.Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia.Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Oprawki do okularów damskie Ralph - zdjęcie produktu

  RALPH 7128 5940 - Oprawki okularowe - ralph Ralph okazyjna cena Vision Express

  599 zł 799 zł
  Ralph Lauren rozpoczął swoją działalność na rynku modowym od kolekcji krawatów. Początkowo jego projekty skierowane były do mężczyzn, w roku 1971 powstała pierwsza kolekcja dla kobiet. Lata świetności marki Ralph Lauren przypadają na lata 8-te ubiegłego wieku, kiedy stała się ona synonimem luksusu i mody z najwyższej półki. Obecnie Ralph Lauren ma sklepy w wielu wielkich miastach na całym świecie. Oprócz kolekcji odzieży damskiej i męskiej, marka specjalizuje się w dodatkach, w tym także w okularach korekcyjnych i słonecznych. Charakterystycznym znakiem na oprawkach jest wizerunek gracza w polo, a modele oprawek to doskonała jakość, modna kolorystyka i komfort noszenia. Oprawki idealnie pasują do stylizacji, które można określić jako sportowa elegancja. Model 7128 to modne oprawy okularowe.Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia.Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.
 • Okulary korekcyjne Versace - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Versace VE 1241 1261 Versace kodano.pl

  474 zł 949 zł
  W okularach korekcyjnych Versace VE 1241 1261 bardzo korzystnie zestawiona została klasyka z nowoczesnością. Oferowany model okularów przyciąga także uwagę precyzją wykonania i wysoką estetyką. Taka stylistyka utożsamiana jest z profesjonalizmem i dbałością o wszystkie szczegóły, co dla wielu mężczyzn ma niebagatelne znaczenie. O komforcie i efektownym wyglądzie z udziałem takich opraw okularowych warto przekonać się osobiście. Atrakcyjne okulary korekcyjne męskie "na żyłce" Versace VE 1241 1261 mogą zainteresować mężczyzn w różnym wieku. Interesujące wzornictwo przedstawionego modelu okularów znakomicie współgra z różnymi wariantami ubioru - takie okulary w każdej sytuacji wyglądają bardzo korzystnie. Oferowany projekt wykonany został w klasycznej czerni, co powoduje, że proponowane okulary idealnie komponują się z różnymi trendami modowymi a także w połączeniu z innymi kolorami. Warto pamiętać, że perfekcyjne oprawy okularowe mogą być znakomitą wizytówką dla mężczyzn dbających o swój wizerunek. Standardy proponowane przez markę Versace zjednały sobie wielu zwolenników wśród klientów ceniących sobie wysoką jakość w każdym aspekcie wykonania. W przypadku okularów korekcyjnych Versace VE 1241 1261 interesujący design towarzyszy profesjonalnemu wykonaniu, co skutkuje satysfakcją użytkownika w aspekcie wizualnym oraz zapewnia wysoki komfort w codziennym użytkowaniu opraw okularowych.

Wyszukaj podobne do "gwiazdy w okularach korekcyjnych"

 • Okulary korekcyjne damskie Dolce & Gabbana - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Dolce & Gabbana DG 3292 3175 Dolce & Gabbana kodano.pl

  549 zł 1099 zł
  Damskie okulary korekcyjne  Dolce & Gabbana DG 3292 3175   to doskonała jakość wykonania, styl i elegancja w jednym. Oprawki pokryte zostały różnorodnymi, ciepłymi odcieniami czerwieni, które nadają blasku i poprawiają koloryt każdej twarzy. Z krwistą czerwienią doskonale kontrastują srebrno-szare elementy ozdobne widoczne na zausznikach oprawek. Połączenie tych dwóch kolorów daje wyjątkowo ciekawy i estetyczny efekt. W okularach korekcyjnych  Dolce & Gabbana DG 3292 3175 uwagę zwraca także ich wysoka jakość i precyzja wykonania. Każdy z elementów oprawek wykonany został ze szczególna starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Okulary stworzone zostały z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, dzięki czemu są one trwałe i wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Owa precyzja wykonania przekłada się także na pełen komfort użytkowania okularów - nosi się je wygodnie i bezpiecznie; pewnie trzymają się twarzy i nie opadają. Jeżeli więc poszukują Państwo pewnych, sprawdzonych okularów, które zachwycać będą swoim niecodziennym, stylowym i gustownym wykończeniem, a jednocześnie charakteryzować się będą wysoką jakością - możemy z pełną śmiałością polecić damskie okulary korekcyjne Dolce & Gabbana DG 3292 3175!
 • Okulary korekcyjne damskie Loretto - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Loretto 2112 C1 Loretto kodano.pl

  199 zł 399 zł
  Loretto 2112 C1 to okulary korekcyjne dedykowane dla mężczyzn oraz kobiet. Mają one owalny kształt i wykonane są z plastiku. Połączenie czerni i złota jest niezwykle eleganckie i dodaje oprawkom blasku oraz prestiżu. Prezentowany model będzie idealny dla osób, które lubią zwracać na siebie uwagę. Jest on niezwykle lekki i komfortowy, dodatkowo podkreśli spojrzenie. Z pewnością będzie idealnym dodatkiem do klasycznej czarnej sukienki lub garnituru. W okularach korekcyjnych najważniejszy jest ich rozmiar oraz jakość. Ich cienkie zauszniki wyglądają na bardzo delikatne, dlatego nie będą zbyt widoczne. Oprawki nie mogą powodować dyskomfortu ani podkreślać niedoskonałości. To jakie okulary nosimy pokazuje jacy jesteśmy i często zdradza wykonywany przez nas zawód. Dlatego warto dokładnie przemyśleć zakup i dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Wymiary modelu okularów Loretto 2112 C1 i ich pełna oprawa gwarantują doskonałą widoczność. Dodatkową zaletą oprawek jest wyposażenie w elastyczne zawiasy, które poprawią komfort oraz pomogą jeszcze lepiej się dopasować. Dobrze dobrane okulary gwarantują sukces oraz zwiększenie pewności siebie, która jest niezwykle potrzebna. Okulary korekcyjne mają nie tylko wpływ na nasz wzrok, ale często stają się nieodłącznym elementem naszych codziennych lub eleganckich stylizacji. Owalny kształt oprawki świetnie sprawdzi się u osób z kwadratową lub trójkątną twarzą.
 • Okulary korekcyjne damskie Rodenstock - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne rocco by Rodenstock RBR 212 A Rodenstock kodano.pl

  199 zł 499 zł
  Oryginalne okulary korekcyjne rocco by Rodenstock RBR 212 A przyciągną uwagę niejednej entuzjastki interesujących a zarazem funkcjonalnych dodatków. Niebanalna koncepcja stylistyczna to zawsze doskonały pomysł na uatrakcyjnienie garderoby oraz dodanie wyrazistości wybieranym każdego dnia stylizacjom. Oferowany model zapewnia także wygodę podczas noszenia opraw okularowych - jak przystało na markowe produkty, tutaj również zostały uwzględnione wszystkie szczegóły. Oprawy okularowe rocco by Rodenstock RBR 212 A bazują na modnych odcieniach szarości. Tego typu wzornictwo na pewno przypadnie do gustu kobietom zwracającym uwagę na efektowne trendy modowe. Dzięki takim okularom korekcyjnym można się błyskawicznie przekonać, że nie tylko zapewniają właściwą korekcję wzroku, ale także stanowią atrakcyjny element w postrzeganiu wizerunkowym. Przedstawiony wzór okularów bardzo korzystnie komponuje się z różnymi wariantami damskiej garderoby - niezależnie od tego, czy są to stylizacje służbowe czy mniej zobowiązujące. W okularach korekcyjnych rocco by Rodenstock RBR 212 A wszystkie detale zostały wykończone z precyzją typową dla wyrobów wysokiej jakości. W ten sposób producent zapewnia wysoki komfort w użytkowaniu oraz nienaganną estetykę. Warto też dodać, że metalowa oprawka odpowiada za trwałość i niezawodność, które są niezbędne dla satysfakcjonującego korzystania z akcesoriów optycznych.
 • Okulary korekcyjne damskie Max Mara - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Max Mara MM 1309 581 Max Mara okazyjna cena kodano.pl

  649 zł 1299 zł
  Marka Max Mara nieustannie zaskakuje swoich klientów. Tym razem oferowany jest efektowny wzór opraw okularowych Max Mara MM 1309 581 , który intryguje wyszukaną formą i perfekcyjnym wykończeniem wszystkich detali. Jest to projekt skierowany do osób preferujących wyłącznie takie produkty, które wyróżnia wysoki komfort w użytkowaniu oraz nieszablonowy design. Uwodzicielska forma "kocie oczy" idealnie pasuje do tego fasonu opraw okularowych. Takie okulary podkreślają kobiecy wdzięk i urok. Pięknie wykończony front oprawki oraz zauszniki wyeksponowane zostały za pomocą oryginalnego zestawienia kolorystycznego. Efektowna gra odcieni brązów wraz z elementami w kolorze złotym i czarnym tworzą harmonijną i niezwykle atrakcyjną całość. W okularach korekcyjnych Max Mara MM 1309 581 uwagę przyciągają wyważone proporcje oraz staranne wykończenie każdego z elementów. Kierowanie się najlepszymi standardami wykonania ma odzwierciedlenie w nienagannej estetyce i komforcie użytkowania. Oferowane okulary korekcyjne Max Mara MM 1309 581 wyjątkowo mogą przypaść do gustu szatynkom i brunetkom, których uroda fenomenalnie może być wyeksponowana przy udziale takich właśnie dodatków wizerunkowych. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że prezentowany model okularów Max Mara gwarantuje nie tylko profesjonalizm w zakresie korekcji wzroku, ale również rewelacyjny wygląd, który ma znaczenie dla każdej kobiety.
 • Okulary korekcyjne damskie Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Ray-Ban RX 5360 5718 Ray-Ban kodano.pl

  349 zł 699 zł
  Która z pań nie marzy o pięknych, dużych i zniewalających oczach? Przecież to właśnie oczy są jednym z elementów naszej aparycji, które w pierwszej kolejności przyciągają uwagę. W okularach korekcyjnych Ray-Ban RX 5360 5718 oczy zostaną niesamowicie wyeksponowane, a spojrzenie stanie się powłóczyste i czarujące. Osiągnięcie takiego efektu możliwe jest dzięki kształtowi szkieł określanemu, jako "kocie oczy". Kto choć raz stanął twarzą w twarz z tym dostojnym zwierzęciem, wie, że jego spojrzenie ma niezwykłą moc. Jedyne w swoim rodzaju oprawki znanego producenta utrzymane zostały w szarości, ozdobionej czarnymi i fioletowymi wstawkami. To absolutnie zaskakujące i nieoczywiste połączenie, ale gra z konwencją w wykonaniu marki Ray-Ban. Oprawki zostały wykonane z plastiku i idealnie wymodelowane, dostosowując się do kształtu nosa i nie obciążając opuszków uszu. Mostek, nieznacznie wygięty w łuk, ma szerokość 18 mm, więc proporcjonalnie wyglądają w nich twarze pań o różnym rozstawie oczu. Ramki są gładkie i pozbawione dodatkowych elementów dekoracyjnych. Taka kompozycja jest spójna, harmonijna i wysmakowana. Nie ma niczego w nadmiarze. Całość prezentuje się perfekcyjnie i nad wyraz efektownie. To okulary idealne dla pełnej uroku kobiety, dla której właściwa jest aura tajemniczości, zmysłowości i niezwykłej charyzmy. Okulary wykonano kunsztownie, dopracowując najdrobniejsze szczegóły. "Kocie oczy" są bardzo modne i chętnie kupowane, czego dowodem są inne modele: Ray-Ban RX 5360 5717 lub Ray-Ban RX 5360 5714 .
 • Okulary korekcyjne Belutti - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Belutti BDP 0155 001 Belutti kodano.pl

  199 zł 399 zł
  Renomowany producent akcesoriów optycznych nie zawodzi swoich klientów. Niezwykle oryginalny model opraw okularowych Belutti BDP 0155 001 może być użytkowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Oferowany projekt przyciąga uwagę nie tylko precyzją wykonania typową dla wysokogatunkowych produktów, ale także atrakcyjną kolorystyką. Odcień koloru brązowego zastosowany w dolnej części oprawki nie jest jednolity - to oryginalne wykończenie przypomina nieco strukturę bursztynu, stąd wyjątkowość tego projektu. Zestawienie z klasyczną czernią umożliwiło osiągnięcie znakomitego efektu finalnego. Taka paleta barw oraz soczewki o owalnym kształcie wybierane są bardzo chętnie przez użytkowników opraw okularowych. Okulary Belutti BDP 0155 001 doskonale prezentują się w każdej sytuacji, umożliwiając swobodne łączenie z różnymi trendami modowymi, zarówno w garderobie damskiej, jak i męskiej. Jak przystało na markowe okulary korekcyjne - wszystkie detale zostały wykończone w profesjonalny sposób, co wpływa na komfort w codziennym użytkowaniu. Producent uwzględnił w tym projekcie także elastyczne zawiasy, które pozwalają na swobodę przy wielokrotnym zakładaniu i zdejmowaniu opraw okularowych w ciągu dnia. W okularach korekcyjnych Belutti BDP 0155 001 znakomicie połączono funkcjonalność z satysfakcjonującym dla wymagających użytkowników, designem. Takie okulary odpowiadają nie tylko za korekcję wzroku, ale także za świetny wygląd.
 • Okulary korekcyjne Loretto - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Loretto 190G C5 Loretto kodano.pl

  199 zł 399 zł
  Loretto 190G C5 to męskie okulary korekcyjne, które idealnie sprawdzą się u Panów ceniących sobie profesjonalizm, precyzję i komfort. Te klasyczne oprawki wykonane zostały z trwałego i lekkiego materiału, dlatego ich noszenie zapewni wygodę przez cały dzień. Ogromną zaletą prezentowanego modelu są "noski", czyli przezroczyste nanośniki. Ten niepozorny element zapewnia odpowiednie dopasowanie oraz umożliwia regulację, dlatego okulary nie będą spadać z nosa. Ponadto producent zrezygnował z grubej oraz pełnej oprawy i postawił na tradycyjną i nieco zapomnianą żyłkę, która nie zakrywa twarzy i podkreśla spojrzenie. W okularach korekcyjnych bardzo ważny jest kolor. Oprawki Loretto 190G C5 dostępne są w czarno-srebrnym odcieniu, dlatego idealnie sprawdzą się w pracy oraz na co dzień. Uniwersalna, ale również elegancka kolorystyka świetnie będzie prezentować się na twarzy oraz sprawdzi się jako uzupełnienie wielu stylizacji. Srebrne zauszniki to oryginalny, ale także prestiżowy dodatek, który z pewnością przykuje uwagę innych. Model zaprojektowany przez markę Loretto to idealna propozycja dla miłośników prostoty. Dzięki tym oprawkom będziesz wyglądał poważniej i bardziej profesjonalnie. Dodatkowo okulary Loretto 190G C5 odmienią cały Twój wizerunek, a Ty poczujesz się pewnie podczas każdego spotkania. Prezentowany fason zapewni Ci komfort, a przy okazji może stać się obowiązkowym elementem Twojej garderoby.
 • Okulary korekcyjne Moretti - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Moretti 9433 C4 Moretti kodano.pl

  99 zł 199 zł
  Oryginalne wzornictwo może zachęcić do korzystania z korekcji wzroku także najmłodszych użytkowników. Z okularów Moretti 9433 C4 mogą korzystać zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Interesująca stylistyka oparta jest oczywiście na doskonałym warsztacie pracy, dzięki czemu oprawy okularowe są wygodne w codziennym użytkowaniu. Marka Moretti jak zwykle zadbała o wszystkie szczegóły. Dziecięce okulary korekcyjne Moretti 9433 C4 zapewniają swobodne korzystanie z korekcji wzroku, a jednocześnie bardzo ładnie komponują się z różnymi elementami garderoby najmłodszych użytkowników. Obramowanie szkieł zaakcentowane zostało w efektownym odcieniu koloru niebieskiego, podobnie wykończenia zauszników. Pozostałe elementy wykonane zostały w srebrnym kolorze, co tworzy spójną i zgraną całość. Takie oprawy okularowe korzystnie wyglądają w rozmaitych zestawieniach odzieżowych. Marka Moretti zyskała już sobie wierne grono zadowolonych użytkowników. Akcesoria okularowe skierowane do dorosłych, jak i dla dzieci wyróżniają się starannością wykonania i interesującym designem. W każdym z projektów, w tym w okularach korekcyjnych Moretti 9433 C4 doskonale udało się połączyć wysoką funkcjonalność ze stylowym wyglądem. Co ważne - wysokiej jakości okulary korekcyjne realizowane są z trwałych i niezawodnych materiałów optycznych, co sprawia, że z takich akcesoriów okularowych można z satysfakcją korzystać przez wiele lat.
 • Okulary korekcyjne Olivier X - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Olivier X 17586 C1 Olivier X kodano.pl

  249 zł 499 zł
  Oryginalne okulary korekcyjne to znakomity sposób na wyrażenie własnego stylu. Męskie okulary Olivier X 17586 C1 w efektowny sposób podkreślają nie tylko codzienne stylizacje, ale także osobowość właściciela tych okularów. Co ważne - każdy aspekt realizacji tego modelu okularów potraktowany został z dokładnością typową dla profesjonalistów. Znakomity warsztat pracy natychmiast zauważalny jest zarówno w wysokiej funkcjonalności, jak i atrakcyjnym wyglądzie. W okularach korekcyjnych Olivier X 17586 C1 producent zdecydował się na zaakcentowanie frontu oprawki. Wyraziste obramowanie szkieł podkreśla rysy twarzy oraz dodaje niebanalnego charakteru całej stylizacji. Do tego konceptu wspaniale pasują nowatorskie zauszniki - kolor grafitowy dołączył do czerni, a efektowny kształt zauszników od razu przyciąga uwagę. Okulary Olivier X 17586 C1 mogą być świetną wizytówką dla każdego mężczyzny, który starannie wybiera wszystkie elementy wizerunkowe i ceni sobie profesjonalizm w każdym calu. Przedstawiony model okularów doskonale współgra z biznesowym dress code, ale równie interesująco wygląda w bardziej swobodnych i nowoczesnych zestawieniach modowych. Modne okulary korekcyjne mogą być doskonałym dopełnieniem męskiego wizerunku. Marka Olivier X realizuje wszystkie projekty okularowe z myślą o wymagających użytkownikach, stąd można liczyć na wysoki komfort w codziennym użytkowaniu i satysfakcjonujący wygląd.
 • Okulary korekcyjne damskie Carrera - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Carrera 227/G KVI Carrera kodano.pl

  265 zł 529 zł
  Carrera 227/G KVI to przykład okularów korekcyjnych o niebanalnym wyglądzie. Charakteryzują się one okrągłym kształtem nawiązującym do minionych epok, jednocześnie będąc jak najbardziej współczesne w wykonaniu i odbiorze. Efekt ten osiągnięto poprzez wspomniany kształt opraw, kolor będący połączeniem różnych odcieni brązu oraz materiał użyty do ich stworzenia. Tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości i twardości jest świetnym zamiennikiem klasycznie stosowanego metalu, dając równie dobre parametry m.in. jest odporne na ścieranie oraz warunki atmosferyczne. Okulary w stylu vintage przypadną do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom niebojącym się nieco odważniejszych wzorów, które podkreślać mają ich indywidualność i nieszablonowość. Oprawki o okrągłym kształcie pasują do twarzy smukłych owalnych lub trójkątnych, choć twarz o nieco kwadratowej fizjonomii może wyglądać w nich równie dobrze. Prezentowany model będzie idealnym dopełnieniem stroju o nieco swobodniejszym charakterze i delikatnej nonszalancji. Sprawdzi się również w zestawieniu z klasycznymi krojami marynarek, żakietów, płaszczy czy garniturów będąc przeciwwagą dla ich formalnego kroju i powściągliwości. Oprawki Carrera 227/G KVI polecane są tym, którzy w okularach korekcyjnych poszukują czegoś więcej niż tylko poprawy czy redukcji wady wzroku. Marka Carrera to firma o uznanej renomie, wywodząca się z Austrii, która od ponad sześćdziesięciu lat produkuje okulary o ciekawym kształcie i dynamicznej linii.

Gwiazdy w okularach korekcyjnych - zobacz nasze artykuły