1. Strona główna
 2. jaki kolor krawata do granatowego garnituru

Jaki kolor krawata do granatowego garnituru

Jaki kolor krawata do granatowego garnituru - sprawdź nasze produkty

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny - tukany granatowy Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY W TUKANY Krawat jedwabny w tukany – dokładnie wykonany tukan na granatowym tle krawata . Krawat szyty ręczne . Modny krawat w tukany do zestawów casual Krawat w tukany to krawat na nieformalne okazje , który znakomicie podkreśli oryginalny styl właściciela. Z uwagi na stonowany kolor granatowy krawata, krawat sprawdzi się też do garnituru. Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata .

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny - kraby czarny Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY W KRABY Wykonany ręcznie krawat jedwabny w kraby. Kolor krawata to stonowany klasyczny granatowy. Krawat granatowy w kraby Krawat w kraby to doskonały krawat casual lub krawat do garnituru . Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata .

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny paisley granat Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY PAISLEY Krawat męski paisley czyli z motywem charakterystycznej łezki. Doskonałe i gustowne połączenie granatowego krawata z małymi rózowymi łezkami paisley. Wzór paisley jest  popularny w Europie od XVII wieku. Nazwa wzoru paisley pochodzi od miejscowości o tej samej nazwie w Zachodniej Szkocji. Krawat uszyty ręcznie . Elegancki krawat paisley do garnituru biznesowego Krawat paisley to krawat elegancki i stonowany. Granatowy, klasyczny kolor krawata idealnie wpisuje się w każdy zestaw biznesowy. Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata . Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny niebieski granatowy Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY NIEBIESKI Krawat jedwabny utkany z nitek w kolorze niebieskim i granatowym co tworzy ciekawą strukturę. Krawat wykonany ręcznie. Elegancki krawat niebieski do garnituru Krawaty jedwabne w kolorze niebieskim to popularne krawaty do garnituru biznesowego. Niebieski kolor krawata pasuje do wszelkich biznesowych garniturów i koszul. Krawat o strukturze z dwóch jedwabnych nitek (niebieska i granatowa) jest krawatem nieco mniej formalnym niż klasyczny krawat jednolity granatowy . Wkład z wełny w krawacie zapewnia jego mięsistość oraz łatwość zawiązania krawata .

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny w grochy (granat) granatowy Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY W GROCHY (GRANATOWY) Krawat jedwabny w kolorze granatowym w białe grochy. Krawat wykonany ręcznie z doskonałej jakości jedwabiu. Krawaty jedwabne w grochy - krawaty do garnituru biurowego. Krawaty jedwabne to z zasady krawaty formalne. Krawaty jedwabne w grochy to krawaty w klasyczny wzór, które są bardzo dobrymi krawatami do garniturów biznesowych. Krawat jedwabne granatowe są kwintesencją zestawów biznesowych, ponieważ kolor granatowy na krawacie od razu kojarzy się z biznesem a ponadto, krawaty granatowe niezwykle łatwo dopasować do garniturów i koszul biznesowych. Krawaty jedwabne w grochy z powodzeniem można także założyć do mniej formalnych zestawów. Wkład z wełny w krawacie, zapewnia właściwą mięsistość krawata oraz sprawia, iż krawat doskonale się wiąże. Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties.

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny melanż (granatowy) Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY GRANATOWY (MELANŻ) Krawat jedwabny granatowy z fakturą melanż tworzącą ciekawy i elegancki efekt(dominujące nitki to kolor granatowy, nitki przeplatające to kolor biały i szary). Krawat uszyty ręcznie . Krawat granatowy do garnituru biznesowego i casual Krawat bez wzoru to bardzo dobry wybór do garniturów do pracy. Krawat jednolity bardzo dobrze wpasuje się do zestawu z dowolną koszulą i garniturem. Krawat uszyty z materiału melanż, jest mniej formalny niż klasyczny krawat jednolity gładki. Krawat może być też z powodzeniem użyty do spodni i marynarki zamiast klasycznego garnituru). W krawacie zastosowano wkład z wełny, co sprawia, iż krawat bardzo dobrze się wiąże.

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny w grochy (bordowy) czerwony Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY W GROCHY (BORDOWY) Krawat w białe grochy. Krawat w kolorze bordowym z klasycznymi białymi groszkami. K rawat wykonany ręcznie z jedwabiu. Krawat formalny w grochy - garnituru biurowego Krawat w grochy to klasyczny dodatek męski do garnituru biznesowego. Niewielkie grochy na krawacie są trochę mniej formalne niż małe kropki. Kolor bordowy krawata to perfekcyjny dodatek do biznesowych garniturów i koszul. Krawaty w grochy są noszone także do mniej mniej formalnych strojów np. do nieformalnych marynarek. Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata . Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties.

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny - jednolity brązowy / bordowy Republic Of Ties czarny

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY BRĄZOWO - BORDOWY krawat jedwabny jednolity (krawat gładki bez wzoru). Materiał krawata to wysokiej jakości jedwab. Krawat został wykonany ręcznie. Bardzo ciekawy kolor krawata w nutach brązowych i bordowych, zależnie od padąjacego światła krawat jest bardziej brązowy lub bordowy. Klasyczny krawat do garnituru Krawaty jednolite to elegancki i bezpieczny wybór do garnituru biznesowego. Jednolity krawat jest bardzo często wybierany do pracy. Krawat gładki bardzo łatwo dopasować do każdej koszuli i marynarki. Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata . Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties.

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabno - lniany jednolity bordowy Republic Of Ties czerwony

  119 zł

  KRAWAT BORDOWY JEDWABNO - LNIANY Krawat męski bordowy . Krawat wykonany ręcznie z jedwabiu i lnu, dodatek lnu nadaje materiałowi ciekawy i elegancki efekt optyczny, nierówna faktura krawata jest efektem zamierzonym i pożądanym. Krawat w kolorze bordowym . Krawat bordowy jednolity - klasyczny krawat biznesowy. Modny i elegancki krawat w kolorze bordowym pasuje do praktycznie każdego zestawu, zarówno w przypadku klasycznych, stonowanych koszul, jak i koszul w odważniejsze wzory. Bordowy kolor krawata będzie też bardzo dobrze pasował do niebieskiego lub granatowego garnituru. Wkład z wełny zapewnia właściwą mięsistość oraz łatwość wiązania krawata . Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties.

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY W SAMOLOTY (BORDOWY) Krawat męski klubowy wykonany ręcznie z jedwabiu. Krawat jedwabny w kolorze bordowym z precyzyjnie wyhaftowanym samolotem. Krawat w samoloty - krawat klubowy z nutka patriotyzmu Inspiracją dla wizerunku samolotu na krawacie był polski samolot z lat trzydziestych XX wieku, który brał udział w kampanii wrześniowej 1939 roku - RWD-14 Czapla. Krawat klubowy (and. regimental tie ) w samoloty na bordowym tle doskonale sprawdzi się w zestawie smart casual a także do biznesowego garnituru. Bordowy kolor krawata świetnie wpasuje się w zestaw z biała lub niebieska koszula. Wkład z wełny w krawacie w samoloty zapewnia łatwość wiązania krawata , wełna sprawia też, iż krawat ma doskonała mięsistość . Krawat w samoloty zaprojektowany przez Republic of Ties.

Zobacz więcej produktów

Krawaty

Zobacz Krawaty

Wyszukaj podobne do Jaki kolor krawata do granatowego garnituru

 • Krawat Republic Of Ties - zdjęcie produktu

  Krawat jedwabny - jednolity brązowy / fioletowy Republic Of Ties

  99 zł

  KRAWAT JEDWABNY BRĄZOWO - FIOLETOWY Krawat jedwabny w kolorze brązowo - fioletowym. K rawata wykonany jedwabiu wysokiej jakości. Krawat wykonany ręcznie. Kolor krawata to odcienie brązu i fioletu, zależnie od oświetlenia krawat jest przybiera różne odcienie brązu i fioletu. Klasyczny jednolity krawat do garnituru Krawaty gładkie są idealne do każdego garnituru i koszuli. Krawat jednolity brązowy / fioletowy to krawat który będzie idealnie prezentował się na koszulach białych, niebieskich, różowych i szarych. Krawat wypełniony wełną, co pozwala na doskonałe wiązanie węzłów i układanie się tak zwanej łezki pod węzłem. Krawat zaprojektowany przez Republic of Ties.

 • Krawat Lancerto - zdjęcie produktu

  Krawat Złoty Wzór Geometryczny Lancerto

  79 zł

  Elegancki krawat w złotym kolorze, wykonany z mikrofibry ze wzorem geometrycznym. Dzięki uniwersalnej szerokości 7 cm, krawat będzie pasował do różnych kształtów twarzy i rodzajów kołnierzyków koszul. Pasuje do granatowego garnituru oraz koszuli białej, a także błękitnej.

 • Krawat granatowy Drykorn - zdjęcie produktu

  Krawat 'TIE SLIM' Drykorn AboutYou

  125 zł 209 zł

  Materiał: Jedwab; Wzór: Jednolite kolory; Kolory w opakowaniu: Jeden kolor w opakowaniu; Wskazówki do pielęgnacji: Nie prać, Nie wybielać, Nie suszyć w suszarce, Nie prasować, Delikatnie czyścić bez perchloroetylenu

 • Hugo Boss krawat - zdjęcie produktu

  Krawat Hugo Boss AboutYou

  209 zł

  Materiał: Jedwab; Wzór: Jednolite kolory; Kolory w opakowaniu: Jeden kolor w opakowaniu; Wskazówki do pielęgnacji: Nie prać, Nie wybielać, Nie suszyć w suszarce, Nie prasować, Nie czyścić chemicznie

 • Krawat Hugo Boss bez wzorów - zdjęcie produktu

  Krawat 'Tie cm 6' Hugo Boss AboutYou

  209 zł

  Materiał: Jedwab; Wzór: Kropkowany; Kolory w opakowaniu: Jeden kolor w opakowaniu; Wskazówki do pielęgnacji: Nie prać, Nie wybielać, Nie suszyć w suszarce, Nie prasować, Delikatnie czyścić bez perchloroetylenu

 • Krawat Hugo Boss - zdjęcie produktu

  Krawat 'Tie cm 6' Hugo Boss AboutYou

  209 zł

  Materiał: Jedwab; Wzór: Jednolite kolory; Kolory w opakowaniu: Jeden kolor w opakowaniu; Wskazówki do pielęgnacji: Nie prać, Nie wybielać, Nie suszyć w suszarce, Nie prasować na gorąco, Delikatnie czyścić bez perchloroetylenu

 • Krawat Joop! Collection - zdjęcie produktu

  Joop! COLLECTION Krawat Joop! Collection promocja Gomez Fashion Store

  149 zł 249 zł

  Krawat Joop! Collection szykownie ozdobiony kontrastującymi na jasno paskami. Wykonany we Włoszech z wysokiej jakości jedwabiu. Delikatny połysk i głęboki kolor dodadzą niepowtarzalności Twojej stylizacji. W najszerszym miejscu ok. 7,5 cm.  Idealnie podkreśli elegancką koszulę i garnitur. Kolor: granatowy, Kod producenta: 30003482

 • Krawat granatowy Joop! Collection - zdjęcie produktu

  Joop! COLLECTION Jedwabny krawat Joop! Collection Gomez Fashion Store

  169 zł 239 zł

  Granatowy krawat Joop! Collection z subtelnym połyskiem. Dzięki gładkiej fakturze świetnie sprawdzi się przy wzorzystych koszulach. Szerokość w najszerszym miejscu wynosi 7 cm. Kolor: granatowy, Kolekcja: Wiosna/Lato 2019, Kod producenta: 30006893

 • Krawat Boss - zdjęcie produktu

  Boss Jedwabny krawat Boss promocja Gomez Fashion Store

  239 zł 349 zł

  Kolor: granatowy, Kod producenta: 50390152

 • Krawat Boss - Gomez Fashion Store - zdjęcie produktu

  Krawat Boss - Gomez Fashion Store

  219 zł 299 zł

  Kolor: granatowy, Kolekcja: Jesień/Zima 2018, Kod producenta: 50397826

Zobacz więcej produktów