1. Strona główna
 2. jubiler kruk

Jubiler kruk

Jubiler kruk - sprawdź nasze produkty

 • Bransoletka W.Kruk fioletowa - zdjęcie produktu

  Bransoleta złota W.KRUK ZIN/AW68 W.Kruk

  2990 zł 5590 zł

  Oryginalna, unikatowa w formie bransoleta wykonana w żółtym złocie, ozdobiona kamieniami: ametystem i iolitem. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie kolekcji biżuterii od W.KRUK. Stworzona z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. To biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Ta bransoletka ze złota ozdobiono najstaranniej wybranymi kamieniami, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy fioletu. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Twoich najbliższych, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty.

 • Wisiorek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Wisiorek złoty W.KRUK ZIN/WW75 W.Kruk

  989 zł 1790 zł

  Zachwycający wisiorek złoty od W.KRUK. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie kolekcji biżuterii od W.KRUK. Wisiorek stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Ten złoty wisiorek ozdobiony został starannie wybranymi kamieniami: cyjanitem i iolitem, które mają niezwykle głębokie, wyjątkowe barwy. Cyjanit - od greckiego słowa kyanos oznacza niebieski i jest uważany za kamień, który jak żaden inny oczyszcza aury ludzi, zwierząt i roślin. Ta złota zawieszka z niebieskimi kamieniami to prawdziwy klejnot, unikat, zwłaszcza w połączeniu z pierścionkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Ciebie i Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem, srebrem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty.

 • Pierścionek niebieski W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek złoty W.KRUK ZIN/PW75Q W.Kruk

  1150 zł 2090 zł

  Unikatowy pierścionek złoty od W.KRUK. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie kolekcji biżuterii od W.KRUK. Pierścionek stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Ten złoty pierścionek ozdobiony został starannie wybranymi kamieniami: cyjanitem i iolitem, które mają niezwykle głębokie, wyjątkowe barwy. Cyjanit - od greckiego słowa kyanos oznacza niebieski i jest uważany za kamień, który jak żaden inny oczyszcza aury ludzi, zwierząt i roślin. Ten złoty pierścionek z niebieskimi kamieniami to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Ciebie i Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem, srebrem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty.

 • Wisiorek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Wisiorek złoty W.KRUK ZIN/WW69 W.Kruk

  549 zł 999 zł

  Unikatowy wisiorek z żółtego złota, ozdobiony kamieniami: granat, iolit i rodolit. Bogactwo głębokiego koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie ekskluzywnej, kolorowej kolekcji biżuterii od W.KRUK, do powstania której użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. w kolorze granatowymi: cyjanit i iolit. Ta wyjątkowa, zawieszka to wspaniały dodatek do wieczorowych stylizacji. Została stworzona z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Wisior ozdobiony został najstaranniej wybranymi kamieniami szlachetnymi, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy czerwieni. Nazwa granatu pochodzi od łacińskiego słowa "granatus" i jest uważany za kamień nadziei, ale także namiętnej miłości. Granaty oddalają negatywne myśli, pomagając odzyskać siły witalne w czasie przygnębienia i bezsilności. Rodolity to z kolei

 • Naszyjnik zielony W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik złoty MORAGLIONE ZRN/NB+19 W.Kruk

  18753 zł 26790 zł

  Moraglione to włoska marka artystycznej biżuterii, która została założona w 1922 roku przez Massimo Moraglione w Walencji. Massimo, jubiler z wielką pasją uważał, iż każdy klejnot jest arcydziełem sztuki. Jego piękno i harmonia powinny wzbudzać podziw oraz pragnienie noszenia go - nie tylko jako unikatowego dodatku do uzupełnienia stroju, ale także podkreślającego piękno noszącej go kobiety. Olśniewający naszyjnik wykonany z 18-karatowego żółtego złota, wysadzany brylantami, kryształem górskim oraz szmaragdem. Efektowną kompozycję zwieńczono klasycznym splotem łańcuszka, który wspaniale uwydatnia szlachetny urok eleganckiego wisiorka. Przezroczysty minerał w postaci kryształu górskiego, kryje głęboką zieleń szmaragdu – perfekcyjnie współgrając z błyszczącymi brylantami. Urzekająca wyjątkowym zdobieniem biżuteria, świetnie prezentuje się solo, jak i w komplecie z innymi modelami dostępnymi w W.KRUK.

 • Pierścionek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek białe złoto MORAGLIONE ZRN/PB+41B W.Kruk

  13503 zł 19290 zł

  Moraglione to włoska marka artystycznej biżuterii, która została założona w 1922 roku przez Massimo Moraglione w Walencji. Massimo, jubiler z wielką pasją uważał, iż każdy klejnot jest arcydziełem sztuki. Jego piękno i harmonia powinny wzbudzać podziw oraz pragnienie noszenia go - nie tylko jako unikatowego dodatku do uzupełnienia stroju, ale także podkreślającego piękno noszącej go kobiety. Olśniewający pierścionek wykonany z 18-karatowego białego złota, wysadzany brylantami, kryształem górskim oraz szafirem. Efektowną kompozycję zwieńczono klasycznym modelem obrączki, która wspaniale uwydatnia szlachetny urok eleganckiej biżuterii. Przezroczysty minerał w postaci kryształu górskiego, kryje głęboki granat szafiru – perfekcyjnie współgrając z błyszczącymi brylantami. Urzekający wyjątkowym zdobieniem pierścionek, świetnie prezentuje się solo, jak i w komplecie z innymi modelami dostępnymi w kolekcji W.KRUK.

 • Naszyjnik W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik różowe złoto MORAGLIONE ZRN/NB+24R W.Kruk

  15900 zł

  Moraglione to włoska marka artystycznej biżuterii, która została założona w 1922 roku przez Massimo Moraglione w Walencji. Massimo, jubiler z wielką pasją uważał, iż każdy klejnot jest arcydziełem sztuki. Jego piękno i harmonia powinny wzbudzać podziw oraz pragnienie noszenia go - nie tylko jako unikatowego dodatku do uzupełnienia stroju, ale także podkreślającego piękno noszącej go kobiety. Złoty naszyjnik ze szmaragdem, kryształem górskim oraz brylantami, wykonany z 18-karatowego różowego kruszcu. Geometryczną kompozycję zwieńczono klasycznym splotem łańcuszka, który wspaniale uwydatnia wyjątkowy urok eleganckiego wisiorka, Przezroczysty minerał w postaci kryształu górskiego, kryje głęboką zieleń szmaragdu – perfekcyjnie współgrającą z błyszczącymi brylantami. Urzekająca wyjątkowym zdobieniem biżuteria, świetnie prezentuje się solo, jak i w komplecie z innymi modelami dostępnymi w ofercie W.KRUK.

 • Naszyjnik W.Kruk srebrny - zdjęcie produktu

  Naszyjnik złoty MORAGLIONE ZRN/NB+41B W.Kruk

  13930 zł 19900 zł

  Moraglione to włoska marka artystycznej biżuterii, która została założona w 1922 roku przez Massimo Moraglione w Walencji. Massimo, jubiler z wielką pasją uważał, iż każdy klejnot jest arcydziełem sztuki. Jego piękno i harmonia powinny wzbudzać podziw oraz pragnienie noszenia go - nie tylko jako unikatowego dodatku do uzupełnienia stroju, ale także podkreślającego piękno noszącej go kobiety. Olśniewający naszyjnik wykonany z 18-karatowego białego złota, wysadzany brylantami, kryształem górskim oraz szafirem. Efektowną kompozycję zwieńczono klasycznym splotem łańcuszka, który wspaniale uwydatnia szlachetny urok eleganckiego wisiorka. Przezroczysty minerał w postaci kryształu górskiego, kryje głęboki granat szafiru – perfekcyjnie współgrając z błyszczącymi brylantami. Urzekająca wyjątkowym zdobieniem biżuteria, świetnie prezentuje się solo, jak i w komplecie z innymi modelami dostępnymi w W.KRUK.

 • Wisiorek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Wisiorek złoty W.KRUK ZIN/WW73 W.Kruk

  549 zł 999 zł

  Oryginalny wisiorek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony kamieniami: blue topazem i oliwinem. Ta kolekcja biżuterii od W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Do jej powstania użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. granat czy cyjanit. Opisywany wisiorek został stworzony z materiałów najwyższej jakości, wykonany z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Starannie wybrane kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. Topaz błękitny, inaczej zwany blue topaz to rzadki kamień, dodający siły i odwagi do walki o spełnianie swoich marzeń. Razem z oliwinem, który wzmacnia pewność siebie, będą wspaniałym duetem, talizmanem współczesnej kobiety. Ten złoty wisiorek z bladozielonymi i błękitnymi kamieniami to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z pierścionkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejszy pr

 • Kolczyki W.Kruk - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZIN/KW68Q W.Kruk

  2490 zł 4590 zł

  Przepiękne, romantyczne kolczyki wiszące, wykonany w żółtym złocie, ozdobione kamieniami: ametystem i iolitem. Ta ekskluzywna kolekcja biżuterii od W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Te fioletowe, bogate w formie kolczyki są jednocześnie delikatne, poprzez swoją pastelową kolorystykę i precyzyjne wykonanie. Biżuteria stworzona z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i dokładnością. To kolekcja, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Kolczyki z ametystem to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i pierścionkiem o tym samym lub podobnym wzorze. Komplety biżuterii od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Twoich najbliższych, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem najwspanialszych kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze niezapomniane chwile. Te kolczyki lub cały komplet biżuterii z ametystem i iolitem będzie idealnym, wymownym potwierdzeniem szcze

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Jubiler kruk

 • Pierścionek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek złoty W.KRUK ZIN/PW73Q W.Kruk

  1190 zł 2190 zł

  Oryginalny pierścionek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony kamieniami: blue topazem i oliwinem. Ta kolekcja biżuterii od W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Do jej powstania użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. granat czy cyjanit. Opisywany pierścionek został stworzony z materiałów najwyższej jakości, wykonany z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Starannie wybrane kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. Topaz błękitny, inaczej zwany blue topaz to rzadki kamień, dodający siły i odwagi do walki o spełnianie swoich marzeń. Razem z oliwinem, który wzmacnia pewność siebie, będą wspaniałym duetem, talizmanem współczesnej kobiety. Ten złoty pierścionek z bladozielonymi i błękitnymi kamieniami to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejszy prezent dla kobiety b

 • Pierścionek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek złoty W.KRUK ZIN/PW68Q W.Kruk

  1450 zł 2690 zł

  Oryginalny, unikatowy w formie pierścionek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony kamieniami: ametystem i iolitem. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie kolekcji biżuterii od W.KRUK. Pierścionek jest duży, okazały, a jednocześnie delikatny i z ogromną klasą. Stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. To biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Ten pierścionek ze złota ozdobiono najstaranniej wybranymi kamieniami, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy fioletu. Jego forma sprawia, że jest to niepowtarzalna ozdoba dłoni, noszony na środkowym palcu ozdobi także palec wskazujący i serdeczny. To prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Twoich najbliższych, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące b

 • Pierścionek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek złoty W.KRUK ZIN/PW70Q W.Kruk

  1250 zł 2290 zł

  Oryginalny pierścionek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony wieloma zjawiskowymi kamieniami: iolit, oliwin, topaz swiss blue oraz topaz london blue. Ta biżuteria i cała kolekcja W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Pierścionek niczym prawdziwy klejnot, mieni się tysiącem najpiękniejszych barw i zwraca na siebie uwagę swoją niepowtarzalnością. Stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Kamienie użyte w pierścionku zostały wybrane bardzo starannie, a jubiler dopracował każdy detal tak, by pierścień cieszył oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Użyte kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. To prawdziwa perełka w ofercie marki, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze upominki dla Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty. Ten pierścionek lub

 • Wisiorek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Wisiorek złoty W.KRUK ZIN/WW74 W.Kruk

  769 zł 1390 zł

  Przepiękny, unikatowy wisiorek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony kamieniami: granat, iolit i rodolit. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie kolekcji biżuterii od W.KRUK, do powstania której użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. w kolorze granatowym, gdzie użyto cyjanit i iolit. Wisiorek zaprojektowane z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Ten wisiorek z żółtego złota o próbie 585 ozdobiony został starannie wybranymi kamieniami, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy czerwieni. Nazwa granat pochodzi od łacińskiego słowa "granatus" i jest uważany za kamień nadziei, ale także namiętnej miłości. Granaty oddalają negatywne myśli, pomagają odzyskać siły witalne w czasie przygnębienia i bezsilności. Rodolit to z kolei kamień o ciemnoróżowej barwie, występujący m.in. w Kenii

 • Kolczyki W.Kruk - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZIN/KW69Q W.Kruk

  2990 zł 5590 zł

  Unikatowe kolczyki z żółtego złota, ozdobione kamieniami: granat, iolit i rodolit. Bogactwo głębokiego koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej właśnie ekskluzywnej, kolorowej kolekcji biżuterii od W.KRUK, do powstania której użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. w kolorze granatowymi: cyjanit i iolit. Te wyjątkowe, wiszące kolczyki to wspaniały dodatek do wieczorowych stylizacji. Zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Kolczyki ozdobione zostały najstaranniej wybranymi kamieniami szlachetnymi, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy czerwieni. Nazwa granatu pochodzi od łacińskiego słowa "granatus" i jest uważany za kamień nadziei, ale także namiętnej miłości. Granaty oddalają negatywne myśli, pomagając odzyskać siły witalne w czasie przygnębienia i bezsilności. Rodolity

 • Pierścionek niebieski W.Kruk - zdjęcie produktu

  Pierścionek złoty W.KRUK ZIN/PW72Q W.Kruk

  1390 zł 2590 zł

  Romantyczny, bogaty w formie pierścionek, wykonany w żółtym złocie, ozdobiony kamieniem: ametystem i iolitem. Ta kolekcja biżuterii W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Pierścionek jest przepiękny, jednocześnie okazały i delikatny, poprzez swoją pastelową kolorystykę. Stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. To biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Ten pierścionek ze złota ozdobiono najstaranniej wybranymi kamieniami, które osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy fioletu. To prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym lub podobnym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze prezenty dla Twoich najbliższych, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem najwspanialszych kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze niezapomniane chwile. Ten pierścionek lub cały komplet biżuterii z ametystem i iol

 • Kolczyki wielokolorowe W.KRUK sztyfty - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZIN/KW70Q W.Kruk

  2090 zł 3790 zł

  zjawiskowe kolczyki wykonane w żółtym złocie, ozdobione przepięknymi kamieniami: iolit, oliwin, topaz swiss blue oraz topaz london blue. Ta biżuteria i cała kolekcja od W.KRUK to bogactwo barw, szlachetność kruszca i wyjątkowa jakość kamieni szlachetnych. Te długie, wiszące kolczyki są prawdziwym klejnotem, mienią się tysiącem najpiękniejszych barw i zwracają na siebie uwagę swoją niepowtarzalnością. Kolczyki zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Kamienie użyte do wykonania tej złotej, ekskluzywnej biżuterii zostały wybrane bardzo starannie, a jubiler dopracował każdy detal tak, by kolczyki cieszyły oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Użyte kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. To prawdziwa perełka w ofercie marki, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i pierścionkiem o tym samym wzorze, z tymi samymi kamieniami. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze upominki dla Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem ka

 • Kolczyki W.KRUK z topazem - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZIN/KW73Q W.Kruk

  1090 zł 1990 zł

  Oryginalne, przepiękne kolczyki wykonane w żółtym złocie, ozdobione kamieniami: blue topazem i oliwinem. Ta kolekcja biżuterii od W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Do jej powstania użyto też kamieni w innej kolorystyce, np. granatu, cyjanitu . Opisywany pierścionek został stworzony z materiałów najwyższej jakości, wykonany z wielką uwagą i precyzją. Biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Starannie wybrane kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. Topaz błękitny, inaczej zwany blue topaz to rzadki kamień, dodający siły i odwagi do walki o spełnianie swoich marzeń. Razem z oliwinem, który wzmacnia pewność siebie, będą wspaniałym duetem, talizmanem współczesnej kobiety. Ten złoty pierścionek z bladozielonymi i błękitnymi kamieniami to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejszy prezent dla

 • W.KRUK kolczyki - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZIN/KW75Q W.Kruk

  1090 zł 1990 zł

  Przepiękne i unikatowe kolczyki złote od W.KRUK. Bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni to wszystko można znaleźć w tej niezwykłej kolekcji biżuterii od W.KRUK. Kolczyki zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. To biżuteria, w której jubiler dopracował każdy detal tak, by cieszyła oko nawet najbardziej wymagających Pań. Te kolczyki z żółtego złota są ozdobione najstaranniej wybranymi kamieniami: cyjanitem i iolitem, które cechują niezwykle głębokie, wyjątkowe barwy. Cyjanit - od greckiego słowa kyanos oznacza "niebieski" i jest uważany za kamień, który jak żaden inny oczyszcza aury ludzi, zwierząt i roślin. Iolit - od greckiego słowa ios czyli "fiolet" to z kolei przejrzysty kamień pobudzający wyobraźnię. Co ciekawe, według medycyny niekonwencjonalnej, kamień ten wspomaga odchudzanie. Te przepiękne złote kolczyki z niebieskimi kamieniami to prawdziwy klejnot, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i pierścionkie

 • Wisiorek W.Kruk - zdjęcie produktu

  Wisiorek złoty W.KRUK ZIN/WW70 W.Kruk

  929 zł 1690 zł

  Zjawiskowy wisiorek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony przepięknymi kamieniami: iolit, oliwin, topaz swiss blue oraz topaz london blue. Ta biżuteria i cała kolekcja od W.KRUK to bogactwo barw, szlachetność kruszca i wyjątkowa jakość kamieni szlachetnych. Ten wyjątkowy wisior to prawdziwy klejnot, mieni się tysiącem najpiękniejszych barw i zwraca na siebie uwagę swoją niepowtarzalnością. Zawieszka na łańcuszek została stworzona z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Kamienie użyte do wykonania tej złotej, ekskluzywnej biżuterii zostały wybrane bardzo starannie, a jubiler dopracował każdy detal tak, by ozdoba cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Użyte kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. To prawdziwa perełka w ofercie marki, zwłaszcza w połączeniu z kolczykami i pierścionkiem o tym samym wzorze, z tymi samymi kamieniami. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze upominki dla Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kam

Zobacz więcej produktów