Kapcie dla dzieci befado


Kapcie dla dzieci befado - sprawdź nasze produkty

 • Kapcie dziecięce niebieskie Befado w nadruki - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  33 zł 39 zł
  Obuwie domowe marki Befado w kolorze niebieskim. Cholewka i wnętrze materiał tekstylny - bawełna. Podeszwa oddychająca, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa. Idealne dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki. Produkt polski.
 • Kapcie dziecięce Befado bawełniane na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  33 zł 39 zł
  Obuwie domowe marki Befado w kolorze granatowym z dodatkiem niebieskiego i czerwonego, zapinane na rzepy. Cholewka i wnętrze materiał tekstylny - bawełna. Podeszwa oddychająca, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa. Idealne dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki. Produkt polski.
 • Kapcie dziecięce BEFADO - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  33 zł 39 zł
  Obuwie domowe marki Befado w kolorze szarym. Cholewka i wnętrze materiał tekstylny - bawełna. Podeszwa oddychająca, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa. Idealne dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki.
 • BEFADO kapcie dziecięce bez zapięcia granatowe - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  32 zł 37 zł
  Kapcie dziecięce marki Befado model w kolorze szaro-granatowym. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model wsuwany zapewniającą wygodne ubieranie i dopasowanie do stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce Befado - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  33 zł 39 zł
  Obuwie domowe marki Befado model 217P094 w kolorze niebieskim. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Z przodu posiadają kolorową aplikację. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce BEFADO w nadruki bez zapięcia wielokolorowe - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  37 zł 43 zł
  Baleriny dziecięce marki Befado model 116X223 w kolorze granbatowo - różowym z ozdobnym nadrukiem, wykonane z materiału tekstylnego. Elastyczne gumki podtrzymują stopę dziecka oraz ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów. Szerszy czubek zapewnia swobodę w poruszaniu paluszkami. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce BEFADO na rzepy wielokolorowe na wiosnę - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  37 zł 43 zł
  Baleriny dziecięce marki Befado model 109P160 w kolorze niebiesko - różowym, wykonane z z oddychających tkanin bawełnianych, które zapewniają higienę i komfort noszenia. Podeszwa bucika ma właściwości oddychające. Podwyższony zapiętek zadba o stabilizację stopy dziecka. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce BEFADO bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  37 zł 43 zł
  Baleriny dziecięce marki Befado w kolorze różowe z srebrnym ozdobnym nadrukiem, wykonane z materiału tekstylnego. Elastyczne gumki podtrzymują stopę dziecka oraz ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów. Szerszy czubek zapewnia swobodę w poruszaniu paluszkami. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie. Produkt polski.
 • Kapcie dziecięce Befado na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  37 zł 43 zł
  Baleriny dziecięce marki Befado w kolorze czarnym z połyskującymi drobinkami, wykonane z materiału tekstylnego. Zapięcie na rzep podtrzymuje stopę dziecka oraz ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów. Szerszy czubek zapewnia swobodę w poruszaniu paluszkami. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce BEFADO na rzepy na lato - zdjęcie produktu

  Befado obuwie dziecięce 945Y431 ButyModne.pl okazja

  49 zł 69 zł
  .Obuwie dziewczęce Befado zostało wyprodukowane z wygodnej tkaniny. Buty są kolorowe, ozdobione napisami i zapinane na rzepy. Posiadają różową koturnę oraz sztywny zapiętek, który jest idealny w przypadku kształtowania stopy u dzieci. Świetnie sprawdzą się jako kapcie lub buty na zmianę do przedszkola. Befado obuwie dziecięce 945Y431 granatowe różowe wielokolorowe. Sprawdź na butymodne.pl! Kapcie dziecięce Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Zobacz więcej produktów


Dla dziecka

Zobacz dla dziecka


Wyszukaj podobne do "kapcie dla dzieci befado"


 • Kapcie dziecięce BEFADO z tkaniny z nadrukami - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  34 zł 40 zł
  Tenisówki dziecięce marki Befado w kolorze granatowym. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego z ozdobnym motywem z przodu. Model wsuwany z gumką po bokach, zapewniającą wygodne ubieranie i dopasowanie do stopy. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce BEFADO na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  39 zł 46 zł
  Sandały dziecięce marki Befado model 969Y122 w kolorze szarym w gwiazdki. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model zapinany na rzepy. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie. Przeznaczone do użytku domowego, przedszkolnego i szkolnego.
 • Kapcie dziecięce BEFADO na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  39 zł 46 zł
  Sandały dziecięce marki Befado model 969X078 w kolorze granatowo - zielonym z ozdobnymi napisami i motywem piłki nożnej. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model zapinany na rzepy. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie. Przeznaczone do użytku domowego, przedszkolnego i szkolnego.
 • Kapcie dziecięce BEFADO na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  45 zł 53 zł
  Obuwie domowe marki Befado model 250P074 w kolorze granatowo - niebieskim. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model zapinany na rzepy. Posiadają niebieskie przeszycia. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce Befado - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Befado Darbut

  32 zł 37 zł
  Kapcie dziecięce marki Befado model 707Y395 w kolorze szarym. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model wsuwany zapewniającą wygodne ubieranie i dopasowanie do stopy. Kolorystyka i motyw piłki nożnej oddają sportowy charakter tych bucików. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce Befado w nadruki - zdjęcie produktu

  Befado obuwie dziecięce 672Y069 Befado okazja ButyModne.pl

  59 zł 79 zł
  Buty dla chłopców Befado wykonane są z przewiewnej bawełny, dzięki czemu są one niezwykle wygodne. Sztywny zapiętek oraz znak „Zdrowa Stopa” dla dzieci bezpieczne użytkowanie użytkowe obuwia, a następnie zapięcie na rzepy ułatwia mu samodzielne wkładanie. Ciemno szara kolorystyka przypadnie do gustu każdemu chłopcu. Befado obuwie dziecięce 672Y069 czarne szare zielone. Sprawdź na butymodne.pl! Kapcie dziecięce Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • BEFADO kapcie dziecięce - zdjęcie produktu

  Befado obuwie dziecięce 533P003 Befado okazja ButyModne.pl

  54 zł 79 zł
  .. Obuwie dziecięce musi spełniać szereg bardzo surowych wymagań. Takie buty muszą być między innymi nie tylko estetyczne, ale także wykonane z wysokiej jakości, oddychających materiałów, aby zapewnić dzieciom komfort noszenia obuwia. Idealne obuwie dla dzieci to obuwie Befado, solidne i bardzo wygodne, a przy tym posiadające rekomendacje specjalistów z dziedziny ortopedii. Befado obuwie dziecięce 533P003 niebieskie wielokolorowe. Sprawdź na butymodne.pl! Kapcie dziecięce Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie dziecięce Befado w nadruki na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  38 zł 44 zł
  Tenisówki dziecięce marki Befado w kolorze niebieskim ze wzorami. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model zapinany na rzep. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.
 • Kapcie dziecięce Befado na rzepy - zdjęcie produktu

  Domowe BEFADO Befado Darbut

  37 zł 43 zł
  Sandały dziecięce marki Befado w kolorze niebieskim z dodatkiem czerwonego i granatu. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Model zapinany na rzepy. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie. Przeznaczone do użytku domowego, przedszkolnego i szkolnego.
 • Kapcie dziecięce szare BEFADO z tkaniny - zdjęcie produktu

  Domowe Befado Darbut

  41 zł
  Obuwie domowe marki Befado model 213P119 w kolorze granatowym z motywem królika z przodu. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Podwyższony zapiętek i stabilne boki zapewniają stopie właściwą pozycję. Oddychająca podeszwa ułatwia wentylację stopy. Buty dla dzieci Befado posiadają certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Posiadają oznaczenie oryginalności - żółty insert w podeszwie.

Zobacz więcej produktów