Klapki drewniaki na obcasie

Klapki drewniaki na obcasie - sprawdź dostępne produkty

 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Wyprzedaż Layla 1 Drewniaki Melvin & Hamilton okazja Melvin & Hamilton

  839.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Layla 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te czarne skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Sina 2 Kobiety Drewniaki Melvin & Hamilton Melvin & Hamilton

  839.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Sina 2, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te czarne skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Layla 1 Kobiety Drewniaki Melvin & Hamilton Melvin & Hamilton

  671.00 zł 839.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Layla 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te beżowe skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Pantofelek24 - Pantofelek24.pl Jacek Włodarczyk - zdjęcie produktu

  Brązowe drewniaki chodaki trepy klapki /G11-1 12401 S398/ Pantofelek24 Pantofelek24.pl Jacek Włodarczyk

  79.90 zł
  Ortopedyczne drewniaki damskie wykonane z naturalnych materiałów- zamszowej skóry naturalnej w kolorze brązowym oraz drewna (topola). Drewniaki są stosunkowo lekkie i zapewniają wygodę użytkowania- to typ obuwia ceniony już od wielu lat.  Spody wykonane z naturalnego drewna bukowego są właściwie wyprofilowane.  Produkt jest wykonany w Polsce, na Podhalu, co gwarantuje wysoką jakość.  Wysokość obcasa to 4 cm. ---------------------- Rozmiar 35 36 37 38 39 40 41 Długość wkładki (cm.) 23 23,7 24,5 25 25,5 26 27
 • Klapki męskie Buty Olivier - butyolivier - zdjęcie produktu

  Buty męskie skórzane drewniaki chodaki M85 czarne Buty Olivier butyolivier

  89.99 zł
  Drewniaki męskie skórzane z zakrytymi palcami wykonane naturalnej skóry licowej. Przeszyte na krawędziach białą nitką. Koturn ma wysokość 4 cm, z przodu pod palcami 2cm. Wysokość podbicia na każdą przeciętną wysokość oraz szerokość stopy. Spody wykonane z drewna Olchowego malowane bezbarwnie, lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Podeszwa o bieżniku antypoślizgowym z twardego wysokogatunkowego materiału w kolorze jasnego brązu. Drewniaki polskiej produkcji!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Wyprzedaż Maria 1 Drewniaki Melvin & Hamilton okazja Melvin & Hamilton

  1029.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Maria 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te białe skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Wyprzedaż Sina 2 Drewniaki Melvin & Hamilton Melvin & Hamilton wyprzedaż

  839.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Sina 2, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te beżowe skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Flora 1 Kobiety Drewniaki Melvin & Hamilton Melvin & Hamilton

  889.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Flora 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te czarne skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Wyprzedaż Maria 1 Drewniaki Melvin & Hamilton okazja Melvin & Hamilton

  1029.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Maria 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te pomarańczowe skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!
 • Klapki damskie Melvin & Hamilton - zdjęcie produktu

  Melvin & Hamilton Wyprzedaż Maria 1 Drewniaki Melvin & Hamilton promocja Melvin & Hamilton

  1029.00 zł
  Melvin & Hamilton prezentuje damskie drewniaki z kolekcji wiosna-lato. Wygodne chodaki na platformie będą Ci towarzyszyć przez cały sezon. Odkryj nasze skórzane drewniaki Maria 1, ich charakter i jak je nosić. Nasze chodaki są naturalnie wykonane z wysokiej jakości skóry i know-how marki. Dostępne w różnych wersjach, jako kobiece chodaki z plecionej skóry lub rockowe sandały z ćwiekami, te kultowe modele posiadają podeszwę na platformie wykonaną z drewna i gumy, co nadaje im elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu. Wybierz te turkusowe skórzane chodaki i pokaż swoje nogi!

Wyszukaj podobne do "klapki drewniaki na obcasie"