Kolczyki ślubne złote

Kolczyki ślubne złote - sprawdź nasze produkty

 • Kolczyki złote Diamanta z zapięciem typu bigiel - zdjęcie produktu

  Złote kolczyki z diamentami Diamanta okazja Limango Polska

  1240 zł 5715 zł
  Złote kolczyki z diamentami - materiał: 9-karatowe złoto próby 375 - zapięcie: bigiel - rodzaj kamienia: diament - liczba karatów: 0,11 - kolor kamienia: bezbarwny Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Kolczyki W.KRUK z zapięciem typu bigiel - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZNN/KC60BK W.Kruk

  849 zł
  Cudne kolczyki złote o tradycyjnym wzornictwie i niezwykle wdzięcznej formie. Kolczyki ponadczasowe, pasujące do każdej kobiety i każdego stroju. Wykonane z dwukolorowego złota próby 333, ozdobione cyrkoniami.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZUN/KZ22 W.Kruk bezowy

  279 zł
  Złote kolczyki koluszka, o nowoczesnym wzorze. Ciekawa ozdoba, która będzie pasować zarówno do codziennych, jak i do odświętnych strojów, i ważnych okazji. Zapinane na bezpieczne zapięcie.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZRH/KZ70 W.Kruk bezowy

  299 zł
  Złote kolczyki od W.KRUK, subtelne kuleczki zapinane na sztyfty. Biżuteria, która pasuje do każdej stylizacji i przez swój uniwersalny charakter jest też idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZID/KC45 W.Kruk

  299 zł
  Drobne złote kolczyki z cyrkonią. Pasują do wszystkiego i sprawdzają się w każdej sytuacji. Kolczyki zapinane na sztyfty, must have każdej młodej dziewczyny i dojrzałej kobiety. Kolczyki wykonane ze złota próby 585. Dostępne także w wersji z większym kamieniem.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZID/KC46 W.Kruk

  349 zł
  Drobne złote kolczyki z cyrkonią. Pasują do wszystkiego i sprawdzają się w każdej sytuacji. Kolczyki zapinane na sztyfty, must have każdej młodej dziewczyny i dojrzałej kobiety. Kolczyki wykonane ze złota próby 585. Dostępne także w wersji z mniejszym kamieniem.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZRH/KZ98 W.Kruk zolty

  299 zł
  Złote kolczyki od W.KRUK. Okrągłe kolczyki o wzorze rozłożonego wachlarza. Biżuteria dla osób, które lubią ciekawe ozdoby na co dzień. Kolczyki zapinane na sztyfty, można je połączyć z inną biżuterią z oferty W.KRUK.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZRH/KZ69 W.Kruk pomaranczowy

  249 zł
  Drobne złote kolczyki kuleczki od W.KRUK. Uniwersalny dodatek, który będzie pasował do każdej stylizacji niezależnie od aktualnych trendów. Idealny prezent dla osób lubiących minimalistyczne wzory biżuterii. Kolczyki wykonane ze złota próby 585.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZNN/KC108 W.Kruk

  499 zł
  Złote kolczyki z cyrkoniami. Nowość w ofercie W.KRUK. Kolczyki stworzone z myślą o młodych dziewczynach i kobietach, które starannie dobierają dodatki do stylizacji. Idealny pomysł na prezent dla miłośniczki biżuterii ze złota.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZNN/KC19 W.Kruk

  399 zł
  Złote kolczyki z cyrkoniami, uroczy wzór w kształcie kwiatka. Biżuteria, która spodoba się zwłaszcza młodym dziewczynom i małym kobietkom. Idealna na prezent, jako uwiecznienie ważnej chwili. Wykonane ze złota próby 333.

Kolczyki

Wyszukaj podobne do "kolczyki ślubne złote"

Kolczyki ślubne złote - zobacz nasze artykuły