Krem przyspieszający opalanie

Krem przyspieszający opalanie - sprawdź nasze produkty

 • Kosmetyk do opalania Lancaster - zdjęcie produktu

  Lancaster Sun Tan Deepener Spf6 200ml Lancaster okazja Gerris

  75 zł 95 zł
  Lancaster Sun Tan Deepener Spf6 200ml
 • Kosmetyk do opalania Institut Esthederm - zdjęcie produktu

  Institut Esthederm Adaptasun - krem ochronny do twarzy przyspieszający opalanie skóra normalna 50ml Institut Esthederm SuperPharm.pl

  189 zł
  Institut Esthederm Adaptsun - krem ochronny do twarzyAdaptasun to linia kosmetyków przeciwsłonecznych, które zapobiegają fotostarzeniu i wzmacniają opaleniznę. Kremy do twarzy oraz ochronne mleczka do ciała dostępne w dwóch wersjach przeznaczonych dla odpowiedniego natężenia słonecznego i dostosowanych do każdego rodzaju skóry. *Global Cellular Protection - wzmacnia naturalne zdolności samoobrony i adaptacji skóry w stosunku do słońca.*Adaptasun Technology &nda
 • Kosmetyk do opalania Institut Esthederm - zdjęcie produktu

  INSTITUT ESTHEDERM EC Adaptasun Krem ochronny do twarzy przyspieszający opalanie skóra wrażliwa 50ml Institut Esthederm promocja SuperPharm.pl

  109 zł 219 zł
  Institut Esthederm Adaptasun Sensitive - krem ochronny do twarzyAdaptasun to linia kosmetyków przeciwsłonecznych, które zapobiegają fotostarzeniu i wzmacniają opaleniznę. Kremy do twarzy oraz ochronne mleczka do ciała dostępne w dwóch wersjach przeznaczonych dla odpowiedniego natężenia słonecznego i dostosowanych do każdego rodzaju skóry. *Global Cellular Protection - wzmacnia naturalne zdolności samoobrony i adaptacji skóry w stosunku do słońca.*Adaptasun Tech
 • Kosmetyk do opalania Derma - zdjęcie produktu

  Derma Sun Lotion SPF15 balsam przeciwsłoneczny 200ml Derma perfumgo.pl

  52 zł
  Derma Sun Balsam słoneczny SPF15 to wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB, również dla osób z bardzo wrażliwą skórą i skłonnością do alergii i AZS. Nie zawiera filtrów przenikających!  To wysoce wodoodporny i hipoalergiczny produkt. Zapewnia on ochronę przed promieniami, zgodną z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej dotyczącymi optymalnej ochrony przeciwsłonecznej. Produkt łatwo się wchłania, a skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna i chroniona przed przesuszeniem. Bez substancji zapachowych, parabenów ani barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i reakcji skórnych. Balsamy posiadają certyfikaty AllergyCertified, Astma-Allergi Danmark i Nordic Ecolabel.
 • Kosmetyk do opalania Derma - zdjęcie produktu

  Derma Sun krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF30 50ml Derma perfumgo.pl

  57 zł
  Derma Sun Krem słoneczny do twarzy SPF30 to ochrona przed promieniami UVA i UVB dla osób z wrażliwą skórą, skłonnością do alergii i AZS. Nie zawiera filtrów przenikających!  To wysoce wodoodporny i hipoalergiczny produkt. Zapewnia on ochronę przed promieniami, zgodną z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej dotyczącymi optymalnej ochrony przeciwsłonecznej. Produkt łatwo się wchłania, a skóra po jego użyciu jest miękka, delikatna i chroniona przed przesuszeniem. Bez substancji zapachowych, parabenów ani barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i reakcji skórnych. Idealnie sprawdza się również pod makijaż. Butelka posiada pompkę, która ułatwia korzystanie z produktu, dzięki czemu aplikacja jest wygodna i szybka. Krem posiada certyfikaty AllergyCertified, Astma-Allergi Danmark i Nordic Ecolabel.
 • Samoopalacz Body Tones - zdjęcie produktu

  Self-Tanning Foam samoopalająca pianka do ciała Light 30ml Body Tones perfumgo.pl

  29 zł
  Samoopalająca pianka Body Tones Light dla jasnej karnacji nadaje skórze naturalny kolor opalenizny. Dzięki unikalnej formule AQUAXYL™ długotrwale nawilża i wygładza skórę. Idealnie dopasowuje się do karnacji. Nie pozostawia nieestetycznych smug na skórze ani śladów na ubraniach. Pianka Body Tones Light gwarantuje efekt pięknie opalonego ciała bez niepożądanego pomarańczowego odcienia skóry.  Sposób użycia: za pomocą rękawicy równomiernie rozprowadź piankę na umytą i osuszoną skórę całego ciała. Na kolana i łokcie nałóż cieńszą warstwę kosmetyku.
 • Kosmetyk po opalaniu Nacomi - zdjęcie produktu

  Regenerating Creamy Butter regenerujące masło do ciała po opalaniu 150ml Nacomi perfumgo.pl

  31 zł
  Wysu­szona skóra przez cią­głe opa­la­nie, czy to na sola­rium czy na słońcu to pro­blem każ­dej kobiety, która chce by jej skóra zawsze była muśnięta słoń­cem i pięk­nie się pre­zen­towała. Nie musisz być ska­zana na podraż­nioną skórę i nie­przy­jemny świąd oraz pie­cze­nie. Wystar­czy nasze masło rege­ne­ru­jące po opa­la­niu. Ma dość zwartą kon­sy­sten­cję, ale jego dzia­ła­nie jest widoczne po pierw­szym uży­ciu – poczu­jesz natych­mia­stową ulgę. Masło dosko­nale nawilża i nie pozwala uciec wodzie z Two­jej skóry. Składniki aktywne: * Ekstrakt z kaka­owca:  ma wła­ści­wo­ści rege­ne­ru­jące, toni­zu­jące, rewi­ta­li­zu­jące i nawil­ża­jące. Posiada sub­stan­cje wzmac­nia­jące naczy­nia krwio­no­śne. Ponadto chroni przed wol­nymi rod­ni­kami, zwłasz­cza wytwa­rza­nymi przy pro­mieniowaniu UV. Dodat­kowo wpływa korzyst­nie na meta­bo­lizm tkanki tłusz­czo­wej! * Ekstrakt z alo­esu:  Nawilża wni­kając głę­boko w skórę, łago­dzi podraż­nie­nia, rege­ne­ruje i ujędr­nia. Przy­śpie­sza goje­nie ran oraz wyka­zuje dzia­ła­nie bak­te­rio­bój­cze. Spra­wia, że inne skład­niki lepiej się wch­ła­niają. * Ekstrakt z owsa:  działa zmięk­cza­jąco na skórę, blo­kuje wpływ pro­mieniowania ultra­fio­le­to­wego. Niwe­luje podraż­nie­nia po opa­rze­niach sło­necz­nych oraz działa prze­ciw­za­pal­nie. Wła­ści­wo­ści: *  Rege­ne­ruje i nawilża skórę, pozo­sta­wia­jąc ją gładką i miękka. * Łago­dzi i niwe­luje podraż­nie­nia po opa­rze­niach sło­necz­nych. * Chroni przed szko­dli­wymi dzia­ła­niami pro­mieni sło­necz­nych. * Toni­zuje, rewi­ta­li­zuje i oczysz­cza skórę. * Odbu­do­wuje znisz­czony naskó­rek, dosłow­nie leczy skórę. * Mimo gęstej i cięż­kiej kon­sy­sten­cji szybko się wch­ła­nia, a skład­niki aktywne wni­kają w głąb skóry. * Spra­wia, że skóra po opa­la­niu nie sta­nie się czer­wona i podraż­niona, lecz nabie­rze zło­ci­sty odcień.
 • Samoopalacz Body Tones - zdjęcie produktu

  Self-Tanning Foam samoopalająca pianka do ciała Dark 30ml Body Tones perfumgo.pl

  29 zł
  Samoopalająca pianka Body Tones Dark dla ciemnej karnacji nadaje skórze naturalny kolor opalenizny. Dzięki unikalnej formule AQUAXYL™ długotrwale nawilża i wygładza skórę. Idealnie dopasowuje się do karnacji. Nie pozostawia nieestetycznych smug na skórze ani śladów na ubraniach. Pianka Body Tones Dark gwarantuje efekt pięknie opalonego ciała bez niepożądanego pomarańczowego odcienia skóry.  Sposób użycia: za pomocą rękawicy równomiernie rozprowadź piankę na umytą i osuszoną skórę całego ciała. Na kolana i łokcie nałóż cieńszą warstwę kosmetyku.

Opalanie

Wyszukaj podobne do "krem przyspieszający opalanie"

 • Samoopalacz St.moriz - zdjęcie produktu

  Professional Balm balsam nawilżający budujący opaleniznę Golden Glow 200ml St.moriz perfumgo.pl

  40 zł
  Balsam nawilżający, nadający naturalny, złocisty blask skórze. Specjalnie opracowana formuła, zawierająca łagodzący aloes oraz działającą antyoksydacyjnie witaminę E, pozostawia skórę miękką, nawilżoną i otuloną cudownym zapachem, równocześnie budując naturalny kolor opalenizny. Idealny dla osób lubiących słoneczny odcień skóry bez konieczności opalania. Wskazówki:  *  Nie stosuj na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. * Unikaj kontaktu z oczami. * Jeśli produkt dostanie się do oka przemyj obficie ciepłą wodą. * Przed pierwszym zastosowaniem wykonaj test na małym obszarze skóry w niewidocznym miejscu. * Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Samoopalacz Yon-ka - zdjęcie produktu

  Solar Care Lait Auto-Bronzant samoopalacz do twarzy i ciała 150ml Yon-ka perfumgo.pl

  158 zł
  LAIT AUTO-BRONZANT – ZŁOTY POŁYSK ZDROWEJ SKÓRY TWARZY I CIAŁA LAIT AUTO-BRONZANT to samoopalacz o podwójnym działaniu, który można stosować przez cały rok, aby uzyskać złocisty połysk skóry twarzy i ciała. Zawarty w nim kwas DHA z rodziny omega 3 pozwala uzyskać widoczne efekty już 3-4 godziny po pierwszym zastosowaniu, widoczne przez okres 3-4 dni. Zalety: * Nadaje skórze złoty połysk w krótkim czasie. * Pozwala uzyskać jednolity i naturalny kolor opalenizny, nie pozostawia smug nawet na skórze jasnej karnacji. * Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Szybko się wchłania. Po nałożeniu na skórę, można szybko się ubrać, ponieważ nie plami odzieży. SKŁAD: *Kwas tłuszczowy nienasycony DHA z rodziny omega-3: efekt samoopalający *Masło shea: regeneracja, odżywienie i ochrona skóry *Gliceryna roślinna: nawilżanie i odnowa skóry *Olej ryżowy, witamina E: właściwości antyoksydacyjne, zwalczanie wolnych rodników Produkty Yon-Ka nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają parabenów i są wolne od GMO.
 • Kosmetyk po opalaniu Derma - zdjęcie produktu

  Derma After Sun Lotion balsam po opalaniu 200ml Derma perfumgo.pl

  29 zł
  Derma Sun Balsam po opalaniu stanowi doskonały wybór, jeżeli Twoja skóra potrzebuje pielęgnacji po cudownym dniu spędzonym na słońcu. Produkt ten posiada w składzie witaminę E i naturalne oleje, co zapewnia skórze wysoki poziom nawilżenia i sprawia, że staje się ona miękka i delikatna. Ma lekką konsystencję, dzięki której łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Derma Sun Balsam po opalaniu zawiera wyciąg z aloesu, który regeneruje skórę, pomaga likwidować zaczerwienienia i podrażnienia skóry po opalaniu. Produkt hipoalergiczny – bez substancji zapachowych, parabenów ani barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i reakcji skórnych. Balsam otrzymał certyfikaty AllergyCertified, Astma -Allergi Danmark i Nordic Ecolabel.
 • Kosmetyk do opalania Soraya - zdjęcie produktu

  Sun Care SPF50 ochronny krem do twarzy 50ml Soraya perfumgo.pl

  13 zł
  SKUTECZNA OCHRONA​ Ochronny krem do twarzy SPF 50 zawiera wysoce skuteczny​ system fotostabilnych filtrów UVA i UVB.​ • Polecany jest szczególnie osobom o jasnej karnacji oraz o cerze​ wrażliwej na słonce.​ * Zapewnia skuteczna ochronne przed promieniowaniem słonecznym​ oraz skutkami jego działania.​  * Nawilżające algi morskie i minerały – chronią naskórek przed​ przesuszeniem i szorstkością.
 • Samoopalacz St.moriz - zdjęcie produktu

  Professional Tanning Mist mgiełka samoopalająca Dark 150ml St.moriz perfumgo.pl

  33 zł
  Lekka mgiełka zapewnia piękną, naturalnie wyglądającą, słoneczną opaleniznę, która rozwija się w ciągu kilku godzin. Unikalna formuła zawierająca pigmenty w połączeniu z wygodną aplikacją w spray’u natychmiast nadaje skórze równomierny, opalony odcień, nawet w tych trudno dostępnych miejscach. Opalenizna rozwija się w ciągu kilku godzin, a mleczko z oliwek oraz witamina E pielęgnują skórę. Aby otrzymać najlepsze efekty zespół St. Moriz zaleca:  *  Wykonaj peeling i zadbaj o nawilżenie suchych partii ciała (kolana, stopy, łokcie i kostki). * Rozpylaj mgiełkę na rękawicę lub bezpośrednio na ciało, trzymając w odległości 15 – 30cm. * Używaj rękawicy do rozprowadzenia produktu, co ochroni Twoje dłonie przed nadmiernym zabarwieniem. * Możesz stosować butelkę wielopozycyjnie (aplikacja 360°). * Umyj dłonie natychmiast po zakończeniu aplikacji produktu. Wskazówki: *  Zadbaj o porządek i nie pozwól aby mgiełka zabrudziła dywan, meble czy ściany. * Wypadki się zdarzają więc natychmiast usuń wszelkie zabrudzenia. * Odczekaj kilka minut przed założeniem ubrania. Upewnij się, że skóra jest całkowicie sucha, a nadmiar produktu odciśnij przykładając ciemny ręcznik. * Po aplikacji załóż luźne ubrania w ciemnym kolorze, co pomoże uniknąć pojawienia się śladów na ubraniu i odbarwień na skórze. * Nie stosuj antyperspirantu, innych kosmetyków oraz nie zażywaj kąpieli najlepiej przez 4-6 godzin od aplikacji.
 • Samoopalacz Nivea - zdjęcie produktu

  Sun Kissed Radiance brązujący balsam do ciała od średniej do ciemnej karnacji 400ml Nivea perfumgo.pl

  32 zł
  Brązujący balsam do ciała NIVEA® Sun Kissed Radiance zawiera ekstrakt z miłorzębu i olejek z pestek winogron. Brązująca formuła zapewnia równomierną, naturalnie wyglądającą opaleniznę bez smug. Pozostawia skórę miękką w dotyku i długotrwale nawilża. Zapewnia świeży, owocowy zapach.
 • Samoopalacz St.moriz - zdjęcie produktu

  Professional Tanning Lotion balsam samoopalający Medium 250ml St.moriz perfumgo.pl

  33 zł
  Balsam zapewnia naturalnie wyglądającą opaleniznę o złocistym odcieniu. Unikalna formuła zawierająca pigmenty natychmiast nadaje skórze opalony odcień i zapewnia długotrwałą opaleniznę, która rozwija się w ciągu kilku godzin. Samoopalacz łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając smug. Idealny dla skóry skłonnej do przesuszenia. Formuła z mleczkiem z oliwek i witaminą E pielęgnuje i chroni skórę.  Aby otrzymać najlepsze efekty zespół St. Moriz zaleca:  *  Wykonaj peeling i zadbaj o nawilżenie suchych partii ciała (kolana, stopy, łokcie i kostki). * Najlepiej używaj rękawicy podczas nakładania produktu, co ochroni Twoje dłonie przed nadmiernym zabarwieniem. * Nałóż niewielką ilość samoopalacza małymi okrężnymi ruchami na poszczególne partie ciała i twarzy. * Nie stosuj antyperspirantu, innych kosmetyków oraz nie zażywaj kąpieli przez 4-6 godzin od nałożenia samoopalacza. * Umyj dłonie natychmiast po zakończeniu aplikacji produktu. Wskazówki: *  Zadbaj o porządek i nie pozwól aby samoopalacz zabrudził dywan, meble czy ściany. * Wypadki się zdarzają więc natychmiast usuń wszelkie zabrudzenia. * Balsam może barwić jasne włosy • Odczekaj kilka minut przed założeniem ubrania. Upewnij się, że skóra jest całkowicie sucha, a nadmiar odciśnij przykładając ciemny ręcznik. * Po aplikacji załóż luźne ubrania w ciemnym kolorze, co pomoże uniknąć pojawienia się śladów na ubraniu i odbarwień na skórze. * Możesz kontrolować intensywność swojej opalenizny. Każda kolejna aplikacja nada skórze ciemniejszy odcień.
 • Kosmetyk do opalania Nivea - zdjęcie produktu

  Sun UV Face Shine Control matujący krem do twarzy z wysoką ochroną SPF30 50ml Nivea perfumgo.pl

  29 zł
  Matujący krem do twarzy z wysoką ochroną SPF 30. Pielęgnacja: Lekka formuła z natychmiastowym i długotrwałym efektem matującym. Pochłania nadmiar sebum z powierzchni skóry dodatkowo pozostawiając uczucie lekkości na skórze dzięki nietłustej i nielepkiej formule. Ochrona: Bardzo szeroka ochrona przeciwsłoneczna pomaga chronić przed promieniowaniem UVA / UVB powodującym uszkodzenia skóry oraz Wysokoenergetycznym Światłem Widzialnym (HEVL) powodującym przedwczesne starzenie się skóry. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Skóra twarzy zasługuje na najlepszą ochronę. Zaufaj jakości NIVEA Sun! W 100% zgodne z hawajskim rozporządzeniem ochrony rafy koralowej. Produkt bez oktoksylanu i oksybenzonu.
 • Kosmetyk do opalania Nivea - zdjęcie produktu

  Sun karotenowy balsam do opalania SPF6 200ml Nivea perfumgo.pl

  27 zł
  NIVEA Sun Karotenowy balsam do ciała SPF 6 Pielęgnacja: Balsam pomaga zapewnić złocistą, intensywną i długotrwałą opaleniznę. Posiada formułę z witaminą E i olejkiem jojoba, które zapewniają uczucie gładkiej i jedwabistej skóry. Dodatkowo chroni przed oparzeniami słonecznymi oraz przedwczesnym starzeniem się skóry. Ochrona: Produkt zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB, który zapewnia natychmiastową i skuteczną ochronę przed promieniowaniem. Dodatkowo skutecznie chroni przed poparzeniem oraz długotrwałym uszkodzeniem skóry na skutek promieniowania słonecznego. Jest wodoodporny. Zaufaj jakości NIVEA Sun.
 • Samoopalacz Derma - zdjęcie produktu

  Self Tanning Lotion balsam samoopalający 150ml Derma perfumgo.pl

  46 zł
  Self Tanning Lotion to samoopalający balsam do ciała. Pozwala stopniować efekt uzyskanej opalenizny. Stosowany dzień po dniu sprawia, iż skóra wygląda na muśniętą słońcem. Szybko się wchłania. Nie pozostawia smug oraz efektu "pomarańczowej skóry".