Lata 90

Lata 90 - sprawdź dostępne produkty

 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty męskie Nike Air Max 90 - Biel Nike Nike poland

  529.97 zł 749.99 zł*
  Wejdź w świat legendy Ten model pozwolił zdefiniować lata 90. i powstał na skrzyżowaniu sztuki, muzyki i kultury. Buty te były noszone przez prezydentów, doczekały się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiały w rzadkich wersjach kolorystycznych, a dzięki wyrazistemu wyglądowi, waflowej podeszwie zewnętrznej i widocznej amortyzacji Air wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Air Max 90::Lata 90. były punktem zwrotnym dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy wyrazisty kolor czule nazwany „podczerwienią” stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza 90 zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Widoczna amortyzacja Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia najlepszą w historii wygodę pod stopami.Przyszywane powłoki i linie fasonu odpowiadają za trwałość i wygodę oraz nadają butom kultowy styl z lat 90.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem nadaje klasyczny wygląd, a przy tym jest przyczepna i trwała.
 • Buty sportowe damskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty damskie Nike Air Max 90 - Biel Nike Nike poland

  699.99 zł
  Wejdź w świat legendy Ten model pozwolił zdefiniować lata 90. i powstał na skrzyżowaniu sztuki, muzyki i kultury. Był noszony przez prezydentów, doczekał się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiał w rzadkich wersjach kolorystycznych, a dzięki wyrazistemu wyglądowi, waflowej podeszwie zewnętrznej i widocznej amortyzacji Air wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Air Max 90::Lata 90. były punktem zwrotnym dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy kolor czule nazwany „podczerwienią” stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza 90 zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Widoczna amortyzacja Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia najlepszą w historii wygodę pod stopami.Klasyczna konstrukcja nawiązuje do lat 90., a nowoczesne metody produkcji, materiały i kolory wprowadzają ten model w przyszłość.Waflowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność, trwałość i klasyczny styl.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.
 • Buty sportowe damskie Fila sneakersy sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie sneakersy FILA DISRUPTOR LOW WMN Fila Sportstylestory.com

  299.99 zł 369.99 zł*
  Damskie sneakersy DISRUPTOR LOW WMN marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. klasyczne sznurowanie na froncie niski profil cholewki masywna podeszwa typu disruptor rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki
 • Buty sportowe damskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty damskie Nike Air Max 90 - Biel Nike Nike poland

  699.99 zł
  Wejdź w świat legendy Ten model, który pomógł zdefiniować lata 90., powstał na styku sztuki, muzyki i kultury. Był noszony przez prezydentów, doczekał się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiał się w rzadkich wersjach kolorystycznych. Widoczna amortyzacja Nike Air i waflowa podeszwa sprawiają, że wciąż cieszy się popularnością. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Widoczna amortyzacja Nike Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia niezrównaną wygodę pod stopami.Skórzana cholewka z plastikowymi detalami zwiększa trwałość.Waflowa podeszwa zewnętrzna z gumy w klasycznym stylu odpowiada za przyczepność i trwałość.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty męskie Nike Air Max 90 - Szary Nike Nike poland

  564.97 zł 699.99 zł*
  Wejdź w świat legendy Ten model, który pomógł zdefiniować lata 90., powstał na styku sztuki, muzyki i kultury. Był noszony przez prezydentów, doczekał się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiał w rzadkich wersjach kolorystycznych. A dzięki wyrazistemu wyglądowi, waflowej podeszwie zewnętrznej i widocznej amortyzacji Nike Air wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Tekstylna cholewka z powłokami ze skóry i materiału syntetycznego jest trwała i przewiewna.Miękka i wygodna amortyzacja Max Air zapewnia idealny poziom wsparcia.Klasyczna konstrukcja nawiązuje do lat 90., a nowoczesne metody produkcji, materiały i kolory wprowadzają ten model w przyszłość.Waflowa podeszwa zewnętrzna z gumy w klasycznym stylu odpowiada za przyczepność i trwałość.,Szczegóły produktu::Wyściełany kołnierz.Podeszwa środkowa z pianki.
 • Buty sportowe damskie Fila sneakersy na platformie sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie sneakersy FILA DISRUPTOR LOW WMN Fila Sportstylestory.com

  299.99 zł 349.99 zł*
  Damskie sneakersy DISRUPTOR LOW WMN marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. klasyczne sznurowanie na froncie niski profil cholewki masywna podeszwa typu disruptor rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty dla dużych dzieci Nike Air Max 90 Next Nature - Szary Nike Nike poland

  444.97 zł 629.99 zł*
  Więcej grafik Swoosh. Więcej stylu. Te buty są zupełnie nową odsłoną klasycznego, cieszącego się dużą popularnością modelu z lat 90. Liczne logo Swoosh odpowiadają za lekki styl, a poduszka gazowa Max Air pod piętą w połączeniu z miękką amortyzacją z pianki i elastyczną podeszwą sprawiają, że można biegać, skakać i bawić się w poczuciu niezwykłej wygody. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Stworzona do biegania wyczynowego poduszka gazowa Max Air pod piętą zapewnia amortyzację podczas zabawy.Niski profil i wyściełany kołnierz zapewniają miękkość i wygodę oraz nadają stylowy wygląd.Przyszyte powłoki i fakturowane detale odpowiadają za trwałość oraz nadają całości kultowy styl z lat 90.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem zapewnia przyczepność.,Szczegóły produktu::Klasyczne sznurowadła.Podeszwa środkowa z pianki.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty dla dużych dzieci Nike Air Max 90 Next Nature - Czerń Nike okazja Nike poland

  549.99 zł
  Więcej grafik Swoosh. Więcej stylu. Te buty są zupełnie nową odsłoną klasycznego, cieszącego się dużą popularnością modelu z lat 90. Podwójne logo Swoosh odpowiadają za lekki styl, a poduszka gazowa Max Air pod piętą w połączeniu z miękką amortyzacją z pianki i elastyczną podeszwą sprawiają, że można biegać, skakać i bawić się w poczuciu niezwykłej wygody. Air Max 90::Lata 90. były punktem zwrotnym dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy wyrazisty kolor czule nazwany „podczerwienią” stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza 90 zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Stworzona do biegania wyczynowego poduszka gazowa Max Air pod piętą zapewnia amortyzację podczas zabawy.Niski profil i wyściełany kołnierz zapewniają miękkość i wygodę oraz nadają stylowy wygląd.Przyszywane powłoki i fakturowane akcenty odpowiadają za trwałość oraz nadają butom kultowy styl z lat 90.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem odpowiada zarówno za kultowy wygląd, jak i przyczepność butów.,Szczegóły produktu::Klasyczne sznurowadła.Podeszwa środkowa z pianki.
 • Hugo Boss sukienka w serek - zdjęcie produktu

  HUGO Sukienka damska Kobiety jasnoniebieski wzorzysty vangraaf

  949.95 zł 999.95 zł*
  Przywodzi na myśl lata 90.: sukienka Kasra-1 marki HUGO w jeansowym stylu patchworkowym z wąskimi ramiączkami z logo.
 • Buty sportowe damskie Fila sneakersy czarne sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie sneakersy FILA DISRUPTOR LOW WMN Fila Sportstylestory.com

  299.99 zł 349.99 zł*
  Damskie sneakersy DISRUPTOR LOW WMN marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. klasyczne sznurowanie na froncie niski profil cholewki masywna podeszwa typu disruptor rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki

Wyszukaj podobne do "lata 90"

 • Buty sportowe męskie Fila wielokolorowe zamszowe - zdjęcie produktu

  Męskie sneakersy FILA RAY TRACER TR2 Fila Sportstylestory.com

  289.99 zł
  Męskie sneakersy RAY TRACER TR2 CB marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. niska cholewka wykonana z materiału syntetycznego i zamszu klasyczne sznurowanie na froncie ze wzmocnionymi oczkami masywna podeszwa rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki
 • Buty sportowe damskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty damskie Nike Air Max 90 - Biel Nike Nike poland

  749.99 zł
  Wejdź w świat legendy Ten model, który pomógł zdefiniować lata 90., powstał na styku sztuki, muzyki i kultury. Był noszony przez prezydentów, doczekał się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiał się w rzadkich wersjach kolorystycznych. Widoczna amortyzacja Nike Air i waflowa podeszwa sprawiają, że wciąż cieszy się popularnością. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Widoczna amortyzacja Nike Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia niezrównaną wygodę pod stopami.Skórzana cholewka z plastikowymi detalami zwiększa trwałość.Waflowa podeszwa zewnętrzna z gumy w klasycznym stylu odpowiada za przyczepność i trwałość.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty dla dużych dzieci Nike Air Max 90 Next Nature - Czerń Nike Nike poland

  629.99 zł
  To wersja ulubionego modelu z lat 90. stworzona z myślą o nowym pokoleniu. Model Nike Air Max 90 Next Nature powraca w wersji dla dzieci w pełnej gotowości do gry dzięki miększej amortyzacji Max Air, elastycznej podeszwie zewnętrznej oraz większej przestrzeni w obszarze palców. Ten klasyczny model sneakersów uwielbiany przez dorosłych zapewnia dopasowanie stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Stworzona do biegania wyczynowego poduszka gazowa Max Air pod piętą zapewnia amortyzację podczas zabawy.Niski profil i wyściełany kołnierz zapewniają miękkość i wygodę oraz nadają stylowy wygląd.Przyszyte powłoki i fakturowane detale odpowiadają za trwałość oraz nadają całości styl z lat 90.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem odpowiada zarówno za kultowy wygląd, jak i przyczepność butów.,Szczegóły produktu::Klasyczne sznurowadła.Podeszwa środkowa z pianki.
 • Buty sportowe dziecięce Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty dla dużych dzieci Nike Air Max 90 Next Nature - Czerń Nike okazyjna cena Nike poland

  389.97 zł 549.99 zł*
  To wersja ulubionego modelu z lat 90. stworzona z myślą o nowym pokoleniu. Model Nike Air Max 90 powraca w pełnej gotowości do gry dzięki miększej amortyzacji, bardziej elastycznej podeszwie zewnętrznej, większej przestrzeni w obszarze palców oraz poduszkom gazowym Max Air dostosowanym do rosnących stóp. Ten klasyczny model sneakersów uwielbiany przez dorosłych zapewnia dopasowanie stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Skóra syntetyczna zwiększa trwałość i wsparcie, zapewniając klasyczny wygląd.Poduszka gazowa Max Air daje uczucie jeszcze większej miękkości oraz powstała z myślą o dzieciach.Elastyczna i amortyzująca pianka ułatwia stawianie kroków.Dodatkowa wyściółka wokół kostki zapewnia uczucie miękkości i wygody.Guma z elastycznymi nacięciami na całej długości podeszwy umożliwia naturalny ruch przy każdym kroku.,Szczegóły produktu::Klasyczne sznurowadła.Podeszwa środkowa z pianki.
 • Buty sportowe damskie Fila sneakersy na wiosnę - zdjęcie produktu

  Damskie sneakersy FILA DISRUPTOR LOW WMN Fila Sportstylestory.com

  399.99 zł 469.99 zł*
  Damskie sneakersy DISRUPTOR LOW WMN marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. klasyczne sznurowanie na froncie niski profil cholewki masywna podeszwa typu disruptor rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki
 • Buty sportowe damskie czarne Fila sneakersy sznurowane - zdjęcie produktu

  Damskie sneakersy FILA DISRUPTOR LOW WMN Fila Sportstylestory.com

  399.99 zł 469.99 zł*
  Damskie sneakersy DISRUPTOR LOW WMN marki FILA. ZALETY: stylizowane na lata 90. klasyczne sznurowanie na froncie niski profil cholewki masywna podeszwa typu disruptor rozmieszczone na cholewce oraz podeszwie emblematy marki
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty męskie Nike Air Max 90 - Czerń Nike Nike poland

  529.97 zł 749.99 zł*
  Wejdź w świat legendy Ten model, który pomógł zdefiniować lata 90., powstał na styku sztuki, muzyki i kultury. Buty te były noszone przez prezydentów, doczekały się rewolucyjnych odsłon tworzonych we współpracy z innymi markami i pojawiały się w rzadkich wersjach kolorystycznych, a dzięki wyrazistemu wyglądowi, waflowej podeszwie zewnętrznej i widocznej amortyzacji Air wciąż cieszą się olbrzymią popularnością. Klasyczna, neutralna kolorystyka pozwala wyeksponować wyraziste logo Swoosh, co nadaje butom nowoczesny wygląd i dodaje świeżości. Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Przyszywane powłoki i profilowane elementy z plastiku na zapiętku i w obszarze przelotek zwiększają trwałość i wygodę oraz nadają uwielbiany styl rodem z lat 90.Widoczna amortyzacja Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia najlepszą w historii wygodę pod stopami.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem nadaje całości klasyczny wygląd oraz zapewnia przyczepność i trwałość.,Szczegóły produktu::Podeszwa środkowa z pianki.System sznurowania o zmiennej szerokości.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty męskie Nike Air Max 90 - Szary Nike Nike poland

  749.99 zł
  Wejdź w świat legendy Ten model pozwolił zdefiniować lata 90. i powstał na skrzyżowaniu sztuki, muzyki i kultury. Buty, które były noszone przez prezydentów, stanowiły przedmiot rewolucyjnych projektów wspólnych oraz pojawiały się w rzadkich wersjach kolorystycznych, mają wyraziste elementy wizualne, waflową podeszwę zewnętrzną i wyeksponowaną amortyzację Nike Air. Air Max 90::Lata 90. były punktem zwrotnym dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy wyrazisty kolor czule nazwany „podczerwienią” stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza 90 zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Cholewka wykonana z tkaniny z powłokami ze skóry naturalnej i syntetycznej jest wytrzymała.Widoczna amortyzacja Nike Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia niezrównaną wygodę pod stopami.Waflowa podeszwa zewnętrzna z gumy w klasycznym stylu odpowiada za przyczepność i trwałość.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.,Szczegóły produktu::Podeszwa środkowa z pianki.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty męskie Nike Air Max 90 Next Nature - Szary Nike Nike poland

  634.97 zł 699.99 zł*
  Lekkość, wygoda i niezawodność. Kultowa podeszwa z waflowym bieżnikiem i przyszywane powłoki sprawiają, że model Nike Air Max 90 pozostaje wierny swoim biegowym korzeniom. Klasyczna amortyzacja Max Air zwiększa wygodę podczas użytkowania. Wejdź w świat legendy Air Max 90::Lata 90. stanowiły punkt zwrotny dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy, wyrazisty kolor, czule nazwany „podczerwienią”, stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza „90” zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Zalety::Przyszywane powłoki i elementy z plastiku na zapiętku i w obszarze przelotek zwiększają trwałość i wygodę oraz nadają styl rodem z lat 90.Widoczna amortyzacja Nike Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia najlepszą w historii wygodę pod stopami.Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i zapewnia świetny wygląd.Gumowa podeszwa zewnętrzna z waflowym bieżnikiem nadaje całości klasyczny wygląd oraz zapewnia przyczepność i trwałość.,Szczegóły produktu::Pianka w podeszwie środkowej.Tkana naszywka na języku.
 • Buty sportowe damskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Buty damskie Nike Air Max 90 SE - Biel Nike Nike poland

  529.97 zł 749.99 zł*
  Lekkość, wygoda i niezawodność. Model Nike Air Max 90 pozostaje wierny swoim korzeniom dzięki kultowej podeszwie zewnętrznej z waflowym bieżnikiem, trwałym przyszywanym powłokom i klasycznym detalom z plastiku. Letni żółty kolor nadaje energetyczny styl, a widoczne poduszki gazowe Max Air zapewniają wygodną amortyzację, którą kochasz. Wszystko kręci się wokół Air::Widoczna poduszka gazowa Air, pierwotnie zaprojektowana z myślą o bieganiu wyczynowym, zapewnia najlepszą w historii wygodę pod stopami.,Styl retro::Klasyczna konstrukcja nawiązuje do lat 90., a nowoczesne metody produkcji, materiały i kolory wprowadzają ten model w przyszłość.,Air Max 90::Lata 90. były punktem zwrotnym dla kultury – sztuki, muzyki, mody i sneakersów. Buty Air Max były w awangardzie tych przemian. Jeszcze bardziej wyeksponowana amortyzacja Air i nowy wyrazisty kolor czule nazwany „podczerwienią” stanowiły rewolucję, dzięki której pierwsza 90 zaczęła żyć własnym życiem. Model Air Max przestał być butami tylko do biegania i stał się ikoną mody ulicznej. Więcej zalet::Wyściełany kołnierz o niskim profilu jest wygodny i świetnie wygląda.Waflowa podeszwa zewnętrzna z gumy w klasycznym stylu odpowiada za przyczepność i trwałość.

Lata 90 - zobacz nasze artykuły