1. Strona główna
 2. lekki rower miejski

Lekki rower miejski

Lekki rower miejski - sprawdź nasze produkty

 • Plecak Bag Street - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Uniwersalny lekki plecak na wycieczkę beżowy brazowy Bag Street Evangarda.pl

  64 zł

  Bardzo wygodny i wytrzymały plecak unisex , idealny na krótkie wycieczki, na rower, rolki, czy inne sportowe aktywności. Głównymi atutami tego plecaka jest duża liczba kieszonek oraz mocny i trwały materiał, z którego jest wykonany. Dodatkowo plecak jest bardzo lekki , więc nie będzie dodatkowo obciążał swoją wagą. Plecak posiada jedną komorę główną zapinaną na suwak rozdzielczy. Wewnątrz znajdują 2 mniejsze kieszonki: - jedna otwarta (na nieduży telefon lub inne mniejszych rozmiarów przedmioty), - druga na tylnej ścianie - zamykana zamkiem błyskawicznym (na dokumenty, klucze itp.). Na przodzie pod klapką znajdują się 2 mniejsze kieszonki zamykane zamkiem błyskawicznym. Klapka zapinana jest na dwa rzepy, a na klapce wszyta jest jedna kieszonka zapinana na suwak. Z tyłu, na zewnątrz, znajduje się kolejna kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym. Po bokach wszyte są: - jedna kieszeń zamykana klapką na rzep (na mniejszy telefon lub inne nieduże drobiazgi), - po drugiej stronie - dwie przegródki na długopisy. Szelki wykonane są z tego samego materiału co plecak i są regulowane. Na przodzie znajduje się logo marki Bag Street .

 • Plecak Bag Street - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Uniwersalny lekki plecak na wycieczkę czarny szary Bag Street Evangarda.pl

  64 zł

  Bardzo wygodny i wytrzymały plecak unisex , idealny na krótkie wycieczki, na rower, rolki, czy inne sportowe aktywności. Głównymi atutami tego plecaka jest duża liczba kieszonek oraz mocny i trwały materiał, z którego jest wykonany. Dodatkowo plecak jest bardzo lekki , więc nie będzie dodatkowo obciążał swoją wagą. Plecak posiada jedną komorę główną zapinaną na suwak rozdzielczy. Wewnątrz znajdują 2 mniejsze kieszonki: - jedna otwarta (na nieduży telefon lub inne mniejszych rozmiarów przedmioty), - druga na tylnej ścianie - zamykana zamkiem błyskawicznym (na dokumenty, klucze itp.). Na przodzie pod klapką znajdują się 2 mniejsze kieszonki zamykane zamkiem błyskawicznym. Klapka zapinana jest na dwa rzepy, a na klapce wszyta jest jedna kieszonka zapinana na suwak. Z tyłu, na zewnątrz, znajduje się kolejna kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym. Po bokach wszyte są: - jedna kieszeń zamykana klapką na rzep (na mniejszy telefon lub inne nieduże drobiazgi), - po drugiej stronie - dwie przegródki na długopisy. Szelki wykonane są z tego samego materiału co plecak i są regulowane. Na przodzie znajduje się logo marki Bag Street . Uwaga! Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywany plecak w kolorze czarnym. Pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innym kolorze umieszczone w celu pełniejszej prezentacji produktu.

 • Plecak Bag Street - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Uniwersalny lekki plecak na wycieczkę szary szary Bag Street Evangarda.pl

  64 zł

  Bardzo wygodny i wytrzymały plecak unisex , idealny na krótkie wycieczki, na rower, rolki, czy inne sportowe aktywności. Głównymi atutami tego plecaka jest duża liczba kieszonek oraz mocny i trwały materiał, z którego jest wykonany. Dodatkowo plecak jest bardzo lekki , więc nie będzie dodatkowo obciążał swoją wagą. Plecak posiada jedną komorę główną zapinaną na suwak rozdzielczy. Wewnątrz znajdują 2 mniejsze kieszonki: - jedna otwarta (na nieduży telefon lub inne mniejszych rozmiarów przedmioty), - druga na tylnej ścianie - zamykana zamkiem błyskawicznym (na dokumenty, klucze itp.). Na przodzie pod klapką znajdują się 2 mniejsze kieszonki zamykane zamkiem błyskawicznym. Klapka zapinana jest na dwa rzepy, a na klapce wszyta jest jedna kieszonka zapinana na suwak. Z tyłu, na zewnątrz, znajduje się kolejna kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym. Po bokach wszyte są: - jedna kieszeń zamykana klapką na rzep (na mniejszy telefon lub inne nieduże drobiazgi), - po drugiej stronie - dwie przegródki na długopisy. Szelki wykonane są z tego samego materiału co plecak i są regulowane. Na przodzie znajduje się logo marki Bag Street . Uwaga! Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywany plecak w kolorze szarym. Pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innym kolorze umieszczone w celu pełniejszej prezentacji produktu.

 • Plecak Bag Street - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Szary lekki sportowy plecak na rower unisex szary Bag Street Evangarda.pl

  59 zł

  Leciutki plecak, który z powodzeniem mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni ze względu na swoje uniwersalne wzornictwo. Plecak w całości wykonany jest z mocnego, wodoodpornego materiału typu RipStop (w strukturę materiału wszyte są dodatkowe nici wzmacniające konstrukcję materiału). Kształt plecaka pozwala na ergonomiczne, wygodne i bezpieczne zachowanie sylwetki, co jest szczególnie ważne podczas jazdy na rowerze. Plecak posiada jedną komorę główną zamykaną na dwubiegowy suwak, dzięki czemu można ją zamykać i otwierać na obydwa boki. Wewnątrz komory głównej znajduje się duża otwarta kieszeń wszyta na tylnej ścianie. Na zewnątrz, w przedniej części znajdują się dwie kieszenie zamykane na suwak (jedna na górze - mniejsza, druga na dole - większa), np. na dokumenty, klucze lub inne drobiazgi. Po bokach wszyte są dwie siatkowane kieszenie - idealne na butelkę lub bidon z napojami. Od góry plecak wyposażony jest w krótki uchwyt ułatwiający przenoszenie plecaka w ręku. Plecak posiada również szerokie, regulowane szelki, dzięki czemu można go dopasować do własnego wzrostu. Ważnym atutem plecaka jest pas biodrowy pozwalający spiąć razem szelki, tak aby nie spadały z ramion podczas jazdy. Ten nieduży i lekki sportowy plecak będzie niezastąpionym towarzyszem podczas górskich wędrówek, miejskich spacerów, a także jazdy na rowerze, czy rolkach. Świetnie sprawdzi się również podczas relaksu na plaży lub na pikniku. Szczególnie polecany dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego.

 • Plecak Abruzzo - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Damski plecaczek skórzany na wycieczkę ciemny brąz szary Abruzzo Evangarda.pl

  149 zł

  Praktyczny, a zarazem elegancki plecak damski do noszenia zarówno na co dzień, do bardziej sportowych stylizacji, jak i na wycieczkę, na rower, czy rolki. Dobrze będzie wyglądał nie tylko do spodni, ale także mniej formalnej sukienki lub spódnicy. Plecak wykonany został z naturalnej skóry licowej, dzięki czemu będzie trwałym dodatkiem w naszej garderobie. W całości został obszyty mocną nicią kaletniczą. Plecak posiada jedną komorę główną zamykaną od góry rozdzielczym zamkiem błyskawicznym. Wnętrze obszyte zostało podszewką w pasującym kolorze. Znajdują się tu dwie mniejsze kieszonki, w których bezpiecznie można schować dokumenty, telefon komórkowy lub inne drobne przedmioty. Jedna kieszonka zamykana jest na zamek błyskawiczny, a druga jest otwarta. Plecak został wyposażony w mocno wszyte szelki skórzane, które można razem spiąć, dzięki wmontowanemu zamkowi błyskawicznemu. Maksymalna długość szelek wynosi 81 cm. Na zewnątrz, z tyłu plecaka znajduje się pozioma kieszeń zamykana suwakiem na różnego rodzaju przedmioty, do których musimy mieć szybki dostęp. Usztywnione dno gwarantuje, że plecak będzie zachowywał swój kształt w trakcie noszenia i zawsze wyglądał szykownie i elegancko. Plecaczek jest lekki i z pewnością nie będzie dla nas dużym obciążeniem. 2 lata gwarancji producenta.

 • Plecak Paolo Peruzzi - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Skórzany plecaczek damski do elegancji czarny Abruzzo czarny Evangarda.pl

  149 zł

  Praktyczny, a zarazem elegancki plecak damski do noszenia zarówno na co dzień, do bardziej sportowych stylizacji, jak i na wycieczkę, na rower, czy rolki. Dobrze będzie wyglądał nie tylko do spodni, ale także mniej formalnej sukienki lub spódnicy. Plecak wykonany został z naturalnej skóry licowej, dzięki czemu będzie trwałym dodatkiem w naszej garderobie. W całości został obszyty mocną nicią kaletniczą. Plecak posiada jedną komorę główną zamykaną od góry rozdzielczym zamkiem błyskawicznym. Wnętrze obszyte zostało podszewką w pasującym kolorze. Znajdują się tu dwie mniejsze kieszonki, w których bezpiecznie można schować dokument, telefon komórkowy lub inne drobne przedmioty. Jedna kieszonka zamykana jest na zamek błyskawiczny, a druga jest otwarta. Plecak został wyposażony w mocno wszyte szelki skórzane, które można razem spiąć, dzięki wmontowanemu zamkowi błyskawicznemu. Maksymalna długość szelek wynosi 81 cm. Na zewnątrz, z tyłu plecaka znajduje się pozioma kieszeń zamykana suwakiem na różnego rodzaju przedmioty, do których musimy mieć szybki dostęp. Usztywnione dno gwarantuje, że plecak będzie zachowywał swój kształt w trakcie noszenia i zawsze wyglądał szykownie i elegancko. Plecaczek jest lekki i z pewnością nie będzie dla nas dużym obciążeniem. 2 lata gwarancji producenta. Uwaga: Na zdjęciach plecaczek ma szelki dopinane karabińczykami. W chwili obecnej dostępny jest model bez odpinanych szelek.

 • Plecak Paolo Peruzzi - Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Nieduży plecaczek damski z naturalnej skóry szary szary Abruzzo Evangarda.pl

  149 zł

  Praktyczny , a zarazem elegancki plecak damski do noszenia zarówno na co dzień, do bardziej sportowych stylizacji, jak i na wycieczkę, na rower, czy rolki. Dobrze będzie wyglądał nie tylko do spodni, ale także mniej formalnej sukienki lub spódnicy. Plecak wykonany został z naturalnej skóry licowej , dzięki czemu będzie trwałym dodatkiem w naszej garderobie. W całości został obszyty mocną nicią kaletniczą. Plecak posiada jedną komorę główną zamykaną od góry rozdzielczym zamkiem błyskawicznym. Wnętrze obszyte zostało podszewką w pasującym kolorze. Znajdują się tu dwie mniejsze kieszonki , w których bezpiecznie można schować dokument, telefon komórkowy lub inne drobne przedmioty. Jedna kieszonka zamykana jest na zamek błyskawiczny, a druga jest otwarta. Plecak został wyposażony w mocno wszyte szelki skórzane, które można razem spiąć, dzięki wmontowanemu zamkowi błyskawicznemu. Maksymalna długość szelek wynosi 81 cm. Na zewnątrz, z tyłu plecaka znajduje się pozioma kieszeń zamykana suwakiem na różnego rodzaju przedmioty, do których musimy mieć szybki dostęp. Usztywnione dno gwarantuje, że plecak będzie zachowywał swój kształt w trakcie noszenia i zawsze wyglądał szykownie i elegancko. Plecaczek jest lekki i z pewnością nie będzie dla nas dużym obciążeniem. 2 lata gwarancji producenta. Uwaga: Na zdjęciach plecaczek ma szelki dopinane karabińczykami. W chwili obecnej dostępny jest model bez odpinanych szelek.

 • Plecak Rockland - zdjęcie produktu

  Plecak rowerowy / do biegania Rockland Rider 10 Rockland okazyjna cena evertrek

  112 zł 149 zł

  Sportowy plecak Rockland Rider 10 dla aktywnych na rower i do biegania. Rockland Rider 10 to propozycja idealna dla osób żyjących aktywnie. Plecak sportowy Rockland Rider 10 świetnie sprawdzi się zarówno podczas jednodniowych wycieczek po górach, jak i w trakcie codziennych treningów rowerowych czy biegowych. Rockland Rider 10 składa się z dużej komory, w której w specjalnej kieszeni, umieszczony został system hydracyjny o pojemności do 3L. W przedniej części, znajduje się zasuwana na zamek kieszonka, do której schować możemy wszystkie potrzebne rzeczy, dodatkowo, plecak został wyposażony w dwie kieszonki po bokach, również zasuwane na zamek. Tylni panel wykonano ze specjalnej siateczki, która zapobiegać ma nadmiernej potliwości. Zarówno pas biodrowy jak i piersiowy są regulowane. Plecak został wyposażony w elementy odblaskowe. plecak sportowy Rockland Rider 10 materiał: lekki Poliester z powłoką PU, wodoodporny kieszeń na system hydracyjny o pojemności do 3 litrów tylny panel wykończony przewiewnym materiałem liczne kieszenie wiele możliwości przytroczeni dodatkowego sprzętu elementy odblaskowe wymiary: 44 x 30 x 8 cm waga: 0,45 kg pojemność: 10 l   Firma Rockland stworzyła gamę produktów dedykowanych osobom lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu podczas campingów. W ofercie znajdziemy produkty niezbędne w obozowej kuchni, meble turystyczne, ręczniki, campingowe akcesoria i wiele innych niezwykle przydatnych przedmiotów.

 • Buty sportowe damskie Adidas - zdjęcie produktu

  Five Ten Sleuth DLX Mountain Bike Shoes Addidas Adidas

  499 zł

  Pasujące zarówno na rower, jak i na co dzień buty dla kobiet Sleuth DLX łączą funkcjonalność Five Ten z klasyczną niskoprofilową sylwetką adidas. Zaprojektowane specjalnie dla kobiet buty mają niebrudzącą gumową podeszwę zewnętrzną Stealth® Phantom z bieżnikiem Dotty, która pozwala poruszać się pewnie na rowerze i pieszo. Niewielka elastyczność zapewnia wygodę niezależnie od tego, co robisz.

 • Spodnie damskie Adidas - zdjęcie produktu

  Believe This 3-Stripes Mesh Long Tights (Plus Size) adidas

  329 zł

  Na co masz ochotę? Rower stacjonarny? Ciężary? Trochę hip hopu? Te treningowe legginsy adidas są uniwersalne, dzięki czemu możesz ćwiczyć to, co tylko zechcesz. A oprócz tego świetnie wyglądają, więc sprawdzą się także poza siłownią. Wysoko zabudowana talia przylega gładko i płasko do skóry i nie zwija się ani nie zsuwa podczas ruchu. Siateczkowe wstawki z tyłu odprowadzają ciepło i wilgoć od skóry, zapewniając Ci wygodę.

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Lekki rower miejski

 • Dres męski adidas - zdjęcie produktu

  Dres męski adidas

  269 zł

  Bluza dresowa adidas jest wykonana z przędzy Parley Ocean Plastic, wyprodukowanej z poddanych recyklingowi odpadów zebranych na wzdłuż linii brzegowych, zanim trafiły do oceanu. Czujesz inspirację i motywację? Może jutro wybierzesz się na spacer lub rower, aby poćwiczyć. Jeśli to zrobisz, wentylowane panele z siateczki zapewnią przepływ powietrza podczas rozgrzewki.

 • Bluzka sportowa Craft z poliestru - zdjęcie produktu

  Koszulka damska Craft Prime TEE 1903176 Craft Sansport

  47 zł

  Lekka sportowa koszulka damska Prime TEE marki Craft. Idealna do biegania, na rower czy do codziennego użytku. Wykonana z poliestrowego materiału zapewnia komfort podczas każdej aktywności.   Sprawdza się w każdej aktywności fizycznej. Luźna koszulka sportowa o prostym i wygodnym kroju. Nie chłonie wilgoci. Idealna na fitness, boks, bieganie, kolarstwo, jogę, taniec, koszykówkę, piłkę nożną, tennis, siatkówkę. Materiał: 100% Poliester.

 • Bluzka sportowa Craft - zdjęcie produktu

  Koszulka damska Craft Prime TEE 1903176 Craft Sansport

  47 zł

  Lekka sportowa koszulka damska Prime TEE marki Craft. Idealna do biegania, na rower czy do codziennego użytku. Wykonana z poliestrowego materiału zapewnia komfort podczas każdej aktywności.   Sprawdza się w każdej aktywności fizycznej. Luźna koszulka sportowa o prostym i wygodnym kroju. Nie chłonie wilgoci. Idealna na fitness, boks, bieganie, kolarstwo, jogę, taniec, koszykówkę, piłkę nożną, tennis, siatkówkę. Skład 100% Poliester.

 • Nerka Paso - Bagażowo.pl - zdjęcie produktu

  Saszetka na pas Paso Unique 17-510UH Paso Bagażowo.pl

  29 zł

  Paso Unique to urocza, prosta saszetka na pas, idealna na rower oraz do biegania – wykonana z wytrzymałego poliestru sprawdza się w różnych warunkach pogodowych. Posiada jedną pojemną, zapinaną na zamek komorę, w której zmieszczą się podręczne rzeczy osobiste, takie jak portfel, telefon czy klucze. Dzięki funkcji regulacji pasa biodrowego saszet

 • Bluzka damska Kenza.pl - zdjęcie produktu

  BLUZA LA MODELLA PINK Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  różowy Skład: 65% bawełna 5% elastan 30% poliester Darmowa wysyłka powyżej 199zł

 • Bluzka damska Kenza.pl z długim rękawem - zdjęcie produktu

  STYLOWA BLUZA GIRL POWER ECRU Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Dekolt dwustronny wycięty w szpic Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  ecru Skład: 65% bawełna  30% poliester 5% lycra Darmowa wysyłka powyżej 199zł

 • Bluza damska Kenza.pl - zdjęcie produktu

  BLUZA LA MODELLA BLUE Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  błękitny Skład: 65% bawełna 5% elastan 30% poliester Darmowa wysyłka powyżej 199zł

 • Bluza damska Kenza.pl - zdjęcie produktu

  BLUZA LA MODELLA CREAM Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  kremowy Skład: 65% bawełna 5% elastan 30% poliester Darmowa wysyłka powyżej 199zł

 • Bluza damska Kenza.pl - zdjęcie produktu

  STYLOWA BLUZA GIRL POWER PINK Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Dekolt dwustronny wycięty w szpic Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  różowy Skład: 65% bawełna  30% poliester 5% lycra Darmowa wysyłka powyżej 199zł

 • Bluza damska Kenza.pl - zdjęcie produktu

  STYLOWA BLUZA GIRL POWER MINT Kenza.pl

  79 zł

  Sportowa bluza damska Pastelowy kolor Bardzo wygodny luźny fason Długi rękaw Dekolt dwustronny wycięty w szpic Świetnie sprawdzi się na rower Kolor  miętowy Skład: 65% bawełna  30% poliester 5% lycra Darmowa wysyłka powyżej 199zł

Zobacz więcej produktów

Lekki rower miejski - zobacz nasze artykuły

 • Najmodniejsze różowe dodatki na jesień - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze różowe dodatki na jesień

  Myślisz, że róż to kolor dla małych dziewczynek? Nic bardziej mylnego! Subtelny, pudrowy odcień różu, soczysta malina czy intensywny amarant to wprost idealne barwy do ożywienia każdej stylizacji. Podpowiadamy, jak wykorzystać różowe rzeczy w outfitach na co dzień i na wielką okazję!

 • Tanie sukienki letnie do 80 zł - oto modne propozycje zgodne z trendami na 2020! - zdjęcie produktu

  Tanie sukienki letnie do 80 zł - oto modne propozycje zgodne z trendami na 2020!

  Sukienka to najprostszy patent na letnią stylizację. Jakie modele królują w trendach? Sprawdziłyśmy propozycje z wybiegów i dobrałyśmy do nich tanie sukienki letnie do 80 zł. Zobacz najpiękniejsze damskie sukienki mini, midi, maxi i dla puszystych na lato 2020!

Zobacz wszystkie artykuły