Louis vuitton

Louis vuitton - sprawdź dostępne produkty

 • Kuferek Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Louis Vuitton Torebka w kolorze brązowym - 20 x 26 x 12 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3981.45 zł
  Torebka w kolorze brązowym - 20 x 26 x 12 cm Przedstawiony tu artykuł jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - zapięcie: suwak - uchwyty: 2 - stan: 4/5 gwiazdek - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Torba podróżna Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torba "Keepall 55" w kolorze brązowym - 55 x 28 x 21 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3076.95 zł
  Torba "Keepall" w kolorze brązowym - 55 x 28 x 25 cm Przedstawiony tu artykuł jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - uchwyty: 2 - zapięcie: suwak - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Kuferek Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Louis Vuitton Skórzana torebka w kolorze niebieskim - 27 x 19 x 15 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3060.45 zł
  Skórzana torebka w kolorze niebieskim - 27 x 19 x 15 cm Przedstawiony tu artykuł jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - zapięcie: suwak - uchwyty: 2 - stan: 4/5 gwiazdek - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Listonoszka Louis Vuitton na ramię elegancka z nadrukiem - zdjęcie produktu

  Torebka "Saumur 25" w kolorze brązowym - 25 x 17 x 8 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2732.95 zł
  Torebka "Saumur 25" w kolorze brązowym - 25 x 17 x 8 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Monogram Canvas - długi pasek na ramię: regulowany - zapięcie: fold-over - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Listonoszka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Reporter PM" w kolorze brązowym - 26 x 18 x 12 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2805.95 zł
  Torebka "Reporter PM" w kolorze brązowym - 26 x 18 x 12 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: płótno - regulowany pasek do przewieszenia przez ramię - zapięcie na zamek - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Listonoszka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Saumur" w kolorze brązowym - 30 x 20 x 10 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2803.45 zł
  Torebka "Saumur" w kolorze brązowym - 35 x 26 x 24 cm Przedstawiony tu produkt jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - długi pasek przez ramię: regulowany - zapięcie: sprzączka - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Torba podróżna Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzana torba "Keepall" w kolorze czerwonym - 48 x 28 x 20 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2909.45 zł
  Skórzana torba "Keepall" w kolorze czerwonym - 48 x 28 x 20 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - krótki pasek na ramię: 2 - zapięcie: suwak - kieszenie wewnętrzne: 1 kieszeń na zamek - stan: 4/5 gwiazdek Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Listonoszka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzana torebka "Cluny" w kolorze czarnym - 26 x 30 x 17 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3023.95 zł
  Skórzana torebka "Cluny" w kolorze czarnym - 26 x 30 x 17 cm Przedstawiony tu produkt jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - krótki pasek na ramię: regulowany - zapięcie: wtyk - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Black Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Torebka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzana torebka "Noe PM" w kolorze czerwonym - 24 x 26 x 18 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3123.45 zł
  Skórzana torebka "Noe PM" w kolorze czerwonym - 24 x 26 x 18 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra epi - krótki pasek na ramię: 1 - zapięcie: ściągacz tunelowy - stan 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Red - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Shopper bag Louis Vuitton skórzana duża - zdjęcie produktu

  Skórzana torebka "St-Jacques Shopping GM" w kolorze żółtym - 26 x 30 x 17 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2744.95 zł
  Skórzana torebka "St-Jacques Shopping GM" w kolorze żółtym - 26 x 30 x 17 cm Przedstawiony tu artykuł jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra epi - krótki pasek na ramię: 2 - rodzaj zapięcia: suwak - stan: 5/5 gwiazdek - kolor producenta: yellow - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.

Wyszukaj podobne do "louis vuitton"

 • Półbuty męskie Komodo casualowe sznurowane skórzane - zdjęcie produktu

  Buty męskie skórzane casual 918K czarne Komodo wyprzedaż butyolivier

  219.00 zł
  Czarne buty/buty-meskie/polbuty-meskie. Kategoria: półbuty skórzane męskie, styl: casual, zapięcie: sznurówki.
 • Listonoszka Barberini's - butyolivier - zdjęcie produktu

  Mała torebka listonoszka skórzana - Czarna Barberini`s butyolivier

  165.99 zł
  Listonoszki metalizowane na ramię zostały wykonane ze skóry naturalnej. Niewielkie gabarytowo, mieszczące portfel, klucze, telefon oraz kosmetyki - torebki idealne do wyjątkowej stylizacji na spotkanie z przyjaciółkami. Naturalna skóra metalizowana wyróżnia ten model spośród wielu dostępnych listonoszek skórzanych - torebek, które są najchętniej wybieranym modelem wśród produktów galanterii skórzanej. Listonoszki metalizowane na ramię dostępne w kolorze srebrnym oraz złotym. Wnętrze listonoszki:jednokomorowe listonoszki metalizowane na ramię są wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono małą zasuwaną kieszonkę mieszczącą klucze lub drobne kosmetyki. Listonoszki metalizowane na ramię są zasuwane, posiadają srebrne okucia, wygodny dopinany uchwyt do ręki (długość 31cm, wysokość 15cm) oraz dodatkowy pasek z regulacją (maksymalna dł. 116cm, maksymalna wys. 60cm). Na zewnątrz, po obu stronach, znajdują się niewielkie boczne kieszenie zasuwane. Wymiary listonoszki: wysokość 22,5 cm szerokość 21 cm szerokość dna 11 cm
 • Listonoszka Barberini's - butyolivier - zdjęcie produktu

  Duża torebka klasyczna ze skóry naturalnej miękkiej - Bordowa Barberini`s butyolivier

  335.99 zł
  Duża torebka klasyczna ze skóry naturalnej miękkiej w szerokiej ofercie torebek skórzanych, portfeli ze skóry licowej lub lakierowanej oraz stylowych listonoszek i aktówek męskich. Ofertę kierujemy do kobiet dbających o modne stylizacje do pracy lub na spotkanie, poszukujących klasycznych dodatków codziennej garderoby. Duża torebka klasyczna ze skóry naturalnej miękkiej spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości produktu, wykonania z dbałością o każdy detal oraz fasonem, który podkreśli Twój styl.  Wnętrze torebki: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono zasuwaną kieszonkę oraz miejsce na telefon, portfel lub notes. Duża torebka klasyczna ze skóry naturalnej miękkiej jest zasuwana oraz dodatkowo zapinana na zatrzask, posiada krótszy pasek bez regulacji (długość 42cm, wysokość 18cm) oraz dodatkowy długi pasek z regulacją (maksymalna dł. 130cm, maksymalna wys. 65cm). Na zewnątrz, z tyłu torebki, znajduje się poręczna zasuwana kieszonka umożliwiająca szybki dostęp np. do kluczy lub biletów.  Wymiary torebki: wysokość 28cm, szerokość 34cm, szerokość dna 15cm  Kolor torebki: bordowy
 • Półbuty męskie Buty Olivier - butyolivier - zdjęcie produktu

  Buty męskie na lato ażurowe 600 granatowe Buty Olivier butyolivier

  209.00 zł
  Wielu mężczyzn nie lubi nosić latem sandałów albo charakter ich pracy na to pozwala. Wówczas idealnym wyborem są buty męskie ażurowe na lato, które po bokach mają specjalne otwory, umożliwiające cyrkulację powietrza. Wykonane są one na zewnątrz z licowej skóry naturalnej, natomiast środek łącznie z wkładką to skóra naturalna. Dzięki temu nawet przy noszeniu półbutów na gołą stopę, z pewnością nie pojawiają się na niej żadne odciski. Komfort noszenia codziennego obuwia jest przecież najważniejszy. Buty męskie ażurowe to produkt polski. Dzięki temu gwarantowana jest najwyższa jakość ich wykończenia. Buty są bardzo porządne, wystarczą na długo i sprawdzą się nawet w wysokich temperaturach w czasie wyjazdów. Naturalna skóra ma ciekawe zabarwienie. Każdy but wygląda przez to nieco inaczej, co spodoba się osobom ceniącym sobie oryginalność. Buty męskie ażurowe są świetnym dodatkiem do sportowych stylizacji.
 • Klapki damskie Karino - EuroButy.com.pl - zdjęcie produktu

  Klapki Karino 4515-001 Beż Welur Karino EuroButy.com.pl okazja

  297.00 zł 349.00 zł*
  Obuwie wygodne wykonane ze Skóra Naturalna firmy Karino to następna propozycja dla naszych klientów, Letnie obuwie w kolorze Beżowy zaskoczą swoim wykończeniem.
 • Biustonosz Champion - zdjęcie produktu

  Biustonosz sportowy CHAMPION Bra Champion Sportstylestory.com

  69.99 zł 79.99 zł*
  Biustonosz sportowy Champion Script Logo. Zalety: tył o kroju bokserki elastyczna taśma pod biustem zapewnia stabilizację uniwersalny krój sprawdzi się podczas różnych codziennych aktywności wykonane z elastycznej dzianiny z wysoką zawartością bawełny Materiał: 90% bawełna, 10% elastan
 • Trampki męskie Vans z tkaniny bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Tenisówki uniseks VANS Classic Slip-On Vans Sportstylestory.com

  249.99 zł 319.99 zł*
  Tenisówki marki VANS. ZALETY: niski profil cholewki wsuwane gumowa podeszwa z bieżnikiem cholewka wykonana z płóciennego materiału
 • Bluza damska beżowa Guess z dresu - zdjęcie produktu

  Damska bluza dresowa nierozpinana bez kaptura GUESS ABBY SWEATSHIRT Guess Sportstylestory.com

  179.99 zł 329.99 zł*
  Damska bluza dresowa ABBY marki GUESS. ZALETY: dekolt, rękawy i dół wykończone ściągaczem obniżone ramiona logo z przodu oraz po wewnętrznej stronie rękawów wykonana z miękkiej dzianiny Materiał: 75% bawełna, 25% poliester
 • Mokasyny Tomex - EuroButy.com.pl - zdjęcie produktu

  Mokasyny Tomex 356 Czarny *162 Tomex EuroButy.com.pl

  349.00 zł
  Popularna propozycja marki Tomex świetnie sprawdzi się w różnorodnych zestawieniach. Mokasyny Tomex 356 Czarny *162 w kolorze Odcienie czerni wykonane z najwyższej jakości Skóra Naturalna . Buty spełniają oczekiwania klientów ceniących zarówno ciekawy fason jak też komfort użytkowania.
 • BALMAIN bluzka damska bawełniana z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  BALMAIN - czarny t-shirt damski z białym logo outfit.pl

  975.99 zł 1085.00 zł*
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze czarnym. Na piersi nadruk z logo w kolorze białym. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany we Włoszech. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze SWymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 49 cmcałkowita długość: 63 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

Louis vuitton - zobacz nasze artykuły