Louis vuitton

Louis vuitton - sprawdź dostępne produkty

 • Bransoletka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Bransoletka "Rock Me" w kolorze czerwonym Louis Vuitton Limango Polska

  1204.45 zł 1304.95 zł
  Bransoletka "Rock Me" w kolorze czerwonym Przedstawiona tu bransoletka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał 1: tworzywo sztuczne - materiał 2: stal szlachetna - powłoka: IP-gold - zapięcie: wtyk - stan 1/5 gwiazdek - kolor producenta: red - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania. Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Torba sportowa Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Saszetka w kolorze czarnym - 22 x 12 x 5 cm Louis Vuitton wyprzedaż Limango Polska

  2672.95 zł 2969.95 zł
  Saszetka w kolorze czarnym - 22 x 12 x 5 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - długi pasek przez ramię: regulowany - rodzaj zapięcia: suwak - stan 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Torba podróżna Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Speedy 40" w kolorze brązowym - 40 x 25 x 19 cm Louis Vuitton wyprzedaż Limango Polska

  2348.95 zł 2609.95 zł
  Torebka "Speedy 40" w kolorze brązowym - 40 x 25 x 19 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - uchwyty: 2 - zapięcie: suwak - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzana portmonetka w kolorze żółtym - 11 x 8 x 2 cm Louis Vuitton Limango Polska wyprzedaż

  1316.45 zł 1462.95 zł
  Skórzana portmonetka w kolorze żółtym - 11 x 8 x 2 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - zapięcie: suwak - stan: 5/5 gwiazdek - kolor producenta: Blue - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Kuferek Louis Vuitton - zdjęcie produktu

  Torebka "Speedy 30" w kolorze brązowym - 30 x 21 x 18 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2056.95 zł 2285.95 zł
  Torebka "Speedy 30" w kolorze brązowym - 30 x 21 x 18 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - uchwyty: 2 - rodzaj zapięcia: suwak - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Portfel "Takashi Murakami Sarah 10" ze wzorem - 18,5 x 9,5 x 2,5 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1591.95 zł 1754.95 zł
  Portfel "Takashi Murakami Sarah 10" ze wzorem - 18,5 x 9,5 x 2,5 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - rodzaj zapięcia: zatrzask - kieszenie otwarte: różne - kieszenie na karty: różne - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: White - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Kopertówka Louis Vuitton elegancka niemieszcząca a4 na ramię - zdjęcie produktu

  Skórzana kopertówka w kolorze białym ze wzorem - 12 x 7 x 5 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1204.45 zł 1304.95 zł
  Skórzana kopertówka w kolorze białym ze wzorem - 12 x 7 x 5 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Coated Canvas - zapięcie: suwak - detale: karabińczyk - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Ivory - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Shopper bag Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Alma PM" w kolorze brązowym - 30 x 23 x 16 cm Louis Vuitton wyprzedaż Limango Polska

  2632.45 zł 2924.95 zł
  Torebka "Alma PM" w kolorze brązowym - 30 x 23 x 16 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Monogram Canvas - uchwyty: 2 - zapięcie: zamek - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Shopper bag Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Bucket GM" w kolorze brązowym - 27 x 36 x 20 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2456.95 zł 2729.95 zł
  Torebka "Bucket GM" w kolorze brązowym - 27 x 36 x 20 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Monogram Canvas - uchwyty: 2 - stan: 2/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Shopper bag Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka w kolorze brązowym - 23 x 25 x 16 cm Louis Vuitton promocja Limango Polska

  3439.45 zł 3821.95 zł
  Torebka w kolorze brązowym - 23 x 25 x 16 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - krótki pasek na ramię: 2 - zapięcie: suwak - stan produktu: 4/5 gwiazdek - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.

Wyszukaj podobne do "louis vuitton"

 • Portfel damski Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Portfel "Sarah 10" w kolorze brązowym - 19 x 9 x 2 cm Louis Vuitton promocja Limango Polska

  1518.95 zł 1687.95 zł
  Portfel "Sarah 10" w kolorze brązowym - 19 x 9 x 2 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: kanwa - zapięcie: zatrzask - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszonki na karty: 6 - kieszonki na banknoty: 2 - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzany portfel w kolorze fuksji - 19,5 x 10 x 2,5 cm Louis Vuitton Limango Polska okazja

  1923.95 zł 2137.95 zł
  Skórzany portfel w kolorze fuksji - 19,5 x 10 x 2,5 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - zapięcie: suwak - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszonki na karty: 8 - przezroczyste kieszonki: 3 - stan: 5/5 gwiazdek - kolor producenta: Fuchsia - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Skórzany portfel "Elise" w kolorze fioletowym - 11 x 10 x 2 cm Louis Vuitton okazyjna cena Limango Polska

  1174.45 zł 1304.95 zł
  Skórzany portfel "Elise" w kolorze fioletowym - 11 x 10 x 2 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - zapięcie: zatrzask - kieszonka na monety: osobna, na zatrzask - kieszonki na karty: 4 - kieszonka na banknoty: 1 - stan: 5/5 gwiazdek - kolor producenta: Purple - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton z nadrukami - zdjęcie produktu

  Skórzany portfel "Sarah 10" w kolorze czarnym ze wzorem - 19 x 10 x 1,5 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1713.45 zł
  Skórzany portfel "Sarah 10" w kolorze czarnym ze wzorem - 19 x 10 x 1,5 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Coated Canvas - zapięcie: zatrzask - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszenie otwarte: różne - kieszenie na karty: różne - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Black/Violet - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - zdjęcie produktu

  Skórzany portfel w kolorze pomarańczowym - 19,5 x 10 x 2,5 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1611.45 zł 1754.95 zł
  Skórzany portfel w kolorze pomarańczowym - 19,5 x 10 x 2,5 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - zapięcie: suwak - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszenie na karty: różne - kieszenie otwarte: różne - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Orange - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - zdjęcie produktu

  Skórzany portfel w kolorze brązowym - 19 x 9,5 x 2,5 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1761.95 zł 1957.95 zł
  Portfel w kolorze brązowym - 19 x 9,5 x 2,5 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Coated Canvas - zapięcie: suwak - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszenie na karty: różne - kieszenie otwarte: różne - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Brown - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - zdjęcie produktu

  Portfel "Koala" w kolorze beżowym - 12,5 x 10 x 2 cm Louis Vuitton Limango Polska

  1611.45 zł 1754.95 zł
  Portfel "Koala" w kolorze beżowym - 12,5 x 10 x 2 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra cielęca - rodzaj zapięcia: zatrzask - kieszeń na monety: osobna, na zamek - kieszenie otwarte: różne - kieszenie na karty: różne - stan: 3/5 gwiazdek - kolor producenta: Beige - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Torebka Louis Vuitton na ramię matowa średnia - zdjęcie produktu

  Skórzana torebka "Noe PM" w kolorze czerwonym - 24 x 26 x 18 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2866.45 zł 3184.95 zł
  Skórzana torebka "Noe PM" w kolorze czerwonym - 24 x 26 x 18 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: skóra epi - krótki pasek na ramię: regulowany - zapięcie: ściągacz tunelowy - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Red - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Portfel damski Louis Vuitton - zdjęcie produktu

  Portfel "Takashi Murakami" w kolorze czarnym ze wzorem - 19 x 10 x 2 cm Louis Vuitton Limango Polska

  2429.95 zł 2699.95 zł
  Portfel "Takashi Murakami" w kolorze czarnym ze wzorem - 19 x 10 x 2 cm Przedstawiony tu portfel jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Coated Canvas - zapięcie: suwak - kieszonka na monety: osobna, na zamek - kieszenie na karty: różne - kieszenie otwarte: różne - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Black - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.
 • Listonoszka Louis Vuitton - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Torebka "Naviglio" w kolorze szaro-kremowym - 27,5 x 23 x 12 cm Louis Vuitton Limango Polska

  3644.95 zł 4049.95 zł
  Torebka "Naviglio" w kolorze szaro-kremowym - 27,5 x 23 x 12 cm Przedstawiona tu torebka jest oryginalnym produktem marki Louis Vuitton, który był już wcześniej używany. Z tego też powodu widoczne są na nim pewne ślady użytkowania. Produkt został sprawdzony przez ekspertów pod kątem autentyczności. - materiał: Damier Azur Canvas - długi pasek przez ramię: regulowany - zapięcie: suwak - zewnętrzna kieszeń: tak, z zapięciem na zatrzask - stan: 4/5 gwiazdek - kolor producenta: Ivory - przesyłka z certyfikatem autentyczności, na którym znajduje się numer seryjny Uwaga: Produkt zostanie przesłany z zabezpieczającym klipsem. Zwrotom podlegają wyłącznie produkty z nienaruszonym klipsem zabezpieczającym. Ocena stanu produktu: 5/5 gwiazdek: produkt w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie wykazuje żadnych widocznych śladów użytkowania. 4/5 gwiazdek: produkt był używany i bardzo dobrze pielęgnowany. Nosi ślady użytkowania związane z naturalnym zużyciem. 3/5 gwiazdek: produkt nosi ślady użytkowania i może posiadać zadrapania lub inne oznaki używania. 2/5 gwiazdek: produkt nosi wyraźnie widoczne ślady użytkowania, jak na przykład plamy czy zadrapania.

Louis vuitton - zobacz nasze artykuły