Melon torebki

Melon torebki - sprawdź nasze produkty

 • Shopper bag - zdjęcie produktu

  Sansibar Torebka 34 cm melon Bagaze okazja

  441 zł 635 zł
  Sansibar Torebka 34 cm
 • Torebka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Torebka worek skórzany w kolorze róż pudrowy m Genuine Leather melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę VEZZE w kolorze popielatym oczywiście skórzaną, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Shopper bag Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Bardzo duża skórzana zamszowa torebka shopper bordowa Vera Pelle brazowy melon.pl

  238 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę dużą NOWOŚĆ w kolorze jasnego beżu VEZZE oczywiście skórzaną , perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz i zewnątrz jest  po jednej kieszonce z zamkiem. Wewnątrz jest dwie kieszonki bez zamka. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, grubość paska 25 mm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Borse In Pelle - melon.pl - zdjęcie produktu

  Listonoszka skórzana s męska przez ramię brazowy Giosta Fireze melon.com.pl

  187 zł
  Proponujemy  śliczną  włoską listonoszkę w kolorze czarnym oczywiście skórzaną , perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz jest jedna kieszonka z zamkiem. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Elegancka czarna listonoszka pikowna z dwoma frędzlami czarny Borse In Pelle melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę VEZZE w kolorze intensywnej czerwieni oczywiście skórzaną, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze ze skóry elegancka - zdjęcie produktu

  Włoska skórzana czarna torebka damska listonoszka półokrągła Vezze melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze czarnym oczywiście skórzaną, klapa torebki jest ze skóry zamszowej, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Włoska skórzana torebka damska listonoszka półokrągła camel Vezze melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze camel oczywiście skórzaną, klapa torebki jest ze skóry zamszowej, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Torba czarna z miękkiej skóry bardzo lekka l zamsz i skóra licowa czarny Genuine Leather melon.com.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze brąz taupe VEZZE oczywiście skórzaną, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Genuine Leather - melon.pl - zdjęcie produktu

  Włoska popielata torebka listonoszka skóra łączona z zamszem Genuine Leather okazja melon.pl

  178 zł 188 zł
  Proponujemy śliczną  włoską listonoszkę w kolorze popielatym M oczywiście skórzaną zamsz i skóra licowa gładka, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze złotym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz jest jedna kieszonka z zamkiem. Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Torebka  tego rodzaju  z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Borse In Pelle matowa glamour skórzana na ramię - zdjęcie produktu

  Duża włoska skórzana torebka listonoszka czarna Borse In Pelle melon.pl

  238 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę dużą NOWOŚĆ w kolorze czarnym VEZZE oczywiście skórzaną , perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz i zewnątrz jest  po jednej kieszonce z zamkiem. Wewnątrz jest dwie kieszonki bez zamka. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, grubość paska 25 mm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.

Torebki damskie

Torebki damskie w Domodi to modele ze znanych sklepów premium, ulubionych sieciówek i topowych sklepów online. Dzięki nam masz szansę zajrzeć do wszystkich butików jednocześnie, w dodatku w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Na jaki styl skusisz się tym razem? Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące torebek damskich na co dzień i na wieczór. Klasyczne shopper bags, praktyczne listonoszki, kopertówki na specjalne okazje, torebki-nerki i wiele innych - wszystkie znajdziesz wśród torebek Domodi. Zajrzyj do oferty Kazar, Wittchen, Michael Kors albo postaw na nowości ze sklepów Born2be, Mohito, Reserved czy Bonprix i skompletuj swój idealny look na każdą okazję! W końcu idealnie dopasowana torebka to kropka nad i w każdej stylizacji!

Wyszukaj podobne do "melon torebki"

 • Listonoszka Vezze matowa średnia - zdjęcie produktu

  Duża włoska skórzana popielata torebka listonoszka l Vezze melon.pl

  238 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę dużą NOWOŚĆ w kolorze popielatym VEZZE oczywiście skórzaną , perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz i zewnątrz jest  po jednej kieszonce z zamkiem. Wewnątrz jest dwie kieszonki bez zamka. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, grubość paska 25 mm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Shopper bag Real Leather - melon.pl - zdjęcie produktu

  Bardzo duża skórzana zamszowa torebka shopper oliwka czarny Vera Pelle melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę VEZZE w kolorze różu pudrowego oczywiście skórzaną, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Włoska damska torebka z frędzlami zamsz naturalny camel Vezze melon.pl

  218 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze camel brąz oczywiście skórzaną zamszową z ozdobnymi frędzlami VEZZE perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekką i zmysłową, półksiężyc. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz jest jedna kieszonka z zamkiem. Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Pasek jest o grubości 2 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Borse In Pelle skórzana na ramię - zdjęcie produktu

  Włoska skórzana torebka damska listonoszka półokrągła jasny beż Borse In Pelle melon.pl

  209 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę VEZZE w kolorze jasny beż oczywiście skórzaną, perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Szerokość paska 3 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Borse In Pelle skórzana glamour - zdjęcie produktu

  Włoska czarna torebka listonoszka szeroki pasek skóra naturalna Borse In Pelle melon.pl

  185 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę NOWOŚĆ, wizytową w rozmiarze S w kolorze czarnym oczywiście skórzaną , perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Grubość paska 3 cm. Posiadającą elementy metalowe w kolorze złotym. Bardzo lekka i zmysłową. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten model. Wzór torebki oryginalny i niepowtarzalny.  Po zewnętrznej stronie jest jedna kieszeń z zamkiem oraz wewnątrz jest także jedna kieszeń z zamkiem.  Torebka zapinana jest na bigiel umieszczony w kółku. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Kuferek Borse In Pelle - melon.pl - zdjęcie produktu

  Elegancka torebka listonoszka kuferek popielata z ćwiekami Borse In Pelle melon.pl

  189 zł
  Proponujemy Paniom torebkę skórzaną listonoszkę, kuferek -  nowy fason produkcji włoskiej w kolorze popielatym w rozmiarze M. Torebka posiada zgrabny wygląd jest bardzo lekka, wygodna, elegancka i pakowna. Wyprodukowana została ze starannie wyselekcjonowanych skór naturalnych. Pasuje do wielu różnych stylizacji i wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. Przyciąga uwagę perfekcją wykonania, cechuje się dużą wytrzymałością i swoistym pięknem. Posiada dopinany pasek. Można ją nosić na ramieniu lub przez ramię jak listonoszkę oraz za ucho. Jest to model  jedyny w swoim rodzaju i dla niektórych kobiet to właśnie idealna torebka.             Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu MELON.
 • Kuferek Borse In Pelle - melon.pl - zdjęcie produktu

  Elegancka torebka listonoszka kuferek róż pudrowy z ćwiekami Borse In Pelle melon.pl

  189 zł
  Proponujemy Paniom torebkę skórzaną listonoszkę, kuferek -  nowy fason produkcji włoskiej w kolorze różu pudrowego w rozmiarze M. Torebka posiada zgrabny wygląd jest bardzo lekka, wygodna, elegancka i pakowna. Wyprodukowana została ze starannie wyselekcjonowanych skór naturalnych. Pasuje do wielu różnych stylizacji i wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. Przyciąga uwagę perfekcją wykonania, cechuje się dużą wytrzymałością i swoistym pięknem. Posiada dopinany pasek. Można ją nosić na ramieniu lub przez ramię jak listonoszkę oraz za ucho. Jest to model  jedyny w swoim rodzaju i dla niektórych kobiet to właśnie idealna torebka.             Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu MELON.
 • Zielona listonoszka Borse In Pelle skórzana - zdjęcie produktu

  Elegancka torebka listonoszka kuferek zielona mięta z ćwiekami Borse In Pelle melon.pl

  189 zł
  Proponujemy Paniom torebkę skórzaną listonoszkę, kuferek -  nowy fason produkcji włoskiej w kolorze zieleni miętowej w rozmiarze M. Torebka posiada zgrabny wygląd jest bardzo lekka, wygodna, elegancka i pakowna. Wyprodukowana została ze starannie wyselekcjonowanych skór naturalnych. Pasuje do wielu różnych stylizacji i wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. Przyciąga uwagę perfekcją wykonania, cechuje się dużą wytrzymałością i swoistym pięknem. Posiada dopinany pasek. Można ją nosić na ramieniu lub przez ramię jak listonoszkę oraz za ucho. Jest to model  jedyny w swoim rodzaju i dla niektórych kobiet to właśnie idealna torebka.             Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu MELON.
 • Listonoszka Vezze czarna zamszowa - zdjęcie produktu

  Włoska damska torebka z frędzlami zamsz naturalny czarna Vezze melon.pl

  218 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze czarnym oczywiście skórzaną zamszową z ozdobnymi frędzlami VEZZE perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekką i zmysłową, półksiężyc. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz jest jedna kieszonka z zamkiem. Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Pasek jest o grubości 2 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.
 • Listonoszka Vezze - melon.pl - zdjęcie produktu

  Torba worek z miękkiej skóry bardzo lekka l Genuine Leather czerwony melon.com.pl

  218 zł
  Proponujemy Paniom śliczną  włoską listonoszkę w kolorze taupe oczywiście skórzaną zamszową z ozdobnymi frędzlami VEZZE perfekcyjnie uszytą i wykończoną z dopieszczeniem najdrobniejszych detali. Posiadającą elementy metalowe w kolorze srebrnym. Bardzo lekką i zmysłową, półksiężyc. Niejednej Pani z pewnością wpadnie w oko ten wzór. Torebki mamy dostępne w różnych kolorach. Zewnętrzna strona torebki jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna.  Wewnątrz jest jedna kieszonka z zamkiem. Torebka jest zasuwana na zamek i dodatkowo zapinana na magnes pod klapą. Do torebki dołączony jest regulowany pasek. Tego rodzaju  torebka z pewnością sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Pasek jest o grubości 2 cm.                  Serdecznie polecamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą MELON.