Miodowy blond farba


Miodowy blond farba - sprawdź nasze produkty

 • Koloryzacja włosów Syoss - zdjęcie produktu

  Syoss, Miodowy Blond, farba do włosów nr 8-7 Syoss okazja smyk

  18 zł 29 zł
  Dla konsumentek korzystających z produktów do koloryzacji najważniejsze są: długotrwały kolor, blask oraz doskonałe pokrycie siwizny. Wszystko to oferuje Syoss Color w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.
 • Koloryzacja włosów Marion - zdjęcie produktu

  Marion, Super Color Booster, farba do włosów 3D nr 509 Miodowy Blond Marion smyk

  10 zł
  Linia farb do włosów SUPER COLOR BOOSTER. Innowacyjna formuła stworzona dla uzyskania jeszcze większej intensywności i trwałości koloru. Farba o kremowo-żelowej konsystencji idealnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa i wnika w głąb jego struktury. Równomiernie i mocno pokrywa min. 50% siwych włosów (w zależności od wybranego odcienia i koloru wyjściowego). Farba zawiera amoniak, który jest odpowiedzialny za rozchylenie łuski włosa tak, by do jego wnętrza mogły wniknąć odpowiednie barw..
 • Koloryzacja włosów Palette - zdjęcie produktu

  Palette, Deluxe, farba permanentna do włosów, złoty świetlisty miodowy blond nr 345 Palette wyprzedaż smyk

  16 zł 26 zł
  Intensywny krem koloryzujący z mikro-olejkami delikatnie wnika we włókno włosa, zamykając w nim wysoko skoncentrowane pigmenty kolorów. Dla bogatych, luksusowych i długotrwałych kolorów z efektem przeciw matowieniu do 6 tygodni i perfekcyjnym pokryciem siwych włosów. System podwójnej pielęgnacji z naturalnymi olejkami wyjątkowo głęboko odżywia włosy, nadając im jedwabisty blask.
 • Koloryzacja włosów Schwarzkopf - zdjęcie produktu

  Syoss, farba do włosów, Oleo 8-60, miodowy blond Schwarzkopf okazja smyk

  18 zł 26 zł
  Syoss Oleo Intense trwała koloryzacja z olejkiem Doskonała Intensywność i trwałość koloru Profesjonalne pokrycie siwych włosów Mikro-pigmenty o złotych refleksach Bez amoniaku Trwała koloryzacja bez amoniaku z technologią podwójnego wzmocnienia olejkiem działa na dwa sposoby: 1. Olejek zawarty w koloryzacji wspomaga wnikanie pigmentów głęboko do wnętrza włosa.  2. Dodatkowo intensywnie pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji. Efekt doskonałej intensywności..
 • Farba do włosów Syoss - zdjęcie produktu

  Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 8-60 Miodowy Blond Syoss perfumgo.pl

  17 zł
  Syoss Oleo Intense trwała koloryzacja z olejkiem: - Doskonała Intensywność i trwałość koloru - Profesjonalne pokrycie siwych włosów - Mikro-pigmenty o złotych refleksach - Bez amoniaku Trwała koloryzacja bez amoniaku z technologią podwójnego wzmocnienia olejkiem działa na dwa sposoby: 1. Olejek zawarty w koloryzacji wspomaga wnikanie pigmentów głęboko do wnętrza włosa. 2. Dodatkowo intensywnie pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji. Efekt doskonałej intensywności i trwałości koloru. Wypróbuj! Odcień 8-60: - odpowiedni do włosów średnio posiwiałych; - odcień trwały (poziom 3). Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Jeśli wahasz się w wyborze pomiędzy dwoma odcieniami, wybierz jaśniejszy.  WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Pełna lista składników znajduje się na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 godzin przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać wodą. Stosować rękawice ochronne. Chronić przed dziećmi. Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności. UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed użyciem produktu.  Przechowywać w temperaturze otoczenia.
 • Farba do włosów Syoss - zdjęcie produktu

  Classic Permanent Coloration farba do włosów trwale koloryzująca 8-7 Miodowy Blond Syoss perfumgo.pl

  17 zł
  Szukasz intensywnego, długotrwałego efektu kolorystycznego i ochrony włosów jak w salonie fryzjerskim? Koloryzacja Syoss Classic - Maksymalna intensywność i trwałość koloru - Ochrona przed uszkodzeniami włosów, dająca do 80% mniej złamanych włosów* - Do 100% profesjonalnego pokrycia siwych włosów Technologia SalonPlex 1. Chroni włosy przed uszkodzeniami i redukuje ich łamliwość nawet do 80%*. 2. Otula włos po koloryzacji i zabezpiecza kolor przed blaknięciem. Wypielęgnowane i chronione włosy dla długotrwałego i intensywnego efektu kolorystycznego. *w porównaniu do włosów przed koloryzacją Odcień ten: - jest odpowiedni do włosów całkowicie posiwiałych; - jest odcieniem trwałym (poziom 3). Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów.  WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności. Przechowywać w temperaturze otoczenia.
 • Farba do włosów Syoss - perfumeriawarszawa.pl - zdjęcie produktu

  SYOSS_Permanent Coloration farba do włosów trwale koloryzująca 8-7 Miodowy Blond Syoss perfumeriawarszawa.pl

  19 zł
  Szukasz intensywnego, długotrwałego efektu kolorystycznego i ochrony włosów jak w salonie fryzjerskim?Koloryzacja Syoss Classic- Maksymalna intensywność i trwałość koloru- Ochrona przed uszkodzeniami włosów, dająca do 80% mniej złamanych włosów*- Do 100% profesjonalnego pokrycia siwych włosówTechnologia SalonPlex1. Chroni włosy przed uszkodzeniami i redukuje ich łamliwość nawet do 80%*.2. Otula włos po koloryzacji i zabezpiecza kolor przed blaknięciem.Wypielęgnowane i chronione włosy dla długotrwałego i intensywnego efektu kolorystycznego.*w porównaniu do włosów przed koloryzacją Odcień ten:- jest odpowiedni do włosów całkowicie posiwiałych;- jest odcieniem trwałym (poziom 3).Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. WAŻNE WSKAZÓWKI:Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne.Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii.Nie farbować włosów, jeśli:- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie opakowania.Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności. Przechowywać w temperaturze otoczenia.
 • Farba do włosów Syoss - perfumeriawarszawa.pl - zdjęcie produktu

  SYOSS_Oleo Intense farba do włosów trwale koloryzująca z olejkami 8-60 Miodowy Blond Syoss perfumeriawarszawa.pl

  19 zł
  Syoss Oleo Intense trwała koloryzacja z olejkiem: - Doskonała Intensywność i trwałość koloru - Profesjonalne pokrycie siwych włosów - Mikro-pigmenty o złotych refleksach - Bez amoniaku Trwała koloryzacja bez amoniaku z technologią podwójnego wzmocnienia olejkiem działa na dwa sposoby: 1. Olejek zawarty w koloryzacji wspomaga wnikanie pigmentów głęboko do wnętrza włosa. 2. Dodatkowo intensywnie pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji. Efekt doskonałej intensywności i trwałości koloru. Wypróbuj!Odcień 8-60: - odpowiedni do włosów średnio posiwiałych; - odcień trwały (poziom 3). Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Jeśli wahasz się w wyborze pomiędzy dwoma odcieniami, wybierz jaśniejszy.  WAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Pełna lista składników znajduje się na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 godzin przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać wodą. Stosować rękawice ochronne. Chronić przed dziećmi. Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności. UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed użyciem produktu.  Przechowywać w temperaturze otoczenia.
 • Sweter damski ORSAY - zdjęcie produktu

  Dopasowany sweter z wiskozy orsay.com

  59 zł
  Damski damski sweter o dopasowanym kroju, zaokrąglony dekolt, długie rękawy zakończone czterema guzikami, ściągacz na dole, wykonany z dzianiny wiskozowej Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar S. Całkowita długość dla rozmiaru S to 59,5 cm.

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "miodowy blond farba"


 • Sweter damski ORSAY z wiskozy z dekoltem w serek - zdjęcie produktu

  Prążkowany sweter z wiskozy orsay.com

  69 zł
  Sweter sweter o dopasowanym kroju, dekolt w kształcie litery V, rękawy o długości ¾, wykonany z prążkowanej dzianiny wiskozowej Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar S. Całkowita długość dla rozmiaru S to 56,5 cm.
 • Plecak zielony Adidas - zdjęcie produktu

  ADIDAS ADICOLOR CLASSIC BACKPACK > ED8670 Adidas Fabryka OUTLET

  85 zł 119 zł
  PLECAK ADIDAS ADICOLOR CLASSIC BACKPACK > ED8670 Plecak ma prosty, schludny i bardzo estetyczny designie. Posiada jedną główną przegrodę, oraz jedną kieszeń zewnętrzną na której widnieje logo producenta. Wykonany jest w 100% z poliestru. Specyfikacja: - wymiary: 17 cm x 30 cm x 44 cm - pojemność: 24 l - tkanina o splocie płóciennym, 100% poliester pochodzący z recyklingu - przednia kieszeń na suwak - wyściełane, regulowane szelki - uchwyt z taśmy na górze
 • Buty sportowe męskie Reebok royal białe sznurowane na wiosnę - zdjęcie produktu

  BUTY ROYAL GLIDE Reebok TrygonSport.pl

  199 zł 249 zł
  BUTY ROYAL GLIDE (DV5412) MARKA : REEBOK TYP : MĘSKI KATEGORIA : OBUWIE MĘSKIE / CASUAL KOD PRODUCENTA : DV5412 Męskie sneakersy marki Reebok to udane połączenie sportu i elegancji. Cholewka o klasycznym kształcie wykonana jest z wysokiej jakości skóry. Podeszwy są ze sprawdzającej się od lat pianki EVA, która zapewnia amortyzację, wykończone są gumą odporną na ścieranie aby zadbać o przyczepność do podłoża. Biała kolorystyka świetnie wygląda, ożywia ją biała podeszwa środkowa oraz podeszwa zewnętrzna w kolorze kauczuku.
 • Trampki męskie Puma z tkaniny sportowe - zdjęcie produktu

  BUTY SERVE Puma TrygonSport.pl

  179 zł 269 zł
  BUTY SERVE (37490205) MARKA : PUMA TYP : MĘSKIE KATEGORIA : TENISÓWKI KOD PRODUCENTA : 37490205 Męskie, casualowe tenisówki marki Puma skierowane dla osób ceniących klasyczny wygląd. Cholewka wykonana jest ze skóry ekologicznej w białym kolorze. Ozdabiają je zielone akcenty. Gumowa podeszwa nie zostawia śladów, zapewnia odpowiednią amortyzację i komfort użytkowania.

Zobacz więcej produktów