1. Strona główna
 2. ogrodniczki moro

Ogrodniczki moro

Ogrodniczki moro - sprawdź nasze produkty

 • Jeansy męskie Asos Design - zdjęcie produktu

  Jeansy męskie Asos Design

  72 zł

  Ogrodniczki z gamy ASOS DESIGN Wszystko w jednym! Klasyczne ogrodniczki Regulowane szelki z klamrą Nadruk w kamuflaż Funkcjonalne kieszenie Dopasowany krój Dopasowany krój

 • Jeansy męskie asos - Asos Poland - zdjęcie produktu

  Jeansy męskie asos - Asos Poland

  131 zł

  Ogrodniczki w dużych rozmiarach z kolekcji Plus z gamy ASOS DESIGN Coś nowego Klasyczne ogrodniczki Regulowane szelki z klamrą Kieszeń typu kangur Guziki po bokach Funkcjonalne kieszenie Regularny krój Standardowa rozmiarówka

 • Szara spódnica Born2be na wiosnę - zdjęcie produktu

  Szara Spódnica Ogrodniczka Calomeine Born2be promocja Born2be Odzież

  99 zł 109 zł

  Szara Spódnica Ogrodniczka Calomeine nowa_kolekcja_2019

 • Kolczyki Jubiler - Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  kolczyki srebrne KULECZKI 5cm jubiler-pl szary

  49 zł

  Pełne wdzięku kolczyki wiszące wykonane w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925 Wymiary: Przybliżona waga: 1.4 gram Długość kolczyków: 5 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Bransoletka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka Jubiler.pl

  55 zł

  Zachwycająca bransoletka łańcuszkowa z modnej serii Celebrytka. Symbol szczęścia - czterolistne koniczynki !Wykonana w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem. Wymiary: Długość obwodu: 17 cm Szerokość: 1.2 cm Długość maksymalna obwodu (dwa warianty zapięcia): 19.5 cm Przybliżona waga: 1.2 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Naszyjnik Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik Jubiler.pl

  66 zł

  Pełny wdzięku naszyjnik łańcuszkowy z modnej serii Celebrytka, ozdobiony symbolem miłości: lśniącą blaszką-serduszkiem. Naszyjnik wykonany w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem. Wymiary: Długość obwodu: 42 cm Długość maksymalna obwodu (dwa warianty zapięcia): 45 cm Przybliżona waga: 1.6 gram Długość wisiorka: 1.1 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Bransoletka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka Jubiler.pl

  59 zł

  Pełna wdzięku bransoletka łańcuszkowa z modnej serii Celebrytka, ozdobiona trzema dekoracyjnymi lśniącymi blaszkami w formie kółka, okręgu i serduszka. Wykonana w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem. Wymiary: Długość obwodu: 17 cm Szerokość: 0.9 cm Długość maksymalna obwodu (dwa warianty zapięcia): 19 cm Przybliżona waga: 1.2 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Bransoletka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka Jubiler.pl

  347 zł

  Elegancka bransoletka wykonana w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925 z naturalnymi onyksami w kolorze czarnym. Wymiary: Długość obwodu: 19 cm Szerokość 1.3 cm Długość maksymalna obwodu: 21 cm Przybliżona waga: 32 gram Długość kamienia: 1.6 cm Szerokość kamienia: 1.2 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

 • Kolczyki Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Kolczyki Jubiler.pl

  49 zł

  Delikatne, pelne czaru kolczyki łańcuszkowe, wykonane w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925. Kupujesz parę kolczyków. Wymiary: Długość wyrobu: 5 cm Szerokość wyrobu: 0.1 cm Przybliżona waga: 0.8 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Zawieszka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Zawieszka Jubiler.pl

  49 zł

  Pełny wdzięku wisiorek wykonany w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem  z cyrkoniami w kolorze zielono białym. Wymiary: Długość wyrobu z zawieszką: 2.2 cm Szerokość wyrobu: 1.5 cm Przybliżona waga: 1.4 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Cyrkonie nazywane są syntetycznymi diamentami. Nazwa pochodzi od perskiego słowa „zargun” oznaczającego „podobny do złota”. Dzięki mistrzowskim szlifom, kamienie emanują wyjątkowym blaskiem.Popularność cyrkonii na rynku jubilerskim datuje się od 1976 roku. Barwa cyrkonii w biżuterii może być zróżnicowana - uzyskuje się ją w zależności od dodanego pierwiastka - jednak większym uznaniem cieszą się kamienie transparentne.

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Ogrodniczki moro

 • Naszyjnik Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik Jubiler.pl

  66 zł

  Stylowy naszyjnik z modnej serii Celebrytka. Delikatny naszyjnik łańcuszkowy, wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925, ozdobiony blaszką w formie kółeczka. Wymiary: Długość wyrobu: 42 cm Długość maksymalna: 45 cm Przybliżona waga: 1.6 gram Długość wisiorka: 1.25 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Zawieszka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Zawieszka Jubiler.pl

  67 zł

  Oryginalny, stylowy wisiorek męski - krzyżyk, wykonany w całości z oksydowanego srebra najwyższej próby 0,925. Krzyżyk z postacią Jezusa, duży, starannie wykonany. Wymiary: Długość wyrobu z zawieszką: 6.5 cm Szerokość wyrobu: 2.8 cm Przybliżona waga: 6 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Zawieszka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Zawieszka Jubiler.pl

  59 zł

  Pierwszorzędny wisiorek krzyżyk w ciekawym stylu. Wykonany w całości z oksydowanego srebra najwyższej próby 0,925. Dekoracyjny z obu stron. Wyjątkowo oryginalny. Wymiary: Długość wyrobu z zawieszką: 3.7 cm Szerokość wyrobu: 1.8 cm Przybliżona waga: 3.8 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Zawieszka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Zawieszka Jubiler.pl

  44 zł

  Wspaniały, dwustronny medalik. Wykonany w całości z oksydowanego srebra najwyższej próby 0,925. „Wszystkie osoby, które go nosić będą na szyi, otrzymają wielkie łaski”. Jest to najsłynniejszy medalik świata, nazywany „Cudownym Medalikiem”. Został objawiony przez Matkę Bożą św. Katarzynie Labouré w 1830 roku. Wymiary: Długość wyrobu z zawieszką: 2.8 cm Szerokość wyrobu: 1.3 cm Przybliżona waga: 1.8 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Zawieszka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Zawieszka Jubiler.pl

  96 zł

  Hipnotyzujący wisiorek wykonany w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925  z naturalnym, pięknym tygrysim okiem. Wymiary: Długość wyrobu: 4.8 cm Szerokość wyrobu: 2.1 cm Przybliżona waga: 9.5 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Kocie oko, inaczej tygrysie oko - charakteryzuje się malowniczą, podłużną migotliwością. W wersji naturalnej wysoko ceniony w Indiach jako kamień przynoszący dobrobyt a zarazem talizman chroniący przed utratą majątku.

 • Bransoletka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka Jubiler.pl

  277 zł

  Piękna, lśniąca bransoletka. Wykonana w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925 z naturalnymi onyksami w kolorze czarnym. Wymiary: Długość obwodu: 18 cm Szerokość: 1.2 cm Długość maksymalna obwodu (ma 3 warianty zapięcia): 20 cm Przybliżona waga: 26.5 gram Długość poj. kamienia: 1.6 cm Szerokość poj. kamienia: 1.2 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

 • Bransoletka Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka Jubiler.pl

  189 zł

  Elegancka, oryginalna bransoletka. Wykonana w całości z gładkiego srebra najwyższej próby 0,925. Ozdobiona naturalnymi kryształami szlifowanymi w małe owale, w kolorze delikatnie żółtym. Wymiary: Długość: 18 cm Szerokość: 0.6 cm Przybliżona waga: 19 gram Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.

 • Kolczyki Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Kolczyki Jubiler.pl

  124 zł

  Oryginalne indyjskie kolczyki, wykonane w całości ze srebra najwyższej próby 0,925 z kuleczkami - naturalnymi onyksami w kolorze czarnym. Wymiary: Długość wyrobu: 8 cm Szerokość wyrobu: 3 cm Przybliżona waga: 12 gram Średnica kamienia: 1 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Onyks - kamień antystresowy. Odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej. W jubilerstwie najczęściej wykorzystuje się okazy czarne. Symbolizuje siłę i moc - pozwoli Ci stać się Panią swojego Losu. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy; jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną.

 • Kolczyki Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Kolczyki Jubiler.pl

  124 zł

  Oryginalne kolczyki indyjskie w surowym stylu, wykonane w całości ze srebra najwyższej próby 0,925. Ozdobione malowniczym, naturalnym tygrysim okiem. Wymiary: Długość wyrobu: 8 cm Szerokość wyrobu: 2.5 cm Przybliżona waga: 12 gram Średnica kamienia: 1 cm Kocie oko, inaczej tygrysie oko - charakteryzuje się malowniczą, podłużną migotliwością. W wersji naturalnej wysoko ceniony w Indiach jako kamień przynoszący dobrobyt a zarazem talizman chroniący przed utratą majątku.

 • Kolczyki Jubiler.pl - zdjęcie produktu

  Kolczyki Jubiler.pl

  129 zł

  Jedyne takie kolczyki, wykonane w całości ze srebra najwyższej próby 0,925.  Ozdobione naturalnym, malowniczym tygrysim okiem. Wymiary: Długość wyrobu: 7.5 cm Szerokość wyrobu: 2.5 cm Przybliżona waga: 12 gram Średnica kamienia: 1 cm Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem. Kocie oko, inaczej tygrysie oko - charakteryzuje się malowniczą, podłużną migotliwością. W wersji naturalnej wysoko ceniony w Indiach jako kamień przynoszący dobrobyt a zarazem talizman chroniący przed utratą majątku.

Zobacz więcej produktów

Ogrodniczki moro - zobacz nasze artykuły

 • Stylowa na Majówkę! - zdjęcie produktu

  Stylowa na Majówkę!

  Mamy jeden z najbardziej wyczekiwanych wolnych weekendów! Bez względu na to czy wybieracie się w góry, nad morze lub spędzacie go w mieście możecie wyglądać stylowo i czuć się wygodnie. Oto nasze stylizacje na majówkę.

 • Paris Fashion Week 2016 - najważniejsze pokazy - zdjęcie produktu

  Paris Fashion Week 2016 - najważniejsze pokazy

  Za nami ostatni, przez niektórych uważany za najważniejszy, Fashion Week - w Paryżu. Podczas trwania paryskiego tygodnia mody, projektanci zaprezentowali jesienno-zimowe kolekcje sezonu 2016/2017. Chanel, Dior czy Valentino - to tylko kropla w morzu ze wszystkich pokazów na Paris Fashion Week. A które kolekcje najbardziej przypadły nam do gustu?

 • Szpilki. Zobacz, jak noszą je polskie gwiazdy. - zdjęcie produktu

  Szpilki. Zobacz, jak noszą je polskie gwiazdy.

  Duża gala, wyjście do kosmetyczki, wywiad w telewizji czy popołudniowy spacer? Nasze celebrytki bardzo często noszą szpilki. Z czym je łączą? Dlaczego buty na obcasie nawet zwykłemu strojowi dodają smaku i charakteru? Sprawdźcie!

 • Sprawdź 5 sposobów na jeans! - zdjęcie produktu

  Sprawdź 5 sposobów na jeans!

  Blogerki zawsze podążają za trendami, więc jeśli szukacie wskazówek, jak być modnym na wiosnę - warto im się przyjrzeć! My wybraliśmy dla was 5 sposobów na jeans. Zobaczcie modne kurtki, sukienki, koszule, ogrodniczki, spódnice i kombinezony!

 • Ramoneska damska - z czym nosić? - zdjęcie produktu

  Ramoneska damska - z czym nosić?

  Jeśli z jakichś powodów ramoneska jeszcze nie wisi w Waszej szafie, mamy nadzieję że nasz artykuł skutecznie zachęci Was do uzupełnienia jej o tę modną kurtkę. Skórzane okrycie wierzchnie to absolutny must have tej jesieni. Ramoneska sprawdzi się w wielu stylizacjach, nie tylko tych rockowych. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni! Zainspirujcie się stylizacjami blogerek modowych i spróbujcie ją nosić po swojemu.

Zobacz wszystkie artykuły