Opaski zaciskowe stalowe

Opaski zaciskowe stalowe - sprawdź dostępne produkty

 • Opaska damska BRUBECK - zdjęcie produktu

  Opaska 3D Pro Brubeck (czarny) Brubeck SPORT-SHOP.pl

  45.00 zł 49.00 zł
  Opaska 3D Pro z nowej kolekcji Brubeck, jest uniwersalną propozycją zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wykonana z technicznych tkanin oraz posiadająca bezszwową konstrukcję, doskonale dopasowuje się...
 • Opaska damska BRUBECK - zdjęcie produktu

  Opaska 3D Pro Brubeck (niebieski) Brubeck SPORT-SHOP.pl

  39.99 zł
  Opaska 3D Pro z nowej kolekcji Brubeck, jest uniwersalną propozycją zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wykonana z technicznych tkanin oraz posiadająca bezszwową konstrukcję, doskonale dopasowuje się...
 • Opaska damska Buff - zdjęcie produktu

  Opaska Dryflx US Buff (R-Yellow Fluor) Buff okazyjna cena SPORT-SHOP.pl

  79.99 zł 95.99 zł
  Lekka jak piórko i pozbawiona szwów opaska na głowę Dryflx Headband marki Buff zapewni Ci ciepło podczas aktywności i przebywania na zewnątrz. Wykorzystanie technicznego materiału Dryflx® zapewnia...
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Delikatna klasyczna opaska damska jasny brąz Chrl Evangarda.pl

  24.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska wykonana ozdobnym ściegiem ryżowym. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 10,5 cm. Szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają opisywaną opaskę w kolorze jasnego brązu, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana.
 • Opaska damska - zdjęcie produktu

  Klasyczna twarzowa opaska damska oliwkowa Evangarda.pl

  34.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 10 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze oliwkowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze oliwkowym.
 • Opaska damska - zdjęcie produktu

  Klasyczna twarzowa opaska damska grafitowa Evangarda.pl

  34.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 10 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze grafitowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze grafitowym.
 • Opaska damska - zdjęcie produktu

  Klasyczna twarzow opaska damska musztardowa Evangarda.pl

  34.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 10 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze cztery zdjęcie przedstawiają opisywaną opaskę w kolorze beżowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze musztardowym.
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Opaska damska Eleganckie romby ciemny beż Chrl Evangarda.pl

  29.99 zł
  Klasyczna opaska damska/męska wykonana ściegiem z eleganckimi rombami. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Sprawdzi się jako dodatek do stylizacji codziennych i w duchu casualowej elegancji. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 22 cm. Szerokość w pionie to ok. 12 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze ciemnego beżu, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze ciemnego beżu.
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Opaska damska Eleganckie romby ruda Chrl Evangarda.pl

  29.99 zł
  Klasyczna opaska damska/męska wykonana ściegiem z eleganckimi rombami. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Sprawdzi się jako dodatek do stylizacji codziennych i w duchu casualowej elegancji. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 22 cm. Szerokość w pionie to ok. 12 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze rudym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze rudym.
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Opaska damska Eleganckie romby szmaragdowa Chrl Evangarda.pl

  29.99 zł
  Klasyczna opaska damska/męska wykonana ściegiem z eleganckimi rombami. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, dobrze dopasowuje się do głowy Sprawdzi się jako dodatek do stylizacji codziennych i w duchu casualowej elegancji. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 22 cm. Szerokość w pionie to ok. 12 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze szmaragdowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze szmaragdowym.

Wyszukaj podobne do "opaski zaciskowe stalowe"

 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Ściągaczowa opaska damska szmaragdowa Chrl Evangarda.pl

  24.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska wykonana ściegiem ściągaczowym. Z przodu spięta paskiem dzianiny, dzięki czemu ma bardzo ładny kształt. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, wykonana z rozciągliwego materiału, dobrze dopasowuje się do głowy. Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 12 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze szmaragdowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze szmaragdowym.
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Ściągaczowa opaska damska jasny beż Chrl Evangarda.pl

  24.99 zł
  Prosta, klasyczna opaska damska wykonana ściegiem ściągaczowym. Z przodu spięta paskiem dzianiny, dzięki czemu ma bardzo ładny kształt. Idealna na pierwsze jesienno-zimowe, a także wiosenne chłody. Twarzowa, łatwa do założenia i noszenia, wykonana z rozciągliwego materiału, dobrze dopasowuje się do głowy. Klasyczny fason opaski sprawia, że będzie pasować do większości stylizacji, czy to sportowych, czy bardziej eleganckich. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 12 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 4 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze jasnego beżu, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze jasnego beżu.
 • Opaska damska Chrl - zdjęcie produktu

  Opaska damska ściągaczowa plecionka zielona Chrl Evangarda.pl

  27.99 zł
  Opaska damska wykonana ściegiem ściągaczowym, ozdobiona drobnymi, błyszczącymi cekinkami. Doda uroku i blasku codziennym, jesienno-zimowym stylizacjom. Pokochają ją fanki błyszczących dodatków i oryginalnych, odważnych kolorów. Szerokość opaski mierzona na płasko, bez rozciągania wynosi ok. 23 cm. Szerokość w pionie to ok. 10 -11 cm, a szerokość na przodzie, w miejscu przewężenia to ok. 6,5 - 7 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną opaskę w kolorze zielonym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego opaska jest wykonana. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie opaski w kolorze zielonym.
 • Opaska damska Eisbär - zdjęcie produktu

  Opaska na głowę wełniana Merino Havel high STB Eisbar SPORT-SHOP.pl

  119.99 zł 149.99 zł
  Szukasz wygodnej i klasycznej opaski na głowę, którą wykorzystasz nawet podczas niskich temperatur? Wybierz opaskę na głowę wełnianą Merino Havel High STB marki Eisbar i ciesz się niezawodnym...
 • Dodatek męski Eisbär - zdjęcie produktu

  Opaska na głowę wełniana Merino Jamies STB SP Eisbar SPORT-SHOP.pl

  159.99 zł 199.99 zł
  Opaska Jamies STB SP marki Eisbar jest tym, czego oczekują aktywni w zimowe dni. Ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim: doskonała tkanina, w tym aż w 50% wełna merino. To właśnie ona dba o to, by było Ci...
 • Opaska damska Eisbär - zdjęcie produktu

  Opaska na głowę wełniana Merino Strike STB SP Eisbar SPORT-SHOP.pl

  109.99 zł 169.99 zł
  Zbliża się zima, ale nie przepadasz za czapkami? Wybierz opaskę na głowę Strike STB SP marki Eisbar i nie przejmuj się niską temperaturą na zewnątrz. Opaska na głowę wyprodukowana w Austrii z...
 • Opaska damska Eisbär - zdjęcie produktu

  Opaska na głowę wełniana Merino Strike STB SP Eisbar SPORT-SHOP.pl

  109.99 zł 169.99 zł
  Zbliża się zima, ale nie przepadasz za czapkami? Wybierz opaskę na głowę Strike STB SP marki Eisbar i nie przejmuj się niską temperaturą na zewnątrz. Opaska na głowę wyprodukowana w Austrii z...
 • Opaska damska adidas - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  adidas TERREX opaska na głowę ANSWEAR.com

  109.99 zł
  - Primeblue to wysokiej jakości materiał pochodzący z recyklingu, powstały częściowo z Parley Ocean Plastic - tworzywa z plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp, plaż, przybrzeżnych miejscowości i linii brzegowych, aby zapobiegać zanieczyszczeniu oceanów. - System AEROREADY pomaga utrzymać skórę suchą i zapewnia komfort noszenia podczas treningów. Materiał pochłania wilgoć i odprowadza ją do zewnętrznej warstwy, skąd szybko odparowuje. Dzięki tej technologii pozostaje uczucie chłodu i suchości podczas każdej aktywności fizycznej. - Bezszwowe wykończenie zwiększa komfort użytkowania i nie powoduje podrażnień skóry.
 • Opaska damska Under Armour - ANSWEAR.com - zdjęcie produktu

  Under Armour opaska (6-Pack) kolor szary Under Armour ANSWEAR.com

  49.99 zł
  Szare akcesoria-i-dodatki/dodatki-damskie/czapki-damskie/opaski-damskie. Kategoria: opaski damskie.