1. Strona główna
 2. opi gelcolor

Opi gelcolor

Opi gelcolor - sprawdź nasze produkty

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Violet Orchid - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Subtelny zapach storczyka (fioletowa orchidea) z nutą świeżości, zmysłowości i kobiecości Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Coconut Melon - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Bogactwo tropikalnego miksu owocowego! Zawiera ekstrakty zmiękczającego kokosa, nawadniającego melona, odżywiającego awokado i kojącego aloesu oraz witaminę C. Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Cran & Berry - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Żurawina z miksem owocowym - energia, której nie możesz się oprzeć! Bogaty w ekstrakty z naturalnych przeciwutleniaczy Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Ginger Lily - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Codzienne nawilżanie skóry, delikatnym i subtelnie pachnącym balsamem, który wspaniale wygładza skórę, czyniąc ją jedwabistą w dotyku. Zapach tropikalnej rośliny Ginger Lili, daje uczucie świeżości i czystości. Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Ginger Lily 250 ml Opi Bellita

  53 zł

  Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry Linia Avojuice OPI pełna jest składników nawilżających oraz kuszących zapachów, co pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą. Dostępny w 9 orzeźwiających wariantach zapachowych Codzienne nawilżanie skóry, delikatnym i subtelnie pachnącym balsamem, który wspaniale wygładza skórę, czyniąc ją jedwabistą w dotyku. Zapach tropikalnej rośliny Ginger Lili, daje uczucie świeżości i czystości.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Jasmine 250ml Opi Bellita

  53 zł

  OPI Avojuice to aromatyczny balsam inspirowany naturą pozwalający na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry zniewalającej zapachem. Słodki jaśmin z wyciągiem z cytrusów. Prawdziwy zapach orientu. OPI Avojuice Jasmine Hand & Body Lotion stanowi kombinację składników łagodzących, nawilżających i odżywczych. Zawiera kompozycję wyciągu z avokado i aloesu.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Mango 250ml Opi Bellita

  53 zł

  OPI Avojuice to aromatyczny balsam inspirowany naturą pozwalający na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry zniewalającej zapachem. OPI Avojuice Mango Hand & Body Lotion zapewnia skórze moc naturalnych substancji nawilżających i odżywczych z awokado i aloesu. Dodatkowo zapach dojrzałego mango skutecznie pobudza zmysły.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Peony and Poppy 250ml Opi Bellita

  53 zł

  Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry Linia Avojuice OPI pełna jest składników nawilżających oraz kuszących zapachów, co pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą. Dostępny w 9 orzeźwiających wariantach zapachowych Połączenie zapachu peonii i kwiatu maku polnego jest wyrazem ukwieconego lata. Delikatne płatki czerwonych maków uwalniają subtelny zapach, natomiast intensywna, niemal perfumeryjna woń peonii, wyczuwalna jest w parkach i ogrodach. Kompozycja ekstraktów olejków tych dwóch kwiatów otula elegancją, ale także przynosi uczucie odprężenia.

 • Opi krem do rąk - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Mango balsam do ciała i dłoni 30 ml Opi Bellita

  14 zł

  Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry ! Linia Avojuice OPI pełna jest składników nawilżających oraz kuszących zapachów, co pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą. Dostępny w 9 orzeźwiających wariantach zapachowych ! Znany i lubiany produkt OPI w nowym, letnim zapachu mango.  Zapewnia skórze moc naturalnych substancji nawilżających i odżywczych z awokado i aloesu. Zapach dojrzałego mango pobudza zmysły.

 • Balsam do ciała Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Sweet Lemon Sage - Balsam do rąk i ciała 250ml Opi Bellita

  53 zł

  Aromatyczne połączenie trawy cytrynowej i szałwi śródziemnomorskiej Pojemność: 250 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

Zobacz więcej produktów

 • Balsam do ciała Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Violet Orchid - Balsam do rąk i ciała 250ml Opi Bellita

  53 zł

  Subtelny zapach storczyka (fioletowa orchidea) z nutą świeżości, zmysłowości i kobiecości Pojemność: 250 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Vanilla Lavender - Balsam do rąk i ciała 250ml Opi Bellita

  53 zł

  Balsam owocowy do rąk i ciała Zmysłowa kompozycja wanilii i kojącej lawendy. Pojemność: 250 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Jasmine - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Słodki jaśmin z wyciągiem z cytrusów. Prawdziwy zapach orientu. Stanowi kombinację składników łagodzących, nawilżających i odżywczych. Zawiera kompozycję wyciągu z avocado i aloesu. Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Vanilla Lavender - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Balsam owocowy do rąk i ciała Zmysłowa kompozycja wanilii i kojącej lawendy. Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice coconut melon 250ml Opi Bellita

  53 zł

  OPI Avojuice to aromatyczny balsam inspirowany naturą pozwalający na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry zniewalającej zapachem. OPI Avojuice Coconut Melon Hand & Body Lotion to bogactwo tropikalnego miksu owocowego! Zawiera ekstrakty zmiękczającego kokosa, nawadniającego melona, odżywiającego awokado i kojącego aloesu oraz witaminę C.

 • Balsam do ciała Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice PEONY & POPPY - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Słodki jaśmin z wyciągiem z cytrusów. Prawdziwy zapach orientu. Stanowi kombinację składników łagodzących, nawilżających i odżywczych. Zawiera kompozycję wyciągu z avokado i aloesu. Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Krem do rąk Opi - zdjęcie produktu

  OPI Avojuice Sweet Lemon Sage - Balsam do rąk i ciała 30ml Opi Bellita

  14 zł

  Aromatyczne połączenie trawy cytrynowej i szałwi śródziemnomorskiej Pojemność: 30 ml Balsam owocowy do ciała i dłoni - orzeźwiająca pielęgnacja dłoni i ciała Fontanna naturalnych składników nawilżających dla jedwabiście gładkiej skóry! Linia OPI Avojuice pełna jest składników nawilżających oraz rozkosznych, kuszących zapachów, co daje skórę jedwabiście gładką w dotyku i zachwycająco pachnącą.

 • Biustonosz Gorsenia - Bomawika - zdjęcie produktu

  Biustonosz Gorsenia - Bomawika

  185 zł

  Stylowy, wzorzysty biustonosz zdobiony różowo-czarnym, kwiatowym wzorem. Idealny na sezon wiosna-lato. Dekolt z odrobiną błysku w postaci ozdobnych, błyszczących pasków. Środek z kokardką wysadzaną cyrkoniami. Biustonosz bardzo dobrze zbiera piersi, modeluje je i atrakcyjnie prezentuje w dekolcie. Elastan 7 % poliamid 90 % Polyester 3 % Rozmiar obwód pod biustem obwód w biuście 65F 63-67 cm 87-89 cm 70E 68-72 cm 90-92 cm 70F 68-72 cm 92-94 cm 70G 68-72 cm 94-96 cm 70H 68-72 cm 96-98 cm 70I 68-72 cm 98-100 cm 70J 68-72 cm 100-102 cm 70K 68-72 cm 102-104 cm 75D 73-77 cm 93-95 cm 75E 73-77 cm 95-97 cm 75F 73-77 cm 97-99 cm 75H 73-77 cm 101-103 cm 75I 73-77 cm 103-105 cm 75J 73-77 cm 105-107 cm 80D 78-82 cm 98-100 cm 80E 78-82 cm 100-102 cm 80F 78-82 cm 102-104 cm 80G 78-82 cm 104-106 cm 80H 78-82 cm 106-108 cm 80I 78-82 cm 108-110 cm 80J 78-82 cm 110-112 cm 80K 78-82 cm 112-114 cm 85D 83-87 cm 103-105 cm 85E 83-87 cm 105-107 cm 85F 83-87 cm 107-109 cm 85G 83-87 cm 109-111 cm 85H 83-87 cm 111-113 cm 85I 83-87 cm 113-115 cm 85K 83-87 cm 117-119 cm 90D 88-92 cm 108-110 cm 90E 88-92 cm 110-112 cm 90F 88-92 cm 112-114 cm 90G 88-92 cm 114-116 cm 90I 88-92 cm 118-120 cm 90J 88-92 cm 120-122 cm 95D 93-97 cm 113-115 cm

 • Bluzka damska Be bawełniana - zdjęcie produktu

  Bluzka Model B145 Łosoś Be Bomawika

  109 zł

  Ten niezwykła bluzka z krótkimi kimonowymi rękawami i drapowanym dekoltem to idealna baza do spodni i spódnic. Bawełna 20 % Elastan 10 % Polyester 70 % Rozmiar Długość całkowita Obwód w biuście L 63 cm 128 cm M 62 cm 123 cm S 61 cm 118 cm XL 64 cm 133 cm XXL 65 cm 138 cm

 • Piżama Donna z elastanu casual - zdjęcie produktu

  Piżama Damska Model Agnes 1/2 Black Donna Bomawika

  118 zł

  Śliczna, dwuczęściowa piżama damska wykonana z wysokiej jakości miękkiej tkaniny,w czarnym kolorze. Bluzka z V-dekoltem, wykończona w tym miejscu koronką. Szorty o zgrabnym kroju, na szerszej gumce, z kokardą w pasie i falbanką wokół ud. Produkt pięknie pakowany w firmowe pudełeczko ze zdjęciem produktu, z bibułką wewnątrz. Elastan 5 % ~Viscosa 95 % Rozmiar Obwód w biodrach Obwód w biuście L 96-100 cm 94-98 cm M 92-96 cm 90-94 cm S 88-92 cm 86-90 cm XL 100-104 cm 98-102 cm

Zobacz więcej produktów