Pasta do zębów himalaya


Pasta do zębów himalaya - sprawdź nasze produkty

 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z solą morską, 100g Himalaya drogeriaolmed.pl

  11 zł
  HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z solą morską, 100 g Ajurwedyjska pasta do zębów z solą morską polecana szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk, krwawienie dziąseł lub nadwrażliwość zębów. Właściwości HIMALAYA Pasta do zębów: naturalne drobinki polerujące zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej działa wybielająco i chroni zęby przed przebarwieniem pasta ziołowa z naturalnym fluorem chroni zęby przed paradontozą i próchnicą przeciwdziała nieświeżemu oddechowi Sposób użycia HIMALAYA Pasta do zębów: Do stosowania dwa razy dziennie z użyciem miękkiej szczoteczki do zębów, Nie połykać, Dokładnie opłukać jamę ustną po szczotkowaniu. Dzieci w wieku 6 lat i młodsze: stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia.  Składniki HIMALAYA Pasta do zębów: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Silicate, Phenoxyethanol, Sodium Bicarbonate, Silica, PVM/MA Copolymer, Sea Salt, Sodium Saccharin, Menthol, CI 12490, CI 17200. Skład w momencie publikacji. W drogerii internetowej Olmed dostępne są również pasty do zębów Himalaya z Neem oraz olejkiem z goździków. Drogeria internetowa Olmed udostępnia za zgodą klientów opinie o HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z solą morską. Sprawdź opinie, klikając w zakładce „Opinie”.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya, Herbals Complete Care, pasta do zębów, 75 ml Himalaya okazja smyk

  13 zł 16 zł
  Herbals Complete Care to ochronna pasta do zębów od marki Himalaya. Zawiera ekstrakt z drzewa arakowego. Produkt pozbawiony fluoru i parabenów.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya, Herbals Herbal, ziołowa pasta do zębów, mint fresh, 75 ml Himalaya wyprzedaż smyk

  13 zł 16 zł
  Herbals Herbal Toothpaste to ziołowa pasta do zębów od marki Himalaya. Zawiera ekstrakt z drzewa arakowego. Produkt pozbawiony fluoru i parabenów.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya, Herbals Ayurvedic Dental Cream, pasta do zębów z naturalnym fluorem, 100g Himalaya wyprzedaż smyk

  13 zł 15 zł
  Herbals Ayurvedic Dental Cream to pasta do zębów wzbogacona naturalnym fluorem od marki Himalaya. Zawiera ekstrakt z miodli indyjskiej i owocu granatu.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Pasta do zębów Ulga dla zębów - 75 g Himalaya drogeriaolmed.pl

  9 zł
  Wskazania:Pasta polecana dla osób mających wrażliwe zęby, chroniąca zęby przed temperaturą i chorniaca szkliwo. Właściwości:Himalaya pasta do zębów wrażliwych - Ulga dla wrażliwych zębów . Seria past do zębów Himalaya Herbals Gum Expert zawiera ekstrakt z drzewa arakowego (Miswak) i naturalne składniki (wyciąg z łupin migdałów, mentol), które zapewniają ochronę i zdrowie dziąseł. Pasta do zębów wrażliwych – Himalaya Ulga dla zębów wrażliwych, to ziołowa formuła oparta na technologii naturalnej ochrony, która zapewnia szybką i długotrwałą ulgę dla wrażliwych zębów. Pasta jest wzbogacona o wyciąg ze szpinaku, który blokuje odkryte kanaliki zębowe wpływające na wrażliwość zębów. Nie zawiera fluoru.Pasta posiada następujące właściwości:- Chroni zęby przed bólem spowodowanym temperaturą- Chroni szkliwo zębów- Chroni dziąsła przed krwawieniem i zapaleniem- Pomaga w utrzymaniu zdrowych dziąseł- Daje długotrwałe uczucie świeżego oddechu i ochrony dziąseł Sposób użycia:Zaleca się stosowanie pasty 2 razy dziennie. Pasty nie wolno połykać. Po szczotkowaniu należy dokładnie wypłukać jamę ustną.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Herbal Pasta do zębów - papaja, 75ml Himalaya drogeriaolmed.pl

  6 zł
  HIMALAYA Herbal Pasta do zębów - papaja, 75ml Pasta do zębów Himalaya Total White Herbal Toothpaste, przełomowy preparat ziołowy oparty na Technologii Enzymów Roślinnych z Papai i Ananasa, delikatnie usuwa przebarwienia na powierzchniach zębów w ciągu 2 tygodni, pozostawiając Twoje zęby bielsze. Zdrowe dziąsła są kluczem do zdrowych zębów i higieny jamy ustnej. Właściwości HIMALAYA Herbal Pasta do zębów - papaja: Bielsze zęby już w 2 tygodniePomaga zapobiegać powstawaniu plamBrak chemicznych wybielaczyOchrona przed szkodliwymi zarazkami przez 12 godzinPomaga w usuwaniu płytki nazębnejPomaga zmniejszyć krwawienie z dziąsełPomaga zapobiegać zapaleniu dziąsełDługotrwały świeży oddech Jak stosować pastę do zębów HIMALAYA Herbal?  Dokładnie szczotkować zęby, co najmniej dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami dentysty. Dzieci w wieku poniżej 6 lat, powinny szczotkować zęby pod nadzorem osoby dorosłej przy użyciu ilości pasty wielkości ziarenka grochu. Nie połykać. Po szczotkowaniu wypluć i wypłukać zęby. Drogeria internetowa Olmed udostępnia za zgodą klientów opinie o produkcie HIMALAYA Herbal Pasta do zębów - papaja. Sprawdź opinie, klikając w zakładce „Opinie”.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Pasta do zębów Lśniąca Biel - 75 g Himalaya drogeriaolmed.pl

  9 zł
  Wskazania:Pasta jest przeznaczona dla osób chcących uniknać przebarwień na zębach, mających problem z krwawiącymi dziąsłami. Właściwości:Himalaya Wybielająca pasta do zębów - Lśniąca Biel. Seria past do zębów Himalaya Herbals Gum Expert, zawiera ekstrakt z drzewa arakowego (Miswak), a także naturalne składniki (papaina, bromelina, wyciąg z łupin migdałów, mentol), które zapewniają ochronę i zdrowie dziąseł. Pasta wybielająca do zębów - Himalaya Lśniąca Biel, to przełomowa ziołowa formuła oparta na technologii enzymów roślinnych z papai i ananasa, delikatnie usuwająca przebarwienia z powierzchni zębów, pozostawiając zęby bielsze i lśniące. Nie zawiera fluoru.Pasta posiada następujące właściwości:- Silne działanie przeciw powstawaniu przebarwień na zębach- Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej- Chroni dziąsła przed krwawieniem i zapaleniem- 12 godzinna ochrona przez szkodliwymi bakteriam- Długotrwałe uczucie świeżego oddechu. Sposób użycia:Zaleca się stosowanie pasty 2 razy dziennie. Pasty nie należy połykać. Wypłukać dokładnie po szczotkowaniu.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Pasta do zębów Kompletna Ochrona - 75 ml Himalaya OLMED sp. z o.o. sp. k.

  8 zł
  Wskazania:Codzienna pielęgnacja zębów. Właściwości: Pasta do zębów - Himalaya Kompletna Ochrona, to przełomowa ziołowa formuła zapewniająca 12 godzinną ochronę przed szkodliwymi bakteriami. 12 godzinna ochrona przez szkodliwymi bakteriami Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej Zapobiega próchnicy zębów Chroni dziąsła przed zapaleniem i krwawieniem Pozostawia czyste i białe zęby Daje długotrwałe uczucie świeżego oddechu Sposób użycia:Myć zęby przynajmnije dwa razy dziennie.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya Ayurvedic Dental Cream z Neem Bez Fluoru, pasta do zębów 100 g Himalaya Oceanic_SA

  14 zł
  Moc Neem dla ZDROWYCH Dziąseł i zębów z ochroną ANTYBAKTERYJNĄ Unikalna, przetestowana klinicznie kompozycja Neem i innych naturalnych składników zapewniająca zdrowsze dziąsła i zęby. Nasycony naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi Neem pomaga utrzymać higienę jamy ustnej i zapewnia czystsze zęby.100% VEGETARIAŃSKA PASTA DO ZĘBÓW BEZ FLUORU POMAGA W UTRZYMANIU HIGIENY JAMY USTNEJ ORAZ ODŚWIEŻA ODDECH
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Pasta do zębów - 100g + 50g Himalaya drogeriaolmed.pl

  10 zł
  Wskazania:Codzienna pielęgnacja zębów Właściwości:Rewelacyjna formuła ziołowa do higieny jamy ustnej. Przeznaczona dla całej rodziny. Pasta skutecznie oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Zawiera miodlę indyjską i owoc granatu. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk lub krwawienie dziąseł, nadwrażliwość zębów, nieświeży oddech. Sposób użycia:Myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie

Zobacz więcej produktów


Pasty do zębów

Zobacz pasty do zębów


Wyszukaj podobne do "pasta do zębów himalaya"


 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z Neem, 100g Himalaya OLMED sp. z o.o. sp. k.

  11 zł
  HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z Neem, 100 g  Neem posiada naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwpróchnicze, pomaga utrzymać prawidłową higienę i zapewnia czystsze zęby. Właściwości HIMALAYA DENTAL CREAM: działa przeciwbakteryjnie i przeciwpróchniczo działa ściągająco na dziąsła i wzmacnia szkliwo nie zawiera fluoru testowana przez stomatologów Sposób użycia HIMALAYA DENTAL CREAM: Szczotkować zęby dokładnie, dwa razy dziennie miękką szczoteczką. Dzieci poniżej 6 lat powinny myć zęby pod nadzorem osoby dorosłej, stosując ilość pasty w wielkości ziarnka grochu aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Nie połykać. Po umyciu zębów pastę wypluć i dokładnie wypłukać jamę ustną. Składniki HIMALAYA DENTAL CREAM: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Slilicate, Phenoxyethanol, Azadirachta Indica bark extract, Silica, PVM/MA Copolymer, Sodium Saccharin, CI 75810, Melia Azadirachta leaf extract, CL 74260, Limonene, Eugenol. Skład w momencie publikacji. W drogerii internetowej Olmed dostępne są również pasty do zębów Himalaya z solą morską oraz olejkiem z goździków. Drogeria internetowa Olmed udostępnia za zgodą klientów opinie o HIMALAYA DENTAL CREAM Pasta do zębów z Neem. Sprawdź opinie, klikając w zakładce „Opinie”.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya Herbals, pasta do zębów, stain-away, 75 ml Himalaya smyk

  13 zł
  Pasta do zębów Stain Away oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Zawiera wyciąg z rośliny Miswak oraz naturalne środki ścierające skutecznie usuwające przebarwienia oraz płytkę nazębną. Dzięki przełomowej technologii opartej o enzymy roślinne, delikatnie usuwa przebarwienia po herbacie i kawie. Formuła zawierająca ekstrakty z papai oraz ananasa, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej zapewniając promienny uśmiech.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya Herbals, pasta-żel do zębów, White, 75 ml Himalaya smyk

  13 zł
  Active White to pasta wybielająca w postaci żelu. Zapobiega przebarwieniom, skutecznie je usuwa oraz zapewnia długotrwałą świeżość. Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. przeciw przebarwieniom skutecznie usuwa przebarwienia oraz zapewnia długotrwałą świeżość oddechu i zabezpiecza przed powstawaniem płytki nazębnej. Formuła oparta na technologii enzymów roślinnych, co pozwala delikatnie usunąć plamy z powierzchni zębów w ciągu 2 tygodni. Zawiera wyciąg z rośliny Miswak oraz natu..
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  Himalaya Pasta do zębów z Neem i Granatem i Organicznymi składnikami 113 ml Himalaya Oceanic_SA

  18 zł
  Unikalna mieszanka Organicznego Neem, Organicznego Granatu oraz i innych skutecznych ekstraktów Organicznych, które czyszczą zęby, odświeżają oddech i pomagają zachować zdrowe dziąsła i zęby, dodając blasku uśmiechowi.Posiada Certifikat Eco Cert.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA HIORA GUM KIT Zestaw Pasta do zębów, 50g + Żel do dziąseł, 15 ml Himalaya drogeriaolmed.pl

  26 zł
  ZESTAW HIMALAYA HIORA GUM KIT NA KRWAWIĄCE I OPUCHNIĘTE DZIĄSŁA Pasta do zębów HiOra, 50g Pasta do zębów pomaga zmniejszyć zapalenie dziąseł, przyczyniając się do poprawy higieny jamy ustnej. Pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł i sprawia, że zęby wyglądają zdrowo.  Właściwości: Miswak i Triphala pomagają zmniejszyć problemy z dziąsłami, przyczyniając się do poprawy higieny jamy ustnej. Akacja, amra, goździk i miodla indyjska (neem) działają przeciwbakteryjnie. Enzymy proteolityczne (bromelaina i papaina) pomagają redukować ilość płytki nazębnej. Polifenole zawarte w Triphali wykazują działanie ściągające, sprawiając, że dziąsła lepiej przylegają do zębów Żel do dziąseł HiOra, 15 ml Żel HiOra-GA o właściwościach ściągających do stosowania na krwawiące i opuchnięte dziąsła. Ściągające i antyseptyczne właściwości składników w żelu HiOra-GA pomagają zapobiegać nawrotom zapalenia dziąseł przez poprawę higieny jamy ustnej. Żel odświeża oddech i wspiera zwalczanie bakterii w jamie ustnej.  Właściwości: Triphala, ziołowy składnik o przeciwdrobnoustrojowych właściwościach, pomaga hamować rozwój bakterii. Indian Kino Tree (Asana) to roślina o właściwościach ściągających i przeciwzapalnych, która pomocna jest w walce z problemem krwawienia dziąseł. Drogeria internetowa Olmed udostępnia za zgodą klientów HIMALAYA HIORA GUM KIT. Sprawdź opinie, klikając w zakładce „Opinie”.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Pasta do zębów przeciw przebarwieniom -75ml Himalaya drogeriaolmed.pl

  11 zł
  Właściwości: Technologia Enzymów Roślinnych sprawia, że zęby stają się bielsze o 3 odcienie już po 4 tygodniach stosowania. Skutecznie usuwa przebarwienia po kawie i herbacie. Nie zawiera fluoru. Sposób użycia: Szczotkować dokładnie zęby dwa razy dziennie. Składniki: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Bromelain, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Flavour, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Silicon-Dioxide, Titanium-dioxide, CI 74160, Menthol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Papain, Salvadora Persica Stem Extraxt, Sodium Citrate, Citric Acid, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, thymol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Extract, Eugenol.
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Botaniczna pasta do zębów smak mięty - 150 g Himalaya drogeriaolmed.pl

  18 zł
  Właściwości:Innowacyjna mieszanka neem, granatu i mięty pozostawia uczucie świeżości w ustach. Regularne szczotkowanie zębów ziołową pastą Himalaya pomaga usunąć płytkę nazębną, wspiera zdrowy wygląd dziąseł i utrzymuje białe zęby. Rozświetl swój uśmiech z pastą do zębów Complete Care Simply Miny. Bez fluoru. Bez karagenu. Bez Sodium Lauryl Sulfate (SLS). Bezglutenowa. Sposób użycia:Dokładnie szczotkować zęby po każdym posiłku lub minimum dwa razy dziennie, chyba że lekarz dentysta zaleci inaczej.Należy skonsultować się z dentystą w przypadku użycia przez dzieci w wieku poniżej 2 lat.Dzieci w wieku poniżej 6 lat powinny stosować w ilości jednorazowej nie większej niż ziarno grochu i zawsze pod kontrolą dorosłych. Składniki:Water (aqua), Calcium Carbonate, Xylitol, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Silica, Lauryl Glucoside (from coconut oil), Stevia Rebaudiana (stevia) Extract, Xanthan Gum, Flavor (from essential oils and botanicals), Sodium Bicarbonate, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate (from amino acids and vegetable oil), Menthol (from peppermint leaves)*, Sodium Chloride, Zinc Citrate, Thymol (from thyme leaf oil), Melia Azadirachta (neem) Leaf Extract*, Punica Granatum (pomegranate) Fruit Extract*, Embelia Ribes (vidanga) Fruit Extract*, Terminalia Bellerica (belleric myrobalan) Fruit Extract*, Phyllanthus Emblica (amla) Fruit Extract*, Terminalia Chebula (chebulic myrobalan) Fruit Extract*, Acacia Arabica (Indian gum arabic tree) Bark Extract* * organiczny
 • Pasta do zębów Himalaya - zdjęcie produktu

  HIMALAYA Botaniczna wybielająca pasta do zębów smak mięty pieprzowej - 150 g Himalaya drogeriaolmed.pl

  18 zł
  Właściwości:Siła wybielania z dodatkiem mięty pieprzowej. W paście do zębów Whitening Complete Care Simply Peppermint wykorzystano enzymy roślinne takie jak bromelaina i papaina, oraz połączono je z mocą neem, ksylitolu i odświeżających oddech liści mięty pieprzowej - wszystko po to aby dać Ci piękny uśmiech dodający pewności siebie. Bez fluoru. Bez karagenu. Bez Sodium Lauryl Sulfate (SLS). Bezglutenowa. Sposób użycia:Dokładnie szczotkować zęby po każdym posiłku lub minimum dwa razy dziennie, chyba że lekarz dentysta zaleci inaczej.Należy skonsultować się z dentystą w przypadku użycia przez dzieci w wieku poniżej 2 lat.Dzieci w wieku poniżej 6 lat powinny stosować w ilości jednorazowej nie większej niż ziarno grochu i zawsze pod kontrolą dorosłych. Składniki:Water (aqua), Calcium Carbonate, Xylitol, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Silica, Lauryl Glucoside (from coconut oil), Stevia Rebaudiana (stevia) Extract, Xanthan Gum, Flavor (from essential oils and botanicals), Sodium Bicarbonate, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate (from amino acids and vegetable oil), Menthol (from peppermint leaves)*, Sodium Chloride, Zinc Citrate, Thymol (from thyme leaf oil), Melia Azadirachta (neem) Leaf Extract*, Punica Granatum (pomegranate) Fruit Extract*, Embelia Ribes (vidanga) Fruit Extract*, Terminalia Bellerica (belleric myrobalan) Fruit Extract*, Phyllanthus Emblica (amla) Fruit Extract*, Terminalia Chebula (chebulic myrobalan) Fruit Extract*, Acacia Arabica (Indian gum arabic tree) Bark Extract* * organiczny
 • Pasta do zębów Himalaya Herbals - zdjęcie produktu

  Himalaya Complete Care - Ziołowa pasta do zębów 100ml Himalaya Herbals eKobieca.pl

  8 zł
  Himalaya  Complete Care Ziołowa pasta do zębów Pojemność: 100 ml  Zapewnia całkowitą ochronę Oczyszcza Usuwa przebarwienia Hamuje krwawienie dziąseł  Chroni przed szkodliwymi drobroustrojami Pozostawia długotrwałe uczucie odświeżenia Ziołowa pasta do
 • Pasta do zębów Himalaya Herbals - zdjęcie produktu

  Himalaya Sparkly White - Ziołowa pasta do zębów wybielająca 75ml Himalaya Herbals eKobieca.pl

  8 zł
  Himalaya Sparkly White Ziołowa pasta do zębów wybielająca Pojemność: 75ml   Wybiela Oczyszcza Chroni przed próchnicą Chroni przed paradontozą Usuwa przebarwienia

Zobacz więcej produktów