Paznokcie żelowe cena

Paznokcie żelowe cena - sprawdź nasze produkty

 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  024 Lakier hybrydowy Semilac Vibrating Tomato 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Plask! Plask! Unik, rzut. Ulice i ludzie pokryci czerwonym miąższem. Niezależnie od celności nie unikniesz pralni po tej bitwie!  Weź udział w hiszpańskiej Tomatinie i nie bierz jeńców! Tradycja zobowiązuje, a na końcu czeka Cię słodka słońcem zupa pomidorowa!Charakterystyka:Klasyczna, stonowana czerwień z małą domieszką oranżu.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  025 Lakier hybrydowy Semilac Glitter Red 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Księżne krwi imperatorskiej na cesarskich balach prześcigały się w zdobnych koliach i kolczykach. Te niedoścignione w pięknie, tworzone przez niemieckich złotników, zawierały w sobie rubiny niespotykanej czystości. Tylko rosyjskie fortuny mogły pozwolić sobie na takie precjoza.Charakterystyka:Intensywna czerwień w tonacji maliny z dużą ilością maleńkiej, jasno różowej drobinki.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  026 Lakier hybrydowy Semilac My Love 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  W życiu nie można mieć wszystkiego, ale piękne czerwone paznokcie z dodatkiem delikatnych drobinek można mieć zawsze. Postawcie na lakier Semiac My Love, a będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, która potrwa znacznie dłużej. Wchodzicie w to? Charakterystyka:Intensywna, ciemna czerwień z dużą ilością maleńkiej, różowej drobinki.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  027 Lakier hybrydowy Semilac Intense Red 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Intensywny kolor na paznokciach to coś, co lubicie najbardziej? A gdyby tak połączyć nasycenie koloru z niezwykle pięknym odcieniem czerwieni? Dzięki takiej mieszance powstał lakier hybrydowy Semilac Intense Red. Jego zniewalająca barwa z pewnością przypadnie Wam do gustu, zwłaszcza gdy jesteście nastawione na klasyczne, mocno nasycone odcienie.   Charakterystyka:Klasyczny, głęboki odcień czerwieni, bez oranżowego tonu.Krycie koloru – pełne.
 • Semilac lakier hybrydowy - zdjęcie produktu

  028 Lakier hybrydowy Semilac Classic Wine 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Południowoafrykańskie wina cechuje stonowana, ale głęboka czerwień i ciepły, okrągły smak. To smakowe połączenie kolonialnej przeszłości oraz kolorytu i energii autochtonów! To również zasługa żyznych wzgórz okalających Kapsztad i Przylądek Sztormów.Charakterystyka:Nasycona, barokowa czerwień w ciemnej, delikatnie wiśniowej tonacji.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  029 Lakier hybrydowy Semilac Espresso 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja: Pobudka! Nie możesz wskoczyć na właściwe tory? Nastał czas na mocną kawkę. Najlepiej na mieście, w towarzystwie wyjątkowych osób. Mocny aromat pobudzi Twoje zmysły, a kofeina rozrusza krew. Nowe pomysły przyjdą ekspresowo! Charakterystyka:Ciemny brąz o ciepłym odcieniu.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  030 Lakier hybrydowy Semilac Dark Chocolate 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Najlepsze ziarna kakaowca to te, których rodowód sięga azteckich wzgórz. To w dusznym środkowoamerykańskim klimacie, przez setki lat dojrzewały owoce, które dzisiaj dają nam najlepszą rzecz na świecie - czekoladę! A bez czekolady, to my życia sobie nie wyobrażamy!Charakterystyka:Chłodny odcień ciemnej czekolady z subtelną, ciemno wiśniową nutą.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  031 Lakier hybrydowy Semilac Black Diamond 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Nad kazachskim stepem, noc jest najciemniejsza tuż przed wschodem słońca. To ostatnia chwila jej triumfu w odwiecznej walce o nieboskłon. Wszechogarniająca czerń, która zdaje się spoglądać z góry na swoich przyziemnych widzów stojących pośrodku pustkowia.Charakterystyka: Głęboki odcień czerni.Krycie koloru - pełneUWAGA! Kolor mocno napigmentowany. Zalecamy wydłużenie czasu utwardzania i nakładanie cienkich warstw.

Paznokcie

Wyszukaj podobne do "paznokcie żelowe cena"

 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  032 Lakier hybrydowy Semilac Biscuit 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Kanały, wąskie uliczki, czerwone cegły i różowe okiennice. A na wystawach sklepowych koronki i wspaniałe kruche ciasteczka. Bajkowy świat wpisany w XXI wiek jest możliwy! Ten klimat znajdziesz w belgijskiej Brugii - średniowiecznym mieście o niezwykle romantycznej aurze! Charakterystyka:Bardzo jasny, mleczny beż z małą domieszką bladego różu.Krycie koloru – pełne.
 • Semilac lakier hybrydowy - zdjęcie produktu

  033 Lakier hybrydowy Semilac Pink Doll 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Klasyczny róż Barbie Girl. Dziewczęcy urok zawsze się obroni. Warto oblec go w róże, które jednoznacznie świadczą o delikatnym i uprzejmym usposobieniu. Przestrzegamy przed pomyleniem dobroci ze słabością! Słodkie dziewczyny to niebezpieczne istoty!Charakterystyka:Neonowa mieszanka intensywnego różu i nasyconej pomarańczy.Krycie koloru – pół transparentne.W celu uzyskania maksymalnie intensywnego koloru, należy zaaaplikować go na jasną bazę.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  034 Lakier hybrydowy Semilac Mardi Gras 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Ostatni dzień karnawału świętowany w najpiękniejszych metropoliach świata. Głęboki fiolet symbolizuje przejście między przepychem i radością, a nadchodzącymi postem i zadumą. Barwa na granicy dwóch światów splątanych w karuzeli ludzkiego losu.Charakterystyka:Neonowy mix fuksji i fioletu.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  036 Lakier hybrydowy Semilac Pearl Violet 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Kryształowy ametystowy kolor zaklęty w nieodgadnionej perle. Połączenie tyleż niemożliwe jak i kuszące. Takie cuda skrywają wody okalające wyspy morza koralowego. Zagubione pośród przestrzeni przynoszą odkrywcom obietnicę bogactw i spełnienia marzeń o raju na krań- cu świata.Charakterystyka:Fiolet o szafirowej tonacji.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  037 Lakier hybrydowy Semilac Gold Disco 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Zdarza się, że kolor oddaje ducha czasów. Gold Disco zdecydowanie przywodzi na myśl złote lata 70te z ich energetycznymi imprezami! Na suficie kule dyskotekowe. Na parkiecie królowe pląsów wszelakich. W głowach carpe diem. Czasami warto zapomnieć o jutrze! Charakterystyka:Kolor biżuteryjny. Duża, złota drobina zatopiona w złocistej, perłowej masie.Krycie koloru – pełne.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  038 Lakier hybrydowy Semilac Coral Beach 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Czerwień drobinek koralowców wyrzuconych przez morską toń na niebiańskie plaże Martyniki. Wysuszone słońcem, omiecione tysiącem fal i obleczone wiatrem z południa. Dorastają w wyjątkowych okolicznościach i dlatego oferują szczególny koloryt.Delikatność koralu zaklęta w piaskach niebiańskich plaż.Charakterystyka:Intensywny, brzoskwiniowy kolor.Krycie koloru – pełne.
 • Semilac lakier hybrydowy - zdjęcie produktu

  039 Lakier hybrydowy Semilac Sexy Red 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Tego koloru nigdy nie będzie za wiele. Intensywna czerwień w ciepłym wydaniu poleca się nie tylko latem. Barwa tego lakieru hybrydowego potrafi zwrócić na siebie uwagę o każdej porze roku. Jesienny spacer, wiosenne porządki z koleżankami, a może zimowa wyprawa na narty? Manicure w kolorze Semilac Sexy Red nie tylko Was zachwyci, ale także sprawi, że wszystko pójdzie gładko!Charakterystyka:Bardzo intensywna czerwień w ciepłym odcieniu.Krycie koloru – pełne
 • Semilac lakier hybrydowy - zdjęcie produktu

  040 Lakier hybrydowy Semilac Canary Green 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało. Widziałem kotecka! Każdej z nas należy się dzieciństwo w towarzystwie bohaterów z kreskówek. Dzielni i zabawni. Naszym zdaniem można być takim nie tylko o poranku życia, ale aż do wieczora!Charakterystyka:Neonowy mix koloru cytrynowego z minimalną ilością kanarkowej zieleni.Krycie koloru – pół transparentne.W celu uzyskania maksymalnie intensywnego koloru, należy zaaaplikować go na jasną bazę.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  041 Lakier hybrydowy Semilac Caribbean Green 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Inspiracja:Otoczenie karaibskich wysp znane jest z bogactwa fauny i flory. Wśród nich wiodą prym fosforyzujące zielenią ławice najpiękniejszych ryb na świecie. W świetle słońca i w blasku księżyca opalizują szmaragdowe wody zachodniego Atlantyku.Fosforyzująca zieleń tropikalnych ławic.Charakterystyka:Neonowa, głęboka zieleń o ciepłym odcieniu.Krycie koloru – pół transparentne.W celu uzyskania maksymalnie intensywnego koloru, należy zaaaplikować go na jasną bazę.
 • Lakier hybrydowy Semilac - zdjęcie produktu

  042 Lakier hybrydowy Semilac Neon Raspberry 7ml Semilac SEMILAC

  34.99 zł
  Neonowy odcień jest zarezerwowany tylko na ciepłe miesiące? Zerwijcie z tą zasadą i sprawcie sobie neonowy manicure w kolorze soczystej maliny, kiedy tylko macie na to ochotę. Takie paznokcie to świetna propozycja jako urozmaicenie jesiennych stylizacji, a nawet ocieplenie mroźnej wersji manicure. Kolor ten spisuje się równie rewelacyjnie w połączeniu z pastelowymi sukienkami na wesele, dodając im nasycenia. Kompozycja warta uwagi! Spróbujcie! Charakterystyka:Kolor neonowej maliny.Krycie koloru – półtransparentne.W celu uzyskania maksymalnie intensywnego koloru, należy zaaplikować go na jasną bazę.